Szczecin

Opinie o HR Executive

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Dziękuje za odpowiedź @HRExcutive, dobrze, że można liczyć tutaj na informacje z wiarygodnego źródła. Czy ktoś z pracowników był na takiej rozmowie i może podzielić się z innymi wrażeniami z tego spotkania?

HR Executive

Witamy, wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne, jakie prowadzimy są wskazane w zakładce oferty pracy na stronie: http://www.rekrutacja.hre.pl/ Po stronie naszej spółki doradztw personalnego jest to zawsze jedno spotkanie rekrutacyjne, kolejne etapy odbywają się już po stronie Klienta, dla którego dany proces prowadzimy (zazwyczaj jest to 1 lub 2 rozmowy rekrutacyjne - zależnie od procesu). Pozdrawiamy, Zespół HR Executive

królita
użytkownik zarejestrowany

dzięki za wyjaśnienie :) to wszystko tłumaczy i w sumie fajna opcja nawet dla młodych mam czy osób, które muszą z jakiś przyczyn pracować w domu

HR Executive

Witamy, oferta Sales Managera IT była opublikowana we wszystkich województwach, gdyż jest to oferta pracy zdalnej po okresie wdrożenia z dowolnego miasta w Polsce (nie ma wymogu relokacji do Poznania). Nie szukamy kilkunastu handlowców, ale jednego managera, który będzie zarządzał siecią sprzedaży w całej Polsce i budował własny zespół handlowy Pozdrawiamy, Zespół HR Executive

Zostaw opinię o HR Executive - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Executive