ADD Projekt

Opinie o ADD Projekt

Filtruj opinie po kryteriach:

Dany
 Opinia

Praca sama w sobie jest naprawdę prosta, wystarczy, że lubimy prace z ludźmi. Wynagrodzenie zawsze na czas, pracownicy, którzy Ci we wszystkim pomogą. Generalnie nie ma na co narzekać, większość osób która przychodzi na szkolenie to już z reguły zostanie na stałe. Zarobić można też fajne sumy, zależnie od umiejętności, ale jak nie przychodzisz tylko po to by odbębnić 8 godzin nie będziesz miał na co narzekać.

Arek
 Opinia

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Nigdy żadnych problemów nie miałem. Kontakt z klientem to coś co już robiłem w życiu. Wypłaty zawsze na czas. Wiadomo trafi się cięższy dzień jak to w sprzedaży bywa. Dużo ludzi myśli że za samo siedzenie zarobi się kokosy a tak naprawdę zarobić można bardzo dobrze ale trzeba się przyłożyć.

Simba
 Opinia

Pracuje od ponad 3 lat w firmie. Wypłaty zawsze na czas, wszystko się zawsze zgadza nawet, więcej płacą niż wychodzi. Nagła potrzeba wolnego jest zawsze kwestią do dogadania. Pracowałem już w kilkunastu firmach, ale ta przebija wszystkie ponad wszystko. POLECAM !!!

Tak3Nie
Martin
 Opinia

To prawda, za szkolenie nie płacą, ale w moim przypadku trwało ono 2 dni po 4-5h , więc żaden problem. Zaczynają liczyć wynagrodzenie od pierwszego dnia, w którym zaczynasz dzwonić. Co do umowy nie miałem żadnych problemów. Przyszedłem na rozmowę, po rozmowie umówiłem się na następny dzień na szkolenie, podczas trwania szkolenia pobrano ode mnie dane do umowy i jak przyszedłem na drugi dzień to umowę rano po 8 dostarczył kurier. Wynagrodzenie wypłacają do 15stego każdego miesiąca, pracowałem tam około 3 miesiące ( dzwonek to jednak nie dla mnie) i starałem sobie zawsze wszystko zapisywać to nigdy nie dostałem mniejszej wypłaty niż sam sobie obliczyłem. Szczerze jeżeli robi się dużo zamówień to na prawdę można tam dobrze zarobić, kwestia umiejętności i chęci.

Fuztea
 Opinia

Firma Solidna, żadnych zastrzeżeń. Za nie duże pieniądze można zrealizować usługę. Firma działa normalnie jak każda inna.

Kabyr M.
 Opinia

Pracuje prawie pół roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku ..Polecam każdemu kto sumiennie podchodzi do wykonywania swoich obowiązków ... Pensja zawsze na czas Szefowie bardzo mili i przyjaźni ludzie Umowę dostałam bez problemu A te negatywne komentarze to chyba piszą tylko ci co myślą że przyjdą posiedzą 8 godzin ,pójdą do domu i dostaną wypłatę

Tomasz
 Opinia

Firma działa dopiero cztery lata to dość młoda. Jakieś wskazówki dla kandydata podrzucicie?

XXXXX
 Opinia

umowy od dziadów do tej pory się nie można doczekać w oddziale w Krakowie i oszukują na każdym kroku, ze niby kurier jej jeszcze nie wysłał z Poznania - a ponad dwa tygodnie nie ma się umowy albo wcale ludzie w tej firmie pracują bez umowy i bez odprowadzanych składek - takie firmy nie powinny istnieć jak ta na Miodowej 26 w Krakowie

TakNie4
Adam
 Opinia

Bardzo dziwnie skonstruowane. Darmowe szkolenie. Potem kilka dni pracy bez umowy. Żadnej pewności czy nie pracuje się za darmo. Potem umowa zlecenie i mówią że można przejść na umowę o pracę po czym okazuje sıe że nie bo coś tam itp. Jak ktoś chce od samego początku umowę o pracę to radzę się zastanowić.

anonymous
 Opinia

Albo nikt tam już nie pracuje tak jest cudownie :D czy ktoś orientuje się jak to wygląda. We Włocławku bo jest od miesiąca ogłoszenie do tej firmy też coś z reklamą maps Google ale nie wiem na jakiej zasadzie ta praca polega czy firma jest wypłacalna czy to jedna wielka siema dla pracowników i potencjalnych klientów.

anonymous
 Opinia

Co to za firma ? Czym się zajmuje ? Czy ktoś w niej pracuje może się wypowiedzieć potrzebuje więcej informacji

Adam
@anonymous 24.09.2018 21:39

A jaką posadą jesteś zainteresowany w ADD Projekt? Według informacji zawartych w KRS-ie firma normalnie funkcjonuje - zwróć tylko proszę uwagę na to, że chodzi o Poznań. Może warto po prostu spróbować skontaktować się z firmą i dopytać, jak wygląda kwestia aktualnych rekrutacji?

Dominika
 Opinia

@Pozdrawiam Drogi Użytkowniku, wstrzymaj się od pisania takich komentarzy. Twój jest negatywnie nacechowany i nie wnosi nic do wątku na temat pracy w firmie ADD Projekt. Zamiast tego, zachęcam Cię do napisania swojej własnej opinii o firmie. Napisz jak wyglądała Twoja współpraca z nią, bo skoro w tym wątku się udzielasz, to rozumiem, że jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy ADD Projekt. Zachęcam do wypowiedzi oraz pozdrawiam.

oszukany
 Opinia

Prawda - naciągacze "na przedstawiciela GOOGLE". Pozytywne opinie: napisane przez nich samych lub inne słupy. Nie odbierać przesyłek za pobraniem!!! Wcześniej PPCsystem, ci sami ludzie (rodzinka wiśniewskich)

Tak2Nie
Pozdrawiam
@oszukany 22.05.2017 09:56

chyba osrany

Dominika
 Opinia

@MAMA, dlaczego uważasz ,że ktoś się podszywa pod firmę? Sprawdziłam w KRSie ,wszystko jest raczej w porządku bo firma istnieje. Być może to praca nie bezpośrednio w ADD Projekt tylko dzwonił ktoś z agencji pracy? Może należy dopytać? Ktoś z Was wyjaśniał to już?

MAMA
 Opinia

LIPA !!! Wczoraj otrzymałam telefon z ADD Projekt ( chyba , ze ktoś się pod nich podszył ) z propozycją kontynuacji pozycjonowania w google za 249 zł na 5 lat.. - rozmowa rzeczowa i kulturalna , kurier dostarczył przesyłkę za pobraniem 249 zł - miała być faktura ...i jest aleeeee od jakiejś nieznanej firmy WEB HOLDING LLC 1903 RAYOR AVE ... nadawca na przesyłce lokalni przewodnicy .com.pl z Częstochowy.. faktura do kosza - nie nadaje się do zaksięgowania , brak podatków itd ZOSTAŁAM OSZUKANA - zapłaciłam frycowe za nieznajomość zasad reklamowania w internecie.. UWAŻAJCIE NA PRZESYŁKI ( KOPERTY ) ZA POBRANIEM ale skoro to czytacie - to pewnie już za późno ...

Tak5Nie
pozdrawiam
 Opinia

No musisz dobrze poszukać w internecie, bo nie można tu zamieszczać linków do stron @jakx. Tak to nie szukają specjalistów ds. reklamy juz.

Reni
 Opinia

Baba do mnie dzwoni i że jak nie kupie to w google maps znikne. W dodatku tak bezczelna że masakra , uczy mnie jak korzystać z maila i nie wierzy że ja ich spamu nie otwieram! Ostrzegam przed tym kolejnym naciągaczem z Polski co to sprzedaję nawet darmowe wizytówki w google maps. Do piachu oszuści.

Tak4Nie

bro
 Opinia

Oszustwo, pieniadze zaplacone , reklamy zadnej nie ma

michał
 Opinia

UWAGA! OSZUŚCI! Firma wyłudzająca pieniądze za darmowe usługi google (maps + g+)

Klient
 Opinia

Witam tak dla informacji partnerzy google to fikcja są to firmy, które płaca haracz wyszukiwarce a nie że są wyjątkowe.I tylko dlatego wielce się mówi o partnerstwie. Akurat nie uważam żeby to było oszustwo jak ktoś nie jest taki mądry żeby sobie samemu to zrobić to musi komuś zapłacić. Dla mnie takie oskarżenia to śmiech na sali, kto klientów zmusza do tego przecież sami Państwo bierzecie reklamę w internecie dobrowolnie i wszyscy chcecie się na pierwszej stronie znaleźć to ktoś to musi robić.

Tak7Nie
Monika
 Opinia

Ja nie narzekam wizytówka zrobiona fajnie dobra grafika mam dużo wyświetleń a przede wszystkim reklama zrobiona za nie dużą kase polecam

Tak3Nie

Kamil
 Opinia

Jak za te pieniądze krzywdy nie ma reklama zrobiona dobrze polecam

Tak4Nie

Artur
 Opinia

poproszę o nr tel. do tej firmy

Edyta
 Opinia

Dzięki ich reklamie mam więcej potencjalnych klientów reklama została dobrze wypozycjonowana i mam z nimi stały kontakt polecam!

Tak2Nie

wojtek
@Edyta 12.11.2014 12:27

opinia osoby z ADD Projekt

oszukany klient
 Opinia

dzwonią i podają się za partnera Google, chcą sprzedać cos co jest darmowe, naciągacze i oszuści -niestety najpierw zapłaciłam a dopiero po próbie kontaktu do nich zaczęłam ich srawdzać, ewidentne ozustwo, nie można się nawet dodzwonić, sprawę zgłosiłam już na policję!

Zostaw opinię o ADD Projekt - Poznań