ADD Projekt
2 17 52 5 1
Misiak Nowy wpis

Bardzo fajny firma

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia ADD Projekt? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dobry wujek Nowy wpis
@Pytanie

Obstawiam ze jak w każdej firmie jak założysz i pokarzesz dobre wyniki, słyszę juz długi czas o tej firmie dobre i złe zeczy, sam byłem ich klijentem zrobili mi wszystko jak należy co prawda kontakt się urwał ale pokazali mi na tyle możliwości ze pewnie informatyk kosztował by mnie krocie, a takto wydalem dwa razy u nich i działam sobie sam Pozdrawiam L.W

Julietta Nowy wpis
 Rekomendacja

Jak dla mnie to nie (usunięte przez administratora) tylko proponują swoją usługę No ja nie potrafię sama tego zrobić więc oferta super Opłata jednorazowa raz na 3 lata super sprawa Przemili ludzie świetna obsługa

Pod wiatr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Witam, mam pytanie kto czuje sie (usunięte przez administratora) przez firme Add projekt i chcialby uzyskac odszkodowanie i przylaczyc sie do wspolnego pozwu przeciw spolce?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

oszukany

Prawda - naciągacze "na przedstawiciela GOOGLE". Pozytywne opinie: napisane przez nich samych lub inne słupy. Nie odbierać przesyłek za pobraniem!!! Wcześniej PPCsystem, ci sami ludzie (rodzinka wiśniewskich)

Tak9Nie
Pozdrawiam
@oszukany

chyba osrany

@oszukany

Dokładnie tak

Tak1Nie

Co jaki okres czasu w ADD Projekt można ubiegać się o podwyżkę?

Ana
Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

Haha nigdy, umowa zlecenie obcinają godziny i zusu nie płaca

Tak8Nie
@Ana

Dokładnie

Tak1Nie

Jak jest z pakietem medycznym w ADD Projekt? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Pakiet medyczny jest taki ze jak się wyląduje w szpitalu albo zachoruje to trzeba płacić ze swojej kieszeni. Brak odprowadzanych składek

Tak6Nie
Gość

Czy mają pakiety sportowe dla pracowników?

@Gość

Bartek

Tak mają pakiety z OK SYSTEMU dla pracowników, mega fajna rzecz :)

Mikołaj

uwaga wirus ! nie polecam ściągać tego pliku. Chciałem sprawdzić materiały tej firmy i jestem już po formacie.

Gość

Czy są jakieś przyjęcia ?

sdsd
Nazwa działu: IT

Czy preferują elastyczne godziny pracy ?

XX
Nazwa działu: IT

Pracowałem i nie narzekałem.

Iza

@Ana ale to wy nie macie możliwości kontroli tych godzin pracy?

Marcin
Nazwa działu: Marketing

Firma godna polecenia! Kontakt jest i nie ma żadnych zastrzeżeń. Usługa jak najbardziej na poziomie, pełen profesjonalizm w wykonaniu jak i w przedstawieniu oferty. Żadnych haczyków i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Na pewno skorzystam jeszcze z ich ofert! Osoby które nie umieją słuchać innych i się nie znają na działaniu usług tej firm zazwyczaj myśli ze za 100 zł ktoś im wybije firmę na sam szczyt. Śmieszne to jest, zwłaszcza gdy ktoś ma kapitał, ale jest tylko chytry na pieniądze i najlepiej żeby każdy skakał wokół nich za darmo- mowa tu o osobach zarządzających swoimi firmami.

Tak2Nie4
Zadowolony klient
Nazwa działu: Marketing

A ja jestem zadowolona, cocprawda prawda kupilam sporo usług. Ale informatykowi zaplacilabym jeszcze raz tyle. Lokalni prowaadza mi wizytowke, Facebooka i ads words. Jestem zadowolona. Zainwestowalam.i sie opłacało.

Tak1Nie3
MAMA

LIPA !!! Wczoraj otrzymałam telefon z ADD Projekt ( chyba , ze ktoś się pod nich podszył ) z propozycją kontynuacji pozycjonowania w google za 249 zł na 5 lat.. - rozmowa rzeczowa i kulturalna , kurier dostarczył przesyłkę za pobraniem 249 zł - miała być faktura ...i jest aleeeee od jakiejś nieznanej firmy WEB HOLDING LLC 1903 RAYOR AVE ... nadawca na przesyłce lokalni przewodnicy .com.pl z Częstochowy.. faktura do kosza - nie nadaje się do zaksięgowania , brak podatków itd ZOSTAŁAM OSZUKANA - zapłaciłam frycowe za nieznajomość zasad reklamowania w internecie.. UWAŻAJCIE NA PRZESYŁKI ( KOPERTY ) ZA POBRANIEM ale skoro to czytacie - to pewnie już za późno ...

Tak13Nie
Janusz

Prawdą jest to, że korzystałaś kiedyś z usług tej firmy? Skoro otrzymałaś informację o konieczności dalszego regulowania płatności, to zastanawia mnie, na jakiej podstawie otrzymałaś taką wiadomość.

Iwona

Jakieś podpowiedzi jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się tu do pracy?

Kiniaa
 Rekomendacja

Z tego co widzę jest to strona na której wystawia się opinie na temat firmy ADD Projekt... Na temat tego jak się u nich pracuję A nie na temat jakiejś innej firmy która kogoś (usunięte przez administratora) Ludzie !!! Nauczcie się czytac ze zrozumieniem !!! DO KONKRETOW ! Pracuje w tej firmie już od dluuuuuuzszego czasu. Jestem bardzo zadowolona, wszystko normalnie, bez "haczykow ". Wyplata zawsze na czas, nigdy nie było problemów z kasą. Szefostwo naprawdę wspaniale. Wyrozumiali i pomocni. Nie było sytuacji aby kogoś zwolnili np. Z powodów zdrowotnych. Wystarczy być w porządku i nie kręcić. Wtedy oni również są w porządku. - NORMALNA SPRAWA Nie przeszło mi przez myśl zmiana pracy. Zawsze chwilę i polecam każdemu. Owszem, na początku zleceniowka, ale nie każdy pracownik jest pewien czy chce akurat w takim fachu pracować. Jesli nie to zawsze można odejść, a jeśli się podoba to się podpisuje umowę o pracę. Nie wiem skąd negatywne opinie się wzięły, zapewne jakiś zwolniony pracownik. Powodzonka i pozdrawiam ;)

Tak2Nie4
Dany

Praca sama w sobie jest naprawdę prosta, wystarczy, że lubimy prace z ludźmi. Wynagrodzenie zawsze na czas, pracownicy, którzy Ci we wszystkim pomogą. Generalnie nie ma na co narzekać, większość osób która przychodzi na szkolenie to już z reguły zostanie na stałe. Zarobić można też fajne sumy, zależnie od umiejętności, ale jak nie przychodzisz tylko po to by odbębnić 8 godzin nie będziesz miał na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o ADD Projekt - Poznań

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ADD Projekt