Opinie o Hospital Investment Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hospital Investment Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hospital Investment Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hospital Investment Group Sp. z o.o. w Poznań

Tb Nowy wpis

Odradzam radiologom pracę w tej firmie. Wieczne SMSy od pracowników , nawet wysyłają , gdy jesteś na urlopie 10 tys km od Polski . SMSy wieczorami od pracowników, telefony z różnych szpitali po nocy. Połowa badań "na ratunek" to ściema - szpitale ustawiają taki status , żeby opis był szybciej . Bardzo długi czas oczekiwania na przelew za wystawioną fakturę oraz błędy w rozliczaniu badań. Pretensje , że za mało badań się opisuje . Propozycje , żeby opisywać badania pon-pt plus brać jeszcze kilkadziesiąt badań na weekend, jakby człowiek nie miał innego życia poza HIG.

m63 Nowy wpis

Bardzo długo trzeba czekać tutaj na opis wyników badania tomograficznego. Tomografia była wykonana w jednym z wielkopolskich szpitali i wysłana do opisu właśnie do Hospital Investment Group w Poznaniu. Wyniki miały być po miesiącu, ale dotarły po dwóch miesiącach od badania i to jeszcze po wielokrotnym monitowaniu. Okazało się, że to niestety rak, a wiadomo że czas tu odgrywa niebagatelną rolę. Przez ten czas oczekiwania na opis badania, można już było zacząć działać. Jeśli Firma nie nadąża z wykonywaniem opisów, to może nie trzeba brać tylu zleceń? Bo pacjenci przez to cierpią i tracą cenny czas na wczesne rozpoczęcie leczenia

Kacper Nowy wpis

A co z dodatkowymi nagrodami w firmie?

zaqxsw8

Przestrzegam radiologów przed pracą w tej firmie! Firma ta zarzuca lekarza nadmierną ilością badań podczas dyżurów, czasami zdarzają się w nocy kolejki po ok. 50 badań CT citowych, które po części są tak na prawdę zwykłymi badaniami planowymi przydzielanymi na nocne dyżury z powodu braków kadrowych. Lekarz podczas takich dyżurów zamiast opisywać spokojnie badania odbiera telefony od szpitali z ponaglaniami o opisy badań. Firma robi to prawdopodobnie celowo, aby na koncie lekarza pojawiały się opóźnienia w opisywaniu badań. To daje im możliwość niewypłacenia pensji za wykonaną pracę, gdyż naliczają kary za opóźnienia. Ponadto czas zapłaty ustalany jest w umowie na 35 dni! od rozliczenia poprzedniego miesiąca. Rozliczenie takie to także celowe opóźnianie wypłat, gdyż notorycznie zdarzają się błędy w tych rozliczeniach, co opóźnia wystawienia faktur, a te 35 dni liczą właśnie od wystawienia faktury. Wspomnieć należy także o bardzo utrudniającym opisywanie oprogramowaniu, którego prawdopodobnie także celowo nie poprawiają, aby powodować opóźnienia. Mi nie zapłacono za kilka miesięcy pracy podając za powód opóźnienia w opisach badań z dyżurów, gdzie byłem tak zawalany badaniami, że niemożliwym był ich opis na czas! Zwracam się z prośbą o kontakt od osób, które znalazły się w podobnej sytuacji. W kilka osób będzie można złożyć pozew zbiorowy. Mój mail zaqxsw8@wp.pl

HIG Nowy wpis
@zaqxsw8

Szanowny Panie Doktorze, Z przykrością czytamy tak krzywdzącą opinię. Jest nam przykro, że nie był Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą, jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż współpracujemy z kilkudziesięcioma lekarzami radiologami na terenie całego kraju, budując tym samym pozycję lidera na rynku usług teleradiologicznych, większość wskazanych przez Pana zarzutów wydaje się być bezpodstawna. Życzymy Panu Doktorowi dalszych sukcesów w życiu zawodowym, a specjalistów zainteresowanych współpracą z naszą firmą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hospital Investment Group Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetolog/ Asystent lekarza
Świętochłowice
Hrappka.pl

qaz

aj - to znaczy że mam pracować w katorżniczych warunkach bez wynagrodzenia. Opamiętaj się co piszesz człowieku!

paulina

Nie wiedziałam ze Hospital Investment Group zajmuje się teleradiologią, ale właśnie szukając sobie stażu związanego z radiologią wpadłam na ich firmę i w sumie myśle że są porządni. Przeczytała że konkretnie specjalizują się w teleradiologii i kompleksowych rozwiązaniach dla placówek szpitalnych. Ale czy ktoś tutaj może wie coś konkretniej co robią

Jerzy K.

Czy istnieje możliwość pracy na normalnych warunkach? Czy tylko umowa stażowa?

Dominik

Michał z tego co wiem średnia krajowa wynosi 1600 zł brutto. Kwota netto jest 1200 zł więc chyba jednak staż półroczny jest za 1800 zł jest dość dobra opcją na początek.

Roman

Serwisant IT ? Proszę o informację, czy ktoś coś wie?

Polecam serdecznie staże, dużo można się nauczyć a o to chyba chodzi studentom prawda?

ELIZA

Bardzo dużo sprzecznych opinii się pojawia o firmię

Damian

Kasia napiszesz coś więcej, bo sporo opinii się ukazuje na temat tych staży.

Około rok temu odbyłam staż w Hospital Investment Group. Pracują tam młodzi i inteligentni ludzie, firma prężenie się rozwija z roku na rok.

Jeśli ktoś wie coś więcej proszę o informację na maila kasianawrot@onet.pl

Widziałam jakiś czas temu ogłoszenie na sekretarkę medyczną ale to była bezpłatna praktyk. No chyba, że coś się zmieniło?

Czy ktoś wie coś czy na sekretarkę medyczną jeszcze aktualne?

Alan

Dzięki za informację Michał.

Alan

A wiadomo coś czy już zaczęła się rekrutacja?

Alan

Masz racje zależy od spojrzenia, ale praktyka to praktyka. Jak już się zdobędzie doświadczenie to wtedy można stawiać warunki co do wysokości wynagrodzenia. No ale każdy inaczej to postrzega

Alan

Mówicie o tym ogłoszeniu co widnieje na tej stronie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hospital Investment Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Hospital Investment Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hospital Investment Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hospital Investment Group Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
    60-529 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Hospital Investment Group Sp. z o.o.