Hospital Investment Group Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hospital Investment Group Sp. z o.o.

Dominika

Już od prawie roku nie było nowych wpisów na temat tego jakim Hospital Investment Group jest pracodawcą. Co warto wiedzieć o obecnej sytuacji w firmie? Na jej stronie internetowej można znaleźć informację, że poszukują lekarzy radiologów do współpracy. Ktoś z Was obecnie pracuje w tym właśnie charakterze? Co możecie powiedzieć o swoich doświadczeniach?

zaqxsw8

Przestrzegam radiologów przed pracą w tej firmie! Firma ta zarzuca lekarza nadmierną ilością badań podczas dyżurów, czasami zdarzają się w nocy kolejki po ok. 50 badań CT citowych, które po części są tak na prawdę zwykłymi badaniami planowymi przydzielanymi na nocne dyżury z powodu braków kadrowych. Lekarz podczas takich dyżurów zamiast opisywać spokojnie badania odbiera telefony od szpitali z ponaglaniami o opisy badań. Firma robi to prawdopodobnie celowo, aby na koncie lekarza pojawiały się opóźnienia w opisywaniu badań. To daje im możliwość niewypłacenia pensji za wykonaną pracę, gdyż naliczają kary za opóźnienia. Ponadto czas zapłaty ustalany jest w umowie na 35 dni! od rozliczenia poprzedniego miesiąca. Rozliczenie takie to także celowe opóźnianie wypłat, gdyż notorycznie zdarzają się błędy w tych rozliczeniach, co opóźnia wystawienia faktur, a te 35 dni liczą właśnie od wystawienia faktury. Wspomnieć należy także o bardzo utrudniającym opisywanie oprogramowaniu, którego prawdopodobnie także celowo nie poprawiają, aby powodować opóźnienia. Mi nie zapłacono za kilka miesięcy pracy podając za powód opóźnienia w opisach badań z dyżurów, gdzie byłem tak zawalany badaniami, że niemożliwym był ich opis na czas! Zwracam się z prośbą o kontakt od osób, które znalazły się w podobnej sytuacji. W kilka osób będzie można złożyć pozew zbiorowy. Mój mail zaqxsw8@wp.pl

HIG
@zaqxsw8 22.10.2016 13:10

Szanowny Panie Doktorze, Z przykrością czytamy tak krzywdzącą opinię. Jest nam przykro, że nie był Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą, jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż współpracujemy z kilkudziesięcioma lekarzami radiologami na terenie całego kraju, budując tym samym pozycję lidera na rynku usług teleradiologicznych, większość wskazanych przez Pana zarzutów wydaje się być bezpodstawna. Życzymy Panu Doktorowi dalszych sukcesów w życiu zawodowym, a specjalistów zainteresowanych współpracą z naszą firmą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

qaz

aj - to znaczy że mam pracować w katorżniczych warunkach bez wynagrodzenia. Opamiętaj się co piszesz człowieku!

paulina

Nie wiedziałam ze Hospital Investment Group zajmuje się teleradiologią, ale właśnie szukając sobie stażu związanego z radiologią wpadłam na ich firmę i w sumie myśle że są porządni. Przeczytała że konkretnie specjalizują się w teleradiologii i kompleksowych rozwiązaniach dla placówek szpitalnych. Ale czy ktoś tutaj może wie coś konkretniej co robią

Jerzy K.

Czy istnieje możliwość pracy na normalnych warunkach? Czy tylko umowa stażowa?

Dominik

Michał z tego co wiem średnia krajowa wynosi 1600 zł brutto. Kwota netto jest 1200 zł więc chyba jednak staż półroczny jest za 1800 zł jest dość dobra opcją na początek.

Roman

Serwisant IT ? Proszę o informację, czy ktoś coś wie?

Kasia

Polecam serdecznie staże, dużo można się nauczyć a o to chyba chodzi studentom prawda?

ELIZA

Bardzo dużo sprzecznych opinii się pojawia o firmię

Damian

Kasia napiszesz coś więcej, bo sporo opinii się ukazuje na temat tych staży.

Kasia

Około rok temu odbyłam staż w Hospital Investment Group. Pracują tam młodzi i inteligentni ludzie, firma prężenie się rozwija z roku na rok.

Kasia

Jeśli ktoś wie coś więcej proszę o informację na maila kasianawrot@onet.pl

Kasia

Widziałam jakiś czas temu ogłoszenie na sekretarkę medyczną ale to była bezpłatna praktyk. No chyba, że coś się zmieniło?

Ania

Czy ktoś wie coś czy na sekretarkę medyczną jeszcze aktualne?

Alan

Dzięki za informację Michał.

Alan

A wiadomo coś czy już zaczęła się rekrutacja?

Alan

Masz racje zależy od spojrzenia, ale praktyka to praktyka. Jak już się zdobędzie doświadczenie to wtedy można stawiać warunki co do wysokości wynagrodzenia. No ale każdy inaczej to postrzega

Alan

Mówicie o tym ogłoszeniu co widnieje na tej stronie?

Tomek

Na praktykę półroczną mało? Równie dobrze mogłaby być za free.

Damian

Ja odpowiedziałem na ofertę pracy Informatyki, ale szczerze powiem, że takiej Serwisant IT nie widziałem

Antek

Staż płatny. A nie chodziło mi o to jak sprawdzali wiedze praktyczną (bo sprawdzali) tylko, że na studiach dużo teorii trzeba przyswoić a w normalniej pracy okazuję się, że jednak praktyka jest ciężka do wykonania.

Karol

Czy był ktoś zaproszony na rozmowę Serwisant IT?

Antek

Wiesz co byłem na rozmowie na staż a wymagania jak na normalny etat. Wiadomo, że człowiek po studiach musi zestawić wiedze teoretyczna z praktyką. Takie było Moje wrażenie, że trochę za dużo oczekiwań.

Tomasz

A powiedz mi na jakie stanowisko aplikowałeś? Bo ja w następnym tygodniu idę na rozmowę w sprawie pracy na IT

Antek

Wczoraj byłem na rozmowie, dość wysokie wymagania jak na praktykę.A jak wasze odczucia? Był tez ktoś?

Tadeusz

Jeśli chodzi o wynagrodzenie pracowników, to stawki ustalane są indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności itp, itd

Grażyna

Polecam firmę, jak partnera do współpracy. Bardzo fachowi i rzetelni ludzie tam pracują

Robert

@Robert 05.05.2014 10:53
Oczekiwania dość wysokie, dużo obowiązków. Czas pracy od poniedziałku do piątku, oraz dyżury w weekendy...

Czyli praca w siedzibie firmy? I jak warunki adekwatne do obowiązków?

Roman

Zawsze istnieje możliwość negocjacji stawki na konkretne badanie.

Roman

Z moich doświadczeń wynika, że stawka jest ustalana bardzo indywidualnie.

Franek

Czy znajdzie się ktoś życzliwy i odpisze ?

Franek

Interesuję mnie informacja o oczekiwaniach firmy oraz wynagrodzeniach dla radiologów

Franek

Czy jest możliwy kontakt z lekarzem Radiologiem na etacie w Hospital?

Tytus

Od maja zaczynam staż w Hospital, więc dam znać jak wrażenia.

Karol
@Tytus 23.04.2014 12:57
Od maja zaczynam staż w Hospital, więc dam znać jak wrażenia.

Tytus napiszesz jak wrażenia?

Kornelia

Polecam pracodawcę.

Romek Nowak

HIG opisuję dla naszego Szpitala badania TK. Polecam firmę.

Robert Nowak
@Romek Nowak 23.04.2014 12:48
HIG opisuję dla naszego Szpitala badania TK. Polecam firmę.

Również od tego miesiąca HIG opisuję także MRI.

Adam wysłałem wczoraj, jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania pisz śmiało

@Tomasz 14.04.2014 12:42
Adam wysłałem wczoraj, jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania pisz śmiało

Dzięki bardzo.

Tomasz

Poproszę maila na którego mogę wysłać zapytanie w sprawie odbycia letnich praktyk.

@Tomasz 08.04.2014 10:22

Tomasz, podaje maila adamkowalik@onet.pl

Kasia

Elena t firma ma swoja siedzibę w poznaniu.

Kasia

Jestem ciekawa oczekiwań od kandydatów, także z góry dziękuję za odpowiedź.

Kasia

Najnowsze ogłoszenie zamieszone na portalu infopraca dotyczy stanowiska specjalisty ds. administracyjnych, czy ktoś już był na rozmowie?

Krystian
@Kasia 03.04.2014 11:23

(usunięte przez administratora) na jakim portalu ta oferta?

qaz
@Kasia 05.05.2014 10:49
Chciałam się dowiedzieć mniej więcej jakie oczekiwania, jaki czas pracy, jakie warunki finansowe oraz czy trzeba pracować w sie...

Praca tam to porażka. Obciążenie pracą na maxa, badania planowe wrzucanie jako cito, stawki niskie, opóźnienia w wypłatach, przeglądarka obrazów słaba, obsługa w dziale rozdzielającym badania niekompetentna

Elena

Proszę mi powiedzieć czy siedziba firmy mieści się w Poznaniu?

Krystian
@Elena 03.04.2014 11:21
Proszę mi powiedzieć czy siedziba firmy mieści się w Poznaniu?

Siedziba firmy jest w Poznaniu, jednak firma pracuję w chmurze.

Adam

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to śmiało pisz.

Adam

Wysłałem maila z informacjami na maila.

Amadeusz

Podaję maila w razie czego: adikomar@onet.pl Z góry dziękuje.

Ewa

Jeśli może ktoś, coś więcej napisać to proszę o informację. Mogę również podać maila jeśli te dane są poufne.

Ewa

Też właśnie zastanawiam nad tymi wymaganiami na praktykę. Wszystko rozumiem, ale skoro praktyka to chcę się nauczyć tego czego oczekują od kandydatów.

Tadeusz

Pytam o ogłoszenie, które widziałem na stronie internetowej (usunięte przez administratora)

Tadeusz

Czy orientujecie się czy ogłoszenia w prawie zatrudnienia radiologów nadal aktualne?

Arek

Współpracuję z firmą, i mogę z czystym sercem polecić.

Zostaw opinię o Hospital Investment Group Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hospital Investment Group Sp. z o.o.