Opinie o Sot w Poznań Handlowa 4

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sot. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sot w Poznań Handlowa 4

Adrian1994

Kierownik jest wulgarny chodzi tylko na ranna zmianę używa przekleństw w stosunku do pracowników i jest ordynarny,sama praca bardzo ciężka w bardzo złych warunkach chłodniczych .Ukrainki każdy ruch obserwuja i czekają aż się pomylić żeby donieść do kierownika pracowałem parę dni a szkoda zachodu stawka 27 zł brutto to za mało za tą pracę

typ Nowy wpis

co to za(usunięte przez administratora) w tej firmie ze sie dostaje umowy ktore nie maja najnizszej krajowej??? premie wliczane zeby pokrywaly najnizsza krajowa??

Adrian1994 Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sot?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sot?

Je... sot Nowy wpis

Dobrze wchodzić w (usunięte przez administratora) kierownikom osadzaja ludzi o kradzież Tak jak ja miałem przywiozłem pieniądze z pkt i nie zgadzała się suma to powiedzieli że mnie zwalniają nie liczą się z pracownikami są traktowani jak smiecie żałuję że w ogóle u nich straciłem 8 mać w (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sot spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zielony

Dzień dobry. Na jakie zarobki może liczyć magazynier w SOT POZNAŃ?

Czesław
@Zielony

Niestety nie znam stawki. Chce sam się dostać na magazyn tylko nie wiem czy wymagają uprawnień na wózki. Ty coś słyszałeś na ten temat? Bo jakby co mógłbym zrobić kurs podczas roboty.

Marzena
@Zielony

I jak tam wysłałeś cv? Jak wygląda rozmowa?

Pracownik 2007 - 2011

Moje wspomnienia są złe z tego (usunięte przez administratora), ludzie, co kablowali mieli najlepiej, no ja frajerem nie jestem i nie robilem tego. W 2011 mnie zwolnili, tydzień przed moim urlopem bez podania konkretnego powodu, zapewne byłem niewygodny, a wiem, ze bylem w 1 trojce najlepszych pracowników, więc będąc wydajnym i dobrym nic nie dawało, ale cóż, nie kablowalem, to niepotrzebny. Jedyną dobrą rzeczą, którą mogę o nich powiedzieć to to że zrobili mi uprawnienia na wózki i teraz sobie na spokojnie jeżdże wózkiem całą zmiane w normalnej firmie i nie za ochłapy zwane pensją.

Kamila

@olaf z takiego powodu nie możesz podjąć tego stanowiska? A o co pytali jeszcze ?

olaf

Dzis czyli 26.08.2020r. bylem na rozmowie z chyba kierownikiem,lekko opalony. Od pierwszego telefonu minal tydzien i przez owy tydzien dostalem 4 inne telefony z zapytaniem czy przyjade na rozmowe.Rekrutacja na stanowisko magazyniera. Kierownik przeczytal w czasie mojej obecnosci cv i stwierdzil ze skoro mam wyksztalcenie wyzsze to raczej nie nadaje sie do pracy. Fajnie. CV przez tydzien czasu nie bylo czytane ,kandydat przyjechal i dostal odrazu na wejsciu informacje ze z powodu wyksztalcenia nie zostanie przyjety. Totalnie niepowazni ludzie tam pracuja. (usunięte przez administratora)

Szczepan

Najgorsza praca w jakiej kiedykolwiek robiłem, kierownictwo ma wszystko gdzieś, widzą tylko czubek własnego nosa, a o jednej pani to wolę nawet nie wspominać bo mnie zbanują, ludzie strasznie fałszywi myślą że układają jakieś paczki po. Kilka lat w tej gównianej firmie to są królami życia i nie wiadomo kim, firma nie dba o nowych pracowników

Czy Sot narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pracujacy

Jest lista urlopowa, na którą się zapisujesz. Urlopy się nakładają. Najczęściej są 2-3 osoby na urlopie jeżeli chodzi o sezon letni.

Joanna

@ZNAJOMY Musisz widzieć, że nawet pomimo jakichś złych doświadczeń związanych z firmą Sot, nie możesz tutaj posługiwać się niestosownym słownictwem; zabronione jest także używanie danych personalnych konkretnych osób i obrażanie ich. Jakie masz właściwie zarzuty względem tych osób? Proszę, żebyś to uściślił, bowiem Twój poprzedni komentarz nie wyjaśnia nam tego.

@Joanna

Ty Joanno nie wiem kim jestes jak piszesz ok godz 11 chyba jestes osoba nie z tej firmy.Bo nie wierze ze piszesz jak jestes w pracy.A te twoje bzdury ktore piszesz o obrazaniu kogos to myslisz ze to nieprawda?Joanno jestes glupia i tepa bo ja pracowalem w tej firmie SOT POZNAN i wiem co tam sie dzieje.Kierowniczka to oblesny babsztyl a kierownik hurtowni to cwaniak.Ogolnie falszywi ludzie.Obiecuja duzo a wyplaty sa takie sobie przy robieniu nocek i nadgodzin.Ogolnie to zlodziejska firma chyba ze ktos ma uklady Slimok Aga kolezanka i oczywiscie (usunięte przez administratora) zmianowy Marek.A ta pieknosc z debca jest falszywa i mysli ze wszystkie rozumy zjadla kolezanka kierowniczki.Takie stare i takie glupie oblesne baby Wioletta i Aga nikt was tam nie lubi wlacznie z kierowcami.A moze one sa jakiejs inne homo niewiadomo.Jak najdalej od falszywej zlodziejskiej firmy Sot Poznan

NORMALNY
@ZNAJOMY

Praca w socie Poznan dla przydupasow bo reszta to dla nich sie nie liczy.Pracownicy sa zastraszani zwolnieniami i ogolnie kierowniczka[ tepa jak but ]brzydka i osoba ktora wyzywa sie na pracownikach.Dlatego jej nikt nie lubi.Mam nadzieje ze kiedys to sie na niej odkuje.Jak mozna byc tak wstretna kierowniczka? Ona nie ma zadnego honoru byle wlasny tylek obronic.A kierownik hurtowni przymyka na to oko bo jest tak samo tepy jak ona.Sot Poznan dla ludzi o mocnych nerwach.Nie polecam firmy Sot POZNAN bo to wielki wyzysk pracownika.

@NORMALNY

Firma nie najlepsza ze wzgledu na nieznosne kierownictwo.Dlatego ludzie odchodza i maja racje bo w tej firmie jezeli zwykly pracownik jest traktowany zle to po co tam pracowac.Byle elita miala dobrze.kIEROWNIK HURTOWNI I jej kapus kirowniczka magazynu z Czempinia.To najgorsze co moze byc by wlasnych pracownikow kapowac.Ta kierowniczka kapuje bo to jest jej praca zycia i z takim wygladem i tepym rozumem dobrej pracy nie znajdzie.SOCIE POZNAN POZWOL MI ZYC WIESNIARA Z CZEMPINIA.WIELKA PANI Z OCHRONY Z ALMY KTORA WYGRYZLA WSZYSTKICH.Tak to jest jak sie dorwala do wladzy to jej sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo.Jak najdalej od sot poznan i grubej kierowniczki z Czempinia

@NORMALNY

Haha nic dodać nic ująć.. Pani Wioletta to najchętniej by przesiedziala całe dnie w biurze, zero zaangażowania, a pusta jak nie wiem.. Jak ktoś taki może być kierownikiem i gdzie w ogóle jest tak że rodzina jest prawie na tym samym szczeblu.. Synek to samo zero pojęcia.. Zero ogarnięcia tam w ogóle. Chodzą na fajki, gadają z magazynierami, a na robotę maja wy*ebane.. Zero jakichkolwiek pomysłów. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na magazynie , a każdy z pracowników to (usunięte przez administratora) Właza w du*e jak tylko mogą - aby się śmiać. Z takim ludźmi to tam nigdy porządku nie będzie.

Czy Sot ma ściśle ustalone godziny pracy?

Obecny

zmiany 6-14 14-22 i 22-6 mozna miec miedzy zmiane 10-18. Jezeli jestes okej nie ma problemu zeby sie dogadac co do roznych konfiguracji

Eryk

@Nowy Taka branża ale w sumie to jest dobrze więc spokojnie można polecić pracę!

Pracuję w SOT jakiś czas już i nie mam na co narzekać. Płaca może i nie jest super wysoka, praca na chłodni, ale kto się tam zatrudnia ten wie, co będzie robił i w jakich warunkach. Coraz więcej pracowników jest na magazynie, na każdej zmianie. Można wyrabiać dodatkowe godziny jeśli ktoś chce. Atmosfera przyjemna, odkąd zacząłem tam pracę, nikt nie był u mnie powiedzieć że za mało robię albo za wolno

nawigator

Teraz jest również dobrze, firma ma dobrą opinię a dla chcących pracować polecam.

Rafał

Ale się pozmieniało w tej firmie. Pracowałem w.latach 2007 do chyba 2009 było całkiem sympatycznie zaczynałem jak była Pani kierownik Marzena A odchodzilem jak był kierownikiem adam. Na co tylko zawsze narzekalismy to na zarząd. Ale było to do przeżycia. Ale nikt nikogo nie kapował każdy trzymał razem A pracuje ktoś tam jeszcze od tamtego czasu?

Joanna

@Cichy wielbiciel Po pierwsze, na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - pamiętaj o tym. Po drugie, co właściwie chciałeś przekazać poprzez ten wpis? @Leszek Firma Sot prowadzi aktualnie rekrutację. Jakie stanowisko chciałbyś podjąć. Na ich stronie widziałam, że poszukują między innymi przewoźnika z własnym samochodem chłodnią i pracowników do magazynu spożywczo-nabiałowego.

ZNAJOMY

Tak jak piszesz kierownictwo zle i to jest wizerunkiem tej firmy.Pracownicy w miare ok oprocz przydupasow ktorzy jak w kazdej firmie donosza.Widocznie tak im pasuje.A BIALYSTOK MILCZY BO TO IM NA REKE. TAKICH LUDZI SOT POZNAN POTRZEBUJE.WIELKIE UKLADZIKI BYLE SLUPKI SIE ZGADZALY.FIRMA WYZYSK BYLE KLAN KAPTUROW MIAL DOBRZE.TA FIRMA TO PORAZKA

@ZNAJOMY

Tak jak mowisz klan kierowniczki rzadzi sotem Poznan.Maz ktory dorabia w socie bo ma za mala emeryture i oczywiscie kierowniczka magazynu zona kapus ktora donosi na kazdym kroku.I oczywiscie len synek to wizerunek firmy ktoremu wszystko wolno.Ludzie zastanowcie sie bo kazdy z firmy ich nie lubi ale nikt nic nie powie.Bo boja sie mowic prawde zeby ich nie zwolnili.Najlepsze jest to ze Gajdek udaje glupa ze nic nie widzi bo jest tepy burak.Ta firma od wielu lat oszukuje pracownikow dlatego jest tam duza rotacja bo kierownictwo to niedpowiedzialni ludzie ktorzy mysla tylko o sobie.Najlepsze jest to ze dadza bony na swieta to ludziom geby zamkna ale ludzie tak czy tak mowia o nich zle.Bo najgorsza atmosfere w firmie robi gruba nieznosna kierowniczka i znienawidzony przez pracownikow i kierowcow synek sumo sluchajacy w pracy muzyki.SOT POZNAN to falszywa firma i jej nie polecam.

NORMALNY
@PISZACY PRAWDE

Piszecie prawde dlatego nikt was o nic nie oskarzy.A nieznosna i glupia jak but kierowniczka to postrach Sot poznan.Brzydka i glupia wiesniara z Czempinia.Sot ci zycie uratowal.Kierownik Gajdowski i ty to wielcy oszusci firmy ktorzy oszukuja wlasna firme.Chodzi o inwentury towary sa chowane by nie wykazac nadwyzek.Jestem ciekawy co na to urzad skarbowy.Machlojki w tej firmie to dzien powszedni.Gajdek obudz sie a nie tylko slupki a nie tylko przez brzydule kierowniczke ludzi nie ma.Sot Poznan dla samobojcow.SYNEK I WIOLETTKA NYGUSY TO LOGO SOT POZNAN.JAK NAJDALEJ OD SOT POZNAN

@NORMALNY

Sot Poznan to (usunięte przez administratora) tak jak pisza na forum a zwlaszcza Gajdek i gruba brzydka kierowniczka magazynu to porazka.Ludzie w Bialymstoku obudzcie sie

Joanna

@ZNAJOMY Cieszę się, iż postanowiłeś wziąć udział w dyskusji, ale pamiętaj, żeby jednak używać bardziej stosowanego słownictwa. Z Twojego posta wynika, że Twój główny zarzut wobec firmy Sot to nieumiejętne kierowanie nią. A co masz konkretnie przez to na myśli?

ZNAJOMY

Tak jak piszesz jeden wielki wyzysk i gruba nieznosna kierowniczka to porazka dla sot poznan.Oblesny cyborg z Czempinia a glupia jak but byle wlasnego tylka obronic.A Gajdek to tepy ktory na niczym sie nie zna.Nie wiem za co on bierze pieniadze moze za pierdzenie w stolek.Firma mysli ze da ludziom bony na swieta to jest ok .Trzeba dbac o pracownika.A najlepszy jest jej synek grubas len smierdzacy ktory tylko muzyki slucha.Za chwile bedzie walczyc w Sumo.Sot Poznan to wielkie (usunięte przez administratora) chyba ze ktos lubi pracowac z ludzmi falszywymi Gajdek Cyborg z Czempinia i oczywiscie (usunięte przez administratora) Aga Marek i oczywiscie Slimok.SOT POZNAN FIRMA FALSZYWA I NIEODPOWIEDZIALNO KIEROWNICTWO.

Joanna

@AA, @Znajomy, @B, gwarantuję Wam że firma SOT nie ma możliwości usuwania komentarzy na forum gowork.pl. Komentarze są usuwane wyłącznie w przypadku kiedy łamią postanowienia regulaminu bądź prawa. Na forum nie można opisywać konkretnych osób, szczególnie w obraźliwym tonie. Polecam Wam przed zamieszczeniem kolejnych komentarzy lepiej zapoznać się z regulaminem który zaakceptowaliście pisząc komentarze na forum: https://www.gowork.pl/regulamin

@Joanna

JAK CZYTAM TE WYPOWIEDZI TO MNIE WSZYSTKO SMIESZY.DLACZEGO NIE MAJA PISAC O DANEJ OSOBIE JAK ROBI ZLE.TO O CZYM MAJA PISAC JAK SIE ROBI ZUPE POMIDOROWA.TY JOANNO LECZ SIE CHYBA ZE JESTES JEDNA Z NICH I TAK PIEKNIE OPISUJESZ TA FIRME.TO DLACZEGO ODESZLO TYLU DOBRYCH PRACOWNIKOW.ODESZLI PRZEZ WIOLLETKE KIEROWNICZKE.KRZYKLIWA PODOBNO PO OJCU.OPISY NIE LAMIA REGULAMINU BO JAKBY LAMALY TO ZAWSZE MOZNA OSKARZYC O MOWIENIE NIEPRAWDY.A CI CO PISZA TO PRAWDA.DLATEGO NIKT NIKOGO NIE OSKARZY O PRAWDE.BO JAKBY CI CO SIE ZWOLNILI POZWALI MISS CZEMPINIA O MOBBING TO NAPEWNO BY W SADZIE PRZEGRALA.I DLATEGO NIKT Z NICH NIKOGO NIE BEDZIE SKARZYC BO SA NA STRACONEJ POZYCJI.KOBIETO KIEROWNICZKO JESTES NIEODPOWIEDZIALNA I FALSZYWA BYLE WLASNEGO TYLKA SIE OBRONIC WLACZNIE Z NAJLEPSZYM GRUBYM ZMIANOWYM.JESTES ZALOSNA KROLOWA MAGAZYNU W SOT POZNAN.WEZ SIE ZA ROBOTE KIEROWNICZKO TO MOZE SCHUDNIESZ I ZMADRZEJESZ.NIE POLECAM PRACY W SOT POZNAN.PRACOWALEM TAM I WIEM CO PISZE.JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY KTORA WYZYSKUJE I KLAMIE.I JESZCZE JEDNO NIE SA PRZESTRZEGANE W TEJ FIRMIE PRZEPISY BHP.A GAJDEK GLYPA UDAJE BO JEST PROSTY BURAK.SOT TO BAGNO.POLECAM TYLKO DLA PRACOWNIKOW KAMIKADZE

Byly
@KTOS

Tak jak mowisz byle o siebie zadbac wstretna kobieta i klamliwa.Najlepsze jest to ze niektorzy wierza w nia jak w Boga.Mowie o falszywych kolezankach i pewnej osobie z biura ktora powiedziala ze tylko Wioleta ma jaja tylko jestem ciekawy gdzie moze w glowie.Ta osoba ja chwali bo sama jest glupia jak but.Chodzi o osobe z dzialu zamowien napewno wiecie o kogo chodzi pani przereblowa.Mam nadzieje ze kiedys w Sot Poznan sie cos zmieni ale tak jak piszesz z takim kierownikiem hurtowni burakiem i gruba nieznosna kierowniczka to chyba im sie nie uda.PRACUJ GRUBA TO MOZE CI (usunięte przez administratora) SCHUDNIE.JESTES WSTRETNYM BABSZTYLEM KIEROWNICZKA W SOT POZNAN.ODRADZAM PRACY W SOT POZNAN

@Byly

Ja sie zwolnilem z SOT POZNAN i nie zaluje pracuje w swoim zawodzie i mam wiecej kasy niz w tej falszywej firmie.Z tego co wiem to starzy pracownicy odeszli oprocz SLIMOKA BO TO (usunięte przez administratora) WIOLETKI.FALSZYWY JAK I ONA.WIELKIE KOKOSY OBIECUJA A POZNIEJ JEST INACZEJ.Ta kierowniczka magazynu to porazka i jej synek ktory udaje ze cos robi.Byle kasa byla jeszcze troche to na kolanach bedzie musial robic.Jedna wielka klika Gajdowski miss Czempinia czyli kierowniczka magazynu i kolezaneczki to jest to.Im wszystko wolno a pracownicy to tylko praca praca i pozycje.Jestem ciekawy o jakie pozycje tej madrej Wioletce chodzi.Moze jest niedopieszczona a zreszta potwora nikt nie piesci.Pozdrowienia dla tych co sie zwolnili z tej firmy i maja lepiej

@KTOS

Najlepsza firma dla idiotow ktorzy tam pracuja.Oczywiscie chodzi o niektore osoby jak piszecie na forum.KIEROWNIK ZAKRECONY JAK SWINSKI OGON A KIEROWNICZKA TO OSOBA KTORA DLA WLASNEJ KARIERY POTRAFI POZBYC SIE NAJLEPSZYCH PRACOWNIKOW.MAM NADZIEJE ZE KIEDYS SIE TO NA NIEJ ZEMSCI.DLA MNIE TA KIEROWNICZKA TO FALSZYWA OSOBA I ZARAZEM NIEPRZYJEMNA.A O WYGLADZIE NIE WSPOMNE.MOZE SIE WYCHOWALA NA PASTWISKU RAZEM Z KROWAMI BO JEST SWOIM ZACHOWANIEM PODOBNA.TAK JAK MOWIA PRACOWNICY I KIEROWCY KTORZY NIE MOGA NA NIA PATRZEC.A ONA MYSLI ZE ROBI DOBRZE.NADAJESZ SIE DO GNIEZNA.LECZ SIE NA GLOWE A NIE KRZYCZY NA WSZYSTKICH OCZYWISCIE OPROCZ KOLEZANECZKI Z DEBCA.A SYNEK TO BUMELANT I SCIEMNIACZ.GRUBY TEPY JAK MATKA.SOT POZNAN POZWOL MI PRZETRWAC JAK NAJDLUZEJ TO PEWNIE MYSLI WIOLETKI KIEROWNICZKI.JAK SIE OSZUKUJE WLASNA FIRME PRZEZ KIEROWNICTWO TO PEWNIE TAK BEDZIE.JESTEM CIEKAWY JAK MOZNA TRZYMAC TAKA OSOBE NA STANOWISKU JAK ROBI ZLE.TA FIRMA JEST CHORA A PRACOWNICY NIE RAZ ZASTRASZANI PRZEZ KIEROWNICZKE.SOCIE POZNAN POZWOL ZYC OPROCZ TEJ NIEZNOSNEJ KIEROWNICZKI I ZAKRECONEGO KIEROWNIKA.

BYLY KIEROWCA
@PISZACY PRAWDE

Robota jak robota zimno i wielkie wymagania a wyplaty tak jak kierowniczka ci premie da to ok.Ale raczej nie ma na co liczyc chyba ze jestes kapusiem lub kolezanka.A synek to len a ona go broni.A zmianiowi boja sie cos powiedziec bo sie boja.A kierowcy i pracownicy biura nie moga patrzec na klan KAPTUROW w SOCIE POZNAN.Niech sie dowie Wioleta ze jej nikt nie lubi.Ale ona to dla wlasnej kariery pozbyla sie najlepszych pracownikow.Bo z takim wygladem i krzykliwym glosem to tylko ja do ochrony przyjma tak jak kiedys pracowala w ALMIE a teraz wielka kierowniczke zgrywa oblesna baba.Jestes msciwym babsztylem byle swojego stanowiska utrzymac.Gajdek i kierowniczka Kaptur to jedna wielka klika ktorzy tylko o wlasne tylki dbaja a pracownikow maja gdzies.SOT TO (usunięte przez administratora) Z TA WALNIETA KIEROWNICZKA

Byly
@BYLY KIEROWCA

SOT POZNAN TO WYZYSK ZIMNO NOCKI I NADGODZINY ZA KTORE MARNIE PLACA.A TA GRUBA Z CZEMPINIA MYSLI ZE JEST OK.KIEROWNICZKA POZBYWA SIE NIEWYGODNYCH PRACOWNIKOW WIESNIARA Z CZEMPINIA.DOBRZE ZE TAK JEST NIECH ROBI TO MOZE SCHUDNIE WSTRETNY BABSZTYL .SOT POZNAN TO KLAMLIWA FIRMA.CHYBA ZE JEST KTOS KAPUSIEM TAK JAK SLIMOK KTORY MA ZAWSZE NAJWYZSZA WYPLATE.JAK SIE PRZYJMUJECIE DO SOT POZNAN TO NIE WIERZCIE CO TA OBLESNA KIEROWNICZKA WAM OBIECUJE BO TO KLAMSTWO.DLATEGO NIE MOGA ZNALEZC PRACOWNIKOW BO KIEROWNICZKA MAGAZYNU TO PORAZKA OBLESNY BABSZTYL

@Byly

WIOLETKI RODZINA ZA CHWILE BEDZIE CALA ROBILA W SOCIE POZNAN WLACZNIE Z KOLEZANKAMI.BO SOT IM ZYCIE URATOWAL.A TY POZBYLAS SIE NAJLEPSZYCH PRACOWNIKOW WLACZNIE Z TWOJA KIEROWNICZKA Z ALMY.JESTES KARIEROWNICZKA KTORA DLA KARIERY KAPUJE DO KIEROWNIKA HURTOWNI.JAK MOZNA TAK ROBIC .PRZECIERZ TAKIEGO POTWORA Z KRZYKLIWYM GLOSEM NIKT DO INNEJ PRACY NIE PRZYJMIE.SOCIE POZNAN POZWOL MI ZYC ZA 4000 TYS PLUS ZA DOJAZD DO PRACY 400ZL Z CZEMPINIA.ZA TAKA KASE MOZNA DONOSIC.A LUDZIE BOJA SIE COS POWIEDZIEC.JAK NAJDALEJ OD SOT POZNAN BO GAJDOWSKI I KIEROWNICZKA KAPTUR TO KLIKA KTORZY SA FALSZYWI

@KTOS

TAK JAK PISZESZ MLODY KAPTUR SKONCZY SZKOLE TO DO SOTA POZNAN BIEGIEM ROBIC POZYCJE.TA FIRMA TO PORAZKA CIAGLE TYLKO PRETENSJE O PRACE ZE ZROBIONO MALO .TO NIECH GRUBA I GAJDEK PRZYJDA ROBIC SKLEPY AZ POT PO TYLKU BEDZIE LECIEC.TEGO IM ZYCZE CWANIAK PAPRYKARZ I GRUBA Z CZEMPINIA.DOBRALO SIE DWOCH CWANIAKOW KTORZY OSZUKUJA WLASNA FIRME.CHODZI GLOWNIE O INWENTURY WTAJEMNICZENI WIEDZA O CO CHODZI [UKRYWANIE TOWARU I PALET BY NIE BYLO NADWYZKI TO WIELKIE JEDNO OSZUSTWO ] MOZE TRZEBA DONIESC DO URZEDU SKARBOWEGO JAK SIE OSZUKUJE PANSTWO.A ZRESZTA CWANIAKI Z SOTU MYSLA ZE SA BEZKARNI ALE TO JEST DO CZASU.OGOLNIE PRACOWNICY W MIARE OK OPROCZ KOLEZANECZKI Z DEBCA AGNIESZKI I SLIMOKA KTORYM WSZYSTKO WOLNO.BO TO PRZYDUPASY.ZAL PATRZEC NA TYCH LUDZI KTORZY KAPUJA LUB WCHODZA W TYLEK BY MIEC LEPIEJ.NIE MACIE HONORU TEPI LUDZIE (usunięte przez administratora) WIOLETTKI BABSZTYLA Z CZEMPINIA.NIE POLECAM PRACY W SOT POPZNAN

@PISZACY PRAWDE

pracowalem tam i wiem jak jest.trzeba robic w zimnie i nocki za ktore malo placa.a obiecywanie to wielka jedna sciema.ICH interesuje zeby jak najwiecej bylo zrobione za marne grosze.A synek nygus na ktorego nikt nie moze patrzec to grubas leniwy tak jak mamusia nieznosna BABA.Sot to jej praca Zycia.jestem ciekawy czy w Bialymstoku wiedza ze przez ta ochydna kierowniczke odeszlo wielu dobrych pracownikow.Pewnie nie bo GAJDOWSKI TO DUPEK tak jak ona ktora potrafi kablowac swoich pracownikow do NIEGO.NAJGORSZE CO MOZE BYC KABLOWAC SWOICH PRACOWNIKOW WIOLETTO KAPTUR Z CZEMPINIA.JESTES BRZYDKA I GRUBA I W DODATKU NIEZNOSNA.SOT POZNAN TO PORAZKA

Zostaw merytoryczną opinię o Sot - Poznań

• Jak się pracuje w Sot?

Zobacz opinie na temat firmy Sot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sot