Sot

Poznań

Opinie o Sot

Joanna

W tym momencie poszukiwani są pracownicy do magazynu spożywczo-nabiałowego. https://www.sot.pl/?page_id=114 Czy ktoś z Was był na tym stanowisku w tej firmie? Bo na stronie Sot nie ma żadnych informacji o stanowisku, warunkach pracy. Ktoś może powiedzieć coś na ten temat?

Joanna

@Obecnyrozumiem, że na takie warunki mogą liczyć pracownicy magazynu. To ważne, że firma przykłada wagę do integrowania pracowników. A mógłbyś powiedzieć czy Sot oferuje możliwości podniesienia kwalifikacji, czy awansu?

kinga

Kto pracował w SOT w Nowej Soli ?

Obecny

Na początek jest umowa zlecenie. Po okresie próbnym dostaje się umowę o pracę na czas określony, później to wedle prawa. Co do benefitów na święta karta przedpłacona wartość uzależniona od zarobków, członków rodziny itd. + możliwość tańszych zakupów bardzo często i pod nosem. Praca na 3 zmiany. Są też wyjścia integracyjne np. najbliższe to spływ kajakowy :)

Joanna

Chętnie poznamy opinię osoby, która obecnie pracuje w Sot. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy? Jakie benefity oferuje firma?

pawlo

hej jest ktoś kto mi napisze jak jest w SOT teraz bardzo mnie interesuje

@pawlo 10.01.2017 13:56
hej jest ktoś kto mi napisze jak jest w SOT teraz bardzo mnie interesuje

podaj mi maila, to Ci napisze swoją opinię na temat tej firmy, robiłem tam 4 lata (2007 - 2011), myślę, że pomogę w podjęciu decyzji.

karol

kent' w sumie masz racje, ale widzisz jak sami siebie pracownicy traktuja widać, ze do firmy zbytnio nic nie mają tylko sami do siebie

kent

Ja nie student mam stała prace która chciałbym zmienić ,ale po tych opiniach trudno stwierdzić czy tam jest w miarę przyjaźnie .... Jak tam wogóle odbywa się ta praca jakie zarobki ..?

Kent

Witam Czy te negatywne komentarze skierowane są do oddziału na ul.Jasielskiej w Poznaniu...? Może jestescie w stanie napisać czy można tam pracowac na umowe zlecenie....?

@Kent 27.06.2016 09:18

Taktyk

A na jakim dziale pracowałaś?

taktyk

gwóźdź, niestety tutaj muszę się z Tobą nie zgodzić. Przez zachowanie kierownictwa można odbierać cały oddział źle. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. A z każdym dniem jest coraz gorzej. Na moje szczęście zakończyłem z nimi współprace bo jakbym tam dalej siedział to chyba bym musiał się leczyć u psychiatryka. Odradzam ludziom którzy nie są masochistami.

Była pracownica

Co racja to racja. Ja się stamtąd zwolniłam i wreszcie żyję normalnie. Nikt na mnie nie wywiera presji i nie wmawia wyssanych z palca historii. Zbyt długo tam siedziałam. Kierownictwo do d.... , reszta też żyje w zakłamaniu. Nie polecam.

Taktyk

Zgadzam się z Tobą w 100%. Kobieta która jest kierowniczka magazynu myśli że wszystko jej wolno. Traktuje ludzi jak śmieci, potrafi patrzeć człowiekowi w oczy być słodka a gdy tylko ktoś się obroci to wbija nóż w plecy. Obstawia stanowiska pracy "swoimi ludźmi". Gdy ktoś jej nie pasuje to ma piekło w pracy. Kierownik hurtowni niestety nie widzi tego co się wyprawia na magazynie. Ważne że ktoś mu ciągle donosi. Największym i chyba jednym problemem to jest właśnie kierownictwo. Zwykli magazynierzy oraz pracownicy biura są bardzo w porządku, pomocni oraz do pogadania.

ona

Korona a na jakim stanowisku pracowałaś bądź pracujesz? Aż tak źle jest?

korona

O Poznaniu oczywiscie

ona

mam okazję podjąć pracę w firmie SOT ale tak czytam sobie opinie na forum i nie wiem czy to dobry pomysł będzie. Dlaczego macie takie zdanie o tej firmie?

@ona 26.07.2015 15:57

ada

Ludzie ten oddział nadaje się do Gniezna ,Pani z magazynu to okropność jedno chamstwo kabel dlaczego takich ludzi maja na takim stanowisku .A blondas do zwolnienia

korona

Kierownictwo masakra brak kultury obycia chamstwo wyzysk!! traktują pracowników jak plebs... ciągłe poniżanie straszenie zwolnieniami rotacja straszna! podsumowując bardzo odradzam

nina
@korona 28.05.2015 04:59

Korona a o jakim dziale mówisz? w jakim mieście odradzasz?

Były.

Kierowniczka do D..To co ona wyprawia nie mieści się w głowie,Płaca słaba tylko pracownicy w porządku.jak najdalej od tej firmy

alek

Firma jak firma nie jest źle pracować trzeba jak wszędzie.Pracy dużo wymogi duże. Pracowników na magazynie trochę mało.Kierownictwo wymaga za dużo. Jak ktoś lubi pracować to może tam iść.

pracownik były

magazyn masakra babsztyl nie nadający się na kierowniczkę , kierownik hurtowni też nie ogarnięty wykorzystują ludzi praca od niedzieli do czwartku lub od poniedziałku do piątku jeden wielki chaos w tej firmie dajcie sobie spokój szukajcie normalnej firmy

avatar

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z pracą na magazynie, czy jest to praca od pn - pt na 3 zmiany czy również w weekendy, oraz jakie jest wynagrodzenie.Prosiłbym o odpowiedź kogoś kto się orientuje.

kotek

zgadzam się że rotacja jest wizytówką pracodawy czesto zmieniani pracownicy nie wygląda to korzystnie na przyszłośc firmy z czego dokladnie to wynika ta zmiana pracowników..a jak jest na tej rozmowie ze macie mieszane uczucia .. o co pytają szczególnie na co zwrócic uwage trzeba pomożecie troszkę dziekuje

ktosiek

na portalu praca pl. dosc dlugo widnialo ogloszenie nawet po tym jak bylam na rozmowie, a osob razem ze mna nie bylo tak malo. rotacja zacheca do pracy? chyba tylko desperatow. przy wywozie śmieci sporo zarabiają

ktosiek

Może mi ktokolwiek powiedzieć dlaczego tak dużo osób potrzebują do biura? Co jest powodem? Ludzie odchodzą , czy co się tam dzieje?

szukając

Nie wiedzą kogo chcą zatrudnić - zwodzą.

ktosiek

A jak wygląda praca w biurze? Byłam tam na rozmowie, ale mam mieszane uczucia.

prac

Nie rób tego błędu atmosfera od kilku miesięcy okropna Blonda nie nadaje się na tą funkcje

FLK

mam zamiar podjąć pracę w sot w poznaniu moglby ktos podzielic sie opinia jak wyglada sytuacja w firmie tzn zarobki atmosfera??

dawny pracownik

Atmosfera fatalna placa taka sama oddz.Poznan okropność gdyby nie blondas byłoby inaczej ,na plus biuo

dawny pracownik

boy

Płace satysfakcjonujące. Kierownicy ok. Blondynek troche wymyśla co to nie on. Ale ogólnie atmosfera wśród pracowników miła. I wszędzie trzeba uważać co się robi. Mały błąd i płacisz Ty

nikonek

to znaczy jak?zarobki w miarę?warunki socjalne?jacy ludzie na szczeblu kierowniczym?

Nowy

Nie jest żle..

Zostaw opinię o Sot - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sot