Opinie o Sot w Poznań Handlowa 4

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sot. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sot w Poznań Handlowa 4

Leszek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy trudno się dostać??

Cichy wielbiciel

A Mirosław R jest najlepszym zmianowym w tej firmie ,bez niego ta firma by nie istniała

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy a tu tak różnie piszecie!

Kent

Byłem w tej firmie na rozmowie o pracę i nie widziałem tam aby ludzie byli zastraszeni chodzili swobodnie uśmiechnięci nie było widać żadnego ciśnienia. Po przeczytaniu waszych wpisów zastanawia mnie jedno w tych wpisach negatywnych nie ma żadnych ważnych informacji w jaki sposób kierowniczka na was się wyzywala i co jest tam takiego złego? Dla mnie odeszli ie bo chcieliście a teraz tego żałujecie i cały żal wylewacie na kierowniczke

@Kent

Jak porobisz to zobaczysz chyba ze jej sie odmieni ale watpie

@Kent

Bo nie masz pojecia co sie dzieje na magazynie.Bo na rannej zmianie robi sama klika kolezaneczki.Kent idz pracuj to zobaczysz co tam sie dzieje i to na tyle POWODZENIA w SOT POZNAN

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sot spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
TeniTamten

Współczuję wszystkim ludziom wchodzacym na tą stronę, którzy czytają i wierzą w ten hejt na SOT Poznań. Wierzcie lub nie ale to jedna z ostatnich firm, które nie sprawdzają Cię na każdym jednym kroku. Sprawdźcie jeżeli sie nie spodoba zawsze możecie odejść. A ogarnięci ludzie chcą tam wracać.

Joanna

Moi drodzy, Proszę Was wszystkich o bardziej kulturalne wyrażanie się. Rozumiem że możecie być niezadowoleni z przełożonych czy pracy w firmie, ale wypowiadacie się na forum publicznym, na którym nie ma miejsca na obrażanie innych osób. Wiele z poniższych komentarzy łamie regulamin forum ( https://www.gowork.pl/regulamin ) - miejcie proszę na uwadze że komentarze te zostały zgłoszone do administracji i mogą być usunięte z wątku.

@Joanna

usuneli posty bo ludzie prawde pisza i to jest dla nich nie wygodne

@Joanna

Sot to jedno wielkie (usunięte przez administratora) gdzie praca jest ciezka i w dodatku przemadrzala kierowniczka i nic nie wiedzacy kierownik hurtowni ktory jest falszywy.Nie polecam tej firmy bo jest wielki wyzysk.A kierowniczka to g...a niekompetentna osoba na tym stanowisku ktora kabluje wlasnych pracownikow oczywiscie oprocz swietej z Debca ktora robi co chce bo to kolezanka.JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY Z JASIELSKIEJ W POZNANIU.Ta kierowniczka to wielka pomylka dla tej firmy przez ktora odeszli naprawde dobrzy pracownicy.Ludzie w Bialymstoku obudzcie sie w koncu bo za chwile przez ta g...a z Czempinia nie bedzie mial tam kto robic.Pozdrawiam wszystkich ktorzy sie zwolnili z tej falszywej firmy

KENT
@AA

Chcialem isc sie spytac tam o prace ale widze po wypowiedziach ze to niema sensu.Ja chce pracowac w normalnej firmie a nie w Obozie.Zreszta pracy jest duzo w Poznaniu to po co mam sie ladowac w bagno.Tylko po wypowiedziach zal mi tych pracownikow ktorzy znosza to wszystko.Ludzie z tego co wiem sa lepsze firmy niz SOT Poznan.Chyba poszukam innej pracy.Dzieki za opinie na temat tej firmy ale nie sa one dobre.

Joanna

@AA, ostrzegałam już wcześniej że usuwane są komentarze niezgodne z regulaminem i napisane w niekulturalny sposób. Przypominam Ci że wypowiadasz się na forum publicznym - nie wypada tutaj obrażać nikogo, nawet jeśli jesteś niezadowolony z pracy. Szanuj proszę prywatność innych ludzi i ich prawo do ochrony własnego dobrego imienia - ty na pewno nie chciałbyś żeby ktoś zamieszczał o Tobie takie informacje w internecie.

@Joanna

Ty chyba jestes walnieta jak ten SOT POZNAN.Ja pisze prawde dlatego te posty usuwaja bo im nie pasuja zeby nikt sie nie dowiedzial co tam sie dzieje.A prawda jest taka ze kierowniczka magazynu kabluje wlasnych pracownikow a kierownik hurtowni udaje ze nic nie widzi bo to jedna wielka klika.Odradzam pracy w tej firmie w Poznaniu jeden wielki wyzysk i okropna kierowniczka magazynu wlacznie z kierownikiem hurtowni.Jestem ciekawy czy ten post tez usuna bo pisze prawde

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Znajomy
@Kuba

A ty Kuba z choinki sie urwales ta firma to porazka w wlacznie z ta kierowniczka

@Kuba

Z ta kierowniczka z Czempinia napewno Sot ludzi do pracy nie znajdzie.Bo to osoba o krzykliwym glosie i nie dbajaca o pracownikow tylko o siebie.Jak najdalej od tej firmy

@B

Sot ta firma to porazka wlacznie z kierowniczka ktora jest wredna i falszywa nie polecam tej firmy

Byly
@B

Zgadzam sie pracowalem tam nocki to porazka a dniowki jeszcze bardziej jak sie widzi ta gruba nieodpowiedzialna kierowniczke to sie nie dziwie ze dobrzy pracownicy odeszli.Jak najdalej od Sot Poznan

Janek

Jeśli komuś nie odpowiada praca może przecież ja zmienić i nie musi obrażać innych osób!!!

@Janek

Sluchaj Joanno nie wiem kogo bronisz ale niektore rzeczy ktore maja tam miejsce nadaja sie do inspekcji pracy i do sadu pracy.Jak nie wiesz co sie dzieje na magazynie to nie wypowiadaj sie.Pracowalem w tej firmie i odradzam innym pracy w SOT Poznan.Ludzi brakuje do pracy a kierowniczka ktora broni swojego stanowiska kosztem swoich pracownikow.Jak najdalej od tej firmy

Olek

Jakiś powód tej ciszy na forum być musi, tylko jaki??

@Olek

Bo to cisza za ktora kryja sie zwolnienia nastepnych pracownikow ktorzy odchodza bo maja tej nieodpowiedzialnej kierowniczki dosc.Niech sie wezmie za swojego synka ktory sciemnia by jak najmniej robic byle zarobic.A kierowcy nie moga na nia patrzec.A kierownik ja popiera bo o niczym nie wie co sie dzieje na magazynie.A zreszta jak sie wezmie do roboty to schudnie to jej na zdrowie wyjdzie.Nie rozumiem tylko tego dlaczego nikt z BIALEGOSTOKU nie zainteresuje sie tym ze przez nia ludzie odchodza .Bo do wlasnej kariery kabluje swoich pracownikow.

znajomy

No widze ze tam ladne szopki odchodza.Bo przeciez nikt tak sobie nie pisze dla przyjemnosci widocznie tak sie dzieje w tej firmie.Zastanawiam sie dlaczego pisza ciagle o tych samych osobach.Jak pisza to napewno nie wymyslaja tych historyjek bo pewnie to jest prawda.

Totem 22

Nie obrażać (usunięte przez administratora)bo chce wykonywac zawód najlepiej jak sie da ,i jskby nie ona to nie wiadomo czy ta firma by jeszcze stala ,wiec ludzie co takich ostrych slów uzywacie zastanowcie sie nad sobie ,a nie wypisujecie glupoty na forum ,dziekuje

Joanna

Forum to nie jest miejsce na skupianie się na jednej osobie, jak w tym przypadku Wasza kierowniczka. Forum jest do dzielenia się ogólną opinią o pracy w firmie Sot, a nie jej pracowników. Skupcie się na opisie samej pracy, bo to powinno wszystkich użytkowników interesować najbardziej.

Joanna

@Taktyk rozumiem, a czy o tych zgłoszeniach dowiadywała się ta osoba zarządzająca? Czy Wasze zgłoszenia pogarszały sprawę? Masz jakiś inny sposób na rozwiązanie tej sprawy w firmie Sot?

Joanna

@Taktyk jasne, rozumiem, że nie chcesz ujawniać swojej osoby. To przykre, że nikt nie zareagował z firmy Sot. A czy ktoś jeszcze zgłaszał takie zachowania czy to było tylko zgłoszenie od Twojej osoby? Może za mało osób zwróciło uwagę i dlatego zostało to zlekceważone?

Joanna

@Taktyk a w jaki sposób kierownik się na Was wyżywa? Możesz opisać przykłady sytuacji? Czy ta osoba jest komuś podwładna w firmie Sot? Może warto takie sytuacje zgłosić takiej osobie? Myślisz, że to poprawiłoby atmosferę pracy na magazynie?

Joanna

W tym momencie poszukiwani są pracownicy do magazynu spożywczo-nabiałowego. https://www.sot.pl/?page_id=114 Czy ktoś z Was był na tym stanowisku w tej firmie? Bo na stronie Sot nie ma żadnych informacji o stanowisku, warunkach pracy. Ktoś może powiedzieć coś na ten temat?

Joanna

@Obecnyrozumiem, że na takie warunki mogą liczyć pracownicy magazynu. To ważne, że firma przykłada wagę do integrowania pracowników. A mógłbyś powiedzieć czy Sot oferuje możliwości podniesienia kwalifikacji, czy awansu?

kinga

Kto pracował w SOT w Nowej Soli ?

Obecny

Na początek jest umowa zlecenie. Po okresie próbnym dostaje się umowę o pracę na czas określony, później to wedle prawa. Co do benefitów na święta karta przedpłacona wartość uzależniona od zarobków, członków rodziny itd. + możliwość tańszych zakupów bardzo często i pod nosem. Praca na 3 zmiany. Są też wyjścia integracyjne np. najbliższe to spływ kajakowy :)

Joanna

Chętnie poznamy opinię osoby, która obecnie pracuje w Sot. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy? Jakie benefity oferuje firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Sot - Poznań

• Jak się pracuje w Sot?

Zobacz opinie na temat firmy Sot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sot