Opinie o Domcar Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Domcar Poznań Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Domcar Poznań Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domcar Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Ciekawi mnie to czy warunki zatrudnienia mogły ulec zmianie po latach. odnoszę się do tych komentarzy, w których ktoś pisał o jakimś zajeżdżaniu. Było faktycznie dość sporo pracy? w podobnym okresie została wystawiona oferta dla biurowego, do teraz już te same osoby pracują? interesuje mnie opis warunków, mieszkam niedaleko Polskiej i czegoś sobie szukam

KU Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku. Każą pracować w soboty twierdząc, że pierwsza jest wliczana w pensje, ale z pozostałe też nie wypłacają, twierdząc, że "wypłaciliśmy, ale pewnie dyrektor obciął premię". Wypłata minimalna, chyba, że wykłóci się jakieś 100-200zł obiecując robić jeszcze więcej. Na umowie wszystko powyżej traktowane jest jako premia. Klientów i pracowników traktuje się z góry i bez szacunku. Chyba, że jest się pupilem dyrektora to i 40 dni urlopu w roku można mieć. Po kilku latach pracy nawet dziękuję się nie usłyszy od dyrektora.

Katastrofa Nowy wpis
@KU

To wszystko prawda. Okropna firma i ludzie w niej pracujący. Zajeżdża tam (usunięte przez administratora) wśród pracowników.

JS Nowy wpis

Świetny pracodawca, jeżeli lubisz: - nisko płatną pracę, - odrabianie pańszczyzny w soboty dzięki kreatywnemu podejściu do wypłat, - nijakich dyrektorów, dla których najważniejsze jest utrzymanie się na stołku kosztem morale załogi, - faworyzowanie konkretnych pracowników, - brak benefitów.

Jaaa

@Benek dobry pracodawca to dość ogólne stwierdzenie, mógłbyś coś więcej powiedzieć?

Aplikowałeś na stanowisko Mechanik samochodowy oferowane przez firmę Domcar Poznań Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Benek

Dobry pracodawca więc i klienci są zadowoleni z obsługi przez pracowników.

Od wielu lat serwisuję moją Astrę w tym serwisie. Obsługa profesjonalna bardzo grzeczna i miła. Przeglądy i naprawy mojego samochodu od 10 lat wykonywane w terminie z rabatem 10 procentowym. Auto przejechało od nowości 108 tys. km bez żadnej awarii. Naprawy i serwis wykonany zgodnie z zasadami międzynarodowymi Opla - co z samej ciekawości sprawdziłem w Niemczech i Austrii - nie mieli uwag żadnych ! Dziękuję całej obsłudze Domcar Poznań za wiele lat obsługi i bezawaryjnej jazdy moją Asterką. Pozdrawiam.

Obiecują góry , a tak naprawdę ucinają wypłaty, nigdy nie wiesz ile dostaniesz. A ten główny dyrektor krzyczy na wszystkich (usunięte przez administratora)przy klientach. Odradzam tą firmę

Aleksander

Mógłbyś wytłumaczyć, czy zmniejszanie wypłat jest spowodowane karami finansowymi zawartymi w umowie, czy chodzi o premię uznaniową, którą nie jest wypracowana w każdym miesiącu? Wyjaśnij to bardziej dokładnie.

Elita

Zapraszamy do Swarzędza na Poznańską 49, posiadamy lepsze auta marki Opel wraz z ich serwisem. Przebijamy każdą ich ofertę, chętnie poprawimy po innych lub od nowa wycenimy auto.

Jan

Naprawdę są tu ucinane wypłaty? Ale jest to jakoś argumentowane - np. błąd pracownika? Czy to takie widzimisię?

Aleksander

W ostatnim czasie widziałem ofertę pracy w firmie Domcar Poznań, wakat był związany ze stanowiskiem magazyniera. Czy udzielicie mi informacji, na jakie dodatki pracownicze może liczyć nowy pracownik tej firmy? Pakiet benefitów jest dość szeroki? A co z kwestią warunków pracy? Chętnie dowiemy się nowych informacji w tym wątku, dlatego zachęcam was do nowych wpisów.

kklient Domcar Poznań

Odradzam tą firmę.!!!!!!!!!!!!!!!!Oszuści sprzedają uszkodzone auta a wystawiają na otomoto jako w pełni sprawne. Kupiłam auto jako w pełni sprawne, okazało się że jest totalnym wrakiem, jak zgłosiłam się do nich z opiniami od dwóch różnych mechaników samochodowych po prostu to zlekceważyli, a na moją reakcję, ze sprawę kieruję do sądu odpowiedzieli "proszę bardzo". Klientów mają totalnie gdzieś, ich rękojmia to totalna fikcja. Zdecydowanie nie polecam tego salonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przestrzegam bo mnie naprawa kosztowała kilka tysięcy złotych i rozpoczynam batalię sądową z ta firmą.

Aleksander

@Klient, ale już nie tej firmy, Zachęcam Cię do opisania nam, jaka sytuacja spotkała Cię w firmie Domcar Poznań? Twój bardziej szczegółowy komentarz będzie dla nas pomocny. Zapraszam także do komentowania w tym wątku wszelkich aktualności dotyczących firmy Domcar w Poznaniu, chętnie dowiemy się nowych informacji o zatrudnieniu oraz rozwoju tej firmy.

Klient, ale już nie tej firmy

Moje doświadczenia z tą firmą są równie negatywne i nie polecam serwisu i napraw w tej firmie.

karol

Witam wszystkich obecnych i przyszłych klientów, to co mnie spotkało w poznańskim odddziale (serwis) przyprawia mnie o ból głowy, gdy tylko o tym pomyślę. Zacznę od początku, przyjechałem w poniedziałek, aby wymienić silnik dmuchawy, użytkownicy opli wiedzą ile kosztuje wymiana tego silnika, dla innych: cena z robocizną, którą zapłaciłem i dostałem lekki rabat: 3200 zł. Do tego mieli wykonać w ramach kampanii wymianę jakiegoś elementu i wgranie aktualizacje. Przy oddawaniu auta spytałem się czy uda się wykonać naprawę, tak abym otrzymał auto w piątek, jeżeli nie to chciałbym przyjechać w innym terminie. Potrzebowałem auta na 13:00 w piątek. Niestety dzwoniąc w czwartek usłyszałem, że Pana który przyjmował moje auto nie będzie juz w tym tygodniu, a naprawa czeka i zaczną ją w piątek z rana. Ostatecznie auto było gotowe do odebrania o godzinie 16:00 !!! Do tego co zawsze mnie spotykało w innych serwisach opla (nawet przy wymianie klocków hamulcowych) zawsze auto było umyte. Spytałem się dlaczego tego nie wykonali, a Pan łysawy mi odpowiedział że tylko przy przeglądach myją, tak po za tym Panie łysawy jak siedzi Pan do klienta to proszę usiąść porządnie, a nie jak na fotelu przed telewizorem. Druga sprawa przez 15 minut szukał kluczyka o auta bo gdzieś się zawieruszył!! To jest niedopuszczalne!! Polecam zdecydowanie inne serwisy w innych miastach, tutaj jest ostateczność !!

M.
@karol

Halllooo to nie strona na żale i skargi obsługi klienta tylko forum opini o pracodawcy. To są dwie różne rzeczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Domcar Poznań Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Domcar Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domcar Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Domcar Poznań Sp. z o.o.
  • Polska 112