Domcar

Konin

Opinie o Domcar

MAREK

DZISIAJ MIAŁEM ODEBRAĆ SAMOCHÓD PO NA PRAWIE BLACHARSKIEJ. PO MIESIĄCU OCZEKIWANIA I WYSŁUCHIWANIA TEORII JAK TO SIĘ CZEPIAM DO JAKOŚCI NAPRAWY SAMOCHÓD ZOSTAŁ PRZYWIEZIONY. CHCIANO MI PRZEKAZAĆ SAMOCHÓD TANDECKO NAPRAWIONY, BRUDNY Z ZEWNĄTRZ I W ŚRODKU. SPOINY POMIĘDZY ZDERZAKIEM A NADKOLEM RÓŻNIĄ SIĘ SZEROKOŚCIĄ, CO WIDAĆ GOŁYM OKIEM. NATOMIAST KIEROWNIK SERWISU Z KALISZA GBUR JAKICH MAŁO, OKREŚLIŁ MNIE NACIĄGACZEM. BRAK SAMOCHODÓW ZASTĘPCZYCH. GORĄCO ODRADZAM WSPÓŁPRACE Z TYM ASO.

klient

Masakra ten salon nie odpowiadają na maile a jak się zadzwoni to odkładają słuchawkę na bok, ludzie kto tam pracuje, radze omijać ten salon.

arti

Miałem kolizje drogową z winy sprawcy i trefiłem do autoryzowanego salonu marki FORD w DOMCAR w koninie. Przyjecie auta standardowo. Czas naprawy malowania 4 elementów 3 tygodnie. sam musiałem dzwonić i pytać się jak postępy ale oczywiście nikt nikt nie wiedział lub osoby odpowiedzialnej nie było. Najgorsze jednak było przy odbiorze auta a mianowicie lakier położony gorzej niż u przysłowiowego kowalskiego w stodole, nie dolakierowane elementy nie spolerowane elementy, smugu po polerownia, autoryzowany salon pozwolił sobie na szpachlowanie błotnika oraz co całkowice wg. mnie dyskwalifikuje ten zakład to KRADZIEŻ. Ukradli z kół kapturki z alufelg. Zamiast skruchy i przeprosin pytano mnie się czy mam na to dowody i czy potrafię to udowodnić. San dyrektor serwisu nawet nie przeprosił tylko pytał się ile kosztuje oraz nie wyraził skruchy. Na koniec okazało się , że salon nie wystawia certyfikatów na naprawiane elementy tylko wycenę dla ubezpieczyciela.Przy odbiorze która się przeciągała rozmowa na zewnątrz przy samochodzie nawet nie zaproponowano wody. W związku z powyższym bardzo słabą naprawą blacharską, obsługa klienta jak ,,mola" oraz kradzieżą w tym salonie przestrzegam wszystkich przyszłych klientów o skorzystanie u usług firmy DOMCAR.

Are

Moj poprzedni post dotyczyl Domcar w Poznaniu bo na tej stronie nie ma oddzialu Poznan ale czytajac wpisy na forach to w sumie to nie ma znaczenia - kazdy wpis prawie negatywny. Sami poszukajcie jezeli te wpisy wam nie starcza zebyscie uciekali od nich.

Arek

Bylem ogladac u nich auto, w ogloszeniu bylo jak byk napisane BEZWYPADKOWY - okazalo sie ze bylo malowane po OBY stronach auta, a stan techniczny delikatnie mowiac byl DALEKI od idealu a cene mieli 20% wyzsza niz rynkowa. Szkoda mojej godziny na ogledziny tego zlomu.

inny

Firma z której pracownicy uciekają jak szczury z tonącego okrętu.Świadczy to jak firma sznuje pracowników tak i szanuje klientów,który z pracowników miał tylko pojęcie o motoryzacji zaraz uciekał z tej firmy.Auta uzywane sprzedawane przez nich to porażka

slawek

Jestem zniesmaczony nieudanym zakupem opla CorsaD w tym salonie zpowodu celowego ukrycia pochodzenia tego pojazdu.Mial być salon polska jak w ogłoszeniu inter. a okazal się salon Francja.

rafi
@slawek 25.01.2014 18:26

A CO TO ZA ROŻNICA CZY Z FRANCJI Z SALONU CZY Z POLSKI?

ewela
@rafi 11.03.2014 21:24
A CO TO ZA ROŻNICA CZY Z FRANCJI Z SALONU CZY Z POLSKI?

Ja również zakupiłam opla corse D w tym salonie. Panowie powiedzieli mi,że były malowane lewe drzwi i tylny błotnik po zrobieniu pomiaru lakieru okazuje się,że jest malowany cały oprócz dachu..... jadę dzisiaj na spotkanie z dyrektorem salonu zobaczymy.....

abere

Chcesz pracować bez względu na to jaką opinię ma Twój pracodawca wśród klientów ???? Dobrze trafiłeś- nie będziesz marzekał- opinię ma fatalną.

jolanta 55

[usunięte przez admina] Nie dotrzymują umowy, w czasie gwarancyjnej usterki nie dają auta zastępczego . Bardzo utrudniają sprawę usunięcia usterki.t3p2

Zostaw opinię o Domcar - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domcar