Vaderstad Sp. z o.o.

Pniewy

Opinie o Vaderstad Sp. z o.o.

69er

Praca niełatwa- jak to w rolnictwie, pracujesz jak jest sezon- pokazy, dealerzy, klienci. W sezonie praca po 12-14h. Pracodawca dużo daje- pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, samochód służbowy, prywatną opiekę. Dobra atmosfera ale nie we wszystkich działach. Widać czasem niezdrową rywalizację a część rzeczy jest ukrywana i wypływa na wierzch w najmniej oczekiwanym momencie.

Masz doświadczenie z pracą w firmie Vaderstad Sp. z o.o. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Vaderstad Sp. z o.o. - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vaderstad Sp. z o.o.