Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Sękowo

Opinie o Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Maja

Kiedy można spodziewać się kolejnych ofert pracy do Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt? Jest wiele pracowników poszukujących pracy właśnie w ten branży - każde konkrety o możliwości zatrudnienia w tych okolicach są więc bardzo ważne.

Maja

Chętnie poznamy Twoją opinię o tym jakim pracodawcą jest Sano. Co uważasz za największy plus z pracy w firmie?

dd

czy jeździ do sekowa autobus ?

janek

no ale przecież każdy może mieć swoje zdanie o firmie jednym się praca pododoba a innym nie nie ma sensu tak uogólniać przecież najlepiej to jest wtedy kiedy każdy się przekonać na własnej skorze jak to wszystko przecież wygalda i niech sobie da szanse

ala

@miko ale skąd wiesz, że można sobie dorobić na pół etatu? To interesujące, ale takich ofert niestety nigdzie nie widzę.

Utonek

Ciężko się Was czyta chłopaki, to portal do wymiany opinii i faktów, a nie takich żali pustych w temacie własnych słabości, lepiej mówcie wyliczając po kolei a nie tak

To jest chyba portal dla ludzi niezadowolonych z pracy i życia. Taki "były pracownik uważa, że wyrzucanie odchodów, zbieranie kamieni jest poniżające. Dla niego to praca jest hańbą, każda praca! Zbierałem kamienie jeden dzień i jest ok. Szefostwo też zbierało i nie oszczędzali się. Wielcy intelektualiści z tytułem doktora zhańbią się dojeniem i wyrzucaniem odchodów. Pracować się nie chce?

Jan Kowalski

Nie zgadzam się z argumentacją "ex". Jasne, każdy chciałby mieć pracę tuż za rogiem, a tam wysokie wynagrodzenie, trzynastki, wczasy pod gruszą etc. W Sano jeśli dajesz z siebie więcej to przełożeni to docenią. Nie wiem czego oczekuje "ex" albo "były pracownik"? Nagrody za publiczne niszczenie reputacji firmy?

byly pracownik

(usunięte przez administratora)"pracownik" co do Twojej wypowiedzi to właśnie do pracy idzie się pracować(usunięte przez administratora) a co do pensji to są frytki w stosunku do wykonywanej pracy i szkodliwych warunków.

Ciekawe, jak firma zwalnia dobrego pracownika? Chcesz pracować, pracujesz, nie odpowiada ci firma to się zwolnij i poszukaj lepszego pracodawcy. W firmie pracuje ponad 200 osób, prawie 50% ze stażem powyżej 10 lat. w Okolicy jest dużo możliwości pracy. Można pracować w oddalonym o 15 km Tarnowie Podgórnym, w Buku 18 km. Tam jest mnóstwo nowoczesnych firm, w których z pewnością jest super atmosfera i nie trzeba pracować albo tylko wtedy gdy ma się na to ochotę , można siedzieć cały dzień na facebooku. Jeżeli szukasz pracy, a nie towarzystwa, to w Sano masz to. Nie pracuje się ani dla pierników, ani dla garniturów ale dla pensji.

truman

Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy w tym miejscu. Mówił , że rzeczywiście tak jak piszesz @był kiedyś było lepiej

Jan Kowalski

Kiedyś ktoś mi powiedział: "Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Szef firmy lub właściciel dobiera sobie ludzi tak, aby realizować swoje cele. Firma stanowi zespół ludzi będących pracownikami z wyboru, pracujących z pasją i w zgodzie z własnym sumieniem. Jeżeli ideologia firmy rożni się od twojej, to zmień firmę lud dostosuj się do kultury firmy. Najlepiej załóż własną firmę i niech rządzą u Ciebie pracownicy." Mądre słowa, prawda?

Jan Kowalski

I znów się dziwię, że padają tylko te inicjały. Zupełnie jakby to były jedyne osoby zadowolone z pracy w Sano. Nie jestem ani J.G ani M.H. Jestem zadowolonym pracownikiem firmy i polecam pracę w Sano innym poszukującym na tym portalu osobom. Jest to niezmiernie przykre, że przez komentarze 2-3 osób wytwarza się tutaj tak nieprawdziwy obraz firmy. Powstaje tylko pytanie czy te 2-3 osoby nie myślały o zmianie pracy, skoro Sano jest nie dla nich???

Jan Kowalski

Dziwię się pracownikom, którzy pozwalają sobie na takie komentarze - szczególnie teraz po świętach. Z okazji świąt każdy pracownik został obdarowany paczką bardzo dobrej jakości słodyczy, ponadto firma zorganizowała wyjazd na jarmark do Berlina. Niestety z kontekstu tych wywodów rozumiem, że liczy się tylko kasa. Z tego co mi wiadomo, można się w Sano z każdym dogadać tylko trzeba najpierw pójść, przedstawić problem i porozmawiać. Szkoda, że pracownicy wolą swój żal wylewać na portalach internetowych.

ala

kazdy zatrudiony na umowy ma prawo do odbycia przerwy, oczywiscie jest to nawe ustawowo ustalone wiec nikt nie powinien tego kwestionac,kazdy musi miec przerwe w pracy

tyty

@Utonek hmm no i ciekawe czy mozna faktycznie liczyc w firmie na podwyzke..albo chociaz jakies premie albo benefity..zwlaszcza teraz przed swietami..

sn

;) jak się ludzie zwalniają to o czymś to świadczy. Zwalnia sie teren to teoretycznie moga zarobki wzrosnąć, pod warunkiem że nie zostanie zmniejszona prowizja od sprzedaży. W takim wypadku zasuwasz więcej za mniej

dawno_temu

"atmosfera coraz lepsza" - świetny dowcip! naprawdę. Nie wiem co by w sano musiało się zmienić żeby poprawiła się atmosfera. Wymiana 100 % kadry zarządzającej może? :-)

miko

no prosze, czyli jednak jest ktoś to naprawde coś robi, a nie tylko narzeka, bardzo dobrze @tej firmie podziękowałam, ludzie zostawiają takie sprawy i nic z tym nie robią. A powiedz, Tobie długo w sumie zajął cały proces do zakończenia? Przecież nie wydaje mi się, żeby teraz było jakoś inaczej, od lat się nie zmienia nic w firmie.

matek

Sano to chyba nawet znana firma w branży, ale napiszcie prosze jak oni obecnie traktują pracowników i gdzie własciwie mogę zapoznać sie z ich aktualnymi ogłoszeniami pracy, bowiem tu na goworku nie znalazłem. Czesto w ogóle przyjmują nowe osoby, tym bez doświadczenia także dają szansę? Pozdrawiam i dzięki za info.

ex

trzeba zapomnieć o pracy w tej firmie.

mak

niestety to wszystko prawda

w

omijać

zainteresowany

Ile zarobi Operator wózka? Stawka..

metes04

Ja dziś miałam rozmowę wstępną i za 2 tygodnie będę mieć test ze znajomości żywienia trzody chlewnej i bydła. Ale po tym co przeczytałam to się zastanawiam . . . Widzę same negatywne komentarze:(

jack

Rozumiem, że piszesz z ironią i nie polecasz jednak aplikować, w sumie możesz miec rację, na ich stronie jest kilka ogłoszeń, chyba 7.

sn

jack - aplikuj ;)

ex pracownica

Nigdy więcej. [usunięte przez moderatora] Brak słów. Byłam pracownikiem biurowym parę lat temu, ale z tego co słyszę tam się zmienia jedynie na gorsze (a mam kontakt z kilkoma byłymi i kilkoma obecnymi pracownikami. (usunięte przez administratora)

ja

Czytając te wypowiedzi, można się zdrowo zniechęcić. Szukam pracy i chciałam do nich wysłać CV, ale się zastanawiam.( usunięte przez administratora ). Może ktoś podać jakie przynajmniej oferują wynagrodzenie na stanowiskach administracyjnych?

roky

ile zarabia przedstawiciel regionalny w firmie SANO? jaka jest podstawa minimalna/maxymalna netto? czy są premie od sprzedaży? jaka flota?

bezrobotna

o jej a ja tam właśnie chciałam aplikować do biura:( ( usunięte przez administratora )

było pracownik

Jak tak fajnie było to dlaczego odszedłeś??

Pracowałam, jestem zadowolona. Pieniazki na czas, nawet nie zle, na uklady nie ma rady :) Jak ktos chce pracowac a nie "sie ukladac" bedzie zadowolony.

Zostaw opinię o Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. - Sękowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.