Opinie o Benex Tomasz Banaszkiewicz w Gorzyce Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Benex Tomasz Banaszkiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Benex Tomasz Banaszkiewicz o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benex Tomasz Banaszkiewicz w Gorzyce Wielkie

I.k. Nowy wpis

Nie polecam tej firmy trzeba się upominać o zapłacone cebulki to jakaś porażka przecież jak by moja firma tak pracowała to by nas zwolnili pisałam melile odpowiedź była automatyczna nikt tego nawet nie czyta dzwonię nikt nie odbiera po dwóch dniach łaskawe pani odbiera i mówi że przesyłka jest już pakowana i na drugi dzień faktyczne miałam .....bałam się że cebulki dostanę w grudniu !

janzdz Nowy wpis

nie mogę się dodzwonić zamówionych cebulek nie ma

Elżbieta Nowy wpis

Zamówienie złożone i opłacone 6 kwietnia 2024r. Według informacji na stronie towar dostępny. Zapytanie o brak dostawy wysłane mailowo 19 kwietnia 2024r. - brak odpowiedzi. Między 15, a 16 nikt nie odbiera telefonu. Brak odzewu i zamówionego towaru.

basia Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Fakt, sadzonki zamówiłam w lutym, otrzymałam po wcześniejszym dodzwonieniu się (cudem) 15 kwietnia. - Półtora miesiąca- trochę długo. Jakość sadzonek mnie rozczarowała, były bardzo mizerne, maleńkie. W paczce zero informacji (brak faktury, zamówienia - nic). Część zamówienia miała być sadzonkami a otrzymałam nasiona (w cenie sadzonek), był też zamiennik, o który nie prosiłam. Najbardziej jednak zdenerwowałam się, gdy w zamówieniu w ogóle nie było jednej sadzonki. Zamiast zamawianych pięciu były cztery, ale kwota do zapłaty za pięć. (Płaciłam za pobraniem przy odbiorze) Oczywiście dodzwonić się już nie mogłam, mimo że próbowałam cały tydzień po kilka razy dziennie. Zamawiając z innych firm wszystko było ok i zdecydowanie szybciej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Benex Tomasz Banaszkiewicz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Wcisel Grazyna

Po 2 tygodniach sie dodzwonilam Odebrala mila Pani Oiecala szybka wysylke i slowa dotrzymala Roslinki ladne Mimo dlugiego czekania POLECAM

niezadowoly z BENEX cebule

https://cebule-kwiatowe.pl BENEX, zamówienie złożyłem, zapłaciłem z góry przelewem, wysłałem kilka informacji przez ich formularz kontaktowy - kiedy dostanę dostawę, potem, że rezygnuję i żeby zwrócili kasę, od MIESIĄCA nic kompletnie ani informacji, ani telefonu, ani dostawy !!!! to jest (usunięte przez administratora) !!!

Wcisel Grazyna

czekalam dwa tygodnie Telefon nie odpowiada Dopiero kiedy napisalam gmail dostalam paczke po 3 dniach Zamowilam mimo to druga paczke i znow minely dwa tygodnie zero informacji (usunięte przez administratora)

Joanna

Dzien dobry Towar zamówiony,opłacony ..czekam 3tyg i nic ...brak informacji,brak kontaktu. NIE ZAMÓWIĘ NIC WIĘCEJ W TYM SKLEPIE????

mwnk353@gmail.com

Wysyłają mizerne kłącza, cebulki i 70% nie wschodzi.Szkoda pracy i marzeń o pięknych kwiatach!.A jak się złoży reklamację to najpierw każą wykopać te np.kłącza zrobić im zdjęcie i przysłać Doskonale wiedzą,ze ich po krótkim czasie nie ma w ziemi bo zgniją.Po powtórnej reklamacji dowiedziałam się że jak były mizerne sadzonki to powinnam je od razu reklamować.Pytanie co to znaczy mizerne sadzonki i czy aby na pewno powinni oni takie wysyłać.A tak właśnie robią.Proszę uważać na ten sklep.Ostrzegam Was bo szkoda pracy człowieka dość,że zmarnowana to jeszcze usłyszysz ,że to Twoja wina. Małforzata

adabek

W dniu 02.03.2021 dokonałam zamówienia Twoje zamówienie nr 268717 z dnia 2021-03-02 14:17:34 na cebulki kwiatowe i do dzisiaj nie mam przesyłki. Wszelkie próby nawiązania kontaktu telefonicznego są nie możliwe. Czy ktoś ma jakiś sposób aby tam się dodzwonić.

Zostaw merytoryczną opinię o Benex Tomasz Banaszkiewicz - Gorzyce Wielkie

• Jak się pracuje w Benex Tomasz Banaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Benex Tomasz Banaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benex Tomasz Banaszkiewicz?

Benex Tomasz Banaszkiewicz
  • Główna 3