Opinie o Jacek Skrzypczak Relaxtime w Pniewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jacek Skrzypczak Relaxtime. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jacek Skrzypczak Relaxtime o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Skrzypczak Relaxtime w Pniewy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy pracownicy w Jacek Skrzypczak Relaxtime dogadują się między sobą?

Fundacja Daje Siebie

KONSUMENCIE - PAMIĘTAJ: - Możesz zrezygnować z umowy i NIE MUSISZ TŁUMACZYĆ SIĘ JAK I DLACZEGO - Masz na to czas, aż 14 dni - wystarczająco długo !!! - W pierwszej kolejności musisz wysłać odstąpienie od umowy, później na własny koszt - zwrócić towar. Oddzielną kwestią jest fakt, czy firma go od Ciebie przyjmie (Takie firmy lubią utrudniać życie tym, którzy chcą odstąpić od umowy) - Wszelkie nieprawidłowości i oszustwa jakie stosuje firma (według Ciebie) warto zgłaszać do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej - Kompleksową pomoc (od wysłania druku odstąpienia aż do odbioru paczek i dostarczenia ich do sprzedawcy) oferuje FUNDACJA DAJE SIEBIE https://www.dajesiebie.com/relaxtime-opinie

sabi
@Fundacja Daje Siebie

Pani z obsługi klienta,utrudniała kontakt e-mailowy z biurem Relaxtime Jacek Skrzypczak podając nam błędny adres e-mail.Od momentu zwrotu towaru upłynęło trzy tygodnie i nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy,które były wpłacone gotówką przy zakupie.Uprzednio przed upływem 14 dni od zakupu wysłaliśmy rezygnację z umowy za potwierdzeniem odbioru.Monitowaliśmy telefonicznie(bez skutku) a w dniu dzisiejszym napisaliśmy reklamacje.W ciągu dwóch tygodni od zwrotu towaru firma sprzedająca ma obowiązek zwrócić klientowi środki pieniężne .Jednak środków na naszym koncie nie ma.Myślę że mamy do czynienia z nadużyciem i wyłudzeniem środków.

Wiesia Nowy wpis
@sabi

(usunięte przez administratora) Nie wiem skąd uzyskali numer telefonu stacjonarnego W czerwcu pogoniłam, ale w lipcu dałam się namówić na spotkanie. Dziwne, że na spotkaniu byli ludzie wyłącznie w wieku mocno zaawansowanym. Przedstawiciele firmy prezentowali sprzęt różnej maści za ciężkie pieniądze a wart raptem kilkaset złotych. Obiecywali pobyt w Zakopanem lub Karpaczu za darmo z rozszerzonym pakietem wellness&spa. Oczywiście to nieprawda. Jeżeli jeszcze raz otrzymam "zaproszenie" na takie spotkanie zgłoszę na policję, bo uważam, że ktoś handluje danymi osobowymi wbrew rozporządzeniu.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Jacek Skrzypczak Relaxtime w mieście Pniewy? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Jacek Skrzypczak Relaxtime. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Jarek Nowy wpis

Były pracownik chętnie ujawnie jak są łamane wszystkie zasady dobrego smaku w tej firmie

Kris. Nowy wpis

Banda kłamców i naciągaczy szprzet Warty parę 300 -500 złoty wpychają ludziom za parę tysięcy miesiąc że to nowość z Ameryki uważajcie na ich nie dajcie się naciągnąć

Aplikowałeś do firmy Jacek Skrzypczak Relaxtime? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Communication Manager
Equinix Poland Sp. z o.o.
Lila55

Byłam dzisiaj to jest (usunięte przez administratora) kiedy doszło do losowania kuponów pan wyciągnął po chwili stwierdził że ta osoba z kuponu nie nadaje się do odebrania prezentu ponieważ nie brała czynnego udziału w prezentacji poprzez podnoszenie palca i bezczelnie PODARŁ i wyrzucił kupon PARANOJA potem bylo losowanie dwójek z dowodu pani spytała co mi się podoba z prezentowanych towarów gdy nie zgodziła m się na kupno pani z nerwami dała mi ten vouczer miał być pobyt darmowy a okazało się odplatni (usunięte przez administratora)

Karol

Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie organizowane dnia 07.12 br. we Wrocławiu. Miał to być spotkanie dotyczące min. odpoczynku i turystki. Na miejscu zorientowaliśmy się, że dotyczy handlu jakimiś badziewnymi materacami. Nasze oburzenie zauważył organizator i zostaliśmy wyprowadzeni z lokalu i wręczono nam na zewnątrz voucher do hotelu Concordia w Podgórzynie. Jak policzyłem faktyczną płatność za pobyt z tym voucherem i porównując ceny na aplikacjach rezerwacyjnych hoteli itp. to wątpliwa wartość i tej zniżki. Pozdrawiam

JACEK

Uwaga na firmę relax time ,to są zwykli (usunięte przez administratora) ,np zadzwonili do mnie w celu spotkania odnośnie darmowego pobytu w hotelu na dwie noce .Poszedłem na spotkanie wysiedziałem się dwie godziny ,nasłuchałem głupot o garnkach za 12 tyś ,o odkurzczu za 4 tyś ,oczyszczaczu powietrza za 3900zł i jeszcze innych badzeiwiach za kilka tys co prawda te same sprzęty są w sklepach po 300-400zł ,podczas spotkania cały czas mówił ,że kazdy dostanie darmowy voucher na pobyt dwudniowy .Oczywiście dostałem ten voucher ale upoważniający do częsciowej zniżki.Zacząłem się wykłócać o vaucher upoważniający do 100% znizki to o mało niezostałem pobity nie mówiąc już o wyzwiskach w moją stronę i teksty typu spie…….. do chaty .To jest banda oszustów I cwaniaków .Jeden starszy klient kupił garnki za 5000 tyś zł i po kilku minutach ktoś Go uświadomił co zrobił ,chciał to anulować ,no ale powiedzieli że teraz za późno,klient powiedział ,-jesteście oszustami ,to oni mu powiedzieli a Ty jesteś łeb bo dałeś się zrobić ,jescze raz się zastanówcie jak ktośbedzie dzwonił do Was że coś wam da za darmo

Oszukana

W dniu dzisiejszym odbyla sie prezentacja w Walbrzychu.Jestem oburzona postawa gospodarzy.Ochydne oszustwo najpierw dzwonia po kilka razy by sie umowic na spotkanie obiecujac prezenty np ROBOT KUCHENNY Czlowiek jedzie przez pol miasta by zdazyc na umowione spotkanie wraz z nezem oczywiscie maz mial za 10 min dojechac prosto z pracy.Skandaliczne zachowanie pana i pani po krutkim wywiadzie ktory przeprowadzili.Jednoznacznie po dwuch minutach zapisania na liste Uslyszalam VOUCHER I do domu (usunięte przez administratora) oszustwo i obluda TYLKO DLATEGO ZE MAM DZIECI I WYCHOWUJE ROWNIEZ SIOSTRY?? ZE MOZ PRACUJE ?? Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby tak oszukiwac NIE UKRYWAM ZE POSZLAM ABY OTRZYMAC TEN PREZENT ROBOT KUCHENNY ale otrzymalam voucher dla dwoch osob i z gory wiadomo ze nie pojade bo mam 5 dzieci ALE ZEBY BYLO MILEJ TO PANIE Z RENTA ALBO EMERYTURA ZOSTALY NA PREZENTACJI SKANDAL I WSTYT DLA FIRMY I SPONSOROW

Tygrysek
@Oszukana

Witam,tez bylam na tym spotkaniu,obiecanki cacanki a teraz nikt nie raczy odebrac tel.

Dariusz
@Tygrysek

Powiedz więcej o tym, co zostało Ci obiecane przez tę firmę? Piszesz, że nie dotrzymali słowa. Powiedzieli dlaczego? Przybliż proszę sytuacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Skrzypczak Relaxtime - Pniewy

Jacek Skrzypczak Relaxtime