Opinie o FHP Podolski w Sieraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FHP Podolski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHP Podolski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHP Podolski w Sieraków

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FHP Podolski?

Oskar Nowy wpis

Super miejsce pracy, wypłata zawsze w terminie !

Co jaki czas w FHP Podolski można ubiegać się o podwyżkę?

Czy FHP Podolski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ania Nowy wpis

Umowa o pracę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie FHP Podolski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jacek

Podobno są tu złe warunki pracy. A jak z pieniędzmi? Bo głównie interesuje mnie jakie są wypłaty? Słabe czy da się zarobić?

Jak jest z awansem w FHP Podolski?

Aaa

Wszystko zależy od stanowiska na jakim się pracuje.

Ccccc

Witam pracuję w firmie od jakiegoś czasu i jestem zadowolona pani Kasia spokojna opanowana z anielska cierpliwością wiadomo robić trzeba wszędzie

Cccc
@Ccccc

Jeden wielki syw w formie

Antek

Przestaliście zupełnie korzystać z tego wątku?Dlaczego? Jak pracuje się w tej firmie?

Ccc

Ogulnie opisie jak wygloda praca

Mirek

Może ktoś podpowie mi czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Niezadowolony1410

Tragiczne warunki pracy, samochody ruina, magazyn jeszcze gorzej, inspekcja pracy i sanepid powinny odwiedzic ten zaklad

Waldi

Można zrozumieć, że jest dobrze w firmie ale może jednak ktoś napisze kilka wskazówek dla chętnych do pracy?

Alicja

@Pracownik123, a co najbardziej cenisz w swojej pracy?

Pracownik123

Polecam tą firmę. Pieniądze zawsze na czas czyli 10 każdego miesiąca ,z kierownikiem bez problemu można się dogadać, miła przyjemna atmosfera. A jesli chodzi o auta to wiadomo że nie każde jest nowe z salonu z tego co wiem to najstarsze jest chyba z 2007 czy 2008 roku wiadomo nie jeździsz nimi po 40 km dziennie a po 150 czy też nawet 200 co w ciągu tygodnia daje 1000 km wiec z racji eksploatacji auto nie raz wymaga zmiany części to naturalne także firma na wielki plus polecam każdemu :)

sławik

A jak wygląda etat przedstawiciela handlowego w tej firmie? Polecacie czy sobie darować?

heniek

Ogłoszeń żadnych nie ma @Adrian więc raczej nie zanosi się na jakąś wielką rekrutację nagle. Ale skoro masz takie doświadczenie duże to warto się pokazać może coś się znajdzie

Adrian

Mam pytanie czy u podolskiego potrzebują kierowcy na busa? Oczywiście z doświadczeniem 5 lat po Europie także nic mnie nie zdziwi.

czerniak

jeśli chodzi o ewentualną pracę w podolskim to widziałem , że szukają w tej chwili ludzi na stanowisko kierowcy. Główne ich wymagania to : -prawo jazdy kategorii „C”, „E” -aktualne badania, -karta kierowcy, także nic wielkiego i nic czego potencjany kierowca zapewne niespodziewałby się w przypadku tego stanowiska

blazej

kto chce to pracuje a nie narzeka jak mu zle w firmie było ok

anonimowy

czy dojeżdża ktoś do tej firmy z okolic Fatu, grabiszynska?

Zostaw merytoryczną opinię o FHP Podolski - Sieraków

• Jak się pracuje w FHP Podolski?

Zobacz opinie na temat firmy FHP Podolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FHP Podolski