Opinie o Fagros Sp. z o.o. sp.k. w Stara Dąbrowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fagros Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fagros Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagros Sp. z o.o. sp.k. w Stara Dąbrowa

Andzia
Inne

Z wielką przyjemnością pragnę wystawić opinię doradcy Panu MACIEJOWI RATAJCZAK jest to osoba na odpowiednim stanowisku profesjonalnie podeszła do naszej obsługi.Fachowo pomógł z doborze maszyny którą zakupiliśmy w tej firmie.Obsługa od początku na najwyższym poziomie. Czas realizacji i dostawa zamówionej maszyny zaskakująco szybki.Wszystko dopięte na tz ostatni guzik.Kontakt w pełni bezproblemowy.Polecam tego doradcę.Z czystym sumieniem wystawiam MEGA POZYTYW.Polecam serdecznie .Napewno powrócę i będę współpracować z tą firmą przy zakupie następnych maszyn.Serdecznie polecam.

Maciej Ratajczak
Pracownik
@Andzia

Proszę o kontakt telefoniczny osoby te, które uznały moją obsługę za niezadawalającą . "Złą buźkę'' można wstawić wszędzie.

Klient Szymon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.
Inne
 Pytanie

Niestety, Zauroczony obsługą i zakupem kosiarki od firmy Fagros 3 lata temu, jak tylko zebrałem fundusze, natychmiast zamówiłem ładowacz czołowy do ciągnika w tej firmie, Nawet ceny nie negocjowałem, ale mały rabacik dostałem. Dostawa maszyny była bardzo szybka, W trakcie dostawy, zgodnie z umową wykonałem przelew expresowy aby kierowca zobaczył potwierdzenie, i to był mój pierwszy błąd. Otóż po rozładowaniu części składowych okazało się, że brakuje głównych siłowników. Następnego dnia rano zadzwoniłem do firmy, dostałem info, że faktycznie ich nie mają, ale w ciągu tygodnia doślą kurierem. I tu popełniłem drugi błąd, zaufałem i przystąpiłem do montażu ramy, przerobiłem mocowanie ładowacza aby dostosować do kabiny, co spowodowało, że części już nie mogły być traktowane jako fabrycznie nowe. I już równo po pięciu tygodniach, w trakcie których, dzwoniłem, prosiłem, conajmniej 2 razy w tygodniu, i słyszałem o nadchodzącej dostawie za każdym razem, a pod koniec odbierający już nie wiedzieli co mówić bo nic nie wiedzieli. Prosiłem o kontakt kogoś kompetentnego, nie doczekałem się. Z powodu opóźnień w dostawie, musiałem zlecić prace innym, które miałem zrobić sam zakupionym ładowaczem. Kosztowało mnie to około 30% wartości maszyny. Po pięciu tygodniach, dostałem telefon, że siłowniki są i będą do mnie wysłane, został utworzony list przewozowy i tyle minęły dwa dni a paczka ma status „w przygotowaniu”. Ogólnie, cytując klasyka „ nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi?”. A na marginesie, jestem w szoku, że firma kupuje siłowniki od jednego producenta, i nie mają innej opcji, dywersyfikacja dostaw to podstawa w każdej branży. Jest bardzo zbulwersowany.

yo Nowy wpis
Inne

Znalazłem pracę od zaraz dla kierowcy kat. b+e na krajówkę i chce wysłać cv, warto? Dają umowę o pracę i wszystko wydaje się być okej, tylko co z zarobkami, bo nie podano? No i ciekaw jestem czy umowę dają "na chwilę" czy można tu myśleć o stałym zatrudnieniu...

Andzia
Inne

Z wielką przyjemnością pragnę wystawić opinię doradcy Panu MACIEJOWI RATAJCZAK jest to osoba na odpowiednim stanowisku profesjonalnie podeszła do naszej obsługi.Fachowo pomógł z doborze maszyny którą zakupiliśmy w tej firmie.Obsługa od początku na najwyższym poziomie. Czas realizacji i dostawa zamówionej maszyny zaskakująco szybki.Wszystko dopięte na tz ostatni guzik.Kontakt w pełni bezproblemowy.Polecam tego doradcę.Z czystym sumieniem wystawiam MEGA POZYTYW.Polecam serdecznie .Napewno powrócę i będę współpracować z tą firmą przy zakupie następnych maszyn.Serdecznie polecam.

Maciej Ratajczak Nowy wpis
Pracownik
@Andzia

Proszę o kontakt telefoniczny osoby te, które uznały moją obsługę za niezadawalającą . "Złą buźkę'' można wstawić wszędzie.

Emilia Nowy wpis
Inne

Na stronie firmy nie ma aktywnych ogłoszeń o pracę, ale dużo klientów chwali sobie doradztwo. Pomyślałam, więc że spróbuje aplikować na doradcę klienta w ciemno. Może ktoś mi powiedzieć jakiej kasy mogę spodziewać się na start, dodam że posiadam spore doświadczenie? No i czy pracownicy pracują w uniformach czy sami zapewniają sobie strój roboczy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fagros Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mattias
Inne
 Pytanie

Witam, chciałbym się zapytać jakie mają podejście do klienta, chciałbym zakupić u nich maszynę bo mają najkorzystniejszą cenę i jak później jest z serwisem tego, czy robią wszystko profesjonalnie? Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jak często w Fagros Sp. z o.o. sp.k. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 2 grudnia na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Pan Tomasz
Były pracownik
@Pytanie

Nigdy

Zofia
Inne
@Pan Tomasz

Serio nie ma żadnych szkoleń? A jak ktoś nowy przychodzi do pracy to jest jakoś wdrażany czy rzucany na głęboka wodę?

Pan Tomasz
Były pracownik
@Zofia

Dostajesz telefon i opowiadasz klientom o maszynach, na których się nie znasz

Barbara
Inne
@Pan Tomasz

To ja niby taka rozmowa miałaby wyglądać? klienci w ogóle podejmują temat? Już pomijając szkolenie to toś pytał o dostęp do materiałów odnośnie jakiejś specyfikacji tych produktów? chyba musi gdzieś to być żeby samemu się douczyć?

Dar
Były pracownik
@Barbara

Tak, dostajesz broszury i sobie czytaj. Jak czegos nie wiesz o można kogoś zapytać. Z wielkim bólem ale odpowiedza

Jarosław
Inne
@Dar

Firma nie widzi związku między szkoleniami i wzrostem wiedzy pracowników o maszynach, a udzielaniem bardziej dokładnych informacji klientom i zwiększaniem szansy na ich sprzedaż? Jaki jest tu zatem system wynagradzania? Ile wynosi podstawa, a ile premia od sprzedaży (zakładając, że są premie)?

anonim
Inne

Uważajcie a tego typu firmę zamwia się u nich maszyny po dojechaniu i zapłaceniu okazuje się że nie dokonać dojeżdża to co ma być. Później tłumacza się, że nastąpiła pomyłka w zamówieniu i dostaje się gorsze maszyny a zapłacone były jak w zamówieniu. Poprostu wichłaczą. Nie polecam!!!!!

Darek
Inne

Słaba obsługa klienta kupując maszyny trzeba samemu iść na plac obejrzeć brak jakiego kolwiek doradzenia słabo z załadunkiem zakupionych maszyn trzeba się praktycznie prosić o załadunek zakupionych maszyn i czeka się na placu z 2 godziny aż ktoś przyjdzie załadować

Marek
Inne

Fagros to najgorsza firma z jaką miałem styczność. Sprzedają buble a nie Maszyny Rolnicze. Zakupiłem TUR do C-330M który uszkodził mi układ kierowniczy, przysłali mi już trzy pary wsporników I wszystkie nadają się na złom, a teraz już nie odpowiadają na e-maile i będę musiał bujać się po sądach żeby wymusić od nich naprawę gwarancyjną, ciągnik stoi już od Maja a końca rozwiązania nie widać. Przestrzegam wszystkich chcących zakupić u nich Maszyny jak i szukających pracy. PORAŻKA UNIKAĆ JAK OGNIA.

Piotr
Inne

Kupiłem u nich kosiarkę bijakową. Przyszła bez wieżyczki i wałka WOM. Telefony załatwiają na zasadzie sprawdzimy i oddzwonimy. Po dwóch, trzech dniach dzwoniłem ponownie i tak w kółko. Po trzech miesiącach dzwonienia i dopytywania przysłali na raty wieżyczkę i WOM. Oczywiście sezon był już w pełni. Wieżyczka od mniejszego i tańszego modelu (potwierdzone u lokalnego sprzedawcy). Pracownik Fagrosu stwierdził "Ja wiem, że ma pan rację, ale kierownik nie pozwala nic z tym zrobić". Pracuję więc z niezbyt pasującą wieżyczką od dużo mniejszego modelu. Mam nadzieję że przynajmniej zysk ze sprzedaży tego za co zapłaciłem, a nie dostałem został przekazany pracownikom. Mój pierwszy i ostatni zakup w tej firmie.

Chanelka
Były pracownik
 Pytanie

Zatrudniając się tam "pan" Tomasz przedstawiał mi firmę w samych superlatywach, brednie o zgranym zespole itp. A co w rzeczywistości? Segregacja na podstawie płci (kolega na tym samym stanowisku zarabiał znacznie więcej). Praca po 9h dziennie plus dojazdy to 10h wyjęte z życiorysu. Zajeżdżanie pracowników to mało powiedziane. Pozostał wielki niesmak i nauczka na przyszłość. Ale wierzę, że karma powróci do "pana" Tomka.

Barbara
Inne
@Chanelka

Zarabiał znacznie więcej to znaczy ile? Przyznawano mu więcej od godziny czy dodawano wyższe premię do końcowego wyniku? I czy spostrzeżenie to zostało złożone gdziekolwiek w firmie? Może tego typu działania mogłyby pomóc w walce z faworyzowaniem pracowników ze względu na płeć?

Marzena
Inne
@Chanelka

a za te dojazdy to chociaż płacił pracodawca? :)

Moj
Inne

Witam kupiłem chwytak do obornika i po pół godzinie pracy cały się powyginał a firma totalnie olała i stwierdzili że to moja wina i gwarancji nie uznali sprzedają słaby sprzet zastanów się zanim kupisz u nich

1
Luk
Inne
@Moj

Chłopie chwytak to jest do balotów a nie do obornika kup se krokodyla do obornika

RICO123
Inne

Kupiłem kosiarkę, która kosztowała koło siedmiu tysięcy. Po dwóch dniach uległa uszkodzeniu, wycieku oleju i pęknięciu spawu. Oddałem do reklamacji, po dwóch tygodniach przyjechali po kosiarkę. Na naprawę czekałem ponad dwa miesiące a mało tego jak ją dostarczyli z powrotem, niby po naprawie to dostałem ją zerdzewianą i nie pomalowaną po spawie. Najgorszemu wrogowi nie życzę tego zakupu w tej firmie.

JEZIERNIK
Inne

Dobra współpraca ,zaangażowanie ,szybkie załatwienie sprawy przez Pana Macieja Ratajczak. Zadowolony klient

Franciszek
Inne
@JEZIERNIK

A jak oceniasz ceny za usługi?

Ok
Inne
@Franciszek

W porządku stawki

Krystian82
Były pracownik

Wypłata jakąś kpina. Ciągle umową zlecenie i wyjazd z firmy. To jest jakaś pomyłka. Omijać z daleka !

Maja
Inne
@Krystian82

Cześć Krystian, czy mógłbyś napisać mi ile wynosi pensja w Fagrosie? Chciałabym zorientować się jakie to pieniądze...

ben
Były pracownik
@Maja

2400 po 9h plus soboty to wyjdzie ci z 2600 na poczatek

Przyszły
Kandydat
 Pytanie

jak wygląda praca w biurze? Jak atmosfera i jak zarobki?

Były pracownik
Były pracownik
@Przyszły

Jeśli chodzi o pracę sprzedawcy to ogólnie praca jak każda inna w tym obszarze, ale jeśli chodzi o wymagania od szefostwa w tej sprawie to obłęd. Infremacja o "jasnych warunkach premiowych" to żart, nie wiem czy Ci wszysy którzy są tam od lat wiedzą jak to wygląda. Gdyby nie to, że dużo ludzi było tam świetnych to ta firma raczej za daleko by nie zaszła

Maja
Inne
@Były pracownik

Przybliżysz temat wymagań w Fagrosie? I o co chodzi z warunkami premiowymi? Czy trudno jest wyrobić premię w firmie? Komu się to udaje i jaki jest to przeważnie dodatek do pensji?

Rolnik
Inne

Ta firma to jakieś nie porozumienie, zamówiłem sprzęt i mówiono że czas realizacji od 4 do 5 tygodni jest już 7 tydzień i cisza, jak byłem się zapytać kiedy mogę się spodziewać sprzętu to pracownik stwierdził " jak będzie to będzie " i takie mają podejście do klienta. Zero poszanowania dla człowieka. Tak że nie polecam tej firmy.

1
Nowy
Inne
@Rolnik

Wymijające opdowiedzi zamiast konkretów. Serwis maszyn kupionych w fagros jest dosyć trudny

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Jeśli chodzi o ludzi pracujących w fagros są bardzo sympatyczni. W zasadzie śmiesznie brzmi określenie między działami... ogólnie nie polecam

Stefan
Inne
@były pracownik

Jesteś byłym pracownikiem firmy Fagros, dlatego od Ciebie właśnie chciałbym dowiedzieć się, jak aktualnie wygląda tam praca? W gruncie rzeczy chciałbym ustalić, czy przede wszystkim pod względem płacowym poleciłbyś pracę w tym miejscu? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

były pracownik
Były pracownik
@Stefan

@Stefan Zależy o jakie stanowisko będziesz się ubiegał, ja nie narzekam na wypłatę to co było mówione to było dane, ale musisz się liczyć z tym że praca w tej firmie nie da ci stabilnego zatrudnienia

Marian
Inne

Nie zarobisz ani grosza gdy pracujesz u fagrosa!

ABC
Pracownik
 Pytanie

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą tylko na 3 miesiące to polecam ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Fagros Sp. z o.o. sp.k. - Stara Dąbrowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Fagros Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fagros Sp. z o.o. sp.k.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Fagros Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii