Opinie o Fagros Sp. z o.o. sp.k. w Stara Dąbrowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fagros Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fagros Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagros Sp. z o.o. sp.k. w Stara Dąbrowa

Emilia Nowy wpis

Na stronie firmy nie ma aktywnych ogłoszeń o pracę, ale dużo klientów chwali sobie doradztwo. Pomyślałam, więc że spróbuje aplikować na doradcę klienta w ciemno. Może ktoś mi powiedzieć jakiej kasy mogę spodziewać się na start, dodam że posiadam spore doświadczenie? No i czy pracownicy pracują w uniformach czy sami zapewniają sobie strój roboczy?

Mattias Nowy wpis

Witam, chciałbym się zapytać jakie mają podejście do klienta, chciałbym zakupić u nich maszynę bo mają najkorzystniejszą cenę i jak później jest z serwisem tego, czy robią wszystko profesjonalnie? Pozdrawiam

Andzia Nowy wpis

Z wielką przyjemnością pragnę wystawić opinię doradcy Panu MACIEJOWI RATAJCZAK jest to osoba na odpowiednim stanowisku profesjonalnie podeszła do naszej obsługi.Fachowo pomógł z doborze maszyny którą zakupiliśmy w tej firmie.Obsługa od początku na najwyższym poziomie. Czas realizacji i dostawa zamówionej maszyny zaskakująco szybki.Wszystko dopięte na tz ostatni guzik.Kontakt w pełni bezproblemowy.Polecam tego doradcę.Z czystym sumieniem wystawiam MEGA POZYTYW.Polecam serdecznie .Napewno powrócę i będę współpracować z tą firmą przy zakupie następnych maszyn.Serdecznie polecam.

Jak często w Fagros Sp. z o.o. sp.k. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 2 grudnia na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Pan Tomasz

Nigdy

Zofia
@Pan Tomasz

Serio nie ma żadnych szkoleń? A jak ktoś nowy przychodzi do pracy to jest jakoś wdrażany czy rzucany na głęboka wodę?

Pan Tomasz
@Zofia

Dostajesz telefon i opowiadasz klientom o maszynach, na których się nie znasz

Barbara
@Pan Tomasz

To ja niby taka rozmowa miałaby wyglądać? klienci w ogóle podejmują temat? Już pomijając szkolenie to toś pytał o dostęp do materiałów odnośnie jakiejś specyfikacji tych produktów? chyba musi gdzieś to być żeby samemu się douczyć?

Dar
@Barbara

Tak, dostajesz broszury i sobie czytaj. Jak czegos nie wiesz o można kogoś zapytać. Z wielkim bólem ale odpowiedza

Jarosław Nowy wpis
@Dar

Firma nie widzi związku między szkoleniami i wzrostem wiedzy pracowników o maszynach, a udzielaniem bardziej dokładnych informacji klientom i zwiększaniem szansy na ich sprzedaż? Jaki jest tu zatem system wynagradzania? Ile wynosi podstawa, a ile premia od sprzedaży (zakładając, że są premie)?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fagros Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Uważajcie a tego typu firmę zamwia się u nich maszyny po dojechaniu i zapłaceniu okazuje się że nie dokonać dojeżdża to co ma być. Później tłumacza się, że nastąpiła pomyłka w zamówieniu i dostaje się gorsze maszyny a zapłacone były jak w zamówieniu. Poprostu wichłaczą. Nie polecam!!!!!

Darek

Słaba obsługa klienta kupując maszyny trzeba samemu iść na plac obejrzeć brak jakiego kolwiek doradzenia słabo z załadunkiem zakupionych maszyn trzeba się praktycznie prosić o załadunek zakupionych maszyn i czeka się na placu z 2 godziny aż ktoś przyjdzie załadować

Fagros to najgorsza firma z jaką miałem styczność. Sprzedają buble a nie Maszyny Rolnicze. Zakupiłem TUR do C-330M który uszkodził mi układ kierowniczy, przysłali mi już trzy pary wsporników I wszystkie nadają się na złom, a teraz już nie odpowiadają na e-maile i będę musiał bujać się po sądach żeby wymusić od nich naprawę gwarancyjną, ciągnik stoi już od Maja a końca rozwiązania nie widać. Przestrzegam wszystkich chcących zakupić u nich Maszyny jak i szukających pracy. PORAŻKA UNIKAĆ JAK OGNIA.

Kupiłem u nich kosiarkę bijakową. Przyszła bez wieżyczki i wałka WOM. Telefony załatwiają na zasadzie sprawdzimy i oddzwonimy. Po dwóch, trzech dniach dzwoniłem ponownie i tak w kółko. Po trzech miesiącach dzwonienia i dopytywania przysłali na raty wieżyczkę i WOM. Oczywiście sezon był już w pełni. Wieżyczka od mniejszego i tańszego modelu (potwierdzone u lokalnego sprzedawcy). Pracownik Fagrosu stwierdził "Ja wiem, że ma pan rację, ale kierownik nie pozwala nic z tym zrobić". Pracuję więc z niezbyt pasującą wieżyczką od dużo mniejszego modelu. Mam nadzieję że przynajmniej zysk ze sprzedaży tego za co zapłaciłem, a nie dostałem został przekazany pracownikom. Mój pierwszy i ostatni zakup w tej firmie.

Chanelka

Zatrudniając się tam "pan" Tomasz przedstawiał mi firmę w samych superlatywach, brednie o zgranym zespole itp. A co w rzeczywistości? Segregacja na podstawie płci (kolega na tym samym stanowisku zarabiał znacznie więcej). Praca po 9h dziennie plus dojazdy to 10h wyjęte z życiorysu. Zajeżdżanie pracowników to mało powiedziane. Pozostał wielki niesmak i nauczka na przyszłość. Ale wierzę, że karma powróci do "pana" Tomka.

Barbara
@Chanelka

Zarabiał znacznie więcej to znaczy ile? Przyznawano mu więcej od godziny czy dodawano wyższe premię do końcowego wyniku? I czy spostrzeżenie to zostało złożone gdziekolwiek w firmie? Może tego typu działania mogłyby pomóc w walce z faworyzowaniem pracowników ze względu na płeć?

Marzena
@Chanelka

a za te dojazdy to chociaż płacił pracodawca? :)

Moj

Witam kupiłem chwytak do obornika i po pół godzinie pracy cały się powyginał a firma totalnie olała i stwierdzili że to moja wina i gwarancji nie uznali sprzedają słaby sprzet zastanów się zanim kupisz u nich

Luk
@Moj

Chłopie chwytak to jest do balotów a nie do obornika kup se krokodyla do obornika

RICO123

Kupiłem kosiarkę, która kosztowała koło siedmiu tysięcy. Po dwóch dniach uległa uszkodzeniu, wycieku oleju i pęknięciu spawu. Oddałem do reklamacji, po dwóch tygodniach przyjechali po kosiarkę. Na naprawę czekałem ponad dwa miesiące a mało tego jak ją dostarczyli z powrotem, niby po naprawie to dostałem ją zerdzewianą i nie pomalowaną po spawie. Najgorszemu wrogowi nie życzę tego zakupu w tej firmie.

JEZIERNIK

Dobra współpraca ,zaangażowanie ,szybkie załatwienie sprawy przez Pana Macieja Ratajczak. Zadowolony klient

Franciszek
@JEZIERNIK

A jak oceniasz ceny za usługi?

Ok
@Franciszek

W porządku stawki

Krystian82

Wypłata jakąś kpina. Ciągle umową zlecenie i wyjazd z firmy. To jest jakaś pomyłka. Omijać z daleka !

Maja
@Krystian82

Cześć Krystian, czy mógłbyś napisać mi ile wynosi pensja w Fagrosie? Chciałabym zorientować się jakie to pieniądze...

ben
@Maja

2400 po 9h plus soboty to wyjdzie ci z 2600 na poczatek

Przyszły

jak wygląda praca w biurze? Jak atmosfera i jak zarobki?

@Przyszły

Jeśli chodzi o pracę sprzedawcy to ogólnie praca jak każda inna w tym obszarze, ale jeśli chodzi o wymagania od szefostwa w tej sprawie to obłęd. Infremacja o "jasnych warunkach premiowych" to żart, nie wiem czy Ci wszysy którzy są tam od lat wiedzą jak to wygląda. Gdyby nie to, że dużo ludzi było tam świetnych to ta firma raczej za daleko by nie zaszła

Maja

Przybliżysz temat wymagań w Fagrosie? I o co chodzi z warunkami premiowymi? Czy trudno jest wyrobić premię w firmie? Komu się to udaje i jaki jest to przeważnie dodatek do pensji?

Rolnik

Ta firma to jakieś nie porozumienie, zamówiłem sprzęt i mówiono że czas realizacji od 4 do 5 tygodni jest już 7 tydzień i cisza, jak byłem się zapytać kiedy mogę się spodziewać sprzętu to pracownik stwierdził " jak będzie to będzie " i takie mają podejście do klienta. Zero poszanowania dla człowieka. Tak że nie polecam tej firmy.

@Rolnik

Wymijające opdowiedzi zamiast konkretów. Serwis maszyn kupionych w fagros jest dosyć trudny

Jaka atmosfera jest między działami w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

Jeśli chodzi o ludzi pracujących w fagros są bardzo sympatyczni. W zasadzie śmiesznie brzmi określenie między działami... ogólnie nie polecam

Stefan
@były pracownik

Jesteś byłym pracownikiem firmy Fagros, dlatego od Ciebie właśnie chciałbym dowiedzieć się, jak aktualnie wygląda tam praca? W gruncie rzeczy chciałbym ustalić, czy przede wszystkim pod względem płacowym poleciłbyś pracę w tym miejscu? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

@Stefan

@Stefan Zależy o jakie stanowisko będziesz się ubiegał, ja nie narzekam na wypłatę to co było mówione to było dane, ale musisz się liczyć z tym że praca w tej firmie nie da ci stabilnego zatrudnienia

Marian

Nie zarobisz ani grosza gdy pracujesz u fagrosa!

ABC

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą tylko na 3 miesiące to polecam ????????????

Znajomy

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie to powiem tak: świetna ekipa, super pomocna, zawszę było z kim pogadać. To na tyle, jeśli chodzi o pozytywy???? Mam wrażenie że wszystko działa tam na zasadzie "spychologi" od jednej osoby po kolejna...

Witam, czy mógłby ktoś wypowiedzieć się jak wygląda praca jako kierowca kat. b? Jaka płaca? Jaka umowa? I czy warto podjąć pracę w firmie ;)

Zbychu
@Zainteresowany

Jak lubisz mieć na busie 5 ton to możesz tam iść

Zostaw merytoryczną opinię o Fagros Sp. z o.o. sp.k. - Stara Dąbrowa

• Jak się pracuje w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fagros Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

Fagros Sp. z o.o. sp.k.