SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.

Stargard Szczeciński

Opinie o SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.

Klaudia

Nie polecam. Mój mąż tam pracował. Mobbing, wyzysk za 1800. Jedna przerwa na cały katorżniczy dzień pracy. Monitoring każdego ruchu pracownika, z tego co wiem jest licznik czasu w toalecie. Koszmar. Maż z pracy przychodził jak cień. Nie polecam nikomu.

BBKing
@Klaudia 18.05.2017 16:19

Wyzysk za 1800 :) Czemu się nie uczył i nie siedzi w biurze albo na krześle prezia ?

Ania

Herman
@Ania 07.10.2017 09:32
jaki dzial polecacie w tej firmie? Mój maz ma zamiar zlozyc CV . weze rury czy może magazyn którzy liderzy sa spoko ??...

Nie bardzo jest wybór, pójdzie tam gdzie zapotrzebowanie https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-specma-CID4-IDaw7QZ.html

Pracownica

O Jaa. Ktoś usunął mój komentarz. Nie ma wolności słowa.

ślonsok

Nie zgodzę się z powyższą opinią. W niemieckim obozie można było przynajmniej zarobić parę groszy :) Na poważnie, firma podobna do każdego innego kołchozu w Stargardzie. Płacą tak jak wszędzie dookoła, ciągle dokładają obowiązków, niechętnie szkolą pracowników ( zapomnijcie o papierach UDT, z łaską zrobią wam wewnętrzne uprawnienia) czasu potrafią pilnować co do minuty ( nie waż się zejść 2 minuty wcześniej, bo w..), komunikacja biura z produkcją to porażka, no i oczywiście osoby życzliwie donoszące na współpracowników są bardzo cenione przez szefostwo.. Z dobrych stron to na pewno to, że atmosfera jest całkiem wporządku, współpracownicy w przeważające większości to sympatyczni ludzie, liderzy poza drobnymi wyjątkami też są całkiem ok. Na mobbing ciężko mi narzekać, bo ja się z nim osobiście nie spotkałem, może na innych działach..

tomtom

sa bo nikt tam nie chce robic za 2 tysie po roku czasu hehe Ta firma i kierownictwo to jakis zart

blockbuster

Nie polecam kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w firmie co jakiś czas podwyżki ..ale tylko obowiązków!!!! kasa 1700 po roku 2100 co w tych czasach jest jakimś żartem

mag

POSZUKUJĘ PRACY CZY SĄ JAKIEŚ ETATY.

Specma
@mag 02.06.2015 17:48
POSZUKUJĘ PRACY CZY SĄ JAKIEŚ ETATY.

Nie ma

Zostaw opinię o SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.