HydraSpecma Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HydraSpecma Sp. z o.o.

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat

Czy te 4600 do 5000 tys to prawda tyle można zarobić co miesiąc czy jak to jest?

Sylwia Nowy wpis
@Zainteresowana

Hej, gdzie masz te stawki podane i o które stanowisko pytasz? Ja tu w ogłoszeniach nie widzę widełek, gdzie szukałaś?

Nowy Nowy wpis
@Sylwia

Ogloszenie o prace na OLX jasno mowi o widelkach. Mysle ze aktualnie firma ma calkiem dobre stawki orqz lokalozacja blisko miasta. Sam jestem zainteresowany.

Operator maszyn Nowy wpis

Praca jak to praca na produkcji. Na początku było OK, ale z czasem zaczyna być monotonnie. Na hali bardzo głośno, praca z reguły na stojąco. W lato skwar, zimą zimno i jeszcze brama centralnie z wylotem na halę produkcyjną. Nie licząc dodatków świątecznych oraz pakietu Medicover (w niższej cenie) to firma za bardzo nie dba o pracowników fizycznych. Ekipa w biurach posiada ogrzewanie oraz klimatyzację. Jedną klimę nawet z wylotem na halę :D W upał jest tam jeszcze ciut cieplej, bo "szlachta" się ochładza. Ogólnie pod koniec mojej pracy nie było tam miło... Coraz więcej zleceń, a części coraz mniej. Nie mogliśmy wyrobić się z pracą, chociaż czasami jej nie było. Organizacja pracy leży. Jak dla mnie firma tylko na jakiś czas przed znalezieniem czegoś lepszego.

Sylwia

widziałam ogłoszenie, że szukają specjalisty ds zakupów. warunki w miarę jasno opisane. Zastanawiam się tylko co może oznaczać oferowane "atrakcyjne wynagrodzenie". Ktoś zorientowany doprecyzuje?

Aiwlys
@Sylwia

Bo jakby napisali kwotę to już by atrakcyjne nie było..

Wiktoria
@Aiwlys

Czyli w rzeczywistości nie jest tak cukierkowo jak obiecują? Podasz jakies aktualne widełki jeśli mozesz? Macie samą podstawową pensję czy wpada tez czasem jakaś premia?

Sylwia
@Aiwlys

odnośnie kasy to piszesz czy o całokształt chodzi? o specyfice samej pracy możesz napisać coś więcej? jak w praktyce wychodzi?

Ogień
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

A może ktoś coś wie na temat premii uznaniowych?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Planista produkcji w firmie HydraSpecma Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Świeta
Klient

Czy ktos wie kiedy firma wypłaci świąteczne pieniądze ?

Zofia
@Świeta

Mają być w ogóle jakieś wypłacane? Jak tak, to w jakiej wysokości? Masz może takie informacje? Jak było w zeszłym roku?

marian

na wężach komuś bardzo szybko ręce przywarły do kieszeni

Czy HydraSpecma Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ambiwertyk

Praca w tej firmie była najgorzej zainwestowanym czasem w moim życiu. Zero szkoleń, zero kursów, zero możliwości uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych na wyższe stanowiska. Stanie w miejscu, bez możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Radzę szukać Pracodawców, którzy są otwarci na ludzi, potrafią rozmawiać, potrafią słuchać ze zrozumieniem, wykazują empatię, równo traktują pracowników. W tej firmie takiego kierownictwa szukać na daremno.

@Ambiwertyk

To ile czasu tam spędziłeś?

Pendragon

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie dużo ludzi udających że jest ok a jeszcze będzie robiło się za nich i nikt tego nie doceni ale jak coś będzie nie tak przylecą do cb . Ale jak robisz za kogoś robotę a te same pieniądze bierze to sorry pomyłka jakaś

Wanda
@Pendragon

A kto wyznacza te prace, aby jedne osoby robiły za inne? Jakaś kierowniczka faworyzuje jednych czy jak? Ludzie z własnej woli wyręczają innych? Piszesz o braku docenienia, mówisz też o finansowych bonusach?

Czy w HydraSpecma Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Fenix
@Pytanie

Pracodawca jest jednocześnie administratorem strony i z pewnością czytał Twoje zapytanie. Gdyby był zainteresowany współpracą na podstawie B2B to znalazł by minutkę na odpisanie. Widocznie nie jest zainteresowany i nie zależy mu na ludziach wychodzących z inicjatywą pracy na B2B.

Karol
@Fenix

To na jakich umowach przyjmują skoro B2B nie jest stosowana? Normalne umowy o pracę czy na początek zlecenie? Oświecisz mnie?

Piotr
@Karol

Nie radzę słuchać opini na tej stronie. Wypowiada się tu wiele osób, które pracują a wciąż tylko tu umieją wylewać swoje żale. Lub Ci, którym za współpracę podziękowano za podejście do pracy. Najlepiej złożyć CV, gdy będzie nabór napewno ktoś się odezwie. Pierw umowa o pracę na czas próbny, później przeważnie na czas określony i dopiero 3 umowa jest na czas nieokreślony. Chyba że wynegocjujesz inaczej. Kierownictwo tez ludzie, wystarczy z nimi rozmawiać.

Fenix
@Karol

Pytaj u źródła, dwa wpisy niżej. Na pewno Ci odpisze..

@Piotr

"Piotrze" negujesz działanie opiniotwórczego portalu jakim jest gowork a jednocześnie odpisujesz na wpis. Jesteś nielogiczny i niespójny. Piszą głównie rozżaleni ludzie, rozczarowani pracą tutaj z negatywnymi emocjami.. Frustracja pracowników nie bierze się z niczego tylko z nieumiejętnego zarządzania zasobami ludzkimi. Rozmowy z kierownikiem produkcji nie polecam, podkreśla swoją wyższość, mówi że z niczego nie musi się tłumaczyć, jego słowa są nieetyczne...Po rozmowie z nim wychodzi się ze spuszczoną głową, z zaniżonym poczuciem własnej wartości.

George
@Kwiat Lotosu

Ania weź daj już sobie spokój z tymi "Opiniami"

Piotr
@Kwiat Lotosu

Czyli wg Ciebie Aniu, czy kim kolwiek jesteś jeśli pisze inaczej, neutralnie i bez złych słów o firmie to jestem nielogiczny i niespójny? Słuchajcie. Sprawa jest prosta. Jeśli się zatrudniasz i warunki Ci nie odpowiadają to zmieniasz pracę. Gdyby kierownictwo miało przejmować się każda księżniczka i jej wielkimi problemami to by oszaleli. Ja jak miałem problem szedłem do kierownika. Albo się go rozwiązało albo nie. Nie wszystkie moje problemy były brane poważnie. Nie mam do nikogo żalu. W tej firmie nie pracuje 10 osób aby nad każdym skakać. Mnie osoby z biura nie interesowały. Interesowało mnie to, aby wykonać moje obowiązki. Rush, nie rush. Robiłem tyle ile było realne. Pieniądze mogły by być lepsze ale mamy taki rynek pracy, że można ją zawsze zmienić.

@George

Wolność słowa zapewnia art,54 Konstytucji RP. Będę pisać zawsze, kiedy będę miała na to ochotę. Jeśli nie pasuje Ci jakiś mój wpis to zgłoś go Adminowi Gowork.

@Piotr

"Piotrze" były, obecny pracowniku. .Negatywnie piszesz o Gowork, negatywnie o rozżalonych ludziach "księżniczkach". Pozytywnie o kierownictwie. Nie jesteś ani neutralny ani obiektywny tylko subiektywny. Próbujesz kształtować pozytywny wizerunek firmy. Może jednak powinien zająć się tym specjalista od public relations..

Karol
@Piotr

Fajnie że to napisałeś bo wiem czego się spodziewać. A z opiniami jest tak że zawsze jest w nich ziarno prawdy. Jeszcze jak mógłbyś powiedzieć czy płacą w miarę dobrze? To znaczy czy nie spotka mnie rozczarowanie na poziomie najniższej krajowej?

bongo
@Karol

Tak, umowy o prace na czas określony.

Gosc
@Karol

A nie latwiej po prostu zadzwonic i zapytac o warunki w dziale kadr? Takie trudne, lepiej sluchac rozzalonych pracownikow ktorzy odeszli bo bylo tacy dobrzy ? Zastanowcie sie sami …….

Jasiustasiu

Polecam firmę :) super pracodawca i równe traktowanie ! Jeden równo (usunięte przez administratora) a drugi ogląda cały dzień mecze ! Jak tam robienie nadgodzin i marudzenie ile to jest pracy regularnie oglądające mecze ? Hipokryzja. Polecam również ze względów na urozmaicone atrakcje. Jak trafisz na drobny humor to i masz dobrze. Problemy rodzinne zostawia sie w domu a mecze ogląda sie z kolegami. Pozdrawiam Polecam nie nosić nosa wyżej niż sie go ma bo cała hala buczy ze śmiechu

Hytra Specma

Róbcie screeny bo nie wygodne komentarze są usuwane i blokowane IP by nie pisać więcej. Tak szefostwo boi się prawdy :)

Pracodawca

@Hytra Specma

Witam. Usuwane są tylko komentarze obraźliwe, niemerytoryczne lub naruszające prawo i regulamin. Pozostałe są akceptowane. Pozdrawiam

Bryzejda
@HydraSpecma Sp. z o.o.

Witam.Nie zgadzam się z Tobą Bartku. Usuwasz opinie niewygodne dla Ciebie. Jesteś tylko stroną i nie do Ciebie należy ocenianie wypowiedzi pod względem merytorycznym,tylko ewentualnie do sądu.Każdy ma prawo do swobody wypowiedzi bez względu na to czy opinia podoba Ci się czy nie i każda powinna ujrzeć światło dzienne i być dostępna dla wszystkich.

Czarna

10lat na produkcji ma znaczenie czy nie

Achilles
@Czarna

Absolutnie żadnego.Pracodawca traktuje ludzi przedmiotowo.Nie ma znaczenia czy pracujesz 1 rok czy 10 lat... Jesteś przedmiotem do zastąpienia...Smutne, co? Pozdrowienia dla wszystkich ludzi nie bojących się pisać prawdę..

Jak w HydraSpecma Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jan
@Pytanie

Niestety można szybciej wygrać w totka. Tych wyższych stanowisk jest bardzo mało. Ktoś musi zrezygnować z pracy aby móc startować na to nowe wyższe stanowisko. A chętnych jest wielu. Czasem wezmą kogoś z produkcji do biura ale nie liczcie na cuda na kiju. To nie wielka korpo. Tu nie ma zbyt wielu zmian.

@Jan

Szkoda że tak to wygląda ;< A pracując na produkcji nie ma opcji na awans właśnie tam? Przecież chyba potrzebują wsparcia, co nie?

uuu
@Pytanie

jeśli nie wchodzisz nikomu w (usunięte przez administratora) to marne szanse... a jak już awansujesz to i tak zarabiasz ten sam hajs .. no może ze stówkę wiecej.

@uuu

A to za stówkę więcej nie warto się starać nawet ;/ A atmosfera chociaż dobra jest? Jak z kasą biednie to może chociaż to dopisuje :)

Nicholson
@Adrian

W tej firmie dowiesz się na pewno, ile człowiek jest w stanie zrobić za podwyżkę lub nieistniejący awans i co siedzi w ludziach. Dowiesz się też, że musisz sobie zapracować, żeby kierownik chociaż spojrzał się na ciebie podczas rozmowy i nie zajmował się innymi sprawami (czyli wykonując ważniejsze zadania od patrzenia na twoją twarz). Bo na szacunek, Mój drogi, trzeba sobie zasłużyć ciężkim zapierniczaniem albo ciężkim donoszeniem. Pomiędzy nie istniejesz.

Rodzimowierca

W firmie jest taki jeden co uważa się za boga i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Do Welesa jednak mu daleko - Weles był bóstwem natury i był przynajmniej zapracowany.

Czarny

Czy można by było wymienić Pana Kleksa z ekipy sprzątającej na kogoś bardziej normalnego?

Czarna
Kandydat

Ok czytałam opinie ale opinie to ludzie. Produkcja dla mnie żadna nowość ale jak praca i ogólnie weekendy

Czy zdarzają się nadgodziny w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Dorota

Hej, czy mogłabym się dowiedzieć czegoś odnośnie warunków pracy jakie proponowane są na start nowym osobom w HydraSpecma? Ktoś napisze na co się nastawiać zaczynając pracę w tym miejscu? Dajcie znać by także inni wiedzieli czego można się spodziewać.

promyk
@Dorota

Na początku kolorowo i złote góry, później już tylko "kierownictwo" dociska butem Twoją twarz do podłogi, mówiąc: ciesz się, że praca jest. Porozumienia zero, przepływu informacji zero, podwyżek zero, wzrost pracy 10/10

Paweł
@promyk

W samo sedno Dorotka . Mnie przez pół roku czarowali i obiecywali złote góry . I tylko jakieś słabe tłumaczenia słyszałem a wypłata to śmiech na sali xd Jezeli ktoś szuka Pracy ale nie jest zdesperowany to bym odpuścił strata czasu.

Jak jest z pakietem medycznym w HydraSpecma Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Boss

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o HydraSpecma Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HydraSpecma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HydraSpecma Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii