opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HydraSpecma

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 42 ocen
Opinie(178)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(178)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • About Us
  • .
  • Our policies
  • .
  • Our responsibility
  • .
  • Our values
  • .
  • Join our team
  • .
  • Contact Us

About Us

Our policies

Our responsibility

Our values

Join our team

Contact Us

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Kołobrzeg
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stargard
  • Strachocin
  • Święte
  • Mokrzyca
  • Klępino
  • Witkowo Drugie
  • Witkowo
  • Kluczewo
  • Ulikowo Kolonia
  • Lipnik
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stargard Szczeciński
  4. /
  5. Opinie o HydraSpecma Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HydraSpecma Stargard Szczeciński

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HydraSpecma Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.10.2019 18:25

    Inne

    Czy w SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    xXx

    24.02.2020 12:11

    Inne

    Od nowego roku umowy zlecenie by łatwiej było rotować pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Zatrudniony

    16.04.2020 18:40

    Inne

    Panie i panowie rynek pracy jest otwarty. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Szanujmy obecnych pracodawców, jezeli robowizalismy się podjąć z nim współpracę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.02.2020 09:17

    Inne

    Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.?
    ReviewUserIcon
    George

    06.02.2020 13:10

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    Nie

    04.03.2020 20:47

    Inne

    Jedynie raz do roku jakaś mała impreza rodzinna, chyba że trafisz do biura tam szef robi integracje, a jak trafisz na halę jako pracownik fizyczny to zapomnij o jakieś integracji, wiecznie nie ma pieniędzy na to, oczywiście nie dla biura, kajaki, jakieś wypady do barów, podobno są organizowane z funduszy socjalnych które de facto należą się każdemu pracownikowi, ale szef zarządza nim jak swoim majątkiem i organizuje już wspomniane wypady tylko dla biura
    ReviewUserIcon
    Lider

    04.02.2020 21:37

    Inne

    Cześć biedaki :) czas na krótką refleksję dotyczącej podwyżki . Przez ostatnie dni żali mi się wiele osób że zostały odzukane że nic nie dostały , ale co mnie to obchodzi ? :) ja dostałem obiecane 4% ponieważ cały rok ciężko pracowałem i z dumą mówiłem o naszej firmie na mieście A szef docenia takich ludzi, także możecie brać ze mnie przykład i za rok pewnie dostaniecie o ile ktoś nie okaże się lepszy :) I proszę was nie pytajcie się mnie dlaczego nie dostaliscie ja dostałem.Wy mnie nie obchodzicie. Pozdrawiam serdecznie wasz ulubiony lider
    ReviewUserIcon
    HaHa

    10.02.2020 11:59

    Inne

    No to faktycznie musisz robić dobrą robotę, ale chyba pod biurkiem, jak na razie nikt jeszcze nie dostał podwyżki, chyba że ten komentarz to pisał ktoś z biura, może sam szef, walną tutaj fejka żeby ludzie nie chodzili i nie narzekali na mieście że (usunięte przez administratora) w firmie, a tak na poważnie to chodziłeś po mieście mówiłeś ludzią że pracujesz w Specmie, że jest fajnie nagrywałeś filmik z tego spotkania i wysyłałeś szefowi?
    ReviewUserIcon
    Monter

    03.06.2019 13:26

    Inne

    Mam pytanie. Ile obecnie płaci Specma, powiedzmy świeżemu pracownikowi. Byłbym wdzięczny za info. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Radek

    10.10.2019 13:02

    Inne

    Odpisujesz kolesiowi na post z lipca, pewnie już tu nawet nie robi XD
    ReviewUserIcon
    ws.

    30.10.2019 15:54

    Inne

    o jakiej podwyżce paliwa piszesz,nie oglądaj tej telewizji bo też zaczynasz żyć w innej rzeczywistości
    ReviewUserIcon
    Michael Douglas

    26.04.2019 09:01

    Inne

    Przecież dostaliście podwyżkę 20% ale wzrostu produkcji.
    ReviewUserIcon
    Ilovepis

    17.03.2019 22:47

    Inne

    Prawie mija 3 miesiąc i jak nie widać 4 procent podwyżki tak nie zobaczymy chyba miało być 4 procent a jest od 1 do 4 procent śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    Jlkomk

    22.03.2019 10:56

    Inne

    Nowi pracownicy nic nie dostają
    ReviewUserIcon
    Wolny

    26.02.2019 09:46

    Inne

    Zapraszamy nowych pracowników, bo starzy odchodzą na potęgę. Oferujemy zarobki na poziomie innych kołchozów w Stargardzie. Gratis zapewniamy obowiązkowe soboty na dwie zmiany. Kto wie, może niebawem takie ogłoszenie stanie się prawdą. Best regards ;)
    ReviewUserIcon
    Wolny

    02.03.2019 23:48

    Inne

    Jak Ci się podoba to dziel się tą informacją z kimś kogo to interesuje a nie adresujesz ją bezpośrednio do mnie.
    ReviewUserIcon
    Sołtys

    03.03.2019 20:45

    Inne

    Witam witam i o zdrowie wszystkich pytam zróbmy w końcu debatę co komu nie pasuje i jak można to zmienić i tak dla wszystkich
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany Leń

    15.12.2018 18:50

    Inne

    Zgodnie z tym co mówił na wigilii nasz Michael Douglas w granatowym garniaku, szykują się podwyżki dla żuczków na produkcji. O całe 4%. Przy średnich zarobkach na produkcji to około 100zł. Dla większości brutto, dla nielicznych netto. W każdym razie kwota, która przywraca o zawrót głowy. Szefuncio wspomniał też, że produkcja wzrosła o 20%. Prosta matematyka, jest różnica między 4% a 20% he? No i pewnie przy tak solidnej podwyżce wcisną każdemu wyższe stanowisko, żeby drugi raz po podwyżkę nie lecieli. To zabawne ale sprzątaczka w jakimś Bridgestonie czy Cargotecu wyciągnie tyle co tu operator CNC... i robi na 1 zmianę. Nie mam nic do jej zarobków, niech zarabia jak najwięcej,(usunięte przez administratora) doświadczony operator cnc, który ma już trochę wiedzy we łbie, odpowiedzialności za sprzęt wart setki tysięcy ojro, za życie swoje i innych, który nierzadko musi się fizycznie naszarpać z dziadostwem, zarabia tyle co ktoś, kto musi się martwić o to czy pozmywał podłogę i wyrzucił śmieci.. Tak, rozważam karierę konserwatora powierzchni płaskich.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    17.12.2018 19:48

    Inne

    Jak chłopak mówi prawdę to zaraz wszystkie lizusy będą po nim jeździć.. Reszta się nie odezwie, bo ma(usunięte przez administratora) Jakie kwasy? Przynajmniej nie obraża nikogo nazywając (usunięte przez administratora). Powiedział co wiedział i tak wiemy że(usunięte przez administratora) to zmieni. Ma do tego prawo. Może mu ułożyło.
    ReviewUserIcon
    Bartek K.

    20.12.2018 15:22

    Inne

    no to czekam :)
    ReviewUserIcon
    Flimon

    03.12.2018 00:14

    Inne

    Nie pasuje to do Bridgestone opony robić xD
    ReviewUserIcon
    Lol

    04.12.2018 13:19

    Inne

    A z biura ty wyskoczysz na linie montażową na wężach będziesz okucia zakładał albo na rurkach wyginał i rozwiercał je zobaczymy czy sam wyrobisz średnia cwaniaczku
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany Leń

    24.11.2018 22:54

    Inne

    Niedawno Specma otrzymała Dyplom Duńskiego Stowarzyszenia Eksportu i Medal Honoru Księcia Henryka. Skąd się o tym dowiedzieli pracownicy produkcji? Z Facebooka.. Po co informować gadające narzędzia na produkcji, że firma odnosi sukcesy, przecież my na to nie zapracowaliśmy. Sukces odniósł szef i biuro. My tylko ściemniamy i bezczelnie chcemy piniondze zarabiać. Dobrze, że nas olał. Zasłużyliśmy sobie...
    ReviewUserIcon
    Nikt

    26.11.2018 10:18

    Inne

    My możemy tylko sprzątać halę co chwilę nic więcej . Po raz kolejny firma pokazała gdzie ma swoich pracowników
    ReviewUserIcon
    figaro

    30.11.2018 19:56

    Inne

    Tutaj najtrudniejszym slowem jest zwykle dziekuje . Jedno słowo a tyle znaczy i zmienia..
    ReviewUserIcon
    Rudy

    19.06.2018 23:10

    Inne

    Faktycznie praca w naszym przedsiebiorstwie nie jest łatwa jednak zaangażowaniem i poświęceniem praca w naszym przedsiębiorstwie wygląda obiecująco . Mamy możliwość dużego rozwoju w miarę możliwości jednostki!!! Brygadzista RUDY
    ReviewUserIcon
    Sprzątacz

    29.11.2018 14:55

    Inne

    Widocznie Ty nie jesteś taki ogarnięty aby dostać ten awans, są lepsi od Ciebie. A gul Ci skacze jak Robert Mateja na skoczni w Planicy w 2004 roku.
    ReviewUserIcon
    Xy

    30.11.2018 08:30

    Inne

    widzę straszny ból (usunięte przez administratora) że komuś się udaje.... jak ktoś ma większe ambicje to niech idzie z tym do kogoś decyzyjnego a nie pisze na forum, strach się odezwać? Żal
    ReviewUserIcon
    jarek

    27.11.2018 21:20

    Inne

    Jako pracownik firmy zgadzam się w pełni z tą opinią.Nam wystarczy tort na hali fabrycznej.
    ReviewUserIcon
    Olek

    02.03.2018 18:08

    Inne

    SPECMA to dobry pracodawca. Może niektórzy liczą na wyższe wynagrodzenie ale brak ludzi do pracy wymusi na firmach podwyżki!!!
    ReviewUserIcon
    Michael

    04.10.2018 15:46

    Inne

    Nie na wszytkich wymusi. Są firmy jak sie toczy to niech się toczy. I maja w nosie czy pracuje 10 czy 5 osób jezeli praca jest wykonana to na podwyżkę nie licz. A nadzieja jest matką głupich. Zasiedzenie w firmie i czekanie tez nie jest dobre .
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HydraSpecma Sp. z o.o.

    Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

    HydraSpecma Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Stargard

    Sprawdź ofertę
    Kupiec strategiczny / Kupczyni strategiczna

    HydraSpecma Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Stargard

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Michael

    04.10.2018 15:42

    Inne

    Nie wiem skąd firma bierze pracownikow ale za takie grosze to wstyd pracować. Nie polecam trzeba byc pewnym siebie i cenić siebie i swoje siły . Teraz pracownik dyktuje warunki nie pracodawca !!!
    ReviewUserIcon
    Bernard

    29.09.2018 01:07

    Inne

    Jak to jest z tymi premiami ? Niby są jakieś jakościowe ? Obecnosciowe z tego co wyczytałem w ogłoszeniu . Czy wgl są ? I są wypłacane co miesiąc xzy jakoś na kwartał ? Mało informacji można się dowiedzieć z ogłoszenia
    ReviewUserIcon
    Och

    30.08.2018 21:49

    Inne

    Nikt = to ty DP?
    ReviewUserIcon
    Władzio

    07.09.2018 17:32

    Inne

    Nie to ja twój stary Władeczek
    ReviewUserIcon
    Nikt

    24.08.2018 00:35

    Inne

    Nowy kierownik w firmie zmiany na gorsze .. pan B.P chyba z ludzi chce zrobic niewolnikow . Potraktowal kierownika firmy pana D. P Jak psa.. spedzal on w firmie po 12 h , ale widocznie za malo od ludzi wymagal .
    ReviewUserIcon
    .

    29.08.2018 07:37

    Inne

    Czyli potraktowali go tak samo jak on traktowal pracownikow... Karma wraca.
    ReviewUserIcon
    Ilovepis

    29.08.2018 23:35

    Inne

    Nie. To wszystko wina Tuska ????
    ReviewUserIcon
    Nikt

    21.07.2018 12:41

    Inne

    W firmie większość narzeka na plagę, jaką są plotkujące na potęgę kobiety, a firma ostatnio nie zatrudnia posiadaczy penisów.. W sumie nic dziwnego, nie chcą za takie śmieszne pieniądze robić. Dlatego zakład zalewają kolejne kobiety. Niedługo zrobi nam się drugi Baker, albo Spaas, ciekawie będzie.
    ReviewUserIcon
    Yhy

    24.08.2018 00:37

    Inne

    Juz go nie ma . Ciekawe czy bedzie lepiej
    ReviewUserIcon
    Nadal_Nikt

    25.08.2018 21:09

    Inne

    Na 100% będzie lepiej, z tym że nie dla pracowników heh
    ReviewUserIcon
    Młoda69

    12.07.2018 16:55

    Inne

    Hej wszystkim, mam pytanie czy są przyjęcia tam na gumkach gdzie same kobiety pracują? I jak atmosfera? Podobno tam jakaś grupa się utworzyła i laski mają swój świat i zabawki to prawda? Szukam konkretnej pracy a nie pseudo przyjaciółek które żyją praca. Z góry dzięki za komenty
    ReviewUserIcon
    Despacito

    12.07.2018 17:18

    Inne

    Obiło mi się o uszy tylko na mieście - nie żyją praca tylko życiem pracowników. Jak w serialu ukryta prawda. Lepiej postaraj się o inny dział na prod
    ReviewUserIcon
    Alvaro_Soler

    18.07.2018 19:32

    Inne

    Nie ma czym się przejmować. Podstarzałe babki bez bolca dostają pie***lca i zamykają się na wszystko z zewnątrz, ale tak to jest jak się w życiu nie ma żadnej przyjemności, to się z zazdrości gnoi za plecami tych co mają lepiej. A najlepsze, że z nich takie przyjaciółki, że jedna drugiej tyłek za plecami obrabia heh
    ReviewUserIcon
    Miro

    08.07.2018 19:38

    Inne

    Czy wiecie coś o rekrutacji w firmie? Czy trudno jest przejść?
    ReviewUserIcon
    Si

    11.07.2018 21:50

    Inne

    Ocztwiscie ze wiemy, na chwile obecna przyjmują ludzi z zaświadczeniem o niepełnosprawnosci..Jak nie masz takiego to zapomnij no chyba ze znasz Kiero.. Daniela albooo Rudego ewentualnie Radka Z ..brygada RR hahah smiech na sali a raczej na hali te osoby tylko omijać szerokim łukiem.. Dosłownie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HydraSpecma?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    04.07.2018 01:59

    Inne

    Jako, że firma się rozrasta zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat pracy, jak i do zapoznania się z opiniami innych na http://www.info.stargard.pl/forum/index.php A=4&nr_tematu=20273&komentarz=0&nazwa_dzialu_przekazana=PRACA
    ReviewUserIcon
    Lolek

    04.07.2018 02:01

    Inne

    http://www.info.stargard.pl/forum/index.php?A=4&nr_tematu=20273&komentarz=0&nazwa_dzialu_przekazana=PRACA
    ReviewUserIcon
    star1234

    02.07.2018 21:02

    Inne

    Do JJ,niestety nie zrozumiałeś na czym polega integracja Całej załogi.We wszystkich imprezach udział bierze Cała załoga.
    ReviewUserIcon
    JJ

    28.06.2018 11:29

    Inne

    jak jest grzybobranko albo dodatkowy wyjazd integracyjny to każdy ma wywalone więc nie komentował bym tego w ten sposób. Akcja zorganizowana z 100 osób jedzie 10... widać że zgrana ekipa
    ReviewUserIcon
    star1234

    23.06.2018 14:37

    Inne

    Firma spoko wyjazdy integracyjne są tylko dla biura,kolacja za tytuł przyznany przez gazetę w drogiej knajpie też tylko dla nich .Załoga dostała torta na hali fabrycznej.Bez komentarza.
    ReviewUserIcon
    Spoko

    14.06.2018 02:15

    Inne

    Spoko firma szczególnie dział na produkcji rur lider zmiany pan R. i jego ekipa dzięki nim spoko atmosfera kierownik produkcji pan D. i brygadzista kolega K. bardzo wyrozumiali i układowi ludzie polecam
    ReviewUserIcon
    Ona

    15.06.2018 14:55

    Inne

    Nie ma to jak wystawianie samemu sobie dobrej opini . Brawo ????
    ReviewUserIcon
    Spoko

    16.06.2018 12:27

    Inne

    A koleżanka Ona ma jakiś z tym problem?? Ja akurat jestem szeregowym pracownikiem więc wypowiadam się tylko za swoje stanowisko pracy i swój dział i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń co do mojego stanowiska pracy może koleżanka Ona pracowała u bądź pracuje u nas i stanowisko pracy nie odpowiada ale mamy rynek pracownika obecnie jak komuś coś nie pasuje to zawsze może zmienić pracę
    ReviewUserIcon
    arnold

    04.06.2018 12:30

    Inne

    firma ok, najlepszy dział volvo

    Kontakt - HydraSpecma Sp. z o.o.

    Stralsundzka 7 73-110 Stargard Szczeciński

    NIP:8561819196

    KRS:0000336870

    https://www.hydraspecma.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    były

    29.05.2018 08:52

    Inne

    Firma dziwna. troche czasu tam spedzilem i mozna dostrzec plusy i minusy. kierownik produkcji( ktory potrafi tak zmotywowac pracownika swoimi zalosnymi tekstami ze nic sie nie chce tylko rzucic wszystko i wyjsc )to chyba najwiekszy problem tej firmy do tego kadrowa ktora robi ciagle pod gorke . atmosfera miedzy pracownikami rozna , ale wiekszosc ludzi jest ok. zarobki...troche slabo jak na te czasy no i irytujace jest to ze nowi dostaja sporo wiecej niz ludzie doswiadczeni. podwyzka mozliwa w sumie jest tylko jak zlozysz wypowiedzenie, wtedy pieniadze sie znajduja. ogolnie nie zaluje odejscia
    ReviewUserIcon
    Jozin z Bazin

    22.05.2018 13:56

    Inne

    Taka dobra firma że nikt tu do pracy nie chce przyjść a jak przyjdą to chwila i się zwalniają.
    ReviewUserIcon
    Anty jozin z bazin

    23.05.2018 23:44

    Inne

    Bo się nie chce pracować. Jest 500 plus to wystarczy :-):-):-):-):-):-)
    ReviewUserIcon
    Johny B

    25.05.2018 19:50

    Inne

    Na za taką jałmużnę jaką oferują na starcie to wolą iść do lepiej płatnej pracy.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.04.2018 15:48

    Inne

    Czyżby Janek pijak i Bullet ćpunek dwóch złodzieji zaczęli oczerniać innych gdyż zostali zwolnieni za lepkie ręce :D
    ReviewUserIcon
    robin z chud

    12.05.2018 19:57

    Inne

    a stary ci wchodzil do wanny :) zobaczymy jak staty poleca w dol
    ReviewUserIcon
    Aaaa aa....

    08.05.2018 16:57

    Inne

    Pracuje w tej firmie prawie 6 lat i jestem w pełni zadowolony. Jak się komuś nie chce w życiu pracować to żadna firma nie będzie spełniala jego oczekiwań. A pisanie tutaj takich negatywnych komentarzy to żenada.... Wymagasz coś od firmy to zacznij również od siebie.
    ReviewUserIcon
    Miłość w Zakopanem

    06.05.2018 12:05

    Inne

    Nie polecam tej firmy. Kiła i mogiła. Prokurent i kierownik produkcji nie mają nic ciekawszego do roboty niż siedzenie na kamerach i masturbowanie się przed nimi zliczając ile razy w kiblu byłeś. Chyba nawet statystyki prowadzą dlaczego musisz iść siku zrobić. Rudego prubóją na ciemną stronę mocy przeciągnąć ale chłopak jeszcze nie taki zły. Logistyka leży włącznie z magazynem który nie potrafi nawet liczyć do 10. Brak komunikacji. Każdy swoje a później (usunięte przez administratora) ka że wysyłka nie pojedzie. Nabrali zleceń a nie ma komu robić.
    ReviewUserIcon
    Volvo Team

    30.04.2018 19:56

    Inne

    Dobra firma można robic normalnie a te obgadywanie powodują brak dogadania i komunikacj volvo z magazynem proponuje się dogadać jak cywilzowani ludzie a nie załatwianie to na forum tematycznym a nie kręcicie tu gòwno burze pozdraiwam :-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2018 18:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    30.04.2018 13:43

    Inne

    Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Jak jesteś lamusem to Cię wszyscy jadą na firmie
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    30.04.2018 13:42

    Inne

    Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Jak jesteś lamusem to Cię wszyscy jadą na firmie.
    ReviewUserIcon
    Misterio

    10.02.2018 00:52

    Inne

    Polecam firmę jak najbardziej , ludzie którzy tam pracują (mam na myśli węże) są na prawdę w porządku. Nie polecam tyko jak traficie na linie do Bartka . Nie pozdrawiam go.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    18.05.2017 16:19

    Inne

    Nie polecam. Mój mąż tam pracował. Mobbing, wyzysk za 1800. Jedna przerwa na cały katorżniczy dzień pracy. Monitoring każdego ruchu pracownika, z tego co wiem jest licznik czasu w toalecie. Koszmar. Maż z pracy przychodził jak cień. Nie polecam nikomu.
    ReviewUserIcon
    BBKing

    26.10.2017 10:37

    Inne

    Wyzysk za 1800 :) Czemu się nie uczył i nie siedzi w biurze albo na krześle prezia ?
    ReviewUserIcon
    Znajoma znajomego

    19.01.2018 22:42

    Inne

    Wielki Bartek Król specmy, to Ty?
    ReviewUserIcon
    Krystian

    15.01.2018 16:25

    Inne

    Dla mężczyzny to jałmużna . Jak można za tyle pracować. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Bob

    08.12.2017 20:52

    Inne

    Pracuję drugi rok, 2300 plus 100 frekfencyjnego, czasami trafi się sobota albo 2 platne podwójnie. Ludzie pracujący przewarznie ok, logistyka produkcji leży. Jeżeli chodzi o samą pracę zależy od działu, ja jestem zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.10.2017 09:32

    Inne

    jaki dzial polecacie w tej firmie? Mój maz ma zamiar zlozyc CV . weze rury czy może magazyn którzy liderzy sa spoko ??
    ReviewUserIcon
    Herman

    26.10.2017 10:36

    Inne

    Nie bardzo jest wybór, pójdzie tam gdzie zapotrzebowanie https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-specma-CID4-IDaw7QZ.html
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    20.09.2017 03:44

    Inne

    O Jaa. Ktoś usunął mój komentarz. Nie ma wolności słowa.

    Zostaw merytoryczną opinię o HydraSpecma Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.