Opinie o Fagros Sp. z o.o. sp.k. w Stara Dąbrowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fagros Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fagros Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagros Sp. z o.o. sp.k. w Stara Dąbrowa

Witam, czy mógłby ktoś wypowiedzieć się jak wygląda praca jako kierowca kat. b? Jaka płaca? Jaka umowa? I czy warto podjąć pracę w firmie ;)

Zbychu
@Zainteresowany

Jak lubisz mieć na busie 5 ton to możesz tam iść

Staszek

Bardzo dobra firma więc z cała pewnością warto dostać się tu do pracy, polecam.

Zbychu
@Staszek

Pracowałeś tam? Nie, to nie wyrażaj takich opinii, bo wprowadzasz ludzi na minę.

Milena

Witam, może ktoś wyrazić swoją opinię na pracę w tej firmie? Z góry dzięki

klient

pracować tam nie pracowalem, ale zamowiklem u nich maszyne... to był błąd najpierw obiecuja w ciagu tygodnia przywiezc, a potem po miesiacu zaczyna sie cyrk, wydziwianie i wolanie o wiecej pieniedyz za inna maszyne, bo tamtej akurat nie maja kpina

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fagros Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
bcet

pracował ktoś lub pracuje jako kierowca jak tam się sprawa przedstawia?

Tomasz
@bcet

Jeśli nadal jesteś zainteresowany pracą to na stronie http://www.fagros.pl/index.php/kariera są oferty pracy dla kierowcy kategorii B+E i C, przedstawiciela handlowego i mechanika serwisanta. Daj znać co zdecydowałeś.

Bartosz

Jesteście pewni, że nie zasługują na pozytywne opinie?

Tomasz Żychliński - właściciel

Drodzy Państwo, rozmowa nic nie kosztuje, więc serdecznie zapraszamy osobiście. Wszelkie Państwa opinie szanujemy, ale też chcielibyśmy prosić o podpisywanie się z imienia i nazwiska. Pozwoli nam to na odpowiedź na konkretny zarzut. Jednocześnie informujemy, że nie możemy stwierdzić w najmniejszym stopniu czy osoba, która wyraziła swoją opinię jest nam znana, pracowała czy była na rozmowie. Ukrywanie się pod pseudonimem świadczy jedynie o wiarygodności i prawdziwości tych opinii, ponieważ osoba wstawiająca opinię musi potwierdzić, że ma dowody stwierdzające prawdziwość swojej wypowiedzi - co w razie wątpliwości jest weryfikowane przez kancelarie prawną portalu GoWork.pl. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Sebek
@Tomasz Żychliński - właściciel

Serio? Czyli opinie wszystkich 17 osób (tyle jest ocen) są nieprawdziwe?

Tedy

@gierek Czy możesz wyjaśnić dlaczego tak ostro oceniasz firmę. Jeśli nie jest idealnie to jeszcze nie znaczy , że jest źle.

gierek

chora firma, (usunięte przez administratora) totalne nieporozumienie

Iza

@Domin, nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Cezary? Może w takim razie przedstawiłbyś własną opinię dotyczącą warunków zatrudnienia oferowanych przez FAGROS S.C? Będzie ona interesująca dla innych osób odwiedzających to forum w celu pozyskiwania informacji o tym pracodawcy.

Cezary

Jak ktoś idzie do pracy w tego typu firmie to po co teraz narzeka? Jest kasa i jest stres!!!

Domin
@Cezary

Jaka kasa? Nie kpij....

Iza

@Cezary, co Twoim zdaniem może być najbardziej stresujące w pracy w FAGROS S.C? Jak Ty ze swojej perspektywy oceniasz tę firmę jako swojego pracodawcę? W jaki sposób docenia zaangażowanie swoich pracowników? Aktualne informacje na temat FAGROS S.C będą przydatne dla przyszłych pracowników tej firmy.

Sebek

Praca w tej "korporacji", pogłębi Twoje doświadczenie zawodowe, jeśli chcesz, aby Twój stan psychofizyczny zależał od humoru chciwego i mściwego człowieka, to właśnie jest to praca dla Ciebie. Świat (usunięte przez administratora)w którym on żyje zapewnia pracownikom wiele wrażeń , które sprawią,że Twoje kolejne miejsce pracy będzie o niebo lepsze.

luz

@blondyn i jaką decyzję podjąłeś? Podziel się z nami wrażeniami :)

blondyn

Mam propozycję pracy w tej firmie,ale się zastanawiam

zyg

Miałem "przyjemność" uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej na stanoisko przedstaiciela handlowego. Drodzy Panowie z firmy FAGROS, tak na przyszłość - żeby zatrudnić PROFESJONALNEGO przedstawiciela handlowego , trzeba mu zapewnić tzw. narzędzia pracy (samochód w dobrym stanie, notebook z internetem mobilnym, nawigację , telefon komórkowy) To jest podstawa w takiej pracy, a to co proponujecie to śmiech :) Może napiszecie oficjalnie jakie to narzędzia pracy zapewniacie? Napradę dawno tak się nie ubwawiłem, jak podczas tej rozmowy :) Pozdrawiam

Zonk

Hahahahahh Eryku- Tomku. Wiesz jaką Wojtek miał beke jak się chciałeś na sepa wbić na bankiet. Hahahahah

TNS

Jakie jeszcze macie opinie o tym przedsiębiorstwie? Będzie rozwój firmy?

rywa

Msciwosc tomaszka- zlotowy mu sie nie oplaca, coraz mniej spzedaja i juz gadali ludzie na Bednarach ze zamykaja interes, bo same dlugi. Nie wyplacaja na czas, grabia ludzi na kazdym kroku, klamia i za plecami obgadujom zaloge. Spzedaja badziewie a pracownicy sie potem tlumaczom klientom. zlotowa zniszczyl tom firme.

SIWY

NAJGORSZA FIRMA POD SŁOŃCEM 8 ZŁ NA GODZ ŻADNYCH PREMI ZA NADGODZINY NIC KAŻDĄ SOBOTE ZA 8 ZŁ WYZYSK A JAK W SOBOTE NIE PRZYJDZIESZ TO W PONIEDZIAŁEK CHAŁAS ŻE NA TWE MIEJSCE JEST 15 I POTEM SIE ZACZYNA MŚCIWOŚĆ OD TOMKA (TO ZNACZY ZŁOTÓWA ) JEST MŚĆIWY NAJCHĘTNIEJ BYM MU ZAJ---Ł ALE SIE HAMUJE

Zostaw merytoryczną opinię o Fagros Sp. z o.o. sp.k. - Stara Dąbrowa

• Jak się pracuje w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fagros Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fagros Sp. z o.o. sp.k.?

Fagros Sp. z o.o. sp.k.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Fagros Sp. z o.o. sp.k.