IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o.

Wielichowo

Opinie o IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o.

Iza

Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał? Jak przedstawia się aktualna sytuacja? Mam zamiar aplikować na ph

Edyta

Czy ktoś z forumowiczów pracował w IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. i mógłby podzielić się informacjami o warunkach zatrudnienia? Na stronie IKO wiszą oferty pracy - czy są one aktualne?

we

@enon podjrzewam ze tak chociaz z drugiej strony moze jest tez szansa na to zeby jakias premie tutaj dostać prawda? a po jakims czasie pracy moze i podwyzke

Ewa

Gosc w żółtej czapce to odpad a nie człowiek, chamstwo i cwaniactwo odradzam tą firmę

jarek

Witam pracuję w małym zakładzie nawsi.Wy narzekacie a nadnami zawisła czarna chmura już drugi raz .PIERWSZYM RAZEM JEŻDZILIŚMY DO WAS .DZIĘKI CIĘŻKIEJ PRACY I DETERMINACJI UDOWODNILIŚMY ŻE NAM ZALEŻY I OPŁACAŁO SIĘ.NAJGORSZ TO ŻE NIK NIEOKREŚLI SIĘ CO DALEJ.DZISIAJ BYŁ PREZES ALE NAM NIC NIE POWIEDZIAŁ , I JAK TAK DALEJ PRACOWAĆ //////

zuza
@jarek 27.04.2016 17:01

Itak was nie kupią .Lepiej szukajcie sobie pracy bo z tego co mi wiadomo to się ktos inny kręci koło waszego zakładu i wynik będzie taki jak z fermą

randy

IKO Kompania Drobiarska poprzez szeroką sieć dystrybucji codziennie sprzedaje ponad 120 ton produktów w postaci schłodzonej i mrożonej na rynkach Europy, Afryki i Azji. W Polsce współpracują m .in . z LIDL, CARREFOUR, SELGROS, POLOMARKET, REAL, LECLERC oraz KFC.. Póki co dają sobie radę i nic nie zapowiada aby to miało się zmienić

sergiusz

Witam, na stronie internetowej IKO Kompania Drobiarska Zakład Wylęgu Drobiu znalazłem w zakładce praca informacje, że poszukują przedstawicieli handlowych. Może wiecie ile orientacyjnie można tutaj zarobić jako przedstawiciel, czy aby nie jest to wynagrodzenie czysto prowizyjne? Jakie narzedzia do pracy zapewniają?

w tym zakładzie cały czas jest zle tam iść do tej pracy to jak na skazanie żądzą tam dwie siostry i ich przyjaciółka wszystkie siebie warte łacha drą z kierownika a potem chodzą do niego na skarge na inne osoby - żenada.... [usunięte przez moderatora] .a on zadowolony jak zwykle -mydlą mu oczy cały czas a on nikogo nie chce słuchać -to jest kierownik dla wszystkich czy dla wybranych ....kierowniku obudz sie posuchaj co inni mają do powiedzenia.....

z tymi szefami to tak jakoś jest . panie dyrektorze właśnie przyszedł esm, dobrze niech wejdzie. ha ha ha nigdy nie myślą jak trzeba.

gruszek

a niech się pochwalą ile to kurczaków sprzedali po nocach , mieszkam niedaleko to widziałem jak biegali z koszami do samochodów. A szefostwo [usunięte przez moderatora] o tym wiedziało ha ha ha.

WU12

TEN KIEROWNIK WYMAGA OD LUDZI WYDAJNOŚĆI ZWALNIA DOBRTCH LUDZI INTELIGENTNIEJSZYCH OD NIEGO A CZYMA MOCHEROWE BERETY JAK TAM MOŻNA PRACOWAĆ JA MYŚLE ŻE ZROBIŁ POKAZÓWKE ŻENADA KIEROWNIKU NIE TAKIMI METODAMI SIE PRACUJE MYŚL MYŚL CO ROBISZ LUDZIE IDĄ DO TEJ PPRACY JAK NA SKAZANIE JAK BY BYŁA PRACA INNA TO BY NIKT TAM NIE PRACOWAL ... NO MOŻE TYLKO DWIE OSOBY BLISKIE SERCU KIROWNIKA BO IM BEZGRANICZNIE UFA I TU SIE KIEDYŚ POMYLI

akcent1212

macie racje ten młody kierowniczek śpi .... nie chce widzieć wiedzieć co sie dzieje w tym zakładzie żądzą tam nie kompetentne osoby które nie mają żadnej wiedzy jak traktować kierować ludzmi ....jak może kierować firmą osoba po podstawówce za przyzwoleniem kierownika ...pracowałem tam krótko ...nie umie rozmawiać z ludzmi ...to prawda jest impulsywny ....

kulka7722 - 2013-02-23 17:07:11 a słyszałam też o tych słodkopierdzących starszych babach co tam pracują. [usunięte przez moderatora] kierownik gdzie ty masz oczy....kogo ty zatrudniłeś.....kółko różańcowe.tam ten kierownik jest marionetką nie ma oczu ani dobrego słuchu a inteligentne osoby zwalnia bo mają coś do powiedzenia zostawia osoby które powodują cały czas bałagan bałagan ..... kierowniku obuć sie masz tam cały czas szkodniki kierowniku zanim coś postanowisz to myśl i nie podejmuj pochopnych wniosków nie bądz impulsywny bo narazie ci to nie wychodzi popełniasz cały czas błędy ......

kulka7722

kulka7722

tak , tak jest tam kilka osób które najchętniej zajęły by fotel kierownika.

masz racje napewno mu zapłacili praca w tej firmie to poraszka tam wszyscy żądzą

chyba ci płacą za pisanie tej postkomunistycznej propagandy^^ wszędzie w tym samym stylu komentarz tylko imię się zmienia...heh nie wiedziałem że iko ma swojego komisarza do spraw propagandy jak za stalina..."pozdro";)

Zostaw opinię o IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. - Wielichowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o.