Opinie o IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. w Wielichowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. w Wielichowo

Co słychać w zakładzie? Zastanawiam się dlaczego od dwóch lat nie ma tu już opinii skoro jeszcze ze 2 miesiące temu ogłaszali się za magazynierem? Wiem, że się spóźniłem, dlatego dopiero teraz sprawdzam opinie. Po takim czasie jakie mogą być wypłaty? Kiedyś sugerowali, że małe

Czy jest możliwość pracy w IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. na część etatu?

Prezes

Witam Panie Prezesie pracowałem parę lat praca ok,. Pytanie dlaczego nie doceniacie długoletnich pracowników. Niestety zwolniłem się jak długo można żyć za te pieniądze w takich warunkach. Chciałby Pan głodować. Zacznijcie nas doceniać a wszyscy będą zadowoleni. Z całym szacunkiem pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze mają wiarę

@Prezes

O kurcze jak oficjalnie wystąpiłeś tu. I co myślisz, że to jakkolwiek podziała? On wgl wchodzi na to forum?

Alex
@Monika

Oni wolą obcokrajowców którzy robią połowę mniej za te same grosze

Mery Nowy wpis
@Prezes

Jak długo pracowałaś

Firma IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Augustowo. Ile płacą na stanowisku Magazynier?

LurA Nowy wpis

Trzymaj sie jak najdalej od twj firmy, chyba ze na chwile na przetrwanie. Godzin duzo, wyplaty malo

Edyta Nowy wpis
@LurA

Ile tych godzin i czemu dużo? Nie 160 w miesiącu, jak powinno być? Są jakieś dodatki za pracę w zimnie?

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Dlugoletni

Od 15 lat nic sie nie zmienia łącznie ze stawka godzinowa, przeciez z tamtad ukraińcy uciekaja ???? obudźcie sie ludzie niech se sam robi pan I za taka stawke zbierając puszki mozna wiecej zarobic

Nikt
@Dlugoletni

Ta firma to porażka prezeski nie stać cię na wypłaty to zamknij tą budę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Max

Jak zarobki w IKO? Jak wygląda współpraca z nową Panią Dyrektor? Jaki system pracy zmianowy? Warto aplikowac?

Dlugoletni

Maszyny na uboju to porazka wszystko sie zacina, zaklad stawia na ukraincow mam nadzieje ze zostana tylko oni tam gdzie jest 1 polak zazwyczaj na to samo stanowisko daja 2 ukraincow najlepsze ze obaj maja taka sama stawke jak ten polak Podwyzki nie bylo 15 lat tak srednio to ludzie blisko emerytury sie na to godza na mlodych raczej nie ma co liczyc pozdrawiam atmosfera w miare

Kamila
@Dlugoletni

Pracujesz obecnie w tej firmie? Mógłbyś zaktualizować informację? Jak na ten moment pracuje się w tej firmie?

beznadzieja

Eryk

Fajny pracodawca i spokojnie polecam jeśli ktoś chce tu pracować.

Jaki
@Eryk

Jaki fajny wypłata jest do 10 właśnie dzisiaj pieniędzy nie mam a kredyt trzeba zapłacić ciekawe co na to inspekcja pracy właściwe szukam sobie pracy wstyd zenada

Iza

Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał? Jak przedstawia się aktualna sytuacja? Mam zamiar aplikować na ph

Edyta

Czy ktoś z forumowiczów pracował w IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. i mógłby podzielić się informacjami o warunkach zatrudnienia? Na stronie IKO wiszą oferty pracy - czy są one aktualne?

we

@enon podjrzewam ze tak chociaz z drugiej strony moze jest tez szansa na to zeby jakias premie tutaj dostać prawda? a po jakims czasie pracy moze i podwyzke

Gosc w żółtej czapce to odpad a nie człowiek, chamstwo i cwaniactwo odradzam tą firmę

jarek

Witam pracuję w małym zakładzie nawsi.Wy narzekacie a nadnami zawisła czarna chmura już drugi raz .PIERWSZYM RAZEM JEŻDZILIŚMY DO WAS .DZIĘKI CIĘŻKIEJ PRACY I DETERMINACJI UDOWODNILIŚMY ŻE NAM ZALEŻY I OPŁACAŁO SIĘ.NAJGORSZ TO ŻE NIK NIEOKREŚLI SIĘ CO DALEJ.DZISIAJ BYŁ PREZES ALE NAM NIC NIE POWIEDZIAŁ , I JAK TAK DALEJ PRACOWAĆ //////

zuza
@jarek

Itak was nie kupią .Lepiej szukajcie sobie pracy bo z tego co mi wiadomo to się ktos inny kręci koło waszego zakładu i wynik będzie taki jak z fermą

randy

IKO Kompania Drobiarska poprzez szeroką sieć dystrybucji codziennie sprzedaje ponad 120 ton produktów w postaci schłodzonej i mrożonej na rynkach Europy, Afryki i Azji. W Polsce współpracują m .in . z LIDL, CARREFOUR, SELGROS, POLOMARKET, REAL, LECLERC oraz KFC.. Póki co dają sobie radę i nic nie zapowiada aby to miało się zmienić

sergiusz

Witam, na stronie internetowej IKO Kompania Drobiarska Zakład Wylęgu Drobiu znalazłem w zakładce praca informacje, że poszukują przedstawicieli handlowych. Może wiecie ile orientacyjnie można tutaj zarobić jako przedstawiciel, czy aby nie jest to wynagrodzenie czysto prowizyjne? Jakie narzedzia do pracy zapewniają?

w tym zakładzie cały czas jest zle tam iść do tej pracy to jak na skazanie żądzą tam dwie siostry i ich przyjaciółka wszystkie siebie warte łacha drą z kierownika a potem chodzą do niego na skarge na inne osoby - żenada.... [usunięte przez moderatora] .a on zadowolony jak zwykle -mydlą mu oczy cały czas a on nikogo nie chce słuchać -to jest kierownik dla wszystkich czy dla wybranych ....kierowniku obudz sie posuchaj co inni mają do powiedzenia.....

z tymi szefami to tak jakoś jest . panie dyrektorze właśnie przyszedł esm, dobrze niech wejdzie. ha ha ha nigdy nie myślą jak trzeba.

gruszek

a niech się pochwalą ile to kurczaków sprzedali po nocach , mieszkam niedaleko to widziałem jak biegali z koszami do samochodów. A szefostwo [usunięte przez moderatora] o tym wiedziało ha ha ha.

WU12

TEN KIEROWNIK WYMAGA OD LUDZI WYDAJNOŚĆI ZWALNIA DOBRTCH LUDZI INTELIGENTNIEJSZYCH OD NIEGO A CZYMA MOCHEROWE BERETY JAK TAM MOŻNA PRACOWAĆ JA MYŚLE ŻE ZROBIŁ POKAZÓWKE ŻENADA KIEROWNIKU NIE TAKIMI METODAMI SIE PRACUJE MYŚL MYŚL CO ROBISZ LUDZIE IDĄ DO TEJ PPRACY JAK NA SKAZANIE JAK BY BYŁA PRACA INNA TO BY NIKT TAM NIE PRACOWAL ... NO MOŻE TYLKO DWIE OSOBY BLISKIE SERCU KIROWNIKA BO IM BEZGRANICZNIE UFA I TU SIE KIEDYŚ POMYLI

akcent1212

macie racje ten młody kierowniczek śpi .... nie chce widzieć wiedzieć co sie dzieje w tym zakładzie żądzą tam nie kompetentne osoby które nie mają żadnej wiedzy jak traktować kierować ludzmi ....jak może kierować firmą osoba po podstawówce za przyzwoleniem kierownika ...pracowałem tam krótko ...nie umie rozmawiać z ludzmi ...to prawda jest impulsywny ....

Zostaw merytoryczną opinię o IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o. - Wielichowo

IKO Kompania Drobiarska Spółka z o.o.