counter
2 123 263 5 1
Joł

To prawda że jest stosowany mobbing Przez rejonowa M.D I nie tylko przez nią Jest osobą dwulicowa,co innego mówi do pracowników sklepu,a za chwilę dzwoni do pożal się Boże Kierownika marketingu I nadaje mu fałszywe informacje itd... Nie wspomnę o nie stosownym ubiorze,nie adekwatny do swojego wieku I do pracy Praca od poniedziałku do soboty Za sobotę nie ma dnia wolnego I jest nie płacone W miesiącu pracuje się przeszło.200godz Wniosek jest taki że w skali roku 3 miesiące pracujemy za DARMO Załogi sa często wymieniane A dlaczego? Bo Panią z kontroli się nie podobają I trzeba ich usunąć I najlepiej napisać notkę na sprzedawcę lub kierownika sklepu Przecież muszą zabłysnąć.Szkoda że jeszcze nikt nie zauważył że Panie z kontroli w czasie pracy jeżdżą sobie na zakupy, Pani rejonowa M.po fryzjerskich i kosmetyczkach A O Kierowniku marketingu było by też dużo pisać Szkoda że jak rozmawia z pracownikami Nie patrzy się prosto w oczy Nie pozdrawiam agrofirmy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jakie wartości są cenione w Agrofirma Witkowo?

Marta
Klient

Dzień dobry, mam pytanie czy jest u Państwa możliwość pracy na umowę zlecenie? Jako sprzedawca ?

Teresa
@Marta

Dobre pytanie. Szczerze powiedziawszy to sama z chęcią bym się tego dowiedziała. Jeśli jednak tu nie otrzymamy odpowiedzi, to zawsze można napisać bezpośrednio do Agrofirma Witkowo. Nawet znalazłam do nich kontakt: rekrutacja@agrofirmawitkowo.pl A może już do tej pory to zrobiłaś? Koniecznie daj mi znać. Czekam!

Spółdzielca Nowy wpis
@Marta

Nie ma takiej możliwości.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Agrofirma Witkowo? Można dołączyć rodzinę?

Xxx Nowy wpis

Żenada... jedyne słowo jakim można to określić... wprowadzanie kar pieniężnych dla pracowników a niewywiązanie się przez pracodawcę z podstawowego obowiązku jakim jest wynagradzanie na czas... ludzi i pracowników mają za nic, oczekują sumiennej i rzetelnej pracy a sami nie czują obowiązku zapewnienia pracownikom tego co się należy!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Klientka
Klient

Witam serdecznie chciałbym podzielić się swoją sugestią dotycząca zakupów w sklepach agrofirmy z Witkowa a byłam stałym klientem od kiedy źle się poczułam po zjedzeniu wyrobów tej firmy, chodzi o mięso i wędliny przed świątecznych i bardzo się zawiodłam.Nie dawało mi spokoju dlaczego tak się dzieje że zawsze przed świętami tak bardzo się psuje jakość smak kosztem zdrowia klienta. W tym celu zasięgiam języka u koleżanki znajomej która pracuje na przetwórni w agrofirmie w Witkowie i opowiedziała co się dzieje przed świętami aż nie chciało się tego słuchać a nie smak pozostał nie wspominając o tych biednych pracownikach którzy za marny grosz muszą pracować pod presją zwolnienia.Dodam jeszcze od siebie z serca niech się wstydzą ci którzy tą firmą zarządzają wstyd i nie smak dziękuje państwu za uwagę i życzę wszystkiego dobrego w nadchodzących świętach.

Czy jest możliwość pracy w Agrofirma Witkowo na część etatu?

@Pytanie

Złóż podanie i zaznacz, że chcesz pracować na część etatu. Oczywiście napisz też jaka praca Ciebie interesuje.

Joł

Damian
@Joł

Dosyć negatywną opinię przedstawiłeś o tym miejscu pracy. W takiej sytuacji chciałbym sprecyzować kwestię, która najbardziej mnie zaniepokoiła. Chodzi mi tutaj o rzekome stosowanie mobbingu. Czy jesteś pewien, że dochodzi do sytuacji, które można pod to pojęcie sklasyfikować?

Jan Olbracht
@Joł

Oto kolejna opinia sfrustrowanej leniwej kobiety, która została zwolniona za lenistwo i brak chęci do pracy. Mobbing - czy ty wiesz co to w ogóle jest mobbing? Według ciebie to jest wymaganie wykonywania obowiązków. Pewnie myślałaś, że będziesz siedzieć na krzesełku a towar sam się sprzeda? Pracuję (zaznaczam pracuję) tej firmie w sklepie już ponad 20 lat i jakoś nikt mnie nie zwalania, nikt nie ma do mnie uwag, ja nikogo nie oskarżam. Wystarczy pracować zgodnie z obowiązkami. I tak jest na większości sklepów tej firmy. Wiem skąd jesteś, na spotkaniach szerokiego kierownictwa omawiane są takie przypadki. A do kierownika i rejonowej to dużo ci brakuje, i kultury i wyglądu.

@...
@Jan Olbracht

Wiele rzeczy tam omawianie również to jak samemu dobrze zarobić a skróci pracownika. Niech najpierw kierownictwo spojrzy w lustro i oceni swoją pracowitość i uczciwość. I tyle w tej kwestii. Ryba psuje się od góry a tam już dawno zgniła

????
@Jan Olbracht

Ole dostaniesz premia za ten wpis. Czy pozwolą pocałować ci pierścień prezesa herbu SRAS

spółdzielca
@Joł

nie chce się paniusiom pracować, tylko wymagania stawiają, a gdzie tyle zarobicie za swoją pracę? po studiach ludzie zarabiają mniej ):

@Jan Olbracht

Co ty w ogóle gadasz człowieku,takie rzeczy jakie się dzieją w agrofirmie to jest wstyd i paranoja,a praca w sklepie i użeranie się z tym wszystkim to jakiś żart

@spółdzielca

Wszędzie tyle (usunięte przez administratora) zarobią i nikt im nie będzie wliczał soboty do urlopu jak dzień pracujący.

Natalia
@spółdzielca

Głupot piszesz człowieku. Koleżanka moją pracowała sklepie i jak pokazała swoją wypłatę milinów tam nie widziałam to ja jako sprzątaczka więcej zarabiam

klient
Klient

kupilem szaszlyk w sobote 12.09. na wyszynskiego , po otworzeniu buchnal dziwny zapach .Po zjedzeniu czesci zaczalem miec mdlosci i slinotok z zoladka.Chyba podziekuje tej firmie bo w sklepie na Armii Krajowej sprzedano mi na pieczen 2,5 kk starej karkowki. ,,od pola do stolu,, czasami czuc to w powietrzu , tak ze nie mozna okna otworzyc.

Katarzyna
Klient

Kupiłam ostatnio wytłaczankę 30 sztuk jajek. I cała wyrzuciłam.Smród ryby podczas przygotowywania taki,że dramat. Mączka rybna rządzi. Fuj!!!

Wiecie może czy w Agrofirma Witkowo szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Musisz napisać na jaki staż.

Luidzi

Dobry pracodawca to nie znaczy, że nie jest wymagający. Będąc solidnym pracownikiem nie ma powodu do narzekania.

Janek

Witkowo chyba nie chce zarabiać w sklepach. Rząd wprowadza zarządzenie trzy osoby na jedną kasę a (usunięte przez administratora)Witkowskich sklepów inny jedna osoba na kasę. Sami sobie u siebie kupujcie.

Księżniczka
@Janek

(usunięte przez administratora)odległość między klientami minimum 2 metry a sklep ma 4 m więc ilu może być kupujących?

Księżniczka z PGRU????

Księżniczka z PGRU całkiem fajnie brzmi i powiem ci że to żaden wstyd że pracuję w Agrofirmie Witkowo mamy fajną załogę świetną rejonową i bardzo ładne zarobki???? teraz pracujemy w trudnych warunkach dla naszych klientów, nasze dzieci codzień proszą tylko wróć mamo zdrowa.Jakby tacy jak ty czesciej sie myli i przestrzegali zasad to nie byloby problemu.

Spółdzielca

Promocja na kurczaka. Dopiero podnosiliście hieny cene żeby zarobić przy okazji wirusa. Co nie idzie. Wreszcie sobie teraz w .......

Użytkownicy czekają na odpowiedź 434 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Agrofirma Witkowo?

Witam. Piszę do Was abyście się zastanowili czy warto siedzieć w spółdzielczej agrofirmie witkowo to że tam się pracuje nie wlicza się do stażu w innej pracy jak się jest domownikiem. Zastanówcie się dwa razy jak będziecie chcieć zmieniać pracę na inną 20 lat pracy w witkowie i w nowej pracy 20 dni urlopu taka moja rada!!!

@Były pracownik

Nienawidzę Witkowa ale bzdury piszesz. Pracowałem w Witkowie kiedyś i bez problemu wlicza mi się staż w obecnej firmie

Oburzona

...nigdy więcej nie kupię NIC ze znakiem firmowym witkowo...prądem was, pałą i kijem po plecach...wstyd, żal i totalna antyreklama...tragedia i koszmar :-(

dawid

boze ludzie ra firma bankrutem juz jest wikszosci sklepow zamykaja ludzi kroja na wyplatach uciekac jak najszybciej z tamtad

Xxxxxx@

Nie wiem czy oburzenie dotyczyło mojego wpisu i tego,że napisałam że zarabiam 4 tyś prawie.otoz dodałam rowniez że ilość przepracowanych godz wynosiła min 210 godz.i praca była każdego jednego dnia.wyjatki stanowiły niedzielę i świata kiedy to pracuje się 4godz.i byłam na stanowisku fizycznym.jesli ktoś chce zarabiać 4 tyś za ciężka fizyczna prace i mieć w ciągu roku 12 dni wolnych.jak się poszczesci18 oczywiście mowa tu o urlopie to proszę.a potem za ciężka codzienna prace usłyszy,Że nic nie robi albo robi byle jak to rowniez zapraszam.na deser może usłyszeć (usunięte przez administratora)zapraszam również.to tylko niektóre wyzwiska pod adresem pracowników.i proszę powiedzieć czy za tak ciężkie praca jakie trzeba wykonywać i przy zerowym.szacunku od przelozonego4000 to tak wiele??

@Xxxxxx@

4000zł to mało za tyle godzin i to nie podlega dyskusji. Skandaliczne zachowanie kierownictwa. Jedyny problem to twój wpis jest nie spójny o nie wiarygodny bo pierwszy wpis to mowa o handlu. Kwota 1000zł świadczy o pracy na przetwórni a teraz że wstępnych 6 dni pracy doszły niedzielę po 4 godziny a to świadczy o kurnikach więc proszę się zdecydować gdzie się pracuje lub pracowało. Tylko ta sytuacja wykłada nie do końca wiarygodnie

Aba

Powiem szczerze zarobki są małe na 6 dni pracy 1 dzień wolnego w tygodniu. 4000tys na ręke plus premia 1000zl na rękę juz lepiej brzmi. Niech kierownictwo sobie przetrawi i sie zastanowi bo 1800brutto plus premia od sprzedazy to jest wielkie nic. Kasjerki na prawdę musza sie nadzwigac tego towaru i dbać o wszystko a to nie jest łatwe zadanie.

Paulina
@Aba

@Aba A co jaki czas Agrofirma daje premie swoim pracownikom? Dzięki za info.

beri
@Paulina

co 3 mce i to pod warunkiem że nie jest się na zwolnieniu lekarskim

Onyx

4000 tys chyba z premia Bo ja nie kojarzę 4tys

@@
@Aba

Czemu kłamiesz i wprowadzasz w błąd. Jakie 4000zł przecież to jawne kłamstwo. Jakie 1000zł. Przeciez ten tysiąc jest raz na kwartał i to pod warunkiem że nie było się ani jednego dnia na zwolnieniu bo inaczej nic przez 3 miesiące. Zresztą Twoje zarobki 4000 mówią wszystko o Tobie kim jesteś w firmie

@Aba

Na pewno pracujesz na przetwórni skoro piszesz o 1000zł bo na innych zakładach jest to co miesiąc w kwocie ok. 300zl. Więc napisz (usunięte przez administratora) / wszystko ile masz przepracowanych godzin miesiecznie niech ludzie uczciwie sobie to przelicza lub napisz na jakim stanowisku pracujesz bo jakoś nikt w produkcji tego nie zarabia. Chyba że mechanik ale to inna bajka bo oni muszą być opłacanie żeby ich utrzymać w firmie lub mieć ich na telefon. Dla Twojej informacji przy 250 godzinach to jest Max 2800zl

Xxxxxx@

Byłam pracownikiem firmy blisko 13 lat.praca ciężka przy produkcji trzody chlewnej.praca od poniedziałku do niedzieli.soboty(6 godz)niedziela ok 4godz pracy.pozostale.dni 8 godz.ale można się przyzwyczaić.ba.nawet polubić taki tryb choć wymaga to przystosowania.wszystko zależy od tego jak bardzo lubimy swoją pracę.wynagrodzenie na rękę ok 4000.i to odpowiada ludziom.mi również odpowiadało.ale to co mi nie odpowiada to to,że nie ma poszanowania pracownika.jesli idziesz na skargę do kierownika opisując mobbing ze strony bezpośredniego przełożonego nie uzyskasz pomocy.w ciągu 3 ost lat byłam trzykrotnie.cytowalam slowa(wulgaryzmy)przełożonego i nic.dzis jestem na etapie zmiany pracy,która naprawdę bardzo lubiłam.biore też leki przepisane od psychiatry bo ostatnie 3 lata nadszarpnelo mi psychikę.nie polecam pracy w firmie.doputy dopóki stołki są obsadzone przez ludzi,którzy za ciężka pracę nie mówią dziękuję a jedynie "do niczego się nie nadajesz"

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofirma Witkowo - Stargard Szczeciński

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agrofirma Witkowo
2/5 Na podstawie 123 ocen.