Agrofirma-Witkowo

Opinie o Agrofirma-Witkowo

doswiadczona

tomek
@doswiadczona 29.11.2010 07:35
zapraszm do pisania szczegolnie osoby,ktore pracuja w sklepach Agrofirmy na terenie Gorzowa.pracowalam i wiem jaki to bajzel....

dokładnie w skwierzynie już jest ogłoszenie przyjmiemy ekspedientki do pracy . A z tą załogą co pracują na bruk . Zajebiście szkoda tylko pani Renaty i Pani Agnieszki bo zapierdalaja jak małe myszki , i co one do zwolnienia szkoda , chociaz nie spóźniają się o dwie godziny do pracy tak jak w tamten poniedziałek o godz. 7 że chciałem kupić porcję rosołową tu zamknięte

Zostaw opinię o Agrofirma-Witkowo - Witkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrofirma-Witkowo