OFLOR Sp. z o. o.

Śrem

Opinie o OFLOR Sp. z o. o.

oszukana

Oflor jedno wielkie oszustwo !!! Wyrzucili połowę ludzi bez żadnego wyjaśnienia. Wszystko co dzieje się w firmie jest robione za plecami pracownika.Szefostwo i kierownicy przez cały czas udawali miłych ludzi ale to tylko pozory. Nierówne traktowanie pracowników zwłaszcza na szwalni. Potraktowali ludzi okropnie i niech nie udawają, że nie wiedzieli o zwolnieniach. Zakpili ze wszystkich i to przed świętami.

Aneta

@@## a na ile godzin pracy przysługuje 15 minut przerwy? Czy możesz powiedzieć dokładnie co nie podoba CI się w tej pracy i dlaczego ją odradzasz? @Zszywka czyli przez pół roku nie dostałaś podwyżki, ale może po dłuższym czasie pracy byłaby ona możliwa. Czy ktoś z pracowników firmy OFLOR Sp. z o. o. wie coś na ten temat?

Aleksandra

Tragedia w Skwierzynie w. Firmie oflor zapierniczasz po 9godz.za.1500,0i w sobotę mówi że jest 100%platne.a tu g.... Pr, yjmuje. Ukrainki a Polaków zwalnia. Przyjął. Młoda. Jakaś Panią która. Nie ma. Zielonego pojęcia o szycia tylko jest zeotechnikiem. I. Wielce. Rządzi. Patrzy na te dziewczyny i pogania. Żeby mniej gadał a więcej robiły. Gorzej jak w majdanku. Nie polecam. Tej firmy w Skwierzynie. Wyzysk. I tyle

Zszywka
@Aleksandra 23.10.2017 16:13

Co do firmy Oflor w Skwierzynie wielka kołomyja. Niskie zarobki, zero jakiejkolwiek podwyżki przez pół roku 1800pln z groszami max. w tym premia śmieszne. Brak materiału, niedopracowane wszystko ?logistyka? Odradzam.

Zszywka
@Zszywka 28.11.2017 19:42

poślizg za poślizgiem, kiepskie zarządzanie!!!!!!!!!!OFLOR Skwierzyna

anonymous

Witam. Zapraszamy Tapicerów do pracy w fabryce mebli tapicerowanych koło Wałcza . Bardzo wysokie zarobki -płaca według wydajności i jakości wykonania -tapicer ma podane materiały do tapicerowania .Pomagamy i opłacamy dojazd lub zakwaterowanie. Przyjedź zobacz ,porozmawiaj. 698629602 :-)

tapicer
@anonymous 02.11.2017 15:50

A do ilu kilometrów firma wraca dojazdy? no i jakiej miejscowości jest firma?

Aneta

@pracownik@# co takiego dzieje się na szwalni? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

#
@Aneta 08.06.2017 14:25

Pół roku czekasz na podwyżkę i masz 30 zł beznadzieja

@##
@Aneta 08.06.2017 14:25

(usunięte przez administratora), przerwa jedna. Kiebskie 15 minut

hjk

pisze w takiej sprawie. ile zarabia Tapicer ? no i czy da rade wyrobić dobry procent? .. no i ile kompletów trzeba zrobić żeby dobrze zarobić?

@##
@hjk 30.10.2017 21:36

Jak najdalej od tej firmy daj sobie spokój

Aneta

@Aleksandra jak możliwa jest tak niska pensja skoro ustalone jest minimalne wynagrodzenie? Ile miesięcznie godzin przepracowujecie w OFLOR? Jaka jest Wasza stawka godzinowa? Może warto porozmawiać o tych sobotach, że inaczej się umawialiście. Ktoś już próbował pytać się czemu jest inna potem kwota przelewana na konto?

anonymous

czy ktoś może napisać prawdziwe wynagrodzenie na ręky w szwalnieza 180 godzin ?

Aleksandra
@anonymous 22.10.2017 22:03
czy ktoś może napisać prawdziwe wynagrodzenie na ręky w szwalnieza 180 godzin ?

1350.0

Aneta

@# Rzeczywiście, nie jest to duża podwyżka. A mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca na szwalni? Takie informacje mogą być bardzo ważne dla osób, które biorą pod uwagę OFLOR Sp. z o. o. jako potencjalne miejsce pracy.

Nie mam pojęcia czy da ten wpis coś do myślenia władzy ale powinni otworzyć oczy na szwalni czemu tak nikt Nowy nie chce przyjść do pracy I czemu wszyscy uciekają na miesięczne L4 i szukają innej pracy

#
@pracownik 19.04.2017 17:31

Szwalnia to czyste wariactwo. Porąbani ludzie

Aneta

@M jeżeli takie sytuacje miały miejsce, to należy to zgłosić. Kiedy miała miejsce taka sytuacja? Czy zostało to zgłoszone tylko do przełożonych?

Marki

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie miejsce pracy. Tak - można zarobić trochę ponad minimalną pensję pracując po 260 godzin na tydzień, ale to nieludzkie ...

Adam

@Gość, piszesz, że pracuje się również i w soboty, ale można na tym chociaż dobrze zarobić. To prawda, że nawet 3000 zł? W sumie dla mnie nie jest to jakiś mega problem pracować w soboty, a kasa by się przydała.

Gość

Chodząc wszystkie soboty w miesiącu to zarabia

lonki

Ile osób zatrudnia ta firma.

fater

potwierdzam opinię że szarpie się za marne grosze niestety

Gość

Szarpiesz jak wół mała zarabiasz

nie cierpimy kierownika krojowni

Największa sknera w firmie to kierownik krojowni. Wieczorami przyjeżdża skontrolować pracowników i dodatkowo bierze prysznic żeby w domu wodę oszczędzać. Poza tym to jedyna firma w której stanowisko kierownicze posiada osoba lecząca się na głowę(jak to sie potocznie mówi w Kościanie).

a kto lubi kierownika krojowni
@nie cierpimy kierownika krojowni 25.08.2014 12:57

Tak jest i najgorzej ze ludzie muszą znosić jego odchyly a szefostwo jest z tego zadowolone

firma po zmianie nazwy poprzednia nazwa Domo-Meble tam patrz i czytaj

majka151
@biurowa 25.08.2014 13:08
Faktycznie zmieniliśmy nazwę ale teraz jest już tylko lepiej.

ten co to napisał jest chyba chory ,jak można tak oczerniać ludzi

M
@majka151 14.02.2016 15:49
ten co to napisał jest chyba chory ,jak można tak oczerniać ludzi

Mozna, jezeli ten kierownik wydziera sie na pracownika ze ma zamknac ryj to chyba cos jest nie tak, jezeli odgraza sie pracownikowi ze go obleje benzyna i podpali allbo obleje goracym wrzatkiem to chyba cos jest nie tak,jezeli gnebi pracownika przez dwa lata i za to ze sie poskarzyl to go zwolniono to chyba cos jest nie tak.Pytanie tylko co jest nie tak? moze Zarzad? Ciekawe co by odpowiedziala Inspekcja Pracy ?

Zostaw opinię o OFLOR Sp. z o. o. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OFLOR Sp. z o. o.