Meble Jan Tłok

Zaniemyśl

Opinie o Meble Jan Tłok

J.D

polecam tą firmę można tu zarobić 3000zł tylko trzeba mieć 300h przepracowane polecam

Agata

@anonim nie jesteś już pracownikiem Meble Jan Tłok. Piszesz, że miałeś zastrzeżenia do zachowania współpracowników. Czy mógłbyś opisać jak wyglądała atmosfera na co dzień w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

3er

ale przeciez @anonim w kazdej umowie powinno byc chyba jasno napisane co nalezy do twoich obowiazkow no i za co jestes w firmie odpowiedzialny przeciez

adam

jan tłok to bajeczka w porównaniu do łobza tam się traktuje ludzi jak szmaciarzy udawanie doboroczynców

W tej firmie pracownik jest nikim!!! Nie rozumiem jak można dopuścic do tego, żeby dobrzy pracownicy odchodzili! Pani prezes, niech sie pani zastanowi co robi z pracownikami i z firmą bo w dobrą stronę to na pewno nie idzie! Wypłaty-SKANDAL!!!

pikuś

Mi się podoba jest miła atmosfera i mogę ściemniać ogólnie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> ja zarabiam 1200zł mi to wystarcza polecam

wacuś

lepiej niech biurowi wezmą się za robotę a nie hi hi ha ha wigilię do 2 w nocy za nasze pieniądze Hańba

beautiful lady

Kolego Kochany jak się nie podoba to zmień prace, żona i dzieci będą zadowolone. ..

qwerty

jeszcze trochę i zrobie porządek..... masakra jakaś gnoju narobię ....chociażby za pieniądze socjalne .... pracownicy nic nie dostawają , dosyć że najniższe wypłaty to zero premii świątecznych!!!facet pracujący na rodzine z dwójką dzieci może zapewnić im tylko chleb z najtańszym dżemem ;/ przykre to jest P.S a wlaśnie pracownicy biurowi mają wyprawianą huczną Wigilię w restauracji Wiedeńska :( to jest sprawiedliwość ;( płakać sie chcę

NIE POLECAM...Nie maja szacunku do pracownika, socjalne pieniadze na wycieczki po świecie, a wypłata "śmiech na sali"...

życzliwy

Zgadzam się z kolegą wyżej Nie warto się tam zatrudniać ps.pozdrawiam Wacusia :)

Gość

Najgorsza Firma w Zaniemyślu !!! Nie polecam wyzyskują pracowników. Płaca minimalna, bez premii. Zatrudnili Pana D....a do pilnowania pracowników chodzi po Hali i kompletnie nic nie robi a wynagrodzenie z 3 na początku a pracownicy którzy mają po 50 nadgodzin maja ledwo 1500 zł. Szefostwo notorycznie wyjeżdża na wakacje to pewnie powód tak niskich wypłat. Brak słów !!!

żona
@Gość 22.08.2014 22:40

Ta firma jest beznadziejna !!! Złamanego grosza na święta mąż nie dostał!!! Nie życzę nikomu źle ale szefostwo które zarządza tym syfem same powinno zarabiać po niecałe 1500 zł przy rodzinie 4osobowej ciekawe za co by wyżywili te biedne dzieciaki. Jest coraz gorzej w tej naszej Polsce!!!

pikuś

Moim zdaniem jest to nie najgorsza firma bo zatrudniają niedorozwojów takich jak ja

nie jest źle, pewno zawsze może być lepie ale co tam jak na ten czas niema co narzekać, bywają gorsze, gdzie traktują jak niewolnika.

nara

a kiedyś było tak zajebiście

gall

... nie tylko pracowników mają w głębokim poważaniu ... klientów również :(((

najgorsza firma w okolicy (usunięte przez administratora)ma tylko kase na zagraniczne wyjazdy a do pracowników już brakuje pieniędzy nie polecam tam pracy

Zostaw opinię o Meble Jan Tłok - Zaniemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Jan Tłok