Opinie o Meble Jan Tłok w Zaniemyśl

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Meble Jan Tłok. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Jan Tłok na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Jan Tłok w Zaniemyśl

Anonim Nowy wpis

Praca jak w (usunięte przez administratora) o zaostrzonym rygorze. Nie polecam

Agnieszka Nowy wpis

@Błażej na jakim stanowisku dokładnie jesteś w firmie?

Błażej Nowy wpis

Ja tam nie narzekam zarabiam prawie 2.5tys i stać mnie na luksusowe auto a praktycznie nic nie robie tylko siedzę w magazynie i parzę pyszne herbaty i kawy

Agata

@J.d, jeżeli nie jest tak jak założyłam, czyli że im wyższe stanowisko tym warunki zatrudnienia korzystniejsze, to czy Meble Jan Tłok oferuje jakieś premie okresowe lub uznaniowe?

Xd Nowy wpis
@Agata

Tak są premię motywacyjne i uznaniowe tylko jedynie na kartce summa summarum Po przeliczeniu podstawy +premie podzielone przez ilość godzin przepracowanych wychodzi jakaś stawka godzinowa i tyle

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Meble Jan Tłok? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Agata

@J.D, warunki zatrudnienia różnią się w zależności od stanowiska. Im wyższe stanowisko tym zazwyczaj korzystniejsze warunki. Za jakie obowiązki byłeś odpowiedzialny w Meble Jan Tłok? Jaki rodzaj umowy został Ci zaproponowany na rozmowie kwalifikacyjnej?

J.D

polecam tą firmę można tu zarobić 3000zł tylko trzeba mieć 300h przepracowane polecam

Agata

@anonim nie jesteś już pracownikiem Meble Jan Tłok. Piszesz, że miałeś zastrzeżenia do zachowania współpracowników. Czy mógłbyś opisać jak wyglądała atmosfera na co dzień w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

3er

ale przeciez @anonim w kazdej umowie powinno byc chyba jasno napisane co nalezy do twoich obowiazkow no i za co jestes w firmie odpowiedzialny przeciez

adam

jan tłok to bajeczka w porównaniu do łobza tam się traktuje ludzi jak szmaciarzy udawanie doboroczynców

W tej firmie pracownik jest nikim!!! Nie rozumiem jak można dopuścic do tego, żeby dobrzy pracownicy odchodzili! Pani prezes, niech sie pani zastanowi co robi z pracownikami i z firmą bo w dobrą stronę to na pewno nie idzie! Wypłaty-SKANDAL!!!

pikuś

Mi się podoba jest miła atmosfera i mogę ściemniać ogólnie jest (usunięte przez administratora) br /> ja zarabiam 1200zł mi to wystarcza polecam

wacuś

lepiej niech biurowi wezmą się za robotę a nie hi hi ha ha wigilię do 2 w nocy za nasze pieniądze Hańba

beautiful lady

Kolego Kochany jak się nie podoba to zmień prace, żona i dzieci będą zadowolone. ..

qwerty

jeszcze trochę i zrobie porządek..... masakra jakaś gnoju narobię ....chociażby za pieniądze socjalne .... pracownicy nic nie dostawają , dosyć że najniższe wypłaty to zero premii świątecznych!!!facet pracujący na rodzine z dwójką dzieci może zapewnić im tylko chleb z najtańszym dżemem ;/ przykre to jest P.S a wlaśnie pracownicy biurowi mają wyprawianą huczną Wigilię w restauracji Wiedeńska :( to jest sprawiedliwość ;( płakać sie chcę

NIE POLECAM...Nie maja szacunku do pracownika, socjalne pieniadze na wycieczki po świecie, a wypłata "śmiech na sali"...

życzliwy

Zgadzam się z kolegą wyżej Nie warto się tam zatrudniać ps.pozdrawiam Wacusia :)

Najgorsza Firma w Zaniemyślu !!! Nie polecam wyzyskują pracowników. Płaca minimalna, bez premii. Zatrudnili Pana D....a do pilnowania pracowników chodzi po Hali i kompletnie nic nie robi a wynagrodzenie z 3 na początku a pracownicy którzy mają po 50 nadgodzin maja ledwo 1500 zł. Szefostwo notorycznie wyjeżdża na wakacje to pewnie powód tak niskich wypłat. Brak słów !!!

żona
@Gość

Ta firma jest beznadziejna !!! Złamanego grosza na święta mąż nie dostał!!! Nie życzę nikomu źle ale szefostwo które zarządza tym syfem same powinno zarabiać po niecałe 1500 zł przy rodzinie 4osobowej ciekawe za co by wyżywili te biedne dzieciaki. Jest coraz gorzej w tej naszej Polsce!!!

pikuś

Moim zdaniem jest to nie najgorsza firma bo zatrudniają niedorozwojów takich jak ja

nie jest źle, pewno zawsze może być lepie ale co tam jak na ten czas niema co narzekać, bywają gorsze, gdzie traktują jak niewolnika.

nara

a kiedyś było tak zajebiście

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Jan Tłok - Zaniemyśl

• Jak się pracuje w Meble Jan Tłok?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Jan Tłok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Meble Jan Tłok