Opinie o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) w Warszawa Rynek 9/11

Namawiam wszystkich absolwentów, aby nie dawali się upadlać centrom taniej siły roboczej zlokalizowanym w Polsce. Nie marnujcie czasu na szukanie pracy w tym kraju. Wyjeździe za granicę i tam zacznijcie godne życie. Bez żadnego doświadczenia może dostać pracę które zapewni wam godziwą płacę 2500-4000 b euro zamiast 2500-4000 b zł ? Tak! Kończyłem studia w Polsce i przeglądałem gowork z celu znalezienia opinii o każdej firmie do której aplikowałem i niestety większość opinii pokrywała się z rzeczywistością. Gdy odpowiecie rekruterowi, że wasze oczekiwania finansowe to 2000 zł to rzucą się na was jak hieny na padlinę. Te nisko kosztowe oddziały zostały stworzone, że dorabiać kosztem biednych polaków i w konsekwencji ich upodlić. Nie wierzcie w żadne zapewnienia o robieniu kariery o awansach a tym bardziej o podwyżkach, bo Polscy "managerowie" o tym nie decydują ile zarobicie. Oni dostają tabelki z centrali ile tania siła robocza w Polsce ma zarabiać. Nie dajcie się upodlić i szukajcie godnej pracy z godną płacą.

Perła

Cześć wszystkim, Pracuje od ponad roku w BZ WBK i zatrudniając się chciałbym wiedzieć to co tutaj napiszę. 1. Bank dba o swoich pracowników, nie zwalnia. 2. Pracownicy szczególnie starsi maja tendencje do mówienia że teraz jest tragedia kiedyś było lepiej itp. Nawet jeśli było to było a teraz jest inaczej. 3. Praca w banku jest ciężka ale gdzie nie jest? 4. Kasa- jak sobie wynegocjujesz tak masz. Zależy od doświadczenia i zaangażowania. Są doradcy co pracują za 3 a są co za 4,5-5 brutto + ewentualna premia. Jeśli jesteś dobry, szybko cię zauważają i masz szanse na więcej. Nie wiem jak jest w różnych miastach ale w trójmiejście naprawdę polecam. Nie zamieniłbym BZ WBK na żaden inny bank :)

Storczyk
@Perła

3000 ? Brutto ?? To jest Bank ??? Przeciętniaki w kraju zarabiają 4.500 brutto !!! Ludzie swierzo po studiach . Ale parodia ! Z takimi placami dla pracowników bankowo będziecie liderem rynku ! Płacy minimalnej !!

Non stop
@Storczyk

Jeśli twierdzisz że przecietniaki maja 4500 to powiem tylko że pracuje w Placówce jednego z Polskich Banków od 7lat. Wykonanie planu z reguły ok 100%. Brutto mam 4000...a premie czasem dają lepsza 2tys..czasem 1tys...

Non stop
@Non stop

Premia co kwartał oczywiście...

Zainteresowana

Może wiecie czy bank prowadzi jakąś rekrutację?

@Zainteresowana

Lepiej uciekaj gdzie pieprz rośnie.Jak najdalej ......

Dawid

Nie polecam pracy!!! Ja pracowałem na infolinii w Poznaniu koszmar na 8 h pracy 7 h przegadane przerwa najlepiej nie iść na nią bo kierownik ju krzywo patrzy... Premie koszmar i ciągle tylko wiece więcej i nic w zamian. Nieogaey dostawał awanse a ludzie mądrzy nawet nie są zauważa i. Straszna rotacja.

Kamil
@Dawid

To jest prawda. Niestety praca w tzw MCK czyli multikanalowym centrum komunikacji to porażka taki (usunięte przez administratora) :( dużo wymagań, kiepskie godziny pracy, stres i bardzo niskie płace i premie które są coraz mniejsze i trudniejsze do osiągnięcia...

Doradca Klienta

Pierwszy etap w oddzaile, rozmowa z dr bardzo profesjonalna i rzeczowa. Rozmowa trwała 30 minut, na rozmowie przedstawiam swoje pomysły i jak widzę ta prace. Dr zaprosiła mnie zatem na drugi etap w obecności kadrowej i dr regionu. Oegralam scenkę z trudnym klientem, dr regionu zadawał pytania o moje obawy co do pracy w banku, pytania padały z trzech stron, rozmowa trwała godzinę.

Dlaczego wybrałam ten bank Pytania o produkty bankowe snenka z trudnym klientem dlatego mają wybrać akurat mnie jak bee pozyskiwać klientów jakie widzę ważne swoich działań w kierunku sprzedaży prod. Banku

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
takie tam

Kiedy ktoś się wreszcie zajmie tą zgrają ludzi od niczego w biurze we wrocławiu?Po co tyle ludzi robi to samo w taki dziele kosztowym?Przecież to nic innego jak ludzie którzy zanierają prace ludziom z kontrolingu. Kontroling jest od kontroli kosztów i przychodów oraz prezentowania wyników! A od czego są kosztowi?chyba od tego aby snuć się bez sensu i zabierać prace innym!Kieruje apel do zarządzających zoptymalizujcie koszty pracownicze i wywalcie tą zieraninę nawet bez doświadczenia finansowego-oczywiście na czele z nowym panem dyr od alokacji!( tojuż jest żenada na całego)

Joanna

Ktoś jeszcze wypowie się o Bank Zachodni WBK? Podpowiecie w jakim dziale najlepiej można zarobić? W jakim dziale są najlepsze premie? Pamiętajcie proszę, że wszelkie Wasze informacje są przydatne dla innych.

Joanna

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić obecny stan Banku Zachodniego? Powiecie coś więcej, chociażby na temat tego jaka panuje atmosfera i czy od pierwszego dnia dają umowę o pracę? Można liczyć na jakieś pozapłacowe benefity? Jakie są godziny pracy?

Aga
@Joanna

Atmosferę tworzą ludzie, wiec zależy do jakiego zespołu trafisz. Jeśli myślisz o pracy z klientem to odwiedź kilka placówek i będziesz mieć odpowiedź, klimat da się wyczuć. Też zależy od kierownika, dyrektora bo on po części kreuje akceptowalne zachowania. Umowa w większości prztpadków na rok od 1 dnia. Benefity - karta multisport, pkt w my benefit, medyk w Medicover szeroki pakiet specjalistów. Godziny zależne od pracy oddziału, zespołu.

Joanna

Kto jeszcze z was wypowie się o WBK w Wrocławiu? Jakie są przyznawane dodatkowe bonusy od firmy? Prywatna opieka medyczna? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników Banku?

Kiedy w końcu coś zacznie sie dziać i ktoś zrobi porzadek z tą gromada ludzi w biurze we Wroclawiu.Co najmniej połowa nie wiadomo od czego jest.Zdublowane zadania,stanowiska a nawet departamenty.Wytworzyły sie panstwa w państwie-przykladem jest departament kosztowy i finansowy.Wydzieraja sobie zadania i urzädzaja jakies wyscigi kto pierwszy dostarczy bardziej prawdziwe dane!!!Chore!!!!Nie ma współpracy tylko rywalizacja.Mlody wilczek wygryza starszyzne i awansuja szybko na stanowisko dyrektorskie!!!bez doswiadczenia i kompetencji.Wszystkie te bzdury wartosci gloszone przez bz nie maja tam racji bytu.

obserwator
@anonymous

W departamencie kadr jest to samo co, w departamencie kosztowo-finansowym

zaniepokojony

Czy ktoś może wie coś dokładnie, na temat terminu połączenia BZWBK ( w najbliższej przyszłości przemianowanym na Santander) z Santander Consumer Bankiem ? W firmie nie mówi się o tym głośno, ale już w zeszłym roku w Santanderze ruszyły czystki personalne, dzięki którym ci lepiej zorientowani czyszczą sobie przedpole dla utorowania sobie kariery w nowo powstałym banku z połaczenia SCB z BZWBK. Do września BZWBK ma zmienić nazwę na Santander i przenieść siedzibę do Warszawy. Nie może być w polandzie dwoch banków Santander, wiec niechybnie obydwa się połączą a wówczas ruszą grupowe zwolnienia. , szczególnie we wrocławskich centralach. Ludzie z terenu mogą spać spokojnie. Po niektórych dyrektorach i menagerach SCB widać już ostatni, najwyższy poziom sra..a. Ktoś coś wie? Piszcie proszę.

szczęście nie pojęte
@zaniepokojony

Najwyższy czas na czystki szczególnie we Wrocławiu. Może wreszcie nie będzie zdublowanych stanowisk, obowiązków i ludzi od nie wiadomo od czego:)Wszystkim tym (usunięte przez administratora) polecam maść na ból (usunięte przez administratora) :)

@szczęście nie pojęte

Oczywiście w BZWBK we Wrocławiu

Joanna

@Perła, jak wygląda sytuacja z premią, łatwo wyrobić? A jaka jest sytuacja wśród pracowników Banku WBK? W jakich godzinach odbywa się praca? Czekamy na więcej opinii.

Ludzir piszcie na temat w w temacie bz a nie od czapy jakies dobro-zło. Zmiana tematu niestety nie zmieni tego co sie tam dzieje wewnatrz i tego ze połowe z tych niekompetentnuch ludzi powinni wywalić.Moze teraz jest ten moment

Jezus

Skąd się wzięło zło na świecie? Od dawna szukał umysł ludzki klucza do rozwiązania tej lak blisko człowieka dotykającej zagadki. Poganie przypuszczali w tym celu wieczne istnienie źródła złego, istnienie pierwiastka czyli istoty niestworzonej, równej Istocie dobrej, walczącej przeciwko pierwiastkowi dobremu. Chrystianizm usunął ten niedorzeczny i przez sam zdrowy rozum dawno już i powszechnie za fałszywy uznany sposób tłumaczenia. Orzekł on, że zło bynajmniej nie może być uważane za jakikolwiek pierwiastek kosmiczny, lecz wyłącznie do dziedziny etycznej należy: bez decyzji wolnej woli stworzenia nie byłoby zło powstało, ona jest za nie odpowiedzialną. Należy więc według tej nauki cofnąć się w myśli w świat nadzmysłowy, duchowy, w świat aniołów przez Boga stworzonych. Część tych aniołów zbuntowała się przeciwko Bogu, ściągając przez to winę i karę na siebie. Anioł upadły zbliżył się następnie w postaci węża jako kusiciel do pierwszych ludzi, ażeby ich za sobą do upadku pociągnąć. Mógł człowiek pokusie się oprzeć i powinien był tu uczynić; ulegając jej, zawinił i z własnej winy wtrącił siebie i cały rodzaj ludzki w grzech i jego następstwa, do których głównie należy pożądliwość; ona pociąga człowieka do opierania się prawu Bożemu, nią anioł upadły nadal się posługuje, aby wolę człowieka do grzechu skłaniać. Taki jest więc według nauki chrystianizmu początek wszystkiego złego w poszczególnym człowieku i w całym rodzaju ludzkim. Wskutek pożądliwości, która jako następstwo grzechu pierworodnego zagnieździła się w człowieku, wola ludzka od dzieciństwa skłania się ku złemu; pokusa szatańska posługuje się tym środkiem na to, aby zło w człowieku odniosło zwycięstwo.

@Jezus

Czy administrator moze ten post poza tamatem usunąć?Czuje sie jak w kosciele

Ja ci Dobrem
@anonymous

to nie mowa o Kościele, to mowa o złym, który czai się za rogiem i sieje aby się rozprzestrzeniać. Post b.dobry. Dobro powinno wypierać zło. Dobrem zło zwyciężaj. nie ma czego kasować

@Ja ci Dobrem

Ale to chyba nie miejsce tutaj!!!to jakas grupa jechowy czy cos?

C 6hristina

Czytam te opinie o tym Banku Zachodnim i czytam i tak naprawdę się zastanawiam nad pracownikami którzy ciągle tam pracują i tak strasznie narzekają ludzie przecież Wy możecie coś zmienić w swoim życiu jak wam się nie podoba To droga wolna można się zwolnić można sobie pójść gdzie indziej pracy jest teraz dużo w Polsce po co tak narzekać Ja pracuję w Banku Zachodnim 6 lat i w ogóle nie narzekam A jakbym miała Narzekać to bym się po prostu zwolniła i poszła gdzie indziej i przepraszam za błędy interpunkcyjne ale nie mam czasu pisać więc piszę głosowo i system sam sobie włącza i wyłącza duże i małe litery ale mam nadzieję że będziecie widzieli o co chodzi Dziękuję naprawdę bardzo miło mi czytać niektóre opinie ale niektóre są po prostu żenujące

Agniś
@C 6hristina

Pracuję 25 lat i w pełni się zgadzam. Każda praca musi nas pozytywnie nakręcać i dawać satysfakcję, jeśli tego nie ma to pretensje miejmy tylko do siebie, że nie podjęliśmy decyzji w odpowiednim momencie. Najistotniejsze jest w jakiej atmosferze pracujesz, ale wiedz, że jaką energią karmisz innych, taka do Ciebie wraca☺

X

Idź się lecz!

@C 6hristina

Ty jesteś żenująca -dostajesz dużo kasy ,zlasował Ci sie mózg i piszesz głupoty!Jak już ktoś napisał idź się lecz!

idź do Biedronki
@C 6hristina

Podejrzewam, że Ty musisz być HR Business Partnerem czy jak Was tam nazywają. Stanowiska i ludzie od niczego czyli od zwykłego bzdurnego gadania.

@C 6hristina

Siedzi tam taka pani od niczego ,schowana za filarem i jedyne co przychodzi jej do glowy to jak ci nie pasuje to zmien.Durna istoto przeciez jakby ludzie syfu nie robili i nie zatruwali zycia innym to kazdy do emerytury by pociagnal.a ze pracuja takie polglowki twojego pokroju to ludzie znajduja tu jedyne miejsce zeby sie pozalic

WBKowka
@C 6hristina

Zastanawiam sie na jakim stanowisku pracujesz. Myślę ze nie jest to stanowisko związane z bezpośrednim kontaktem z Klientem , telefonami, planami, spotkaniami, Tk,Neo itp....Piszesz ze jak się nie podoba to można zmienić pracodawcę. Nie wiem czy wiesz ilu nowych zostaje na kasie po roku pracy. No właśnie zmieniają a firma inwestuje w ludzi którzy nic do niej nie wnoszą bo nie widzą swojej przyszłości w tej firmie. Ja jakis czas temu zmienilam branżę bo ile można pseudo menagerowi kolejnemu udowadniać ze znam sie na swojej robocie. Starzy szanujacy sie i swoja psychikę odchodzą ale może to dobrze bo większość mlodych nie da sobie wyprać mózgów korporacyjna papka i może to zmieni myślenie kadry menagerskiej czego wszystkim myslacym inaczej niz autorka wątku zycze

Fan kredytów-chwilówek

Dziś czytam że centrala Banku będzie w Warszawie. Panie i Panowie pozorujący pracę we Wroclawiu nadchodzi Wasz koniec. Na szczęście w Biedrze dużo osób na kasę szukają. Nie napiszę Wam powodzenia bo na to nie zasługujecie

Haha
@Fan kredytów-chwilówek

Zgadzam się!Brawo może wywalą trochę pseudodyrektorów noszących głowy wyżej niż (usunięte przez administratora)

Rozczarowanie

Nie wierzę jak to możliwe, że tylko ludzie w biurze we Wrocławiu awansują tylko dlatego , że podlizują się swoim przełożonym. Najpierw bierzemy firmy doradcze ,które wypracowywują nowe modele-pod tym podpisuje się jakiś człowieczek bez kompetencji i po tym awansuje na dyrektora! Czy to normalne i nikt tego nie widzi że to nie ta osoba przyczyniła się do zmiany tylko firma doradcza za grube pieniądze!

NIck
@Rozczarowanie

Zadza się .Nawet taki przypadek mamy teraz na bieżąco. Koleś z nikąd przyszedł do pracy , podpisał się pod projektem innem firmy i awansował na dr. Wszyscy zaćmieni jaki on (usunięte przez administratora) i co on nie potrafi a tak naprawdę nic od siebie nie wniósł wprowadził tylko lansuje się i to wystarczyło aby awansował bez doświadczenia, predyspozycji i wiedzy....

Jack

Jestem pracownikiem (19l. ). Dlaczego nie mamy się gdzie poskarżyć ? ???? Dlaczego nikt o nas nie dba ?????

@Jack

Ja pracowałam 13 lat i do dziś nie wierzę że tyle wytrzymałam.

Nowa

Cześć, wybiera się ktoś na szkolenie do Warszawy w kwietniu? :)

Joanna

@świeżak, a jak długo trwa takie szkolenie? Ok 2 tyg? @Gosia, aa jaka panuje atmosfera w pracy? Piszcie proszę informacje merytoryczne, tak aby pomoc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiedniej pracy?

Aplikujacy

Mam pytanie czy 5500 tys na stanowisko doradcy biznesowego jest realne? Czy premie sa kwartalne czy miesieczne ?

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) - Warszawa

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)?

Kandydaci do pracy w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK SA)