sklep Żabka

Kraków, Henryka Pachońskiego 16

sklep Żabka

Opinie o sklep Żabka

Nieznajomy

Witam wszystkich chciał bym ostrzec was przed żabka na Jubilacie w okolicach rynku / aleja krasińskiego. (usunięte przez administratora) Cenówki są złe, nie polecam tam pracować.

Mirek

Jak ktoś chce firmę oczernić to zawsze znajdzie powód żeby to robić!

Klient

Uważajcie na żabkę na al. Pokoju, właściciel atakuje klientów za próbę wejścia do sklepu jeszcze nie otwartego, to jak on będzie traktował pracowników...

eemm

oszusci zlodzieje i tyle...

Paulinaa

Ja pracuje w zabce od ponad pół roku głownie w weekendy na ranna zmiane jestem sama, zarobki srednie jak zreszta wszedzie, ale swietna kierowniczka i inni pracownicy tez mili. I na pewno człowiek sie mniej narobi niz pracujac w jakims duzym markecie na towarze czy chocby na kasie.

Zostaw opinię o sklep Żabka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep Żabka