2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 242 850 5 1

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Andrzej Nowy wpis
Kandydat

Jakie zarobki na magazynie ? i jaka atmosfera ?

Natalia Nowy wpis
@Andrzej

Hej @Andrzej podaje link z wszystkimi aktualnymi ogłoszeniami o pracę w Patrol Group: https://patrolgroup.com/kariera/. Niestety przy informacjach o stanowisku nie ma podanej wysokości zarobków. Zamierzasz aplikować?

Natalia Nowy wpis

Hej, czy w Patrol Group są jakieś stanowiska dla osób ze średnim wykształceniem? Jeżeli tak, wymieńcie proszę jakie i podajcie średnie zarobki.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Patrol Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Kasia

Pracuję tu już kilka dobrych lat ale to moje ostatnie chwile. Ogólnie nie polecam. Warto poszukać pracy gdzie indziej. Na tle innych firm Patrol traktuje swoich pracowników jak śmieci. Dużo wsrod nas pracowników starych i zastraszonych. Zerowy poziom kultury osobistej przełożonych (menagerowie, ale oni się musieli dostosować za kiełbasę - do zarządzających , bo przykład idzie z samej góry i spływa na niższe szczeble. Taki mamy tutaj klimat.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Patrol Group Sp. z o.o.?

3 zmiany

6-14 (pn-sob), 14-22, 22-6

Anna
@Pytanie

Niektóre działy pracuja na dwie zmiany a niekrire na trzyn

Hanna
@Anna

A czy można się dogadać z pracodawcą i ustalić preferowane przez pracownika godziny pracy? Zastanawiam się czy jeśli ktoś mógłby przyjąć się głównie na poranne zmiany to czy jest taka szansa.

Na jakie benefity można liczyć w Patrol Group Sp. z o.o.?

Ubrania robocze
@Pytanie

Czasem też dadzą skrzynkę narzędziową.

Nosiwoda
@Ubrania robocze

Z benefitów to: owocowa środa, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do pakietu medycznego , jakieśtam ubezpieczenie i kawa w biurze (ostatnio nawet z mlekiem).

Czy firma Patrol Group Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

ktoś cie doszkala, szkoleń prawdziwych brak, żadnego finansowania nie ma

Nosiwoda
@Pytanie

Szkoleń nie ma, jedynie produktowe (wewnętrzne).

Janek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.

Witam. Czy sa w firmie obecnie przyjecia? Jakie zarobki np na produkcji?

Iwona

@pracownik czemu pod przymusem? Spotkania integracyjne powinny być przyjemnością.

Czy pracownicy Patrol Group Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

tak, tyle ze pod przymusem

Qbriczek
@pracownik

Pierwsze słyszę, by ktoś miał się integrować pod przymusem, ja osobiście wnioskowałbym o możliwości częstszych integracji - bo to buduje kolektyw całej firmy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Patrol Group Sp. z o.o.?

Bylem pracowałem, chaosu nie o

Excel i auto

Odpowiedź
@Pytanie

Wszystkie niezbędne do wykonywania pracy na danym stanowisku!

Serdelek
@Bylem pracowałem, chaosu nie o

Chyba AUTOkorektę w excelu jak byka w kolumnie zrobisz

Eve

Dlaczego gdy zapytałam o zlicytowanie firmy to komentarz został usunięty ? Przecież całe miasto od tego chuczy !!

Olee
@Eve

Na Twoim miejscu to sama bym poprosiła o usunięcie tego komentarza, bo napisać "chuczy" przez "ch" to trochę wstyd ????????????

Uszatek
@Eve

Haha może ludzie twojego pokroju tak robią. Normalni ludzie po prostu pracuja. Skoro tak Cie to bulwersuje dlaczego nie znajdziesz sobie innej pracy? Nie rozumiem tego. Ja pracuje juz dlugo w Patrol i szanuje ta prace. Wypłatę mam w terminie na koncie i to sie dla mnie liczy a nie to o czym "chuczy miasto" ...

@Uszatek

Uszatku, świadczy twoja odpowiedz o tym że jesteś strasznie prostą osobą z małego zaściankowego miasteczka gdzieś z Łódzkiego a może Małopolskiego. Jeżeli dla ciebie największym priorytetem jest a bo pracuje i będę pracować i mam wypłatę na czas to świadczy że jesteś debilem maksymalnie po szkole przy zakładowej. Po troszku pewnie rozumiesz co napisałem a może nie ?

Aneta
@Pracownik

@Pracownik Przypomnę tylko, że na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Każdy ma prawo do własnej opinii, jednemu będzie się podobać praca w Patrol Group Sp. z o.o., drugiemu natomiast nie. Chciałabym się natomiast dowiedzieć jak z Twojej perspektywy wyglądaja zarobki w tym miejscu? Twoim zdaniem są adekwatne do obowiązków?

@Aneta

(usunięte przez administratora) nie jest obraźliwie. Określenie to opisuje osobę ,która ma niskie IQ a także jest cofnięte umysłowo, myślowo w stosunku do swoich rówieśników. Jeżeli nazwałbym bym debilem np. główno dowodzącego i miałbym potwierdzenie że jest osobą nie wykształconą, prostolinijną bez podstaw wykształcenia i doświadczenia na pełniącym stanowisku a dodatkowo nie potrafiącą się posługiwać językiem polskim to określenie było by właściwe i na miejscu.

Marcin
@Pracownik

Może, zamiast skupiać się na konkretnych osobach, moglibyście napisać coś o warunkach zatrudnienia w firmie Patrol Group? Chciałbym ustalić za pośrednictwem wątku, czy pracodawca odpowiednio wynagradza swoich pracowników.

@Eve

tylko 10% udzialow poszlo pod mlotek wlasciciela za dlugi prywatne cokolwiek to znaczy , licytacja byla w US wynik nieznany, w lokalnych mediach bylo dosc cicho o tym

Kubasek

Jak się pracuje w firmie? Własnie mam zamiar aplikować do firmy . Może ktoś podpowiedzieć czy stanowisko zmieniacz form wtryskowych jest jeszcze wolne? Jakie wymagania może postawić firma przed kandydatem?

cocacola
@Kubasek

Ja nie narzekam. Jak ktoś pracował wcześniej i miał zapieprz, to nie będzie raczej stękał, tutaj jest normalnie, trzeba robić swoje.

swoj
@Kubasek

zmieniacz form w patrolu to spoko praca ----mozna stwierdzic ze lepszej tu nie znajdziesz

Rr
@swoj

Ile zarabia netto zmieniacz form ,ile zmian ,czy ruch ciągły

Franek

Kości ze stali.

Eve

To prawda że firma została zlicytowana? Czas stąd uciekać?

Uszatek
@Eve

Uciekaj koniecznie jeszcze dziś!!!!!!!

Bronisław
@Uszatek

Rzeczywiście firma została zlicytowana? Nie wiem, skąd wzięła się taka informacja w tym wątku, tym bardziej że w internecie brakuje informacji na ten temat. Wiesz może, jak to w rzeczywistości wygląda? Zaniepokoił mnie ten wpis.

Nick
@Bronisław

Proponuję podejść do osób zarządzających i dopytać, myślę że rozwieją wszelkie wątpliwości. Forum to nie jest dobre miejsce do zadawania takich pytań, bo uwierz mi prawdy się nie dowiesz.

Zapytam

Grafik znajdzie prace w patrol?

Potencjalnie zniechęcony

Rozmawiałem z byłymi pracownikami i nawet z obecnymi przedstawicielami. Na rozmowie proponują kasę około 3000 - 3500 na rękę. W zamian dostajesz plany które ciężko jest dopiąć i trasy po 500km dziennie. I oczywiście podnoszenie planu rok do roku o dziwne cyfry. Gdzieś w tamtym roku przyszedł Gosc na stanowisko klientów kluczowych i do zarządzania przedstawicielami. Klienci mówią, że (usunięte przez administratora) bo jak dzwonił klient do niego potrafił powiedzieć, że "ma ten problem w (usunięte przez administratora) bo on robi znacznie większe interesy. ". W firmie zrobił sobie kółko adoracji i dzieli firmę. Szkoda nerwów bo może gdyby pan T. Był specjalista z branży i umiał zarządzac ludźmi było by lepiej. Ale firma słaba jak dla ph. Bo żadnych programów sprzedażowych tylko jeb@nie w excelu. Żeby zrobić ofertę na 10 produktów zajmuje około 30 minut. Słabo... Nie masz co robić możesz iść do tej firmy. Ale nie licz na wsparcie. Nawet koledzy potrafią sobie klientów podbierać między sobą.

Myster Me
@Potencjalnie zniechęcony

Kolego nie wiem skąd bierzesz takie informacje, nie wiem kim jesteś, co bierzesz, natomiast to co - piszesz jest kompletną bzdurą! Odnosząc się po kolei do twojego monologu. Plany są wszędzie, wzrosty rok do roku również ( raz mniejsze, raz większe), Z tego co mnie wiadomo plany w tej chwili tak jak to wcześniej wspomniałeś u Pana T. (które niby jak to napisałeś ciężko jest dopiąć) są wyrabiane i to na Bardzo dobrym poziomie ! Sądzę że najlepszy zespół Ever jaki był w tej firmie pod względem kompetencji i upartości w tym co robią! Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał na kilometrówkę - każdy zatrudniając się w tej firmie wiedział co z czym się JE i jakie tereny otrzyma, Fakt nie są one małe - ale bez przesady! Pan T. również robi bardzo dobrą robotę - bo tak dobrze na sieciach - jeszcze nie było!

Hank Williams
@Potencjalnie zniechęcony

(usunięte przez administratora)Każda firma ma swoje wady i zalety. Ta ma wiele wad które można zatrzeć zaletami. W moim odczuciu a nie jestem tu krótko nigdy nie było lepiej pod względem produkcyjnym - zdarzają się błędy i problemy ale wyjeżdża to wszystko zdecydowanie szybciej niż kiedyś a produkcja jest kluczem do sprzedaży. Panie z Wielunia mają ciężkie charaktery ale coraz lepiej idzie im rozumienie że albo zrobią to na czas i jak trzeba albo nikt nie będzie zadowolony włącznie z nimi. Co do organizacji firmy samej w sobie - kasa jest jak w Polskich firmach nie ma kokosów ale płacą - raz lepiej raz gorzej ale płacą. Poza tym w każdej firmie trzeba sobie radzić znaleźć złoty środek i pogodzić plusy z minusami. Szkoda tylko że ludzie odchodzą bo inne firmy płacą lepiej i dają więcej - Patrol i tak jest w lepszym miejscu niż jeszcze rok czy dwa lata temu. Pozdrawiam

Bmpp
@Myster Me

Nie monolog tylko opinia to po pierwsze. Po drugie kwestia brania „czegoś” jesteś specjalista, wiec nie mierz ludzi swoją miara. Kolejna kwestia nie wątpię ze p. T jest specjalista od sieci. Ogólnie gratuluje sukcesów. Zespół sprzedażowy jest na pewno super, nie znam wszyskich ale widzę ze jeżdżą już normalnymi autami, nie dostawczakami. Nawet dostają awanse. Gratuluje zespołu, pewnie świetni ludzie. Na sieci musi być ktoś kto tym się zajmuje. Tak samo proszę nie ujawniaj mi i czytelnikom tajemnic firmy odnośnie obrotów i kondycji finansowej firmy, nie uważasz, ze to nie jest odpowiednie miejsce. Z rozmów czy z pracownikami rożnego szczebla jak również z klientami, nasuwa się ze brakuje osoby która to wszystko spinała w całość. Gratuluje sukcesów ;)

am
@Potencjalnie zniechęcony

W tych paru zdaniach strzeliłeś w 10. Smutne ale prawdziwe. Nie polecam.

Być może przyszły pracownik.

Dzień dobry. Chciałabym dowiedzieć się o pracy w Patrol Group Sp. z o.o. na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI. Moje pytania dotyczyłyby: A) Jaka atmosfera panuje w pracy? B) Jakie są wypłaty? Ile wychodzi się z premią na czysto? C) Jak odbywają się przerwy w pracy? Każdy chodzi o jednakowej porze czy nie? D) Czy w pracy wszystko jest w porządku, bo często poszukują do tej firmy pracowników produkcji. E) Czy polecacie stanowisko pracownik produkcji? F) Jakie są przyznawane bony świąteczne? I czy to prawda, że jak dostanie się bon to odejmowana jest premia? G) Jeśli możecie napiszcie wszystkie wady i zalety pracy w tej firmie. Warto przyjść i pracować?

potroszku
@Być może przyszły pracownik.

Na twoje pytania odpowie na pewno (usunięte przez administratora),który nie ma wykształcenia i obycia biznesowego ( wszyscy się śmieją za plecami tego (usunięte przez administratora)) - potroszku...

Kasa
@Być może przyszły pracownik.

Atmosfera nie jest zła dopóki nikt nie patrzy Ci na ręce. Wypłaty super-jak odbierzesz 1700 to powinieneś się cieszyć. Przerwa jest jako ktoś Cię na maszynie wymieni. w pracy jest wporzadku tylko wypłaty są nie wporzadku. Jak chcą to bon dostaniesz ale w zamian zapomnij o premi bo przecież trzeba znalesc na to pieniądze a najlepiej z pracownika zawrzeć. Wad tej firmy nie da się zliczyć. A największą są pieniądze. W mopsie dostaniesz wieksze pieniądze niż w tej firmie za ciężką prace. Jak lubisz charytatywnie pracować to ta firma jest dla Ciebie

Kasa

Pracownica produkcji
@Być może przyszły pracownik.

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata dla operatora to najniższa krajowa plus ewentualne soboty i premie. Przerwa jedna 20 min, produkcja chodzi na przerwe po kolei, są wymieniane przez pracownice z montażu i konfekcji (żeby maszyny nie miały przerwy w pracy). Mysle ze pracownicy odchodza przez niskie zarobki dlatego czesto poszukuja pracowników.Bony sa na świeta i paczki, premie uznaniowa ma kazdy a dodatkowa jest w różnych kwotach i ta premia jest podobno od wypracowanej sprzedaży takze faktycznie zdażało sie ze jej nie bylo. Wady i zalety? Przyjdz i sam ocenisz. Niektórzy mają dobrze a i tak narzekają...

Pracownica produkcji

Ktoś

Patrol Group to ogólnie w porządku firma. Gdyby poprawili warunki pracy (temperatura na hali) i troche podniesli zarobki - ludzie nie narzekali by. Choc zawsze znajdzie sie osoba ktora bedzie narzekac chocby nie wiadomo jak dobrze bylo. Płacą na czas a to ważne. Ludzie są w porządku choć są osoby które sobie nieźle pogrywają i wprowadzają dużo zamętu ale nikt z tym nic nie zrobił nie robi i nie zrobi - dlaczego tak jest? Nie wiem. Ogólne prace w firmie bardzo polecam, za miłą atmosfere w pracy i dobrą wspólprace w firmie, za pensje na czas i stabilna prace.

Marta
@Ktoś

To, co piszesz, jest bardzo ważne - szczególnie teraz, w momencie gdy Patrol Group rekrutuje nowe osoby. Firma oferuje wiele możliwości rozwoju osobistego oraz realny wpływ na firmę. Z tego, co widzę, można tu też liczyć na atrakcyjne benefity. Czy zechcesz napisać coś więcej na ten temat? Czy premie w Patrol Group są często przyznawane?

Monia
@Ktoś

"Patrol Group to ogólnie w porządku firma. Gdyby poprawili warunki pracy (temperatura na hali) i trochę podnieśli zarobki - ludzie nie narzekali by" - czyli do poprawy jest bardzo ale to bardzo dużo. Niestety Wieluń to polska klasy C gdzie brak perspektyw na lepsze zarobki zmuszają ludzi do niewolniczej pracy za psie pieniądze. Nooo ale prezes zrobił paczki na święta, tylko szkoda że zabrał premie w zamian haha.

Bogdan
@Monia

Dlaczego zostały zabrane premie pracownikom, którzy pracują w firmie Patrol Group? Pracodawca uzasadnił w jakiś sposób tę decyzję? Z informacji, które można znaleźć w internecie, widać, że firma próbuje zachęcić potencjalnych kandydatów tym, że oferują im elastyczne godziny pracy, prywatną opiekę medyczną, czy np. możliwości rozwoju zawodowego. Z Twojego doświadczenia wszystko to, co zostało wymienione przez pracodawcę, sprawdza się w rzeczywistości?

Monia

Magdalena

Witam, ktoś może powiedzieć coś o pracy na stanowisku Kontrolera Jakości? i jak wygląda finansowo?

Kasia
@Magdalena

Praca na zmiany, najniższa krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków