PRZEDSIĘBIORSTWO PREBEX - SP. Z O.O. WE WROCŁAWIU

Wrocław

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PREBEX - SP. Z O.O. WE WROCŁAWIU

MURZYN
@admin 30.07.2015 15:10
Czy według Was firma PRZEDSIĘBIORSTWO PREBEX - SP. Z O.O. WE WROCŁAWIU dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię....

NIE LICZĄ SIĘ Z LUDŹMI NIE MA ROBOTY IDŹ NA URLOP LUB NAJLEPIEJ NA BEZPŁATNE NADGODZINY NIE WYKAZUJĄ NIBY W PREMII BLA BLA BLA PREZES SAM KUBIE A LUDZIOM PO 1600 OSZCZĘDZAJĄ NA WSZYSTKIM A NAJWIĘCEJ NA LUDZIACH A JAK ŁADNIE OBIECUJE WOW

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PREBEX - SP. Z O.O. WE WROCŁAWIU - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PREBEX - SP. Z O.O. WE WROCŁAWIU