Opinie o Wicar Taxi w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wicar Taxi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wicar Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wicar Taxi w Wrocław

Danusia

W dniu dzisiejszym tj. 26.08.2020 zadzwoniłam do korporacji i od dyspozytorki otrzymałam informację, że na taksówkę trzeba czekać 30 min. W związku z tym, że odpowiednio wcześnie zadzwoniłam ten czas oczekiwania był do przyjęcia. Po upływie 40 min zadzwonił kierowca i powiedział, że jeszcze 15 min muszę poczekać. Powiedziałam, że to trochę długo ale ok. Po 5 minutach zadzwonił ponownie kierowca z innego numeru tel. iialam czekać kolejne 15 min bo poprzedni kierowca zrezygnował z przyjazdu. Przyznam szczerze, że już byłam zła bo spieszyłam się na spotkanie, ale to nikogo w korporacji nie obchodziło. Jeżdżę ta korporacja jyz parę lat i niestety wraz ze wzrostem cen obniżyła się jakość jeżdżenia. Na pewno zrezygnuje z usług tej korporacji bo nawet przepraszam nie usłyszałam. Nie pilecam

@Danusia

We Wrocławiu z PKP taksówka do pl Bema 60 zl (usunięte przez administratora) w bialy dzień.

Hej, a czy macie informacje o pracy np. dyspozytora w tej firmie? Gdzieś widziałam tylko ofertę dla kierowcy ze swoim autem, ale nie ma rekrutacji do pracy biurowej. Wgl firma zatrudnia takie osoby, czy zajmuje się tym inna firma np. jakiś podwykonawca?

@Grażyna Nowy wpis

Nie polecam korzystania z tej korporacji taksówkowej. W niedzielę 10.09.2023 zamówiłam o 7.30 taxi na dworzec . Do godziny 8.45 żadna taksówka nie dojechała. Pomimo interwencji u operatora otrzymywałam informację że szukają dla mnie samochodu. Niestety mój pociąg odjechał.

Grażyna Nowy wpis

Patrząc na stronę w sieci to bardzo szybko idzie zatrudnianie nowych kierowców, bo wszystko opiera się na formularzu i aplikacji. Rozumiem, że kierowcy chcący tu pracować muszą poświęcić swoje auto? Czy firma może wtedy oddaje kasę za eksploatację i naprawy pojazdu?

Danusia

Adamus Adasko
@Danusia

Oni są tak tępi i nie uprzejmi że szok. W dodatku nie znają topografii miasta. Ja zamawiając kurs mówiłem że jedziemy na ul Szwedzka A zawiózł mnie na ul.Szewska. Kierowcy gbury

Rafik
@Adamus Adasko

Miałem taka sama sytuacje, babka która nas wiozła nie dość, że nie znała trasy i jechała na około to jeszcze niesympatyczna jakby za kare w pracy była jakieś brązowe włosy i brązowo zlote auto, w którym był syf jakby stado dzieci było wożone. Dlatego od roku juz nie korzystam z vikara

Iwona
@Rafik

To kiepsko jak ktoś nie zna trasy, a jak jest niesympatyczny to już w ogóle. Może warto było zwrócić uwagę firmie bezpośrednio? Próbowałeś? co cię w ogóle naszło żeby o tym po roku pisać?

Ania Nowy wpis
@Danusia

Czy po rozmowie w Wicar Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy Wicar Taxi organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Katarzyna

Czy to normalne, że zamawiając taxi słyszysz cenę o połowę mniejszą niż ta którą później musisz zapłacić????

Tragedia, nie polecam, taksówka zamówiona rano, kilka godzin wcześniej, a 10 minut przed kursem dostaję informacje, że będzie za 20 minut. Dzwonię i okazuje się, że taxi może wcale nie być. Skandal !!!!!!!

Tomek Kminkowa

Ponad 2 h oczekiwania na taxi, zakończone niepowodzeniem. Dyspozytorka stała regółka, wyuczona na pamięć, że taksóweczka będzie za 20 minut. Sytuacja powtarza się już 5 raz. Omijać szerokim łukiem.

Kozioł

Nie polecam tej firmy. Zamówiłem auto, przyjechało o czasie, ale zapłaciłem dodatkowe 25 zł za tę usługę. Plus oczywiście taxa za przejazd. Ale pan kierowca (usunięte przez administratora) mnie przy płaceniu za kurs o całe 10 zł. Po opuszczeniu pojazdu otrzymałem SMS o kwocie do zapłaty o 10zł mniejszej niż zażądał pan z auta Citroen Jumpy Space Taurer w kolorze brązowym.

Key

Może kilka lat temu była to przodująca/prosperująca korporacja taxi działająca na korzystnych warunkach dla kierowców. Na dzień dzisiejszy pracując jako kierowca na własnej działalności gospodarczej, z własnym samochodem, każdego dnia zastanawiam się, czy zarobię na opłaty (ZUS, paliwo, koszty związane z samochodem, koszty korporacyjne). Niestety na chwilę obecną nie ma wielu kursów, w tygodniu jest ich naprawdę mało, na weekend zazwyczaj jest lepiej, jednak by zrobić jakiś "utarg" trzeba niekiedy dojeżdżać do klienta nawet 8km (Robimy kilometry, tracimy paliwo i czas, przy takich dolotach zrobimy maksymalnie 2 kursy na godzinę, czyli np. utarg rzędu 30zł, co niestety przy dzisiejszych kosztach utrzymania działalności gospodarczej i przy cenach paliwa, jest zbyt niską sumą). Dodam, że pracuję na dwóch aplikacjach, na starej aplikacji Wicar oraz nowej apliakcji floty połączonej, czyli aplikacji Itaxi i sytuacja wygląda tak, jak przedstawiłem powyżej.

Pio
@Key

Większość ludzi ma samochody i płaci za nie i nie wozi ludzi zarobkowo!!!!wy tylko jesteście zawsze pokrzywdzeni.w sobotę lub niedzielę u was nikt prawie nie jeździ.ja w weekendy pracuje !!nie wszystkie oczywiście.proponuje zmienić pracę.a za samochód dalej będziesz i tak płacił.

M.

Dramat ! Godzinę przed wyjazdem zamówiłam taksówkę , Pani dyspozytorka potwierdziła dwa razy o adresie i godzinie kursu i zapewniła że auto z kierowcą będzie podstawione punktualnie. O godzinie o której powinna być taksówka dostałam smsa że kierowca spóźni się pił godziny!!! To jest skandal. Spóźniałam się z dzieckiem na pociąg na który Miałam już kupione bilety . Nie wspomnę i stresie i że z małym dzieckiem musiałam biegać po mieście. Korporacji chyba coś się pomyliło....to nie New York...by takie akcje robić a Legnica Szanowni Państwo. Brak szacunku dla klienta .

Key2

Próbuje od 2 dni zwrócić im koguta taxi i magnesy i nie mogę, nie ma ich, teraz nie mają czasu, ale jak nie zwrócę w ciągu 3 dni to nie oddadzą mi kaucji. Czy to są poważni ludzie?

Marja

Nie polecam . (usunięte przez administratora) ! O 10 rano zamówiona taksówka na 14.00 . A później spóźnienie o 40 minut ! Nie szanują klienta . Nigdy nie skorzystam z usług tej firmy .

Pasażer
@Marja

Nie polecam, pod studiem ABM czekaliśmy 1/12 godziny, niestety nie ma innej możliwości wydostaną się z Bielan wrocławskich, późnym wieczorem. Nawet nie poinformowali że tak długo będzie trzeba czekać. ABM zamówiło inną firmę taksówkową

Nie polecam tej firmy. Zamówiłam taksówkę po połączeniu z konsultantem, dostałam informacje, ze mam czekać do 40 minut. Po tym czasie dzwonię a Pan mnie informuje, ze zlecenie zostało odrzucone. Zero informacji SMS. Czekałam jak (usunięte przez administratora)

Gruby

Biuro Wicar taxi nie przestaje zaskakiwać :) oczywiście jak zawsze kłamstwa nie informowanie kierowców o zachodzących zmianach i decyzjach bo po co w końcu to biuro zawsze było i jest dla nas a nie kierowcy dla biura niestety taką politykę obrały osoby pracujące w tej firmie za nic mają kierowców. Jakiś czas temu iTaxi kupiło firmę wicar taxi o czym oczywiście kierowcy dowiedzieli się na samym końcu mimo iż zarząd Wicara prowadził rozmowy w tym temacie od kilkunastu miesięcy. Ostatnio osoba odpowiedzialna za zachęcanie, przeciąganie kierowców aby podpinali się pod iTaxi. jakiś czas temu osoba z biura prowadziła rozmowy z kierowcami w której informowano i rozmawiano na spokojnie, że fuzja będzie przechodziła powoli i, że planują minimum pół roku zanim przeniosą klientów do bazy iTaxi tym czasem po około miesiącu postanowili przepiąć (oczywiście nie informując nas o tym) główny numer Wicara z którego była duża większość klientów co spowodowało nagły spadek klientów i brak pracy na starej aplikacji. w wiadomości wystosowanej do kierowców na starej aplikacji byłą informacja, że przepięci zostali klienci biznesowi co było nieprawdą. Biuro nawet nie wpadło na pomysł, żeby poinformować kierowców o tym fakcie ;/ poinformował pracownik biura na grupie i do tego tylko w jakimś komentarzu podczas wymiany zdań z współpracownikiem. Jak zawsze (usunięte przez administratora) i brak szacunku do współpracowników odpowiedź tej osoby jest następująca, że od dwóch miesięcy namawia i zachęca do przejścia do iTaxi gdzie rozmowa była inna, że na spokojnie, a tu nagle taki nie fair ruch ze strony biura. Uzgadniają z iTaxi niekorzystne warunki dla kierowców w momencie gdy widzą, że bardzo duża ilość kierowców staje okoniem do iTaxi z powodu skandalicznie złych warunków współpracy idą po rozum do głowy i renegocjują nowe warunki troszkę lepsze niż pierwotne. i dziwią si, że kierowcy nie chcieli przechodzić. Podsumowując nie polecam współpracy z tą firmą. Pewnie zaraz pojawią się komentarze, że zapraszamy do rozwiązania umowy i zastraszaniu jak to mają w zwyczaju. dewiza biura krótka i prosta zamiast rozmawiać z ludźmi to jest tekst: nie podoba się to proszę rozwiązać umowę i do widzenia.

Były wicarowiec
@Gruby

Baza dalej jest 520 z dyżurami czy się zmienia? Jak tak to na ile? Itaxi jest firmą co potrafi wszystko położyć, więc max 2 lata i nie będzie śladu po nich..

Irena
@Gruby

A możesz powiedzieć co się dokładnie zmieniło w tych warunkach współpracy? Chodzi o stawki, czy o godziny pracy? Bo nie do końca mogę to wywnioskować z tego komentarza, piszesz tylko o zmianie aplikacji i mniejszej bazie klientów, ale to chyba już nie zależy od firmy.

...

Tragedia pan wiozący mnie bez maski a przypominam iż mamy Pandemie... pędził jak szalony zatrzymywał się aż głowa latała 20 złotych na kurs 900 metrów przez największe korki chodź jest opcja objazdu go. TRAGEDIA NIE POLECAM

Kliwnt

Pan z taxi wysadził nas na Brucknera bo stwierdził że pomylił kursy i nie mógł nas zawieść do celu.Powiedział że po nas przyjedzie inna taksówka .

Kamila

Wygląda na to, że do Wicara można dołączyć ze swoim autem non-stop: https://wicartaxi.pl/kierowca/ Pytanie, czy kiedy teraz są zdjęte obostrzenia koronawirusowe, to już kierowcy nie mają płacić tych 2,50 zł na rzecz biura, a wrócili do kwoty 1,50? Pisaliście wcześniej, że takie coś było wprowadzone z powodu spadku kursów. Jaka sytuacja w 2021 roku?

Pasażerki

Korzystalysmy dzisiaj z usług firmy Wicar - szybko, profesjonalnie i tanio - panowie kierowcy mili i uprzejmi - pozdrowienia dla Pana kierowcy Pawła - pasażerki z Malborka

Darek

Dostanę się jeśli nie mam studiów?

Zostaw merytoryczną opinię o Wicar Taxi - Wrocław

• Jak się pracuje w Wicar Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Wicar Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wicar Taxi?

Wicar Taxi
2.9/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Al. Kasztanowa 3A
    53-125 Wrocław