Opinie o Wicar Taxi w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wicar Taxi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wicar Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wicar Taxi w Wrocław

RUDA ANDZIA

Wspaniala korporacja Szybko tanio bezpiecznie do domu do celu Nieraz zdarza sie mila rozmowa z kierowcą Polecam wszystkim zainteresowanym osobom niepełnosprawnym i sprawnym????????????????????

Wroc

I tu byś się zdziwił. Bo nie którzy z Ukrainy maja licencje.

@Wroc

hahaha tak z ukrainy zdali egzamin z topografi miasta. za udostępnianie auta osobom bez uprawnień grozi utrata licencji ! będziesz takie posty pisał to itd ich wylapie .

Wojciech

Możesz napisać jakie warunki trzeba spełnić, żeby mieć licencje na przewóz osób. Za taki kurs płaci firma, czy trzeba to załatwić we własnym zakresie?

Leon

Zamówiłem dwie taksówki, Pani przyjmująca zgłoszenie poinformowała mnie, że czas oczekiwania 30÷35min. Ok., zgodziłem się. Po 45min.oczekiwania zadzwoniłem z zapytaniem. Pani oznajmiła, że nie ma taksówek. Po 15min.otrzymałem sms, że przyjedzie Toyota. Przyjechał ukrainiec, który ledwo rozumiał po Polsku a gnał, jak by go ktoś gonił. Światĺa w aucie bardzo słabe, była noc. Po zwróceniu uwagi jechał już 60/70km./godz. Po ponad dwóch godzinach otrzymałem sms, że jedzie dróga taryfa. Porażka.

urząd miasta
@Leon

zatrudniają w wicar Ukraińców bez uprawnień . za to grozi utrata licencji na auto . proszę podać numery rejestracyjne auta

@Leon

Tak do tej firmy przyjmują już Ukraińców bez licencji taxi i egzaminów . to już dno

Staly klient

Wicar jest bdb i szczerze najprzyjemniejszy w kontakcie wielu wielu kierowcow jezdzi swietnie Szacun panowie i panie oby tak dalej i nie przejmujcie sie opiniami (usunięte przez administratora) ktoremu wydaje sie ze sa vipami hehhehe bo wyjdzie raz w miesiacu na miasto po kredycie z chwilówki myslą ze sa panami bo zamowil taxi kurs za 9.60 i oczekuje 3 tel 20 min postoju i. Jeszcze rabatu na karte ikea . Bo tumany nie potrafia czytac inf sms o postepie zlecenia . Stali klienci wiedza ze czasy sa podawane zawsze w terminologi DO 20/30/40 min kierowcy dolatuja szybciej i z tad te niescislosci .pzdr kierowcow 7193 a takze 7070 z nocnej zmiany auta czyste zadbane kierowcy ogarnieci a umiejetnosci i profesionalizm 5 gwiazdek

Czy po rozmowie w Wicar Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Natalia

Kobiety maja szanse na zatrudnienie? I na jaka umowę można liczyć? działalność czy umowa o prace?

Kiero

Pewnie Cię wywalili bo coś musiałeś narozrabiac. Przyznaj się a nie wypusuj bzdur.

Natalia

Czy ktoś z Was zatrudniał się Wicar Taxi ostatni? Mają u siebie aktywne ogłoszenia https://www.wicartaxi.pl/praca.html tylko pytanie na jakie warunki współpracy można aktualnie liczyć?

@Natalia

na kierowców już biorą kierowców z Ukrainy bez uprawnien. kierowcy wiecie które auta są udostępniane? wiecie gdzie to zgłosić

Kiero
@adam

Wymyślasz, albo pomyliły ci się korporacje. Nie ma możliwości pracy bez uprawnień. I ciekawe skąd wiesz to ze kierowcy nie mają uprawnień

Sebastian

Super firma. Dobra współpraca.

ygregu

Super firma, pracuje od lat, nie ma problemów

@ygregu

Masz duże doświadczenie w Wicar Taxi, proszę Cię więc byś napisał coś więcej o pracy w tej firmie. Jak oceniasz atmosferę, która tam panuje? Jest to jedna z kwestii, które znacząco wpływają na codzienność pracownika, a co za tym idzie, na jego satysfakcję z zatrudnienia. Użytkownicy forum chcący złożyć tam CV, z chęcią przeczytają czego mogą się spodziewać.

Były
@ygregu

Co za bzdury

Godzina

Serdecznie nie polecam Taksówek wicar Taxi kierowcy biorą zlecenia z drugiego końca Wrocławia i się nie odzywaja. Wczoraj godzinne czekałem a dzisiaj półtorej. Porażka!!!

Przyjaciel
@Godzina

Jesteś głupi że tyle czekasz Zmień firmę I po problemie

Taxi.
@Godzina

Czemu nie zmienisz firmy

Kamil

Witam, czy dla kierowców są jakieś bony, benefity ? Jaka wychodzi stawka ? Pozdrawiam serdecznie

Największy (usunięte przez administratora) we Wrocławiu. Aplikacja to porażka. Zamawiasz taxi za 10 min. A przyjeżdża po godzinie albo wcale. Dno

Witajcie Pytanie do dyspozytorów czy dalej na dyspozytorni stawka 9 zł na rękę - to norma ? Praca świątek piątek i niedziela wszystkie święta. Praca w nocy . Bo chyba minimum teraz za pracę w dzień do ok 11 zł a w nocy ok 13 zł.

anna

Zamówiłam taxi , nie przyjechała ! Zadzwoniłam i pan mówi że zaraz bedzie, nie była. Mógł nie kłamać. nie solidna firmą nie polecam. Już 2 raz tak zrobili, a wczoraj ze znajomą identyczna sytuacja.

Anonimowy

Porażka Ta firma to jakiś żart. Zamówiłam taksówkę z wyprzedzeniem. Kierowca zadzwonił, jak niby był na miejscu zamówienia. Okazało się, że stoi pod innym adresem, gdzie wyraźnie mam potwierdzenie w aplikacji na jaki adres zamawiałam taxi. Gdy zabrakło mu tego argumentu, zaczął kręcić, że nie ma jak dojechać bo drogi są pozamykane, śmiać mi się chciało, bo ulica jest długa i prosta, wystarczyło zawrócić. Dzwoniłam do niego kilka razy, gdzie zapewniał, że już jedzie, jednak w aplikacji widziałam, że wcale się nie przemieszcza. Na dodatek w słuchawce słyszałam jak przeklina na k****, co bardzo mi się nie spodobało. I tak czekałam z 15 minut, a bardzo się spieszyliśmy i to z ciężkim bagażem. Nie obeszło to kierowcy i jeszcze mi zaczął wypominać, że mój kurs został wyceniony na 10zł. Po tym już wiedziałam, że po prostu mu się nie chce zrealizować tego kursu za taką stawkę, więc podziękowałam za taką "obsługę". Już nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. Zachęcam do omijania Wicara szerokim łukiem przy wyborze taxi, zwłaszcza jak traficie na taksówkarza nr 7303 (srebrny Peugeot).

Mały

Dzisiaj wieczorem jechałem taksówka z pracy. Kierowca taksówki obraził mnie że śmierdzę i więcej mnie nie zabierze. Nie pamiętam nr rejestracji bo byłem tak zdenerwowany że zapomniałem zapisać nr w telefonie. Widać że facet nie wie ile godzin trzeba pracować oraz stresu się ma jak się pracuje. Widać że jakiś wieśniak i burak. Następnym razem spiszę numer i Wam napiszę.

Juwe'19

Kierowca taxi białego peugeota o numerach rejestracyjnych DW 9CL92 odmówił odwiezienia do domu, bo jak to ujął "auto ma za 100 tysięcy i nie będzie wiózł zwłok", widocznie firmie się bardzo powodzi, jeśli wybierają sobie klientów, których obsługują. Nie polecam ;)

Dariusz 7040

Jestem sam sobie Panem, robię co chce, klientów traktuje jako konieczna hołotę, takie ma standardy i co mi zrobicie ? a nic hehehehe, jak się nie podoba to z buta łazić , skargi, uwagi mam w głębokim poważaniu, bo nic to nie obchodzi mojego pracodawcy.

@Dariusz 7040

Za to może go obejdzie jaką sobie i jemu przede wszystkim wystawiasz tutaj laurkę.

Dariusz

Ciekawe tylko że to nie żaden Dariusz 7040 pisał. Pytanie kto takie bzdury wypisuje podszywając się pod kogoś?

Michasia130599

Otóż zamówiliśmy z narzeczonym taksówke. Przyjechała młoda dziewczyna o imieniu Jagoda. Podjechaliśmy pod hotel by zapłacić za nocleg ( ja poszłam zapłacić a narzeczony został w aucie) , a podczas mojej nieobecności SZ.P. JAGODA podrywała MOJEGO narzeczonego i chciała się z nim umówić na piwo . To jest niedorzeczne.

Dfh
@Michasia130599

Gdyby tą opinie napisał Pani narzeczony, to może bym w to nawet uwierzył :-)

To zmiwn narzeczonego

babajaga
@Michasia130599

Witam tu Jagoda kierowca Wicar Taxi. O tej wiadomości bądź donosie dowiedziałam się od kolegów z pracy. Zlecenie jakie dostałam było terminowe pod stacje na ul, poprzecznej. Pociąg się spóźnił ok,potem Państwo nie przyszli o czasie...takie było tłumaczenie.że pociąg..etc.po długich wyczekiwaniach,wsiadają Państwo do auta i podają adres pod który mam jechać hotel AS !!! wtf żart jakiś !!! 30 metrów od stacji. Pani Michalina bądź Michasia1 wyszła z auta aby zapłacić za nocleg. Pan czekał w aucie,gdyż obtarł sobie nogę i nie może chodzić. Podczas nieobecności owej Pani ,Pan z obtartą nogą opowiedział historię..przyjechali do wrocka sobie ulżyć w cierpieniach ..zapomnieć.. JA: coś się stało? ON: tak właśnie pochowaliśmy dziecko miało rzadką chorobę.....:( strasznie mi się przykro zrobiło tym Ludziom zapomniałam o tym , ze mam kijowy kurs bo do biedronki i z powrotem do hotelu Nie wiem dlaczego się tak mścisz na mnie Michasia1 wcale nie jestem młoda ani piękna ;)

XxX

Dyspozytorzy w Wicar taxi zarabiają 9zł/godz. przez 12 godzin przyjmują średnio 400zleceń na osobę , stawka poniżej normy jakiejkolwiek za stres , odpowiedzialność za niepunktualność taksówek,klienci zwyczajnie ich opieprzają jakby to do nich należała sytuacja dot. korków w tym mieście.Ukraińcy więcej zarabiają, wstyd jak na jedną z tak dużych korpo we Wrocławiu.WSTYD

Jelow
@XxX

Nikt sila cie nie ciagnie do pracy, Proste jak ci nie pasuja warunki to idziesz do innej pracy np. do zabki tam zarobisz! A NIE OCZERNIASZ!

Ren
@XxX

Zgadzam się, 9zł za h... porażka. Wytrzymałam tam 6 zmian. Bardzo niemiła atmosfera. A liderzy na centrali z Legnicy to trochę żart. Jak osoby które nie mają pojęcia o Wrocławiu mogą pełnić taka rolę? Było to widać jak sami rozdzielali kursy, dość zabawnie to wyglądało. Ale mimo wszystko najgorsza była stawka, jak można nie mieć szacunku do pracownika... żeby dawać taka stawkę, potwierdzają to, ze nie mają.

Zostaw merytoryczną opinię o Wicar Taxi - Wrocław

• Jak się pracuje w Wicar Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Wicar Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wicar Taxi?

Wicar Taxi
2.9/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Al. Kasztanowa 3A
    53-125 Wrocław