Infot Lex

Wrocław

Opinie o Infot Lex

To pierwsza i pewnie jedyna opinia o tym pracodawcy dlatego że pracuje tam malutko osób. Atmosfera panuje tam świetna a i szef jest w porządku. Ale... no właśnie mają problemy z płaceniem. Za 5 dni szkolenia nie raczyli mi zapłacić chociaż umowę o dzieło miałam podpisaną od 1 dnia tegoż szkolenia czyli pracy!!.Gdy delikatnie upomniałam się o pieniądze szeł stwierdził że to czas w którym nic nie robiłam więc mi nie zapłaci. Nic nie robiłam?? przecież nie siedziałam tam i nie uczyłam dla zabawy tylko dla firmy. Cóż szkoda!!

Zostaw opinię o Infot Lex - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infot Lex