Opinie o Adf Auto Sp. z o.o. w Wrocław Karkonoska 45

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adf Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adf Auto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adf Auto Sp. z o.o. w Wrocław Karkonoska 45

Marek Nowy wpis

Ten serwis należy omijać z daleka !!!!! Ludzie tam pracujący ,nie mają pojęcia o niczym.To zbieranina najgorszego sortu, a mają się za autoryzowany serwis.

Jak się pracuje z ludźmi z Adf Auto Sp. z o.o.?

Spryskiwacz Nowy wpis

Omijać, omijać, omijać. To niestety firma naciągaczy i (usunięte przez administratora) (różnego rodzaju niedomówienia i niedopowiedzenia i jakoś leci). Jak coś to wina klienta i gwarancja nie obejmuje. Szkoda czas.

Robert Nowy wpis

Jestem przerażony sposobem traktowania mnie jako klienta serwisu. Auto z przebiegiem 43 tyś. km po dwóch próbach zostało oszacowane, że ma awarię elementu, który ma kosztować około 8 tyś. zł. CAŁY FIAT może z 20 tyś. jest warty. Oburzyło mnie to, że autoryzowany serwis wiedząc jak ten zespół jest wadliwy, nie wykonuje jego napraw, a przymusza klientów do wymiany jego w całości. Jest to element odpowiadający za automatyczną zmianę biegów czyli taki, na który nie ma wpływu kierowca. Samochód jest salonowy, posiada udokumentowany przebieg i uważam, że 43 tyś. na awarię tego zespołu i nieuznanie tego za wadę konstrukcyjną jest wręcz wyłudzeniem. Serwis nie stara się nawet przeprowadzić procedury zgłoszenia mojej wady systemu skrzyni selespeed w tym fiaciuku uważając, że jeśli nie ma wpisu o drugim przeglądzie to zwalnia to producenta od rękojmi za wadę ukrytą. Stoję na stanowisku, że jest to umyślne działanie mające odsunąć od siebie problem odszkodowań za tak wadliwie wykonaną konstrukcję. Przy tak niskim przebiegu i historii auta mogę być przekonany, że umyślność postępowania serwisu jest czymś, co może wskazywać na umyślne działanie. Serwisowanie samochodu fiat do przebiegu np. 43 tyś. nie zawiera oceny działania przekładni zautomayzowanej selespeed. Są to oleje, filtry. Zapis z przeglądu gwarancyjnego pierwszego jest przykładem. Sam tzw. robot składa się z wielu elementów, natomiast serwis nie wykonuje (bo taką ma instrukcję) jego napraw. Niestety narażanie na tak wysoki koszt wymiany przy tak niskim przebiegu skrzyni zautomatyzowanej ociera się o próbę wyłudzenia ze strony Fiata. Informuję, że zrobię wszystko co jest możliwe, żeby sprawa nabrała biegu również sądownie. Nie mogę przyjąć narracji, że tak się dzieje i już. Nie jest normą zachowań posiadanie auta, gdzie przy tak niskim przebiegu, po ewidentnej usterce wadliwego elementu serwis przekaże - trudno. Niedopuszczalnym jest, żeby będąc świadomym z wady ukrytej nie starać się usuwać czy to regresem, czy partycypacją z fiatem, tak poważnej usterki. Dodam, że auto po prostu w trakcie jazdy rozpina biegi i staje w miejscu bądź przy próbie np. zawrócenia i zmiany kierunku przestaje reagować na komendy. Świadome wpędzanie klienta w takie zagrożenie, jest działaniem graniczącym ze zdrowym rozsądkiem.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Adf Auto Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
D8SLAWA

Dziękuję pracownikom serwisu ADF Auto za pomoc i profesjonalną obsługę, fachową pracę oraz rzetelność podejścia do klienta. Od 8 lat korzystam z usług ADF Auto i nigdy się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona. Gorąco polecam, Sława

Jack

Ta firma to Polmozbyt w głowie pana prezesa. Dopóki ona tam bedzie nic się nie zmieni. To trzeba przeżyć. Pomimo giętkiego jęyzka brak mi słów by to opisać. Jeżeli chcesz przeżyć roller coster z zawiązanymi oczyma to popracuj tam.

Xxx

Szkoda zdrowia, omijać szerokim łukiem. Nic dobrego tam już nie będzie, chyba że na wyższe stanowisko to wszystko idzie wcisnąć blademu komuchowi i jakoś przebimbac:)

Jaka jest kultura pracy w Adf Auto Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Brak. To lekkie określenie tematu

Kamil

A jest problem jak weźmie się l4?

Ochuj

Prywatna opieka medyczna w ADF BIEDASZYB.. .hahahahaha! Tam nawet nie wiedzą co to L4

auto

adf to tragedia, chcesz zakupić używane auto jako bezwypadkowe to jedz do adf tam kupisz z ukrytymi wadami auto powypadkowe. handlowcy sciemniaja ze sa to auta bezwypadkowe a w rzeczywistości jest inaczej, kłamią i (usunięte przez administratora) tragedia . nie polecam

warczak1989@onet.pl

adf serwis to nie kończący się koszmar od zamówienia usługi serwisowej wraz z obsługą na warsztacie jak i w biurze ,bałagan, nikt nic nie wie kłamstwo na kłamstwie panów w biurze.po serwisie dokładnie wymianie czujnika w silniku omal nie spłonąłem w aucie omijajcie ten serwis to PRL Mariusz

Nie polecam firmy natomiast polecam omijać tą firmę szerokim łukiem system płac pracownika sprowadza się do tego że pracownik nie ma pojęcia ile będzie miał pieniędzy oczywiście wynagrodzenie nie jest adekwatne do włożonej pracy warunki pracy tragiczne wołające o pomstę załatwienie czego kolejek w tej firmie wiąże się z cudem problemem jest nawet nowe krzesło dla kierowników wszystko jest tak skonstruowane by pracownik pracował 24 godziny na dobę a pod koniec miesiąca na konto wpłynęło 2500 zł wszelkie prośby o podwyżkę są zamiatane pod stół osoba prezesa tez ma wiele do życzenia wszystko idzie przez tą osobę a powyższa osoba nie za bardzo lubi wydawać pieniądze „firmy „ pod koniec pare słów podsumowania ludzie proszę omijajcie ta firmę szerokim łukiem w tej firmie nie ma żadnej przyszłości z teraźniejszością tez nie jest za ciekawie firma tonie ludzie odchodzą masowo pozostaje tylko stała elita która ma najlepiej w tej firmie ustrój przypomina tem po 45 r koleżeństwo na każdym kroku wszyscy myślący ludzie chcący pracować i maja pojęcie o tym co robią albo odeszli albo są tego bliscy co może pokazywać jakie warunki są w tej firmie choć słowo firma może być nadużyciem to miejsce to tzw. „Umieralnia „ motto przewodnie pracuj dużo zarabiaj mało bynajmniej kierownictwo ma sprytny system obiecywania gruszek ma wierzbie stwarzając iluzje lepszego jutra lecz to jutro nie nadchodzi jakim byś nie był specjalista zrobią wszystko żebyś dostał tyle o ile byle przeżyć i żebyś myślał ze kiedyś będzie lepiej lecz gwarantuje ze nie będzie Nie dość ze nie ma pieniędzy to do tego brakuje wszystkiego brakuje narzędzi brakuje ludzi brakuje nawet długopisów często ludzie przynoszą swoje ponieważ nie maja czym pisać większość sprzętu przestarzała nie wspominając o kadrze informatycznej która jakby się zatrzymał w innej epoce wiec komputery nie działają po zgłoszeniu niesprawności czas oczekiwania koło miesiąca a i tak nie będzie działało jak wszystko w tej firmie pracownicy nie maja strojów doradcy handlowcy kierownicy każdy z innej bajki ponieważ dostaje się jedna koszule a jeśli nie lubi ktoś chodzić w brudnej to przynoszą swoje rzeczy wyglada to komicznie mechanicy wszyscy szarzy wyglada to komicznie stroje ogrodniczki cena koło 3 zł za kg poczekalnia dla klientów serwisu to mała kanapa jednoosobowa całokształt tej firmy jest komiczny wstyd tam pracować na każdej płaszczyźnie ta firma leży na każdej ona nie ma nic do zaoferowania żadnych benefitów żadnych bonusów za ciężka prace o gestach ze strony firmy można zapomnieć TA FIRMA to okręt lecz niestety płynący na dno jest to spowodowane brakiem zainteresowania pracownikiem brakiem inwestycji brakiem zarządzania brakiem funduszy TRAGEDIA polecam omijać to miejsce szerokim łukiem bo każda chwila w tej firmie to czas stracony

@Anonim

Ujęte idealnie

Ochuj

Komuna. Szew - nie mylić z Szefem, przełożonym, to luj nie potrafiący nic innego w życiu zrobić prócz darcia mordy i wyzwania. Mocny w swoich czterech sciankach. Żałosny jak jego zachowanie i wiecznie ten sam ubierany sweterek. Praca płatna za 8 godzin ale spróbuj wyjść o 17 po 8 godzinach pracy, patrzą na Ciebie(usunięte przez administratora)

Bogdan

Czy przed wynajmem muszę uiścić kaucję za auto? Jeżeli tak to w jakiej wysokości?

Nie doceniają pracownika, firma idzie na dno, zarobki w dziale serwis wachają się - w zależności od obrotów- tj średnio 1500/1700zł za cały etat +ciągłe nadgodziny, mobing i pracujące godziny. Spocony pracownik który na konto dostaje parę groszy- tyle tam zostało. Mnustwo zatrudnionych pracowników siedzących na L4 a pozostali muszą pracownać za nich. Marne perspektywy.Nie polecam nawet dla osób które chcą zdobyć fach- ŻADNYCH SZKOLEŃ, ZADNYCH INWESTYCJI W PRACOWNIKA. Ciągła rotacja, brak kierownictwa powoduje że ta firma to bagno. Umowy sporządzone tak że nie widomo ile zarobisz! żadnego socjalu tylko wymagania na miarę dużej korporacji która przynosi zyski. Nie dbają o nic- nawet na samoprzylepne karteczki ich nie stać.

Pepe

Prawda to totalne DNO..omijajcie firme szerokim łukiem szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Adf Auto Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Adf Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adf Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adf Auto Sp. z o.o.?

Adf Auto Sp. z o.o.