opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 802 ocen
Opinie(1331)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(1331)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Co nas wyróżnia?
  • .
  • Twoja kariera
  • .
  • OVB stories
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Co nas wyróżnia?

Twoja kariera

OVB stories

Częste pytania

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Biuro OVB
Gdynia - OVB HOLDING AG
Gorzów Wielkopolski - OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.
Krosno - OVB Allfinanz Polska Gorlice
Olsztyn - Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz
Radomsko - OVB Holding S.A.
Rzeszów - OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.
Warszawa - OVB
Wrocław - OVB Allfinanz Sp. z o.o Polska Spółka Finansowa.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Katarzyna Szpiech

    02.03.2023 15:40

    Pracownik

    Wspaniała firma, pełna profesjonalistów i ludzi, dla których dobro klienta jest na 1 miejscu. Pracuje tam 2,5 roku i nie mogłam trafić lepiej. Realizuje się zawodowo a dzięki licznym szkoleniom cały czas poszerzam swoją wiedzę. :) Firma idealna dla ludzi ambitnych i nastawionych na sukces. :)
    ReviewUserIcon
    Lui

    20.09.2025 00:42

    Pracownik

    Musiała Pani naprawdę trafić do złej struktury, pracuje rok w OVB i nie moge narzekać na nic, multum szkoleń, eventow, motywacji i wsparcia - złego słowa nie mogę powiedzieć bo to jaką firma daje możliwość się w głowie nie mieści!
    ReviewUserIcon
    Alex Denton

    23.05.2026 10:47

    Inne

    Zaczynasz tam generalnie od znajomych i od rodziny. Jak chcesz iść wyżej w tych ich strukturach to musisz rekrutować ludzi poniżej ciebie żeby oni też sprzedawali i tez rekrutowali. Jak chcesz się w to bawić na poważnie to musisz otworzyć se działalność gospodarczą. Pełen ZUS z księgowością to prawie 3000 zł a więc warto się 3 razy zastanowić czy to ma sens tym bardziej że śmigasz tam 100 procent na prowizji i bez podstawy. Przynajmniej na tych początkowych stanowiskach. Poza tym musisz przemyśleć skąd będziesz brać leady bo klasyczny telemarketing bez wcześniejszej zgody jest podobno zabroniony. A więc po twojej stronie będzie kupowanie lub zdobywanie leadów, reklama, dojazd do klienta, telefon itd.
    ReviewUserIcon
    Agentka

    06.04.2023 13:44

    Pracownik

    OVB jest wspaniałą, rodzinną firmą, gdzie można spełniać marzenia i osiągać sukcesy - warunek ? Trzeba być empatycznym , lubić pomagać ludziom i być pracowitym. Wszyscy którym w OVB nie wychodzi to w większości osoby leniwe, którym się wszystko "należy" - takie osoby najlepiej niech zostaną na etacie :) Współpracuję z firmą od ponad 3 lat, nikt mnie tak nie motywował poprzez wyjazdy kilka razy w roku za granicę, świetne eventy, darmowe szkolenia i nie płacił mi tyle za roboczo godzinę.
    ReviewUserIcon
    Doradca

    03.01.2026 11:41

    Pracownik

    To prawda - ludzie którzy chcą iść naprzód mają tutaj ogromne możliwości. Do OVB zgłasza się też wielu ludzi którym się nie chcę, mają nadzieję że ktoś będzie robił za nich, a później wylewają swoją frustrację z powodu własnego lenistwa. Trzymajcie się ciepło , OVB pokazało mi cel i otoczyło wsparciem - jestem za to bardzo wdzięczny.
    ReviewUserIcon
    Gustavo

    30.04.2026 17:14

    Inne

    Edzia brawo,bravissimo Ma Mentorko😊 Empatyczna,Pracowita,Elokwentna Dobra Samarytanko 😊 Druga Rodzina wspiera,radzi,nigdy nie zdradzi :)
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    06.06.2023 16:28

    Pracownik

    Niestety ludzie, a szczególnie polacy mają tendencję do oceniania rzeczy przed zapoznaniem się z nimi. I tutaj firma cierpi najbardziej, bo każdy działający a już na pewno każdy kierownik i wyżej, współpracujących z OVB wyjaśnił by wam na czym polega działanie w firmie. Po pierwsze MLM to jest wysłanie komuś kodu do rejestracji i używanie produktów danej firmy a następnie jeśli są dobre, polecanie ich znajomym żeby też mogli skorzystać z dobrych jakościowo produktów jeśli ich na to stać, a na samym końcu mieli możliwość zarabiania z tego że używają tych produktów. OVB nie ma swojego produktu, zajmuje się polecaniem różnych rozwiązań które już istnieją na rynku i które oferują instytucje znacznie bardziej rozpoznawalne niż ona sama, czyli nie jest to MLM. Jeśli was ciekawi jak wygląda struktura to radzę się umówić z taką osobą i ją o wszystko dokładnie wypytać, a nie snuć jakieś mongolskie wizje, które nie mają żadnego zastosowania w rzeczywistości. Po drugie Piramida finansowa jest wtedy, jak jakaś osoba mówi Wam że weźmie wasze pieniądze i obiecuję/gwarantuje(to jest słowo klucz) Wam zyski które znacząco przekraczają wszystko co jest oferowane na rynku finansowym (30,40,50,100% w ciągu roku) a potem wypłaca kilku pierwszym osobą takie zysku po poleceniu znajomych tak żeby z ich pieniędzy wypłacić zyski tym pierwszym osobą. W tych produktach pieniędzmi zarządzają firmy takie jak compensa, hestia, ING, uważanie że te firmy to piramida finansowa to tak jakby całe działanie KNF pogiąć i wrzucić do kosza. Nie po to jest komisja nadzoru finansowego żeby każdemu przybijać piątkę że robi świetną robotę. Sprawdźcie sobie czy dana firma lub osoba jest weryfikowalna w KNF a potem dopiero zacznijcie wszystkim mówić że coś jest albo nie jest piramidą finansową. OVB działa na zasadzie franczyzy, czyli ze wszystkiego co oferuje można sobie wybrać dziedziny w których chce się działać, są niektóre biura które robią tylko ubezpieczenia, są takie które zajmują się tylko inwestorami, większość natomiast działa na zasadzie all finance, czyli jest wam w stanie doradzić we wszystkim, innymi słowy jeśli ktoś z OVB wam coś obiecuje to źle wykonuje swoją pracę, my nie jesteśmy po to żeby wam coś obiecywać tylko pokazać działanie różnych rozwiązań. Po trzecie Jeśli ktoś w miarę rozumie jak działa OC czy Kredyt to jest analfabetą finansowym, a niestety na tym wiedza finansowa większości polaków się kończy, a zaufajcie mi to jest tylko 2% całości, którą pasowało by wykorzystać dla swojego dobra jeśli nie chce się być kłębkiem nerwów przez całe swoje życie. OVB opisuje jak dana osoba może sobie właśnie z tego całego rynku skorzystać dla swojej korzyści. To nie jest tylko proponowanie produktów to jest cała wiedza finansowa którą mają ludzie i firma od ponad 50 lat istnienia, (z czego 30 w PL). A to że wy nie chcecie z tego skorzystać to jest tylko informacja o Was samych. Na wszystkich rozwiniętych światowych rynkach finansowych jak w Stanach, Niemczech, Francji, Australii, Anglii ludzie mają takich doradców od pokoleń i całują ich po rękach, a polacy zamiast schować dumę w kieszeń i raz w życiu stwierdzić, "no dobra zlew to naprawie, koło to sobie zmienię, ale z tym to ja sobie sam nie poradzę", brną w tą swoją krótkowzroczność i po 20-30 latach się dziwią że "jak to Ci Niemcy (usunięte przez administratora)! tacy bogaci, a ja emerytury 1500zł mam.." Niestety za całą biedę która dotyka was i pokolenia w przód jesteście sobie sami winni przez takie podejście...
    ReviewUserIcon
    Monika

    31.01.2024 12:05

    Pracownik

    Sama prawda. Najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie mają pojęcia jak dana firma działa, a swoją wartość budują na oczernianiu innych. Smutne, Pracuję tutaj od 6 lat i nie wyobrażam sobie lepszej pracy, ale podkreślam że pracuję a nie leżę i narzekam że mi nie spada z nieba. Mój menadżer dotrzymał słowa w każdym punkcie z rozmowy rekrutacyjnej. Zaufałam, pracuję i jestem szczęśliwa.
    ReviewUserIcon
    Odporny na manipulacje

    14.12.2024 20:04

    Inne

    Co za wywód, a sprowadza się on do jednej konkluzji - Ci co nie doceniają OVB to krótkowzroczni głupcy oraz ignoranci. To Twoje własne przemyślenie czy wyniosłeś to ze szkoleń?
    ReviewUserIcon
    agatawi

    21.11.2022 10:59

    Pracownik

    Rok temu zostałam zrekrutowana do OVB, stwierdziłam, że jak nie spróbuję to nie będę mogła się wypowiadać w tym temacie.., jestem rok i na razie brnę dalej, powiem tak jak w każdej pracy i biznesie "samo się nie zrobi" jeśli pracujesz, próbujesz to sprzedajesz i zarabiasz, jeśli nic nie robisz to nie zarobisz, po prostu tak jest wszędzie. Nie można Firmy obrzucić błotem, bo ktoś kogoś źle rekrutował, to sa ludzie jeden zrobi to dobrze, profesjonalnie, a drugi zrobi to beznadziejnie. Ale samo OVB daje zarobić dobre prowizje, wypłaca śroski w ciągu 2 dni, szkoli za darmo, robi dużo iwentów, można poznać ciekawych ludzi. Mnie nikt Mercedesa nie obiecywał, ja teraz wiem, że jak będę budować bazę klientów to sama na niego zarobię, bo możliwości finansowe daje wielkie. Tu nikt nikomu nic nie narzuca to nie jest etat, ale pokazują jak można zarobić i po roku wiem, że działanie wg schematu działa :)
    ReviewUserIcon
    Grzeniac

    21.11.2022 15:06

    Pracownik

    Ogólnie się zgadzam, poza ostatnim stwierdzeniem - działanie wg schematu. Wg mnie, działanie wg schematu zabija kreatywność. Ja korzystam ze schematu, ale szukam i sprawdzam też inne opcje. Nie można być tylko i wyłącznie "małpką", która naśladuje innych. Trzeba znaleźć własną ścieżkę, na której będziemy czuli się dobrze.

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Hejnal

    14.05.2026 07:55

    Pracownik

    Złego słowa nie mogę powiedzieć, piszę jako pracownik ale znam produkty i podejście do klienta także mogę się wypowiedzieć za obie strony
    #AgentUbezpieczeniowy

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    An

    07.05.2026 17:04

    Kandydat

    Hej, mam kilka pytań: 1. czy jeśli zrezygnuję z pracy w trakcie egzaminów (jest ich kilkanaście) muszę ponosić jakieś opłaty za nieprzystąpienie do nich? 2. czy zakaz konkurencji wynikający z umowy jest w każdym wypadku silnie respektowany, czy jednak można się w jakiś sposób dogadać? z kim to najlepiej załatwić, z kierownikiem oddziału/bezpośrednim przełożonym czy z centralą? Chodzi mi głównie o zakaz konkurencji dot. sprzedaży innych produktów finansowych lub współpraca z jednym z podmiotów których produkty OVB oferuje dziękuję za odpowiedzi

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    A

    19.03.2026 19:15

    Inne

    Witam...może ktoś jasno napisać jaka jest umowa na początek pracy? Czy jest to umowa o pracę czy na własnej działalności? Dla mnie wpisy na plus brzmią jak wpisy jakiejś sekty i są pisane jakby ze sztancy ...

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Karolcia

    03.03.2026 19:51

    Kandydat

    Na jakiej umowie jesteście zatrudnieni w OVB?
    ReviewUserIcon
    Bart

    01.03.2026 21:03

    Pracownik

    Jestem w firmie już prawie od roku. Chciałem postawić drugą nogę, zacząć uczyć się nowego zawodu, czegoś nowego. Jest tutaj ogromna ilość szkoleń, bardzo dużo wsparcia, i jestem zadowolony z warunków oraz możliwości. Co prawda, to jest praca która wymaga chęci pracy, ale jeżeli ma się sprawy poukładane w głowie to nie stanawia to problemu. Osobiście nie mogłem trafić lepiej ;) Jak nie wierzysz, to porozmawiajmy!
    ReviewUserIcon
    Zdziwiony

    31.10.2025 18:38

    Kandydat

    Czy to normalne, że na spotkaniu informacyjnym, aby sprawdzić chęć przystąpienia do firmy trzeba zakładać konta bankowe? Konta są z polecenia, więc osoba która mnie zwerbowała otrzymałaby prowizję. To trochę dziwne i śmierdzi mi.
    Company logo
    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    04.11.2025 16:41

    Pracodawca

    Dzień dobry, informujemy, że tego rodzaju praktyki nie są stosowane w naszej firmie. Prosimy o kontakt z centralą OVB pod adresem: [email protected] , aby zapoznać się szczegółowo z opisaną sytuacją. Dziękujemy i pozdrawiamy. Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    KW

    09.01.2026 15:05

    Kandydat

    Jako osoba biorąca udział w rekrutacji, która dostała się do drugiego etapu (po dwóch spotkaniach informacyjnych na zoomie) potwierdzam, że OVB nie prosiło mnie o zakładanie żadnych kont bankowych.
    ReviewUserIcon
    Ollala

    22.11.2025 10:43

    Pracownik

    Jestem przedsiębiorcą, zastanawiające jest jedno, jak dużo osób liczy na pieniądze za to że "są". Nie widziałam lepszego modelu współpracy niż struktura. Nie dowozisz wypadasz, nikt ci nie napcha kasy do kiejdy za to ze robisz dobre wrażenie. Nikt nie zapłaci twoich zusow i podatków jeśli do niczego się nie nadajesz. Niestety na myśl nasuwa się jedno, przychodzą tu również osoby, które próbują wyjść z etatu, ale nie są w stanie wiele z siebie dać, padają w tym biznesie. Ludzie którym system wyprał mózg, ucz się, studiuj 5 lat, później rób podyplomowe kolejne dwa, a może jak będziesz najlepszy dostaniesz pracę. Tutaj po kilku szkoleniach jesteś gotowy na zarabianie pieniędzy. Dostajesz zajebiste produkty, które możesz sprzedawać. Tu się nic nikomu nie należy, na swoje podatki, zusy, zarobione tysiące, dziesiątki czy setki tysięcy pracujesz Ty sam. Nie umiesz? Wracaj na etat, tam możesz dać z siebie 15%, może nikt nie zauważy, a zawsze cos zarobisz 😊 Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    22.10.2025 20:24

    Były pracownik

    Nie polecam. Imprezy firmowe i wyjazdy na wakacje z ludźmi z pracy to strata czasu. Zrezygnujcie z tego. Robicie pranie mózgu ludziom. Rozwalanie rodziny. Są pracownicy którzy nie chcą brać w tym udziału.
    Company logo
    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    23.10.2025 17:13

    Pracodawca

    Panie Mateuszu, współpracując z OVB jest Pan niezależnym przedsiębiorcą, sam Pan sobie organizuje czas pracy i decyduje czy bierze udział w danym evencie czy nie. Model współpracy pozwala na elastyczne podejście. Pikniki rodzinne i wspólne wyjazdy, nie są obowiązkowe. Naszym Współpracownikom oferujemy wiele szkoleń, które są po to, by pomóc w zdobyciu wiedzy i umiejętności. Każdy może także skorzystać z narzędzi cyfrowych i szkoleń produktowych online. W razie pytań i uwag zapraszamy do kontaktu z Centralą OVB. Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2025 19:33

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Seba

    02.08.2025 16:30

    Były pracownik

    Z tego co pamiętam, pierwsze pieniądze pojawiają się mniej więcej po dwóch miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Najpierw trzeba przejść proces wpisu do KNF, który trwa do 14 dni — i dopóki nie ma się tego wpisu, nie można legalnie sprzedawać produktów ubezpieczeniowych. Bez tego ani sprzedaż, ani wypłata prowizji nie są możliwe. Z własnego doświadczenia — zdecydowanie odradzam pracę w OVB. Model działania oparty jest głównie na rekrutowaniu kolejnych osób, a nie na realnym doradztwie finansowym. Prowizje za zdecydowaną część produktów należą do jednych z najniższych na rynku, a jakość szkoleń pozostawia wiele do życzenia są one bardziej motywacyjne niż merytoryczne i nie przygotowują wystarczająco do pracy z klientem ani do zrozumienia produktów finansowych.
    ReviewUserIcon
    Lui

    20.09.2025 00:47

    Pracownik

    Nie wiem co Pan tu wypisuje tak szczerze, jeśli chodzi o sprzedaż jest ona możliwa od pierwszego dnia pracy. Wprowadza Pan ludzi w błąd! Prowizje są na wysokim poziomie - mam wiele znajomych w innych towarzystwach i nikt nie dostaje premii takiej jak my, nie wspominam już o tym, ze nie mamy planów sprzedażowych co jest dużym plusem!
    ReviewUserIcon
    Majki

    06.09.2025 17:32

    Pracownik

    Jestem zdumiony opiniami na temat firmy, które niestety przeczytałem przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną. Poszedłem już negatywnie nastawiony spodziewając się faktycznie MLMu i jakiegoś naciągania na gówniane produkty. Po rozmowie mieszane odczucia, bo jestem wyczulony na gadki o mega wysokich zarobkach od ludzi, którzy są już Dyrektorami i innymi menadżerami, ale tutaj sytuacja okazała się trochę inna. Gość powiedział wprost, że tak ma furę za prawie milion, zarabia prawie 100k miesięcznie, ale zapieprzał na to ponad 20 lat i ze tego nie osiągnę w rok. Na pewno pokazało mi to jakąś wizję przyszłości. Spróbowałem i dzisiaj po miesiącu pracy mimo że nie jestem tu nikim wielkim widzę skąd te złe opinie: firma jest dla typowych achiverów, a nie etatowców, tutaj przyszłość mogą mieć ludzie, którzy chcą zarabiać za efekty swojej ciężkiej pracy, a nie zadowalają się trójką podstawy i dwójką premii. Żadna piramida czy MLM - dokładnie skonstruowana struktura firmy, gdzie na awans zapracowuje się wynikami, na wyższe zarobki zapracowuje się pracą, a nie zbijaniem bąków. Są szkolenia, jest rozwoj, są możliwości, są dobre wypłaty. Jak ktoś ma problem z tym, że zły Pan z OVB chciał żeby pracował to się nie dziwię, że z takim nastawieniem krytykujecie firmę. O nieeee, ktoś Ci kazał znaleźć klienta na ubezpieczenie czy kredyt - a Ty myślałeś, że będziesz siedział, pił kawę i dostawał za to wypłatę?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.05.2025 19:05

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aleksander

    05.08.2025 10:08

    Kandydat

    Seba, wzbudzasz moje zaufanie po samej składni i merytorycznej wypowiedzi. Podpowiedz zatem proszę w kierunku których firm patrzeć z tejże branży? Gdyż byłem niemal zdecydowany aby uderzyć tutaj, ale teraz mam wątpliwości. Nadmienię, że prowadzę działalność, ale ze względu na dużą ilość czasu szukam dodatkowej pracy.
    ReviewUserIcon
    Maciek87

    18.08.2025 18:12

    Inne

    W OVB, to najwyżej pracuje samozatrudniony, a nie przedsiębiorca... 😀
    ReviewUserIcon
    Proszę nie manipulować

    04.07.2025 21:55

    Inne

    Z tego co mi wiadomo, pracą można nazwać sytuację kiedy pracodawcę a pracownika łączy UMOWA O PRACĘ. B2B (własna działalność pracownika, czy rózne umowy o arcydzieło W ŚWIETLE PRAWA NIE SĄ PRACĄ a WSPÓŁPRACĄ).
    ReviewUserIcon
    Proszę nie manipulować

    04.07.2025 21:49

    Inne

    Mam poważne wątpliwości czy współpraca na zasadach B2B (własna działalność) może być przez zlecieniodawcę PRACĄ skoro w rozumieniu Kodeksu Pracy PRACĄ NIE JEST!
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.02.2025 12:03

    Inne

    A czy ktoś może odpowiedzieć czy poza tą pseudo umową dostaje się chociaż jakiś służbowy laptop i telefon ? Zapomniałam dopytać na rozmowie i teraz się zastanawiam czy będę musiała całemu miastu podać swój prywatny numer. I czy rzeczywiście są takie super tysiące do zarobienia jak to przedstawiają na rozmowach, bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć…
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    31.05.2025 01:44

    Były pracownik

    Odpowiadając, nie dostanie Pani służbowego laptopa, telefonu, a nawet karty SIM z numerem telefonu. Co do umowy jest to tzw umowa agencyjna, czyli wynagrodzenie prowizyjne, wszystkie składki musi sama Pani odprowadzić, o księgowość się zatroszczyć. Czy warto? Nie.
    ReviewUserIcon
    Anja

    24.06.2025 18:14

    Inne

    Jako praca dodatkowa obok pracy etatowej? Polecasz? Czy trzeba mieć jednak dużo wolnego czasu na agenturę?
    ReviewUserIcon
    Szymon Mokrycki

    12.06.2025 20:19

    Pracownik

    3 lata w firmie i to nie jest korpo, a własny biznes nie każdy dźwignie. Firma płaci za efekty.
    ReviewUserIcon
    Anja

    24.06.2025 18:11

    Inne

    Jako praca dodatkowa na początek by nie rezygnować z etatu ile godzin dziennie trzeba poświęcić?
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    09.05.2025 20:04

    Były pracownik

    Omijajcie tę firmę wielkim łukiem. Jeśli chcecie w niej pracować odpuść poszukaj innego pracodawcy. W ovb tylko wyglądają piękne szkolenia a najlepsze na każdym szkoleniu slajdu Mercedesów i innych luksusowych marek żeby ci zrobić w głowie show ile będziesz zarabiać, jak zdobędziesz dobrego klienta będą nosić Cię na rękach natomiast jak będziesz potrzebował pomocy dla klienta żeby pomóc z problemem wypna na Ciebie (usunięte przez administratora) pięknie zawsze mówią pomocy zero. Co do agentów ovb dużo nieudaczników tak samo możesz trafić na przełożonego nieudacznika. Prowizje wypłacają w terminie ale za kilka miesięcy będą ci odbierać że niby źle coś zrobiłeś i zero pomocy w wyjaśnieniu sprawy
    ReviewUserIcon
    OVB

    13.05.2025 17:59

    Inne

    Panie Krzysztofie, stanowczo nie możemy się zgodzić na tego rodzaju zarzuty. Gdyby miały one rzeczywiste podstawy, firmie trudno byłoby się utrzymać na rynku. Tymczasem działamy w Polsce z powodzeniem ponad 30 lat, obsługując blisko 800 tys. Klientów. Nasi Doradcy mają stałe zaplecze i wsparcie, zarówno w strukturach lokalnych, jak i w Centrali OVB. Zawsze zachęcamy, aby w przypadku pytań lub wątpliwości kierować je bezpośrednio do nas – jesteśmy otwarci na rozmowę i gotowi do wyjaśnienia każdej sytuacji. Anonimowe oskarżenia nie sprzyjają rzeczowej dyskusji, ani nie oddają pełnego obrazu rzeczywistości. Rozumiemy, że nie każdemu odpowiada charakter pracy pośrednika – bo nie jest to łatwa praca. Niemniej jednak, każdemu dajemy szansę na rozwój i wykorzystanie swojego potencjału. Jeśli ktoś nie widzi dla siebie dalszej drogi w tej branży, życzymy odnalezienia własnej ścieżki kariery i satysfakcji z wykonywanej pracy. Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Dawid Ćwiek

    11.03.2024 13:58

    Pracownik

    W grudniu 2023 minęły 2 lata mojej współpracy z firmą OVB. Przed podpisaniem umowy odbyłem wiele spotkań i rozmów biznesowych, poszukując firmy, która da mi możliwość rozwoju w sferze personalnej oraz merytorycznej w dziedzinie ubezpieczeń. Zdecydowałem się na OVB. Dlaczego? OVB to nie tylko ogromny koncern finansowy, stabilny i zrozumiały plan kariery dostępny dla każdego na równych zasadach, ale głównie pozytywni i dostępni ludzie, którzy zarządzają firmą. To wyjątkowa możliwość współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i ich Menadżerami, którzy zawsze służą rzetelną informacją i profesjonalnym wsparciem. Budowa i skupienie całego mojego zespołu w OVB, głównie na segment życiowy, daje poczucie bezpieczeństwa i wiedzę przydatną w trudnych sytuacjach, w których najczęściej nasi Klienci pozostawali sami. Dzięki nabytym umiejętnościom, pracy z ludźmi wiem, że to co robię ma sens i długoterminowe znaczenie dla mnie i moich bliskich. Gorąco polecam ;)
    Company logo
    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    28.03.2025 10:29

    Pracodawca

    Dzień dobry, każda osoba, która rozpoczyna współpracę z OVB otrzymuje plan kariery - jasno określone kryteria awansu. Każdy ma szansę osiągnąć stanowisko i zarobki menadżerskie. W każdej firmie, dyrektor zarabia więcej niż osoba rozpoczynająca pracę. Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Lila

    16.04.2025 17:34

    Inne

    Ale oni kiedyś zaczynali od zera też byłi na tej samej lini co zwykły pracownik nikt od razu dyrektorem nie jest hahah
    ReviewUserIcon
    Katarzyna Rogóż

    28.02.2025 10:54

    Pracownik

    Mijami rok, odkąd jestem w OVB. Moje wnioski. 1 Chcesz mieć wyniki musisz się przyłożyć. Trzeba uczyć się produktów, ale jest cała masa szkoleń też online, więcOK. 2 Ludzie piszą tu, że klienci to tylko rodzina i znajomi. Ja właśnie najpierw sprawdziłam dla moich najbliższych, jakie ubezpieczenia mają, jakie warto mieć, a z jakich nie korzystać. Jak umiesz dobrze zrobić analizę finansową swojej rodzinie, możesz zaplanować i cudze finanse. Taki plan każdy powinien robić sobie co roku. 3 Nie bój się ludzi i buduj kontakty. OVB daje szanse aby pracować na siebie i naprawdę dobrze zarabiać. Tylko nie ma co czekać, że wszystko samo i szybko przyjdzie????
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    25.02.2025 15:04

    Pracownik

    Jest spoko. Można zarobić swoje. Polecam!
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2025 14:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olga

    30.01.2025 14:21

    Inne

    Nie poradziła sobie, bo nie miała już kogo nagabywać na te konta oszczędnościowe i inne rzeczy z waszej oferty, a przełożony ją cisnął - zrezygnowała, bo nie będzie ludzi chyba zaczepiać na ulicy i pytać czy chcą konto oszczędnościowe. Bądźmy szczerzy - tak to wygląda właśnie, szukanie klientów wsród znajomych. Nie przypominam sobie aby dostała w pracy pokój, biuro i laptopa, gdzie mogliby przychodzić ludzie, którzy faktycznie chcą coś kupić. Ja jak chce kupić np. auto to idę do salonu i po prostu kupuje - tam czeka na mnie sprzedawca, załatwiam wszystkie sprawy i dokonuje zakupu. Sprzedawca nie lata za mną po mieście i nie wypisuje na fejsie z pytaniami czy znam kogoś kto by chciał samochód xD a tu tak było, z resztą nie z nią jedna miałam do czynienia z OVB.
    ReviewUserIcon
    Łukasz G.

    05.02.2025 12:12

    Pracownik

    Szanowna Pani, pracuję w OVB od 8 lat, więc wiem z doświadczenia na czym polega praca. Po pierwsze – to budowanie dobrych relacji z klientami i nie można mówić, że każdy bazuje tylko na swoich znajomych czy rodzinie. Moi Klienci to ludzie z różnych środowisk i branż, a jeśli ktoś jest zadowolony to sam zachęca innych do umówienia się ze mną na bezpłatną konsultację. Co do pokoju w biurze, my pracujemy bardzo często zdalnie, a z klientami umawiamy się tam, gdzie jest im wygodnie. Skończyły się czasy biur i petentów. Jak toś chce pracować w biurze, może , ale większość z nas woli pracę elastyczną. U nas jest dlatego też wielu dwuzawodowców, bo OVB to jest często praca dodatkowa. Pozdrawiam wszystkich użytkowników portalu, którzy tu zaglądają
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    ul. Ludwika Mierosławskiego 11A 01-527 Warszawa

    NIP:5221012197

    REGON:01022634000000

    KRS:0000022449

    https://www.ovb.pl
    Branża główna: Wsparcie ubezpieczeń

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.01.2025 17:48

    Inne

    @Pracodawca Wasi przedstawiciele z okolic brzozowa mało profesjonalni , słabo wyszkoleni . Zdarza się że nie wiedzą nawet o czym mówią . Na siłę umawiają się na spotkanie nawet jeśli dana osoba nie jest zainteresowana tego typu spotkanie . Jak już się umówisz to wciskają ciemnote , mówią jakimś wyuczonym schematem , a jak zadasz pytanie którego w tym schemacie nie ma to jest problem i odchodzenie od odpowiedzi . Jak już nie wiedzą co odpowiedzieć to tłumaczą się że dopytaja . Niestety nie dowiem się czy dopytali bo na drugie spotkanie nie miałam już ochoty słuchać tych wyuczonych na blachę tekstów . Przygladnijcie się im bo psują wam reputację a nie jest to tylko moja opinia bo znajomi myślą podobnie
    ReviewUserIcon
    Marzena Kulon

    24.01.2025 15:02

    Inne

    Weszłam na ten portal ponieważ dostałam propozycję pracy w OVB i byłam ciekawa opinii na temat firmy. Powiem szczerze, że jestem zaskoczona tym co tutaj czytam. Zwłaszcza, ze wcześniej miałam do czynienia z przedstawicielami, jestem klientką OVB od 3 lat. Nikt nie wywierał na nas presji co mamy kupić. Mój mąż miał nawet szkodę zagranicą i odszkodowanie zostało mu bardzo szybko wypłacone, bez żadnych problemów. Tym bardziej mogę z własnego doświadczenia powiedzieć coś o obsłudze. Od samego początku do końca byliśmy rzetelnie informowani i kierowani co mamy robić. Jako klientka nie mam zastrzeżeń. A jak zacznę współpracę , to podzielę się tez swoją opinią.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2025 21:12

    Inne

    Dlaczego wszystkie negatywne opinie cały czas usuwacie ? Boli jak ktoś napisze prawdę na temat waszych pracowników ? Chyba dobrze żeby ludzie wiedzieli kogo unikać w spotkaniach i ewentualnie umówić się z kimś bardziej profesjonalnym niż wasi pracownicy z Brzozowa
    ReviewUserIcon
    @współpracownik

    15.01.2025 16:05

    Pracownik

    Ja dołączyłem do zespołu OVB 2 lata temu. Jest to dla mnie dodatkowy dochód i gorąco polecam, ponieważ mogę bez problemu połączyć pracę zawodową ze współpracą OVB. I oczywiście mam stałe wsparcie ze strony swoich opiekunów, tak samo osoby w mojej strukturze otrzymują odemnie pełną pomoc.
    ReviewUserIcon
    Ten język kłuje w oczy

    23.11.2024 23:55

    Kandydat

    Czytam tak te opinie i one wszystkie wyglądają jak spod sztancy. Czy to jakiś specyficzny język tej "organizacji" czy ktoś tak pisze z przekory, dla żartu z nutką ironii? Ta euforia, górnolotne sformowania, wszystko tam jest wspaniałe, jesteśmy jak rodzina itp. itd. Ogarnia mnie niepokój jak to czytam, nawet firmy będące najlepszymi pracodawcami na całym globie nie są tak opisywane. Mało się pisze w tych komentarzach o "technikaliach" dlaczego tu fajnie się pracuje, tylko w każdym zdaniu jest taki duży ładunek emocjonalny a mało treści merytorycznych. Może na kimś bardzo młodym kto zaczyna swoją drogę zawodową takie słowa robią fajne wrażenie, ale dla mnie człowieka, który ma dużą wiedzę z zakresu socjologii, czy psychologii oraz pracowałem lata w tradycyjnym handlu (przedstawiciel handlowy, menadżer), jako osoby która już nie z jednego i nie z dziesięciu pieców chleb jadła to wszystko brzmi tak sztucznie, nieszczerze, pokazowo, wręcz teatralnie. Chciałbym się mylić, ponieważ ja każdemu życzę jak najlepiej.
    ReviewUserIcon
    OVB

    16.12.2024 11:15

    Inne

    Dzień dobry, no cóż, trochę to smutne, że tak wielu osobom trudno jest uwierzyć w możliwość pracy, o której można mówić z entuzjazmem. Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Do rzeczy

    19.12.2024 13:38

    Inne

    Pracy czy współpracy? Zatrudniacie agentów/przedstawicieli na Umowę o Pracę, że używacie słowo ""praca""?
    ReviewUserIcon
    Agata

    10.12.2024 23:56

    Pracownik

    Pracuję w firmie ponad 3 lata. Podoba mi się wizja pomagania ludziom i poszerzania ich wiedzy finansowej. Dla mnie ma znaczenie też to, że moja praca jest etyczna - nic nikomu nie musze wciskać, nie mam celów sprzedażowych, nikt nie uczy mnie technik jak zmanipulować klienta, by coś kupił. Praca polega na uświadamianiu klientów jak wygląda rynek finansowy i jak mogą z niego korzystać. Osobiście polecam :)
    ReviewUserIcon
    To nie lata 90-te

    22.11.2024 23:00

    Kandydat

    Zaproszono mnie na spotkanie znajdując mnie na PORTALU PRACY. Wszystko ok, może ktoś ma dużą i życzliwą rodzinę i kilku wiernych przyjaciół i pomogą swojemu członkowi i kupią od niego jakaś polisę czy inną usługę finansową i co dalej......? Jedyne co pozytywnego mogę powiedzieć o tej rozmowie to po pierwsze, że nie owijano niczego w bawełnę a po drugie, że odbyła się zdalnie więc nic mnie nie kosztowała. Ale zrozumiałem, że cały ten "biznes" skonstruowany był jak skonstruowane były w latach 90-tych sprzedawanie super-garnków lub super-odkurzaczy. Własna działalność, własne narządza pracy, własny ZUS, własny samochód, własne paliwo, żadnej gwarantowanej podstawy itp.,- dla firmy żadnego ryzyka, całe ryzyko po mojej stronie. Sorry, to już bardziej pewne i przewidywalne jest wejście w jakaś franczyzę. Jeszcze wysoki rangą Pan który ze mną rozmawiał mówiąc, że jak znajdę pracę (obecnie jestem bezrobotny dlatego mój profil na portalu pracy) to mogę bajerować współpracowników i im opychać te „produkty”. No już to widzę, że TEN Pan ma na przykład piekarnię a ja zamiast wypiekać chleb aby rano trafił do sklepów bajeruję piekarzy aby coś prywatnie kupili czy ubezpieczyli. Może jestem zbyt staroświecki, ale zgodził bym się nawet na samozatrudnienie lub umowę śmieciową ale jak można oczekiwać, że osoba bezrobotna będzie wykładać kasę na dojazdy na spotkania, ZUS i inne koszty czekając aż po czasie coś zacznie się kręcić choć jakoś słabo wierzę, że to kiedyś zaczęłoby się zwracać. Jeśli taki model sprzedaży jeszcze by sprawdzał się to dlaczego jak chcesz kupić lodówkę to idziesz do elektro marketu a nie kupujesz u domokrążcy itd. Jest tyle banków, tyle firm ubezpieczeniowych, że nie muszę U CIOCI NA IMIENINACH wypytywać się o korzystną ofertę finansową albo odwrotnie będąc u tej Cioci oferował innym gościom takie produkty.
    ReviewUserIcon
    Zla

    21.11.2024 10:31

    Inne

    Już drugi raz spotykam się z sytuacją, że państwa pracownik udaje zainteresowanie romantyczne, relacją i zainteresowanie moją osobą tylko po to, żeby umówić się na randkę, na której przedstawi mi ofertę pracy u państwa. A gdy się nie zgadzam, próbuje przedstawić mi oferty państwa firmy. Co za ohydny, nieprofesjonalny sposób zdobywania klientów i pracowników przez granie na cudzych uczuciach!
    Pracodawca

    21.11.2024 11:49

    Pracodawca

    Dzień dobry, w takiej sytuacji bardzo prosimy w pierwszej kolejności o zgłoszenie do Centrali OVB, gdzie zajmie się tym nasz Compliance. Jeśli taki sygnał nie został jeszcze zgłoszony, prosimy niezwłocznie o email na adres: [email protected]. Dziękujemy.
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    09.10.2024 21:50

    Kandydat

    Czy po zdaniu egzaminów licencyjnych i rezygnacji z pracy w OVB otrzymane licencje się zachowuje np do podjęcia innej pracy w ubezpieczeniach? Czy po rezygnacji z pracy trzeba zdawać wszystkie egzaminy na nowo?
    ReviewUserIcon
    OVB

    10.10.2024 11:47

    Pracownik

    Dzień dobry, Na to pytanie powinna udzielić odpowiedzi firma, w której zamierza się podjąć współpracę. Ustawowo, licencja nie przepada. Nowy pracodawca często prosi tylko o uzupełnienie KRK, świadectwa ukończenia szkoły średniej i oświadczenia o zdolności do czynności prawnych. Na podstawie uzupełnionych dokumentów zgłasza do KNF wniosek o rejestrację. Bywa jednak, jak w przypadku naszej firmy - OVB, że prosimy o ponowne zdanie egzaminu, nawet jeśli dana osoba ma potwierdzenie zdania np. Hestii Życie. Związane jest to z wymogiem szkoleń zawodowych IDD i datą uzyskania wpisu do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych. Po zakończeniu współpracy z Agencją czy Zakładem Ubezpieczeń, pracodawca ma obowiązek zgłoszenia wyrejestrowania w KNF w ciągu 7 dni od rozwiązania umowy. OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. ul. Mierosławskiego 11A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 28 mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Yolo

    02.10.2024 20:12

    Były pracownik

    Nigdy więcej.(usunięte przez administratora) Uciekaj gdzie popadnie, byle nie do OVB, bo i tak nic nie osiągniesz, bo Ci wyżej dają Ci posmakować bycia kierownikiem oddziału i już wyżej nie sięgniesz bo cie będą blokowali.
    ReviewUserIcon
    OVB

    07.10.2024 10:25

    Pracownik

    Dzień dobry, dziękujemy za Pana/Pani opinię, przykro nam, że ma Pan tego typu zdanie. Nie zgadzamy się jednak z takim twierdzeniem. Przeczy temu również praktyka i doświadczenia osób, które osiągają sukcesy zawodowe i kolejne szczeble kariery w OVB. Stopień kierownika oddziału to pierwsze stanowisko menedżerskie, osoby, które je osiągają mogą brać udział w szkoleniach organizowanych przez Centralę OVB, rozwijających kompetencje menedżerskie. Centrala jest także miejscem, gdzie należy zgłaszać wszelkie uwagi i ewentualne nieprawidłowości (Dział [email protected] ). Każdy współpracownik może i powinien w przypadku wszelkich pytań, wątpliwości lub napotkanych trudności, skontaktować się z Centralą OVB, aby uzyskać odpowiednie wsparcie. Zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    mto

    06.09.2024 15:24

    Pracownik

    Praca w OVB może być satysfakcjonująca dla tych, którzy są gotowi poświęcić czas i wysiłek, aby osiągnąć sukces. Tu trzeba być wytrwałym i zdeterminowanym i takie osoby mają największe szanse, aby rozwinąć karierę w branży finansowej. Rynek finansowy - to miejsce, gdzie nieustannie zachodzą zmiany i wchodzą nowe regulacje prawne. Trzeba być otwartym na nowe wyzwania i stale się uczyć. Dlatego od razu uprzedzam, jeśli ktoś szuka łatwego i szybkiego zarobku, OVB nie będzie odpowiednim miejscem. Wynagrodzenie i sukces nie przychodzą od razu, lecz są rezultatem systematycznego i długoterminowego wysiłku. Tak więc ci, którzy liczą na szybkie wzbogacenie się, bez większego wkładu pracy i cierpliwości, mogą być rozczarowani. OVB to miejsce dla ludzi gotowych inwestować w siebie i swoją przyszłość zawodową, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy.
    Pracodawca

    09.09.2024 09:26

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W zakładce "Poznaj nas" oraz na naszej stronie www.ovb.pl , a także na kanałach mediów społecznościowych znajdzie Pani wiele informacji, które mogą być dla Pani interesujące. Zachęcamy także, aby bezpośrednio skontaktować się z wybranym przez siebie doradcą OVB - adresy znajdzie Pani tutaj https://www.ovb.pl/o-nas/nasi-doradcy.html Z wyrazami szacunku, Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. E-mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    31.08.2024 16:45

    Pracownik

    Patologią jest to że w tej firmie jest tylu dyrektorów kierowników.
    ReviewUserIcon
    Yetinka

    21.08.2024 20:35

    Pracownik

    Witam. Długo się wstrzymywałam, aby wystawić opinię, chyba licząc na cokolwiek pozytywnego ze strony tejże firmy. To najgorsze miejsce, w jakim było mi dane pracować. Pani Dyrektor z okręgu Krapkowoc(usunięte przez administratora) Rozmawia, pomaga i wspiera do pewnego momentu: kiedy nie jesteś jej zagrożeniem i kiedy ma z Ciebie zysk. Pracownika nie zwalnia się tak normalnie - wręczając wypowiedzenie, tylko usuwając go z portali społecznościowych i grup. Robią to wysoko postawieni Dyrekyorzy Krajowi. Ciśnienie 24h na dobę. Budowanie zespołu okej, ale nie chcesz wiedzieć ile trzeba oddać jak ,,banda" zaczyna się zwalniać. Można popaść w solidne długi, które ciągną się latami i które oddać trzeba. Robisz na każdego. Czyste MLM, a Ty dostajesz namniej i jesteś przysłowiowym ,,robolem" na ciemnym koncu, zwanym (usunięte przez administratora) Chcesz się rozwijać, wspinać - nie ma szans. Blokada na każdym kroku. (usunięte przez administratora) ludzie, załoga (usunięte przez administratora). Pracowałam prawie 3 lata - NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    OVB

    22.08.2024 16:24

    Pracownik

    Dzień dobry, Sytuacja, o której Pani napisała brzmi niepokojąco i jeśli miała miejsce powinna być zgłoszona do Centrali OVB. Jednak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych sygnałów o tego rodzaju nieprawidłowościach, co pozwoliłoby nam na zapoznanie ze sprawą i odpowiednią reakcję. Jest to dla nas ważne, aby pomagać naszym współpracownikom, nie tylko w kwestiach wsparcia merytorycznego, jakiego udzielamy na co dzień, ale także wtedy, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości czy trudności. Jako Centrala firmy staramy się stwarzać optymalne warunki do rozwoju zawodowego, dbamy o przestrzeganie procedur, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w każdej ważnej dla naszych współpracowników sprawie. Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Karolina

    26.07.2024 10:19

    Pracownik

    Jestem związana z OVB od 2015 roku i uczciwie przyznam, iż nie wyobrażam sobie innej drogi zawodowej. Dzięki współpracy nauczyłam się samodyscypliny, kreatywności oraz zwiększyłam w sobie pokłady empatii, co finalnie dało dużą wartość dodaną w moim życiu. Poza tym doświadczyłam już wielu satysfakcjonujących momentów pomocy finansowej dla Klientów wynikającej z wypłaty odszkodowań. To budujące, jeśli wiesz, że to czym zajmujesz się zawodowo ma większy sens.
    ReviewUserIcon
    AgataWi

    14.07.2024 23:05

    Pracownik

    Pracuje w OVB od 3 lat, pracuje wg własnego planu, nikt mnie do niczego nie zmusza, a sama Firma OVB daje duże możliwości rozwoju oraz pozyskania dobrego zawodu jak też doświadczenia. Dyrektorzy Krajowi dbają o rozwój swoich współpracowników, motywują ich do osiągania celów oraz awansów. Wszyscy są bardzo pozytywni. Zdarzają się osoby, której robią kwas ale tak jest wszędzie człowiek jest tylko człowiekiem. Mnie się podoba, prowizje się zgadzają, zarabiam ile chcę. Warto spróbować!
    ReviewUserIcon
    RMD

    05.07.2024 15:47

    Były pracownik

    W historii ubezpieczeń wszędzie będą ludzi tacy i tacy. Niemiecki system ovb daje sporo szans. Jednak w żadnej firmie nie słyszałem tyle o lapsujacych polisach. Ale co gorsza krzywd klientów którym pseudo doradcy ovb niby pomogli skupiając się głównie na swojej prowizji, studenci którzy pisali polisy po swoich rodzinach by spełnić wymogi sprzedaży. Ale największa zarazą tej firmy jest bardzo wysoki wskaźnik nieuczciwych praktyk, przejęć klientów agentów z poza firmy obiecując wiele. Zbyt wiele smrodu z różnych miejsc w kolko wypływa bo ważniejsza jest prowizja niż klient i prawdziwa korzyść. Często robiąc nawet świnie koledze bo o takich rzeczach też wiem.
    Company logo
    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    05.07.2024 16:55

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Jako OVB, priorytetowo traktujemy wszelkie uwagi i opinie naszych klientów oraz współpracowników. Naszym celem zawsze było i jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnego doradztwa oraz najwyższej jakości usług. W związku z Pana uwagą, dotyczącą nieuczciwych praktyk oraz nieprawidłowości w sprzedaży polis, pragniemy zapewnić, że jako firma stosujemy najwyższe standardy etyczne i podejmujemy wszelkie działania, mające na celu zapewnienie rzetelności naszych usług. Każdy przypadek naruszenia naszych zasad postępowania jest przez nas starannie weryfikowany i podejmowane są odpowiednie kroki. Jeśli ma Pan dodatkowe uwagi lub pytania, prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli podjąć dalsze działania mające na celu poprawę jakości naszych usług: [email protected] Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy Świata.

    11.05.2024 17:53

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć w OVB??? Jak wygląda droga kariery?
    ReviewUserIcon
    @OVB

    28.05.2024 12:26

    Pracownik

    Wynagrodzenie, jakie uzyskują osoby współpracujące z OVB są zróżnicowane, ponieważ zależą od indywidualnego zaangażowania i nakładu pracy. Osoby na początku kariery mogą zarabiać kwoty znacznie powyżej średniej krajowej, jest to kwestia bardzo indywidualna. Pierwszym stopniem w karierze jest stanowisko reprezentanta, w miarę rozwoju osiąga się stanowiska menedżerskie i buduje swoje zespoły. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z doradcami OVB - kontakty można znaleźć na tej stronie - https://www.ovb.pl/o-nas/nasi-doradcy.html Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Trans

    07.04.2024 06:54

    Inne

    Z tego co czytam to to jest firma przeklejaczy. Czyli wystawiam towar z aliexpress na allegro z marzą
    Company logo
    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    08.04.2024 10:52

    Pracodawca

    Dzień dobry, firma OVB oferuje doradztwo i pomoc w wyborze produktów Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz banków, z którymi współpracujemy. Jeśli ktoś chce wykupić polisę podróżną lub np. ubezpieczenie mieszkania, może sam wybierać - jak "towar z aliexpress" , ale jeśli ma wątpliwości, co do wyboru, bo na rynku jest bardzo wiele, na pierwszy rzut oka podobnych "towarów", może skorzystać z usług OVB. Umawiając się na konsultację z doradcą, najpierw analizuje się indywidualne potrzeby i porównuje oferty, a następnie klient wybiera tę, która jest najbardziej adekwatna do jego sytuacji i potrzeb. Podczas konsultacji można również przeanalizować swoje dotychczasowe umowy i zobowiązania finansowe, poszukać oszczędności lub określić cele i priorytety inwestycyjne. Z opinii naszych klientów wiemy, że przeprowadzana Analiza Potrzeb Klienta, jest bardzo cenioną metodą w zarządzaniu swoimi finansami. Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Robo

    10.02.2024 18:20

    Były pracownik

    Firma sprzedaje rozwiązania finansowe które już są na rynku od różnych banków. Czyli wciskanie kitu jakie to super, od ilości jeleni którym wcisną mają kasę
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    17.02.2024 09:45

    Inne

    Nikt nie wciska kitu proponują rozwiązania a na końcu decydujesz czy skorzystać czy nie i tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    OVB

    19.02.2024 14:59

    Pracownik

    Dzień dobry, w kwestii oferty OVB, współpracujemy z blisko 20 renomowanymi partnerami produktowymi, głównie Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. To, co jest istotne - każdy Klient kontaktując się z Doradcą OVB ma w jednym miejscu dostęp do produktów różnych firm, otrzymuje ponadto analizę danego rozwiązania i ma możliwość wyboru opcji, która będzie dostosowana do jego indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej. Zakup rozwiązania, np. ubezpieczenia podróżnego, zdrowotnego czy polisy na życie - to decyzja Klienta. Z wyrazami szacunku, Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: [email protected] ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35
    ReviewUserIcon
    Damian

    06.02.2024 09:19

    Pracownik

    Dzięki pracy w OVB, nareszcie czuję że jestem we właściwym miejscu. Firma daje możliwość samorozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, elastyczny czas pracy i wysokie wynagrodzenia. Dzięki uzyskanej wiedzy i zaangażowaniu o awansie decydujesz Ty sam, a nie przełożony. Jestem związany z OVB od 5 lat i na pewno nie zrezygnuję.
    ReviewUserIcon
    Martyna Bronik

    25.01.2024 11:05

    Pracownik

    Mam 33 lata, pracuję w OVB od 2019 r. Na rozmowę rekrutacyjną zostałam zaproszona przez koleżankę, która wytłumaczyła mi na czym polega praca doradcy i jakie produkty ubezpieczeniowe i finansowe mamy do dyspozycji. Od razu spodobała mi się idea firmy, opierająca się za zabezpieczaniu życia i zdrowia klientów, ponieważ tak naprawdę każdy z nas potrzebuje takich zabezpieczeń i produktów. Swoje pierwsze kroki stawiałam przy wsparciu bezpośredniego menagera. Szczególnie na początku dobrze jest mieć kogoś doświadczonego obok siebie i korzystać z jego rad. To co z pewnością bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie w firmie, to otwartość innych współpracowników. Nie ukrywam, że motywujące są dla mnie zarobki i możliwości awansowania oraz brak targetów i planów sprzedażowych. To daje mi ogromną swobodę i higienę pracy. Myślę, że jest to moja ostatnia "praca". Piszę „praca” w cudzysłowie, ponieważ jestem na działalności i pod skrzydłami OVB rozwijam własną firmę, pracując na swoją markę. Kiedy pracujemy na swój rachunek, musimy nauczyć się być dla samego siebie wymagającym szefem i szukać rozwiązań, a nie problemów. Zaznaczam praca w OVB nie jest dla ludzi leniwych, trzeba się zaangażować, tak samo zresztą jak w innych branżach, ale zaangażowany czas na pewno się opłaci. Tutaj pracujemy na siebie, żeby odnieść sukces musisz jednak dać sobie czas, w którym to czasie robisz coś dla innych - możesz dobrze zabezpieczyć klientów, ich dochody, życie, zdrowie, emerytury czy posagi dla ich dzieci oraz zorganizować leczenie za granicą. Dla mnie ważne jest też to, że mogę traktować tę pracę, jako misję, a satysfakcję mam nie tylko z zarobionych pieniędzy, ale również wtedy, kiedy widzę, że udało mi się komuś pomóc w trudnej życiowej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie :)

    Zostaw merytoryczną opinię o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.