Grant Thornton Sp. z o.o.

Opinie o Grant Thornton Sp. z o.o.

Opinia

Rozczarowanie!!! Ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej i pierwszego dnia pracy inne niż rzeczywistość. Brak szacunku do nowych pracowników ze strony starszych stażem pracowników i podważanie ich kompetencji.

Witam, czy to co pisze użytkownik @barrackobama to wszystko jest prawda? Jeżeli nie to bardzo byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał coś konkretnego o tej pracy?

barrackobama

I najlepsze - te niewolnicze praktyki są BEZPŁATNE!

barrackobama

Praktyki w tej firmie - zespół transakcji kapitałowych - to totalna porażka. Jesteś niewolnikiem za darmo, nie masz prawie żadnych rozwojowych zadań, 90% Twojej pracy to kserowanie i latanie na pocztę/do KRSu. Nie polecam TOTALNIE.

Zostaw opinię o Grant Thornton Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grant Thornton Sp. z o.o.