Grant Thornton Sp. z o.o.

Grant Thornton Sp. z o.o.

Opinie o Grant Thornton Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

Praca w Gt jest dobra na zdobycie doswiadczenia. Potem nowe osoby dostają lepsze warunki niż starsi stażem. Wszechobecny nepotyzm i obstawianie stanowisk kolezankami i rodzina. Poznan powinien bardziej kontrolowac poczynania Warszawy. Niskie wynagrodzenie w porownaniu do ilosci pracy.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Grant Thornton Sp. z o.o.. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Zadowolona

Potwierdzam w każdym oddziale te same warunki wieczne pretensje. Dużo klientów do obsługi za kreatywnie słabe pieniądze.Ciągła rotacja. Socjal na słabym poziomie. Pracownik się niestety nie liczy. Nie polecam.

nick

Nie polecam wynagrodzenie niskie - poniżej konkurencji, a atmosfera fatalna - ciągłe pretensje ze strony managerów i obgadywanie się wzajemnie pracowników

Helenka25

Bardzo dużo pracy,(usunięte przez administratora) wynagrodzenie w porównaniu do nakładu pracy słabe. Trzeba siedzę nadgodziny żeby się wyrobić!

AREK

Nie polecam.Dużo pracy ,wymagania nie wiadomo jakie a pensja słaba. Poniżej przeciętnej.

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Grant Thornton Sp. z o.o.?

Ola
@Administrator 22.02.2018 15:16

Nie zatrudniać się tutaj.

Opinia

Rozczarowanie!!! Ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej i pierwszego dnia pracy inne niż rzeczywistość. Brak szacunku do nowych pracowników ze strony starszych stażem pracowników i podważanie ich kompetencji.

Witam, czy to co pisze użytkownik @barrackobama to wszystko jest prawda? Jeżeli nie to bardzo byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał coś konkretnego o tej pracy?

barrackobama

I najlepsze - te niewolnicze praktyki są BEZPŁATNE!

barrackobama

Praktyki w tej firmie - zespół transakcji kapitałowych - to totalna porażka. Jesteś niewolnikiem za darmo, nie masz prawie żadnych rozwojowych zadań, 90% Twojej pracy to kserowanie i latanie na pocztę/do KRSu. Nie polecam TOTALNIE.

Zostaw opinię o Grant Thornton Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grant Thornton Sp. z o.o.