Opinie o Grant Thornton Sp. z o.o. w Warszawa

Grant Thornton Sp. z o.o.
1 22 27 5 1
Magda Nowy wpis

Czy nadgodziny są więcej płatne ? Ktoś posiada takie informacje ?

Ak Nowy wpis
@Magda

nie są płatne

TakNie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Grant Thornton Sp. z o.o.?

Żaba Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

A ja mam miłe wspomnienia w pracy GT Warszawa. Dużo wiedzy w krótkim czasie, praca w sezonie owszem wymagająca, pod presją czasu, ale to specyfika tej branży gdzie by się nie poszło (Audyt). Zdobyłem doświadczenie, poznałem fajnych i ciekawych ludzi, atmosfera pracy bardzo dobra. Zarobki też przyzwoite. Wielka czwórka owszem, oferuje więcej. Ale i wymaga dużo więcej.

Tak3Nie2
Misiek

Niekończący się sezon z siedzeniem w nadgodzinach i weekendy. Nie polecam!!!

Tak8Nie
Anna
@Misiek

Ile godzin aktualnie trwa praca w Grant Thornton Sp. z o.o.? Jeśli możesz napisz, czy nadgodziny są płatne, czy może oddawane jako dni wolne. Dziękuję!

@Anna

Praca obecnie po 10h ale najgorsze dopiero przed nami :) Nie są płatne i nie można ich odebrać.

TakNie1
Marta
@Pracownik

(usunięte przez administratora) Po pierwsze nadgodziny są płatne,a po drugie zawsze możesz odebrać w formie wolnego dnia. Po co tak kłamać ludzie??

Tak2Nie3
Ranking
Ola

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu przez około 4 lata. Firma z założenia fajna, wysoka kultura,. dobre standardy pracy, możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w międzynarodowym środowisku, wynagrodzenie średnie. Minusy osoby zarządzające,- kłamstwa, przekłamana rzeczywistość, zastraszanie, zmuszanie do pracy w nadgodzinach oraz weekendy. Dla zachowania zdrowa psychicznego i balans live zdecydowanie odradzam.

Tak6Nie1
emilia
@Ola

Masz absolutną rację Ola. Jedyne o czym zapomniałaś to to, jak sama wykańczałaś podległe Ci asystentki nawałem pracy którą sama powinnaś robić..

Tak11Nie
Anna
@emilia

Mogłybyście opisać bardziej warunki zatrudnienia w Grant Thornton? Czy znacie aktualne stawki dla nowych osób? Ewentualnie ile one wynosiły za czasów Waszej pracy u tego pracodawcy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grant Thornton Sp. z o.o.?

ABC

Ilość zleceń niewspółmierna do zespołu jakim dysponuje oddział Warszawski co skutkuje praca po 12 godzin dziennie oraz w weekendy. Dużym dyskomfortem pracy była ciągła presja managerów na kończenie projektów nie zastanawiając się kiedy pracownicy maja na to znaleść czas. Podejście firmy jest takie, że pracownicy nie potrzebują życia prywatnego i mogą pracować cały czas. Nadomiar złego nadgodziny nie są w żaden sposób ewidencjonowane wiec nie można ich spieniężyć (kodeks pracy 150% ) ani odebrać w formie czasu wolnego. Szczerze i serdecznie ODRADZAM!!! I nie wierzcie w historie opowiadane podczas rozmów rekrutacyjnych - nie maja pokrycia z rzeczywistością.

Tak18Nie1

ABC
@ABC

Potwierdzam w 100%! Pracowałam w tej firmie długo więc wiem jak to wygląda od środka. To prawdziwa puszka pandory. Wszystkie pochlebne opinie to kłamstewka działu HR na zlecenie partnerów zarządzających. Wszechobecne zastraszenie, mobbing, nepotyzm, kolesiostwo. Żenujące wynagrodzenie zwłaszcza na niskich stanowiskach- niewspółmierne do warszawskich realiów i zakresu obowiązków. Na awans musisz czekać latami, a i tak wiąże się on tylko z dołożeniem obowiązków/odpowiedzialności, na pewno nie z podwyżką. Ciągłe odejścia pracowników, które skutkują dołożeniem pracy pozostałym. Jedynie pupilki nic nie robią tylko udają jak ciężko pracują. Reszta robi w nadgodzinach z naciskiem od menadżerów, że maja się wyrabiać w 8 godzinach. Zdecydowanie odradzam.

Tak3Nie1
Staszek

Wszyscy wiemy, że firmy nie mają wystarczającej ilości pracowników i stąd tyle pracy.

Agnieszka

Praca w Gt jest dobra na zdobycie doswiadczenia. Potem nowe osoby dostają lepsze warunki niż starsi stażem. Wszechobecny nepotyzm i obstawianie stanowisk kolezankami i rodzina. Poznan powinien bardziej kontrolowac poczynania Warszawy. Niskie wynagrodzenie w porownaniu do ilosci pracy.

Tak11Nie

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Grant Thornton Sp. z o.o.. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

TakNie

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Grant Thornton Sp. z o.o.?

Ola
@Administrator

Nie zatrudniać się tutaj.

Tak7Nie
Zadowolona

Potwierdzam w każdym oddziale te same warunki wieczne pretensje. Dużo klientów do obsługi za kreatywnie słabe pieniądze.Ciągła rotacja. Socjal na słabym poziomie. Pracownik się niestety nie liczy. Nie polecam.

Tak17Nie

nick

Nie polecam wynagrodzenie niskie - poniżej konkurencji, a atmosfera fatalna - ciągłe pretensje ze strony managerów i obgadywanie się wzajemnie pracowników

Tak9Nie
Helenka25

Bardzo dużo pracy,(usunięte przez administratora) wynagrodzenie w porównaniu do nakładu pracy słabe. Trzeba siedzę nadgodziny żeby się wyrobić!

Tak4Nie

AREK

Nie polecam.Dużo pracy ,wymagania nie wiadomo jakie a pensja słaba. Poniżej przeciętnej.

Tak9Nie

Opinia

Rozczarowanie!!! Ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej i pierwszego dnia pracy inne niż rzeczywistość. Brak szacunku do nowych pracowników ze strony starszych stażem pracowników i podważanie ich kompetencji.

Tak7Nie

Witam, czy to co pisze użytkownik @barrackobama to wszystko jest prawda? Jeżeli nie to bardzo byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał coś konkretnego o tej pracy?

Tak2Nie

barrackobama

I najlepsze - te niewolnicze praktyki są BEZPŁATNE!

Tak1Nie

barrackobama

Praktyki w tej firmie - zespół transakcji kapitałowych - to totalna porażka. Jesteś niewolnikiem za darmo, nie masz prawie żadnych rozwojowych zadań, 90% Twojej pracy to kserowanie i latanie na pocztę/do KRSu. Nie polecam TOTALNIE.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Grant Thornton Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Grant Thornton Sp. z o.o.