Opinie o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' w Wrocław

a.k.

A ja, jak czytam Wasze wypowiedzi, to nie dziwię się, że pracodawca być może "cwaniakuje" mając do czynienia z osobami nie znającymi ortografii. Żenada!

NAWIAZUJAC DO TEGO CO PISALEM WCZESNIEJ PENSJA JEST WYPLACANA TERMINOWO NIE WIDAC ZADNEGO PRZEKRETU CO PRAWDA PENSJA JEST GLODOWA ALE ZAWSZE MOZNA DOROBIC.POZA TYM SZEFOWA JEST OK.SZEF TRUDNO WYCZUC ALE NIGDY NIE CHODZI NA RAUSZU A CO ROBI PO PRACY TO JEGO PRYWATNA SPRAWA KAZDY PRZECIERZ W DZIEN WOLNY MA PRAWO NAPIC SIE PIWA.TAKZE PODSUMOWUJAC NIE NARZEKAJMY TYLKO BIERZMY SIE DO PRACY A BEDZIE DOBRZE NA CHLEB ZE SMALCEM WYSTARCZY.

GNOM

UWAZAM ZE FIRMA NIE JEST DOBRYM PRACODAWCA ALE UWIERZCIE BYWAJA GORSZE,TROCHE TU PRACUJE I MOGA TO STWIERDZIC.WCZESNIEJ PRACOWALEM W OCHRONIE I TAM DOPIERO BYLY CYRKI ZERO PRZESTRZEGANIA PRAW PRACOWNICZYCH,WARUNKI PRACY SKANDALICZNE MOGE TYLKO NAPISAC ZE W PORUWNUJAC PRACE TU A WCZESNIEJ TO TU JEST RAJ.WIADOMO ZE MOZNA ZNALEZC LEPSZA PRACA ZA LEPSZE PINIADZE ALE NIE MA CO BIADOLIC BO MOZNA TRAFIC GORZEJ.

Marian

Akurat nie zostalem zwolniony z tej firmy, ale sam odszedlem. Sami Państwo widzicie kulturę państwa Mucha niecenzuralne wyrazy na forum, zero porządnych argumentow tylko krzyk, który niestety towarzyszyl zawsze. Firma jest totalną porażką i to niestety potwierdzi każdy były pracownik i daje sobie rękę uciąć że obecny takze. Pozdrawiam Szanownego Uczciwego Prezesa wraz z Rodziną :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade

jak ja bym byl dyrektorem to tez bym mial (usunięte przez administratora) na zwyklych roboli.....ciekawie jak ty bys musial robic za 1000 zl bo co chwile za cos z(usunięte przez moderatora)? jak nie kosiarki to koparki i tak cos chwile cos :(:(

Much

Oddzialu? Jakiego oddzialu? Tam niema takiego czegos. A dyrektor. To pan (usunięte przez moderatora) Ciekawe od czego. Dajcie se spokoj zta firma. I nikt niesiedzi na (usunięte przez moderatora). Tylko u takich kretaczy nieda sie pracowac. Ta firma nikogo niezwalnia . Ludzie sami odchodza. o ile tam ktos madry zostal.

grosicki jacek

jestem dyrektorem oddziału i wcale nie narzekam, zarabiam grubą kasę.

zigi

Tak jest dobrze w hurtowni MUCHA ze pan prezes kazał potrącić pracownikom z wypłaty po 50zł za warunki atmosferyczne (opady śniegu) bo wynajął fadrome i kto zapłacił pracownicy , potem zwalnia pracowników

przykro mi się robi, jak czytam te głupoty.... niestety jak ktoś zamiast pracować siedzi w domu na (usunięte przez moderatora), to trzeba się liczyć z tym, że jak sie go zwolni to obsmaruję później pracodawce w necie ...

ZEN - 2009-10-21 23:18:52 SZCZERA PRAWDA PRACOWALEM TAK KROTKO I UCIEKLEM .BEZNADZIEJA .RODZINA(usunięte przez moderatora) PROWADZI JAKAS NIBY HURT. NAPOI I PIWA GDZIE WLECIE JAK SA UPALY STOI WSZYSTKO NA PLACU POD HURT. ZE NIKT SIE TYM NIEZAINTERESUJE . NIEPCHAJCIE SIE TAM ma racje

ZEN

SZCZERA PRAWDA PRACOWALEM TAK KROTKO I UCIEKLEM .BEZNADZIEJA .RODZINA MUCHOW PROWADZI JAKAS NIBY HURT. NAPOI I PIWA GDZIE WLECIE JAK SA UPALY STOI WSZYSTKO NA PLACU POD HURT. ZE NIKT SIE TYM NIEZAINTERESUJE . NIEPCHAJCIE SIE TAM

ktos

POTWIERDZAM . LUDZIE BEZ ZADNEGO SZACUNKU DO DRUGIEGO CZLOWIEKA

Byla

Ostrzegam wszystkich przed ta firma. Firma zatrudnia na umowe zlec. Lub na wlasna dzialalnosc. Jest problem zplaceniem pensii pracownikom. Na umowie jest miesieczny okres wypowiedzenia . Za ten ostatni miesiac nielicz nato ze ci zaplaci . Jest to wpolowie zaklad pracy chronionej. Takze oprocz tego (usunięte przez moderatora) kombinator bierze gruba kase od panstwa za zatrudnianie niepelnosprawnych. A zdrowych przyjmuje na umowe zlec. Za kase pracownikow wybudowal osrodki wczasowe zktorych niby korzystaja pracownicy a oni ich nawet na oczy niewidzieli. Ciekawe jak on to zanich podpisuje. Kupuje towar na swoja hurt. Zkrutkimi datami od producentow bo taniej. Potem wpycha go na sklepy. A potem niechce wymieniac. Ludzie u niego wytrzymuja po 3mies. Gora. Duzo ludzi juz wkonia zrobil zkasa. Takze niepchajcie sie tam . Jest to zwykla firma bez ządnej przyszlosci juz. Ma tez sklepy o nazwie Wiktoria. Tam tez uwaga. Tak sie dziwnie sklada ze jest to miedzy innymi tez dystrybutor piwa i wina . I pan cwaniak prezes ma czerwana twarz ciekawe czemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' - Wrocław

Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''