Opinie o BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Martyna Sadownik Nowy wpis

Niestety bardzo ciężko czyta się te wszystkie negatywne komentarze na temat tej firmy, które są nie prawdziwe. Zanim zaczęłam współpracę z grupą BGC GROUP przez te negatywne komentarze miałam wiele wątpliwości co do rozpoczęcia współpracy z nią, ale w żaden sposób nie żałuję decyzji której podjęłam. Co więcej jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam się w jej otoczeniu i poznałam tak wspaniałych ludzi. Po szczerej rozmowie odnośnie moich wahań co do pojęcia współpracy zostałam zapewniona, że te wszystkie komentarze są nie prawdą i właśnie się okazało! Odkąd jestem pracownikiem tej firmy to nigdy nie spotkałam się z żadnym mobbingiem, czy jakąkolwiek przykrą sytuacją. Wszyscy pracownicy w tym również szefostwo są wspaniali i sympatyczni - każdy jest otwarty na ludzi i służy pomocą! A szefostwo stawia na rozwój pracowników i daje do tego odpowiednie możliwości.

Gość Nowy wpis
@Martyna Sadownik

a pracujesz tam jeszcze ?

Olga Nowy wpis

Ciężko coś dobrego napisać, brak szacunku do ludzi najbardziej widać. Rekrutacja to inwigilacja, kontaktują się z poprzednimi firmami,w których pracowałeś- czego już nikt nie robi dzisiaj. Taka komuna,a w środku bałagan. Rekruterka udaje miłą. Później jak już pracujesz to pracujesz w ciszy i strachu. Nie jest to ciekawa perspektywa.

Ewa Nowy wpis
@Olga

Dzień dobry, odnosząc się referencji pozyskiwanych od poprzednich pracodawców, działamy za wyraźną zgodą kandydata i kontaktujemy się tylko ze wskazaną przez niego osobą. Podczas pobrania opinii o pracowniku, sprawdzamy zakres zadań wykonywanych na stanowisku czy odpowiada temu wskazanemu w cv oraz pytamy o okoliczności rozwiązania umowy. Referencje nie są standardową procedurą w naszej firmie. Dotyczą stanowisk o szczególnym stopniu zaufania. W tym roku tylko jeden wywiad był prowadzony, zakończył się on opinią negatywną. W 2021r. takich referencji nie pobieraliśmy. Stąd wnioskuję, że osoba pisząca nie ma na imię Olga, nie pracowała u nas w firmie i nie przeszła pozytywnie rekrutacji do naszej firmy. Przy czym dodam: informacja uzyskana z referencji zawsze jest konsultowana i omawiana z kandydatem, aby móc zrozumieć ewentualne niejasności lub rozbieżności, więc tu o braku szacunku nie może być mowy. Praca w ciszy i w strachu nie pasuje do charakterystyki naszej atmosfery, owszem jesteśmy skupieni na pracy i na zadaniach, nie mniej równie istotne są dla nas relacje międzyludzkie, koleżeńska pomoc, spotkania integracyjne i ogólnie pozytywne nastawienie do siebie. Wspólnie z pracownikami budujemy środowisko pracy i z tym argumentem nie możemy się zgodzić, o czym świadczą zarówno długie staże pracowników, relacje z pracownikami zarówno zatrudnionymi jak i z tymi, którzy już u nas nie pracują, ale nadal współpracujemy. Z tego powodu dobór personelu jest dla nas szczególnie istotny. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do wzięcia udziału w naszych rekrutacjach.

Ruda

Współpracujemy z Firmą Brix od jakiegoś czasu. Niestety jakość ich usług jest poniżej krytyki. Właściciele nigdy nie mają sobie nic do zarzucenia, a swoją niekompetencje maskują atakami.

Aga

Skoro jest tak źle to nie rozumiem dlaczego nie zmienicie pracy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Czy kandydat na stanowisko Sales Manager z językiem angielskim powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Regina

Praca jest bardzo odpowiedzialna więc to raczej normalne, że duża presja. Każdy sam wybiera gdzie chce pracować!!

Klaudiii
@Regina

Beznadziejna firma!(usunięte przez administratora)! Szefowa zakochana w sobie! współczuję tym co tam pracują.Mobing też jest normalny?Regina co ty wypisujesz!Wiele osób godzi się na warunki bo nie zna firmy wszystko wychodzi Później niestety. Szefowa nieźle ściemnia na rozmowie mówi jedno a później robi drugie. Teraz podobno kolejna zatrudniła wykorzysta i zwolni jak zawsze!Nie liczy się dla niej nic!Chyba że się jest z natury lizusem to tam znajdzie miejsce????Szefowa lubi takie????????????????

@Regina

Niestety duża presja MOBBING każdy o tym wie w tej firmie tylko każdy siedzi cicho wiadomo nikt nie chce stracić pracy. Kobiety pracujące tam same narzekają że mają za dużo pod sobą firm do obsługi że to (usunięte przez administratora). Szefowa w tej firmie jest złośliwa nie uprzejma a przy lepszej sytuacji wyzywa pracowników co niektórzy słyszą to ale co mogą zrobić nic.Odradzam każdemu prace w tej firmie .nie dajcie się ludzie omotac !

Kamil

Serdecznie dziękuję Ci za powyższy komentarz. Jak zapewne wiesz - mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Skoro zatem, według Ciebie, w BGC GROUP takie sytuacje mają miejsce, to należałoby to jak najszybciej komuś zgłosić. Może Ty postanowisz coś z tym zrobić?

N
@Kamil

Na pewno będzie to zgłoszone bo szkoda tych ludzi.Kazdy siedzi cicho bo nie chce stracić pracy każdy wiadomo ma różne sytuacje. Tylko się otworzą drzwi to od razu każdy przerażony, że "szefowa "idzie. Padały różne wyzwiska w kierunku pracowników "kretynka" "nic nie mysli" "bezmyślnie postępuje Boże jaka ona jest glupia"....A samej szefowej niestety zdarzało się pomylić w nauczaniu plac ale jak ktoś z pracowników się pomylił to padały właśnie takie słowa. ..Jesteśmy tylko ludźmi nie ma ludzi nie omylnych .Jest tyle ofert że na prawdę odradzam.aplikowania do tej śmieszne firemki.

Inna

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, chyba że nie ruszają go obelgi i humory szefowej na swój temat. Pracownik obciążony jest ilością pracy nieadekwatną do wynagrodzenia. Jednym słowem, aby zaoszczędzić na etatach, pracuje się za dwie osoby. Nie warto, szkoda swoich nerwów na tę firmę.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

It

Odradzam współpracy z ta firma.Niestety zarobki słabe nie adekwatne do tego co się wykonuje i w jakim tempie. Nikt Cię tam niczego je nauczy zwłaszcza Szefowa dla której zawsze jesteś głupi i bezmyslny.Niestety panuje tam mobbing. Chyba że ktoś lubi być zajezdzany psychicznie i fizycznie .

Wiki

Niestety duża presja,mobing,zła organizacja i wszechwiedzaca,złośliwa szefowa a do tego słabe zarobki!

Bosy Luidżi

Na ich stronie wygląda to całkiem imponująco. Zakres działalności od Sasa do lasa. Szkoda, że ilość nie przechodzi w jakość. Zajmują się księgowością dla firmy w której pracuję. Ciągle są jakieś niezgodności, a paniusia właścicielka udaje, że wszystko jest OK. Nikt nie potrafi liczyć tylko jej mega wspaniała firma.

Agnieszka

Wiedzieliście, że BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa prowadzi również własnego bloga? Możecie go znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.bosetti-blog.pl/ A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

ewd

Współpraca z nimi jest raczej opłacalna, ale wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na metalurga przemysłowego? Ciężka praca mi nie straszna, bo dają dobre zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

BGC GROUP Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
  • Księdza Piotra Wawrzyniaka 6