Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''

Wrocław

Opinie o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''

Janek

Czy macie tak dobra pracę i nie chce sie nikomu pisać? Szukam pracy i miałem nadzieję na informacje z forum. Słyszałem ,że to dobra firma a co wy na to?

olo

paweł to podobnie jak ja. pracowałem we Wrocławiu w konkurencyjnej hutrowni, jednka warunki tam miałem nie za ciekawe. Aplikowałeś ty już do nich? Jak tak to daj znac czy sie doezwali.

paweł

Hej, ja mam doświadczenie w pracy jako magazynier, teraz szukam pracy w innej hurtowni i myslałem o Mucha. Nie wiecie może, czy aktualnie nie potrzebują aby magazynierów? Może chociaż pokierujecie mnie, gdzie mogę zapoznać się z ich ogłoszeniami pracy? W ogóle to atmosfera pomiędzy pracownikami jest ok, czasem zdarzy sie jakieś integracyjne piwko?

pan pajączek

tak szukam i szukam w internecie ale oni chyba nie mają swojej oficjalnej witryny, no chyba że tylko ja nie widzę więc ewentualnie proszę dajcie mi namiary. specjalizuję się w sprzedaży, byłem przedstawicielem handlowym i akwizytorem, czy znajdzie się jakieś fajne stanowisko dla mnie w Musze? pozdrawiam

romek

no stawki to pewnie już są konkretnie zależne od danego stanowiska jakie się zajmuje tak naprawde i nie sądzę, żeby tutaj była jakaś średnia.. @jjj, moze sprecyzuj o co dokładnie Ci chodzi, to będzie już o wiele prostsze, żeby cokolwiek napisać.. ale zapewne jakieś doświadczenie u nich to trzeba mieć.

jjj

hej a dlaczego tak źle przebiega współpraca w tej firmie ze odradzaja niektórzy? jak jest z szefostwem relacje jak przebiegają cz kwalifikacje sa potrzebne aby pracowac u nich czy mozna liczyc na pomoc z ich strony dla niedoświadczonej osoby ubiegającej się do pracy a wynagodzenie jest solidne uprzejmie prosze o odpowedz

Mirek

Ja Ci powiem dlaczego, bo w bazie krs online P. W. ''MUCHA'' jest w upadłości, chyba, że pomyliłem firmy i to inna mucha ;).

takeszi

no właśnie nie mogę nic o nich znaleźć nowego, jedynie tutaj i na goldenline, ale tam są stare informacje..

Łika

Nie jestem przekonany, ale czyżby MUCHA przestała istnieć czy to tylko plota? Bo jakoś tu wszystko ucichło..?

inteligentny

Witam wszystkich firmy nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi. A (usunięte przez moderatora) w końcu dopadnie sprawiedliwość, ponoć jacyś kolesie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go w inspekcji transportu i (usunięte przez moderatora) stracił trochę grosza. Trzeba by było kilku kolesi, żeby go złapali i odrazu z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na sznur i z mostu. Pozdrawiam

Ho Ho

Wreszcie koniec "MUCHY"

zuzia

P.W Mucha - w likwidacji vel P.W J. Mucha (czytaj "umarł król, niech żyje król) hi! tak się robi biznes. Ja tez miałam problemy. Firma może wszystko - pracownik nic! szczególnie zapisy umowy "o zakazie konkurencji" to jak wyrok na siebie a place?...

a

Ale co jestes pewny ze z ta firma niemozna wygrac.Ja uwazam ze mozna. I dopne swego . Wszystko malymi kroczkami . Znajomosci im niepomoga.Kazdy ma swoje. Pozdrawiam rodzine .

batman

I jeszcze jedno w temacie firmy P.W. M... a moze W.P.M...jak Wielki Przekret (usunięte przez moderatora)...? Zastanowcie sie trzy razy zanim zaczniecie rozmowe kwalfikacyjna bo potem bedzie lipa a i w C.V nieciekawie bo firma znana w branzy i wystarczy po Polsce popytac... chyba, ze ktos niepelnosprawny... fizycznie oczywiscie bo to Zaklad Pracy Chromionej jest choc nikt tam takiego nie widzial hi! hi!

GNOM

POTWIERDZAM TO JA TEZ PRACOWALEM U MUCHY JEST ZLE A BEDZIE JESZCZE GORZEJ WYPLATY OPOZNIONE CORAZ WIEKSZE WYMAGANIA A PINIADZE TO JALMUZNA. TRAGEDIA.

LALA

I JESZCZE JEDNO ZNAJAC ZYCIE ZARAZ KTOS Z FIRMY LUB RODZINY MUCHA DOLOZY SWOJ WPIS W OBRONIE SIEBIE . NIEZWRACAJCIE NA TO UWAGI

LALA

PRACOWALEM W TEJ FIRMIE JAKIS CZAS TEMU (NIEDAWNO) LUDZIE NIEPCHAJCIE SIE TAM BYLEM TAM OKOLO 3 MIESIECY ZALUJE TEGO DO DZIS DNIA.NAWET TEGO W CV NIENAPISALEM BO WSTYD. PO ODEJSCIU Z FIRMY MUCHA BYLEM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ W BRANZY KONKURENCYJNEJ ,BO MAM TO GDZIES ZE PAN MUCH DAJE JAKIES DZIWNE UMOWY O ZAKAZIE KONKURENCII I JESZCZE KAZE SE KARE PLACIC . Niech mi sprawe zalozy. ALE WRACAJAC DO TEMATU PRZYZNALEM SIE ZE PRACOWALEM U MUCHU OBECNEMU PRACODAWCY.MUCHA JEST NAJGORSZYM PLATNIKIEM W FIRMACH JAKO DYSTRYBUTOR. NIEMA NIGDZIE DOBREGO ZDANIA O NIM .FIRMA NEDZA .(usunięte przez moderatora) NIEPCHAJCIE SIE TAM NIGDY............. BEDZIECIE ZALOWAC.

wtajemniczony - 2010-08-23 21:41:09 cha, cha, cha napisz czy dalej jestes tak zadowolony i czy ta gruba kase otrzymałes (bo chyba już kilka miesięcy tam nie pracujesz) zastanawiam się czy rozstałeś się polubownie czy jak większośc - sprawa w sądzie to zapytanie oczywiście skierowane do Pana Jacka W tej firmie kto odchodzi jest "złodziejem i krętaczem". Niesłyszałem aby ktoś z tej firmy odszedł słowami "dziękuję za miłą współpracę, było mi przyjemnie, dozobaczenia....itd, natomiast słowa "spotkamy się w sądzie", nieterminowe płacenie (lub całkowity brak wynagrodzenia na dowidzenia) to chleb powszedni wobec pracowników, podkwykonawców, dostawców..........

wtajemniczony

Kosiarka

Napisze krotko ta firma to totalna porazka!! Nie polecam zadnej normalnej osobie pracy u tych kretaczy , zarobki i warunki pracy sa zenujace!! ciagle potracania premi za bzdury !! naszczescie mam to juz za soba , wiec jak sie szanujecie nie odwiedzajcie (usunięte przez moderatora):)

a.k.

A ja, jak czytam Wasze wypowiedzi, to nie dziwię się, że pracodawca być może "cwaniakuje" mając do czynienia z osobami nie znającymi ortografii. Żenada!

NAWIAZUJAC DO TEGO CO PISALEM WCZESNIEJ PENSJA JEST WYPLACANA TERMINOWO NIE WIDAC ZADNEGO PRZEKRETU CO PRAWDA PENSJA JEST GLODOWA ALE ZAWSZE MOZNA DOROBIC.POZA TYM SZEFOWA JEST OK.SZEF TRUDNO WYCZUC ALE NIGDY NIE CHODZI NA RAUSZU A CO ROBI PO PRACY TO JEGO PRYWATNA SPRAWA KAZDY PRZECIERZ W DZIEN WOLNY MA PRAWO NAPIC SIE PIWA.TAKZE PODSUMOWUJAC NIE NARZEKAJMY TYLKO BIERZMY SIE DO PRACY A BEDZIE DOBRZE NA CHLEB ZE SMALCEM WYSTARCZY.

GNOM

UWAZAM ZE FIRMA NIE JEST DOBRYM PRACODAWCA ALE UWIERZCIE BYWAJA GORSZE,TROCHE TU PRACUJE I MOGA TO STWIERDZIC.WCZESNIEJ PRACOWALEM W OCHRONIE I TAM DOPIERO BYLY CYRKI ZERO PRZESTRZEGANIA PRAW PRACOWNICZYCH,WARUNKI PRACY SKANDALICZNE MOGE TYLKO NAPISAC ZE W PORUWNUJAC PRACE TU A WCZESNIEJ TO TU JEST RAJ.WIADOMO ZE MOZNA ZNALEZC LEPSZA PRACA ZA LEPSZE PINIADZE ALE NIE MA CO BIADOLIC BO MOZNA TRAFIC GORZEJ.

Marian

Akurat nie zostalem zwolniony z tej firmy, ale sam odszedlem. Sami Państwo widzicie kulturę państwa Mucha niecenzuralne wyrazy na forum, zero porządnych argumentow tylko krzyk, który niestety towarzyszyl zawsze. Firma jest totalną porażką i to niestety potwierdzi każdy były pracownik i daje sobie rękę uciąć że obecny takze. Pozdrawiam Szanownego Uczciwego Prezesa wraz z Rodziną :)

jak ja bym byl dyrektorem to tez bym mial [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na zwyklych roboli.....ciekawie jak ty bys musial robic za 1000 zl bo co chwile za cos z(usunięte przez moderatora)? jak nie kosiarki to koparki i tak cos chwile cos :(:(

Much

Oddzialu? Jakiego oddzialu? Tam niema takiego czegos. A dyrektor. To pan (usunięte przez moderatora) Ciekawe od czego. Dajcie se spokoj zta firma. I nikt niesiedzi na (usunięte przez moderatora). Tylko u takich kretaczy nieda sie pracowac. Ta firma nikogo niezwalnia . Ludzie sami odchodza. o ile tam ktos madry zostal.

grosicki jacek

jestem dyrektorem oddziału i wcale nie narzekam, zarabiam grubą kasę.

zigi

Tak jest dobrze w hurtowni MUCHA ze pan prezes kazał potrącić pracownikom z wypłaty po 50zł za warunki atmosferyczne (opady śniegu) bo wynajął fadrome i kto zapłacił pracownicy , potem zwalnia pracowników

przykro mi się robi, jak czytam te głupoty.... niestety jak ktoś zamiast pracować siedzi w domu na (usunięte przez moderatora), to trzeba się liczyć z tym, że jak sie go zwolni to obsmaruję później pracodawce w necie ...

ZEN - 2009-10-21 23:18:52 SZCZERA PRAWDA PRACOWALEM TAK KROTKO I UCIEKLEM .BEZNADZIEJA .RODZINA(usunięte przez moderatora) PROWADZI JAKAS NIBY HURT. NAPOI I PIWA GDZIE WLECIE JAK SA UPALY STOI WSZYSTKO NA PLACU POD HURT. ZE NIKT SIE TYM NIEZAINTERESUJE . NIEPCHAJCIE SIE TAM ma racje

ZEN

SZCZERA PRAWDA PRACOWALEM TAK KROTKO I UCIEKLEM .BEZNADZIEJA .RODZINA MUCHOW PROWADZI JAKAS NIBY HURT. NAPOI I PIWA GDZIE WLECIE JAK SA UPALY STOI WSZYSTKO NA PLACU POD HURT. ZE NIKT SIE TYM NIEZAINTERESUJE . NIEPCHAJCIE SIE TAM

ktos

POTWIERDZAM . LUDZIE BEZ ZADNEGO SZACUNKU DO DRUGIEGO CZLOWIEKA

Byla

Ostrzegam wszystkich przed ta firma. Firma zatrudnia na umowe zlec. Lub na wlasna dzialalnosc. Jest problem zplaceniem pensii pracownikom. Na umowie jest miesieczny okres wypowiedzenia . Za ten ostatni miesiac nielicz nato ze ci zaplaci . Jest to wpolowie zaklad pracy chronionej. Takze oprocz tego (usunięte przez moderatora) kombinator bierze gruba kase od panstwa za zatrudnianie niepelnosprawnych. A zdrowych przyjmuje na umowe zlec. Za kase pracownikow wybudowal osrodki wczasowe zktorych niby korzystaja pracownicy a oni ich nawet na oczy niewidzieli. Ciekawe jak on to zanich podpisuje. Kupuje towar na swoja hurt. Zkrutkimi datami od producentow bo taniej. Potem wpycha go na sklepy. A potem niechce wymieniac. Ludzie u niego wytrzymuja po 3mies. Gora. Duzo ludzi juz wkonia zrobil zkasa. Takze niepchajcie sie tam . Jest to zwykla firma bez ządnej przyszlosci juz. Ma tez sklepy o nazwie Wiktoria. Tam tez uwaga. Tak sie dziwnie sklada ze jest to miedzy innymi tez dystrybutor piwa i wina . I pan cwaniak prezes ma czerwana twarz ciekawe czemu?

Zostaw opinię o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''