mucha

Tychy

Opinie o mucha

najt

są, akurat w musze ciężko o premie bo nikt nie jest tak efektywny jakby wymagało tego szefostwo. sam się zastanawiam jakie są szanse na to żeby coś się zmieniło w temacie

NIGDY

Największy problem to wszyscy kierownicy a jest ich tylu że nie wiadomo kogo słuchać, nic nie robią i wykazują się brakiem jakiejkolwiek wiedzy technicznej . Tu się zgadzam z przedmówcą zawsze jest źle, żaden wynik nie jest w stanie zadowolić szefów. Jednego dnia gonią cie bo masz słaby przerób a każą ci plewić malować i czyścić, a za to nie masz płacone. Jedne serwisy się rozwijają, w czymś specjalizują Mucha specjalizuje się w porządkach, dlaczego? Tylko na tym jednym zna się kierownictwo. Szkoda gadać.

Ex

( usunięte przez administratora ). W tej firmie był i z tego co widzę pozostał jeden podstawowy problem. Postrzeganie pracowników w kategorii kosztu a nie współtwórców wyniku finansowego, bez względu na to jaki by on nie był. Generalnie żaden wynik nie jest w stanie zadowolić szefów. Póki tego nie zmienią, niewielu zagrzeje tam miejsce, a szkoda, bo dobrze się zapowiadało.

Panowie uważam, że jesteście trochę niesprawiedliwi - nastawienie na wynik jest motorem napędowym i celem każdej firmy - dążymy do tego wszyscy ponieważ każdy chce pracować w firmie gdzie jest płynność finansowa, stabilizacja i pracy jest pod dostatkiem, gdzie nie trzeba plątać się po kątach i martwić o wysokość pensji. Uważam, że właściciele firmy dokładają wszelkich starań by w dobie kryzysu utrzymać popyt na świadczone usługi i zapewnić każdemu pracownikowi zajęcie -więc nie rozumiem tych komentarzy - poza tym nikt nikogo nie zmusza do pracy w danej firmie - jeżeli tak naprawdę jest Wam żle droga wolna - jest przecież mnóstwo pracodawców na rynku u których się leży a nie pracuje a pieniądze lecą strumieniami.....oczerniać jest najłatwiej.

Zostaw opinię o mucha - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mucha