INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

marek

Co z hajsem, do 14 kazdego miesiaca a mamy juz 17 grudzien

mądrala
@marek 17.12.2018 13:48

hihihahah rozumiesz znaczenie slowa wynagrodzenie wyplecione , wynagrodzenie otrzymane? do 14 dnia zobowiązują sie wypłacic. A to czy Twój ban ci to zaklepie na koncie to inna historia mi zawsze trafia 15. po południu bo tak mam ksiegowanie polaczki nic nie wedza a nagadac sie trzeba specjalisci

Michu

szybka kasa i o to chodzi, nie ma co kręcić nosem tylko pracować

Giovana
@Michu 12.12.2018 12:09

W umowie pisze pieniądze do 14 dnia następnego miesiąca a , pieniądze przychodzą później. Zalosne

Zawiedziony
@Giovana 15.12.2018 09:52

Bo nie rozumieją, że jeśli zadeklarowali 14.12.2018 r. to znaczy, że najpóźniej tego dnia kasa powinna się znaleźć na koncie pracownika. Przelew powinni zrobić na tyle wcześniej (choćby rano), żeby jeszcze tego samego dnia kasa dotarła. A nie dotarła.

mądrala
@Giovana 15.12.2018 09:52

hahahahha Ludzie czy wy umiecie czytać ? odsyłam do pierwszej klasy czytanie ze zrozumieniem Wynagrodzenie będzie rozliczone i wypłacone nie później niż w terminie do 14-tego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, wyplacic a otrzymac jest róznica :P

robertt

tak juz jest ze ludzie zadowoleni nie pisza!!!! tylko jada na kolejny turnus Lubię atmosferę w INVENT Sp. z o.o. za: atmosfera jest dobra jak sie jest dobrym dla innych ludzi dobra tzn nie rewelacyjna ale nie tragiczna jedziesz do pracy a nie na wakacje

Giovana
@robertt 08.12.2018 16:24

A uważasz że spanie po 4 godziny albo w ogóle z przyjazdu z Polski do Niemiec i odrazu do pracy na sklep obi albo po 13 h pracy w tym jedna przerwa 15 minutowa to uważasz że tak wygląda normalne warunki dla pracownika? Że to jest zgodne z wszelkimi zasadami ? I ty człowieku piszesz " jedIesz do pracy a nie na wakacje"?! Człowieku to jest kołchoz a nie praca

@Giovana 09.12.2018 00:21

Tez robiłem po tyle przezyłem i nie narzekam jeszcze hotel i przejazd Ci opłacają a wy marudzicie a pieniądze to za darmo byście chcieli dostac

Minonal
@Anonim 09.12.2018 22:40

Brakuje jeszcze, żebyś sam sobie płacił za hotel, albo spał na ławce po kilkunastu godzinach pracy. Anonim, albo uciekłeś z pola bawełny, albo reprezentujesz Invent.

@Minonal 12.12.2018 05:31

W innych firmach jak sie jezdzi to Ci odciagaja pieniadze za hotel i przejazd do pracy

Minonal
@Anonim 13.12.2018 09:49

Nie z takiej stawki. Nadal uważam, że żaden argument, możesz również napisać, że w Invent jest całkiem nieźle, bo gdzie indziej chłostali po plecach, a tu nie...

Marcin21

NIE POLECAM!!! FIRMA NIE PŁACI ZA PRACĘ. Pracowałem na inwentaryzacji sklepu ZOO w Bielanach Wrocławskich. Wynagrodzenie miałem dostać w piątek bodaj 6.12. Wynagrodzenia nie było! Pani się głupio tłumaczyła, ży niby jakieś błędy w liczeniu itd. (usunięte przez administratora)

Needlow

Byłem na inwentaryzacji zagranicznej w Niemczech (6 - 17 listopada) i nie polecam! Harówa po 13 h, jedna przerwa(!) 15minutowa, czas na sen 3-4h. Traktowanie pracowników jak bydło. Zastraszanie, groźby typu: " -100zł z pensji!", "Będziesz za darmo robił!" - no sorry, po 13 godzinach codziennej harówy zdarzają się błędy, nie jesteśmy maszynami. Obiad raz na jakiś czas dawali, ale jak już coś się stanie z twoją porcją to o kolejnej możesz zapomnieć, mimo, że każdy sobie zabierał do hotelu dokładki ;) Kabaret. Atmosfera poniżej 0. Nie polecam.

@Needlow 09.12.2018 15:57

Trzeba było do domu zjechać jak Ci nie pasowało

Needlow

Byłem na inwentaryzacji zagranicznej w Niemczech (6 - 17 listopada) i nie polecam! Harówa po 13 h, jedna przerwa(!) 15minutowa, czas na sen 3-4h. Traktowanie pracowników jak bydło. Zastraszanie, groźby typu: " -100zł z pensji!", "Będziesz za darmo robił!" - no sorry, po 13 godzinach codziennej harówy zdarzają się błędy, nie jesteśmy maszynami. Obiad raz na jakiś czas dawali, ale i o to były spiny pod moim adresem haha. Kabaret. Atmosfera poniżej 0. Nie polecam.

Needlow

Byłem na zagranicznym wyjeździe (6 listopad - 17 listopad) i nie polecam. Harówa po 13 godzin. Czas na sen 3-4h. Traktują pracowników jak bydło. Atmosfera poniżej 0. Zastraszanie, groźby, że odejmą ci z pensji za byle (usunięte przez administratora) nawet za obiad który podawali raz na jakiś czas były pretensje. Kabaret. A to wszystko za takie "śmieciowe" pieniądze nie warte tej harówy.

Spawalnia

Nie polecam totalna masakra brak organizacji na 1 pracownika przypada chyba 5 inżynierów !!

keradd06

witam, czy jedzie ktos teraz 9 grudnia do Niemiec z wroclawia?

keradd06

Witam, czy jedzie ktos z wroclawia 9 grudnia? bede wdzieczny jak ktos sie odezwie. Chce jechac pierwszy raz. Pozdrawiam. Darek igoriborys@op.pl

Nigdy więcej

Firma jest fatalnie zorganizowana, po zakończeniu inwentaryzacji czekaliśmy 2,5 h żeby pojechać do hotelu, kręcąc się po sklepie i nie wiedząc co ze sobą zrobić. Do hotelu oraz zawoziły nas 9-osobowymi busami osoby liczące, które tak jak my pracowały przez 12 h dziennie, co jest ekstremalnie niebezpieczne, w pewnych momentach bałam się o swoje życie. Wogóle do czasu pracy należy dodać czas na dojazd do miejsca pracy i powrót do hotelu, który wynosi około 2 h, więc 16 h dziennie macie już z głowy, nie ma czasu na to żeby się wyspać. Podczas tych 12 h pracy jest tylko jedna przerwa 15 minutowa, jak tylko spróbujesz się do kogoś odezwać, pożartować, zaraz dostajesz opierdziel od koordynatora. Ludzie musieli zostawiać swoje rzeczy w dwóch wózkach sklepowych specjalnie do tego przygotowanych na magazynie, przez co nikt nie mógł niczego znaleźć. Za każdym razem gdy zostawiałam swój plecak i kurtkę w określonym miejscu, (tak żeby nikomu nie przeszkadzał, ale nie w wózku) koordynatorzy potrafili brać nasze rzeczy i przenosić w inne miejsca, ponadto moja kurtka zawsze była rzucana na ziemię i brudna od syfu. Ponadto, zamiast wysyłać sms-y z informacją na którą mamy do pracy i z jakim kierowcą jedziemy, bawią się w wywieszanie kartek przy recepcji, i czasem kreślą na tych kartkach, albo kartka się "zawieruszy". Dwie kobiety miały przesyniętą godzinę wyjazdu z 16.00 na 14.00, o czym nie wiedziały (bo przecież nikt nie będzie co godzinę schodził i na recepcję i patrzył czy się nic nie zmieniło) i nie pojechały na inwentaryzację. Musiały wracać do Polski na własną rękę, dlatego że autokar nie będzie specjalnie po nie jechał do hotelu, a to był ostatni dzień pracy. Czasem było tak, że pracownicy przyjeżdżali do miejsca pracy i musieli na parkingu czekać w busie jeszcze 2 h żeby ich wpuścili do sklepu do pracy. Czułam się jak w filmie Monty'ego Pythona. Jeden chłopak został zwolniony z pracy i musiał wracać z nami do Polski, podczas gdy reszta jechała z Czech odrazu do Niemiec jeszcze na 2 tygodnie, przez co jedna dziewczyna nie pojechała do domu, bo zabrakło dla niej miejsca, bo autokar miał dokładnie tyle miejsc ile osób wracało, a przez tego chłopaka zrobiło się o jedną osobę za dużo. Nie wiem co się z nią stało. Jeśli zadeklarowaliście się że chcecie jechać np. z Krakowa, nie liczcie na to że odwiozą was tam z powrotem. My musieliśmy się prosić kierowcy autobusu w drodze powrortnej żeby łaskawie nas wysadził w Krakowie (jechał z Katowic przez Kraków do Rzeszowa, więc miał po drodze), a ten przeklinając cały czas pod nosem zatrzymał się na środku ekspresówki i kazał nam wysiadać. Uważam, że ta warunki pracy i atmosfera w firmie INVENT odziera człowieka z resztek godności, i za te pieniądze nie warto dawać się tak poniewierać. To nie są normalne warunki pracy. Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Nie raktujcie ludzi jak zwierzęta, róbcie dwie przerwy płatne po 15 minut, nie spinajcie się tak o każdą pierdołę, bo to przesada że nie można się do nikogo odezwać, i nie każcie ludziom na wszysto tyle czekać. I nie ruszajcie naszych rzeczy osobistych.

Xy
@Nigdy więcej 04.12.2018 23:26

Prawda jest taka jest lecz wiesz jak kto wygląda

Malý krtek
@Nigdy więcej 04.12.2018 23:26

Lada moment zajmą się tą firmą instytucje niemieckie. Wtedy ostatecznie się okaże czy ludzie mogą pracować na terenie Niemiec zarabiając mniej niż niemiecka stawka minimalna, pracować po 12 godzin dziennie (w sumie 60 godzin w tygodniu) i z jedną 15-minutową przerwą w ciągu dnia.

Malý krtek
@Nigdy więcej 04.12.2018 23:26

I jeszcze jedno: co sis nadrobil, to si taky sněz

Robert10

Dzień dobry mam pytanie czy ktoś już dostał kasę za inwentaryzację w Gdańsku(sklep OBI) za dzień 26.11.2018

piter

Bedzie jeszcze taki wyjazd jak wczoraj do Czech?????????????????

kris.ka

bylem, widzialem, PRZEZYŁEM i zarobiłem nie moglem na caly turnus, udalo sie wczesniej zakonczyc, ze wszystkim da sie dogadac jak tylko sie chce! Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: bylem, widzialem, PRZEZYLEM i wrocilem nie moglem wyjachac na caly turnus, zgodzili sie na część i wróciłem wcześniej wszystko da sie dogadać jak sie chce

Polámaný anděl

Witam, zgodnie z ukształtowaną praktyką ostatnich lat, powitajmy nową spółkę zrodzoną na ziemi czeskiej - „INVENT kvalitni inventury spol. s r.o. Švabinského 1700/4, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava” (INVENT inwentaryzacje z jakością spółka z o.o. z siedzibą w Ostrawie). Podobnie jak w Polsce, również w Czechach rejestr spółek jest jawny. Na marginesie, miejscowy kodeks pracy przewiduje m.in. taki rodzaj umowy o pracę, gdzie przy zachowaniu określonych godzin pracy, odprowadzony jest wyłącznie podatek dochodowy.

Błażej

Niedawno przeprowadziłem się do Wro bo zaczalem studia, a hajs się przyda wiec czasami chodze na inwentaryzacje z ziomkami z roku. Ostatnio byliśmy w obi i inwentura trwala jakeis 9h wiec troche kasy do kieszeni wlecialo xd Praca sama w sobie nie jet trudna, moze troche nudna ale chyba zależy od działu. Nie jest to szczyt marzeń ale na pewno jeszcze pójdę jak beda nieli we Wrocławiu bo przynajmniej kasa po tygodniu na koncie.

Gorzej
@Błażej 12.11.2018 16:09

Gdzie było ogłoszenie, bo widziałem u nich tylko na koniec listopada?

Błażej
@Gorzej 13.11.2018 16:41

To było w październiku 22

Kachanka
Zweryfikowany użytkownik
@Błażej 12.11.2018 16:09

polecam Strefajob, dużo inwentaryzacji, dobra atmosfera, wypłacalni w 100%

lukas

Jak z wyżywieniem za granicą,proszę o info.

Janusz
@lukas 02.11.2018 21:14

Open bar all inclusive !

lukas
@Janusz 03.11.2018 17:09

rozwiń odpowiedź!

Janusz
@lukas 04.11.2018 00:57

Firma zapewnia śniadania i obiad. A w pracy na przerwie ciepły posiłek, kawę i herbatę.

kao
@Janusz 04.11.2018 15:46

Haha... to chyba pomyliłeś firmy kolego. Teraz jest dieta (40zł) wliczona w dniówkę

makao
@kao 08.11.2018 19:55

Dieta - doliczają Ci 40 zł na wyżywienie do wynagrodzenia, czy odciągają 40 zł na wspomniane wyżej śniadania i kawę?

Bell
@makao 09.11.2018 14:32

Nie odciągają. masz dodatkowe +40

soe1
@Janusz 04.11.2018 15:46

klamiesz, 1 luchpakiet i to nie zawsze, brak wody(np. niegazowanej, potrzabnej ilosci dla zachowania koordynacji) , normalnej kawy-tylko jakis belt, slodziki z rakotworczym skladem, brak 2 i ew 3 przerwy-tak po 15min dla regeneracji ocz i miesni...OSZCZEDZAJA NA PRACOWNIKACH I NIE SZUKAA WIECEJ LUDZI, chca aby jaknajmniejsza ilosc zrobila to samo co wieksza...film 'czyz nie dobija sie koni'...dla oszczednosci... ag domena...?...

soe1

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nigdy NIGDY - nie potrafia zadbac o ludzi - masoneria

tori

Byłam raz na inwentaryzacji za pośrednictwem firmy INVENT i NIGDY WIĘCEJ! Atmosfera poniżej krytyki! Nie chcieli zrobić przerwy, która jest obowiązkowa po 4h pracy! Koordynatorki postawiły na szybkość, a nie na dokładność. Jeśli chciałeś wyciągnąć coś z głębi półki, żeby zobaczyć czy to jest ten sam produkt czy inny. Pochwała? Dobra reakcja? Zapomnij! Zostaniesz jeszcze zbluzgany, że to spowalnia pracę. Obiecane minimum 6h pracy? Zapomnij! Wyrobione jedynie 5h i stracony czas na dojazd. Szkoda czasu i nerwów. Oczywiście takie zachowanie - brak należnej przerwy zostanie zgłoszone wyżej! Są inne świetne firmy inwentaryzacyjne, a dla tej nie warto iść. Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Wykonujcie obowiązkowe przerwy albo prześwietlcie swoich pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przerwy, które się należą każdemu po 4h pracy! Więcej empatii u pracowników

sebastian

Lepiej niż w agencjach, praca faktycznie jest prawoe codziennie, co chwile się coś zmienia nie ma rutyny. Chciałem wyjechac tylko raz żeby dorobić i tak juz jeżdże od dwóch lat :) różnei Niemcy i Czechy

Bożena

Bardzo dziekuje Panią z biura , pomogly mi przejść przez strone i wszystko fajnie wyjasnily. Teraz czekam na zaproszenie na wyjazd od 07.11 wlochy . ktoś tez jedzie ?

Marianna
@Bożena 30.10.2018 19:53

Skoro tak fajnie wyjaśniły, to podziel się proszę informacjami z forum. Dzięki.

Ek
@Bożena 30.10.2018 19:53

Jak ocenia Pani ta firme

sebastian.m

wyjechałem sam za granicę na 3 tygodnie i chyba najgorzej było dla na początku w grupie, bo akurat praca bardzo ok. Moze nie lekka ale latwa. Później już mi się podobało, więc jak pojadę jesczze raz to wolałbym z tymi samymi osobami, ale wiem że to tak nie działa - chyba że można coś wynegocjowac w biurze?

asd
@sebastian.m 26.11.2018 15:25

Ile godzin dziennie pracy? Jak wyglądało zakwaterowanie?

giovana
Zweryfikowany użytkownik

Byłam na turnusie od 6.11 do 24.11 w Niemczech. Praca po 13-14h codziennie. Spanie po 3-4 h , jeśli było 5 h na moim budziku to był luksus. W ciągu tych 3 tygodni miałam 3 przeprowadzki. Czasem dawali obiad chyba że strachu że ludzie nie przyjdą do pracy. Kierownictwo ogólnie ma wyrąbane na ciebie i nie obchodzi ich to czy spałaś 2 h czy źle się czujesz. Gdy przyjechałam na turnus autokar się zepsuł. Przyjechałam na godzinę 1.30 w nocy i zdążyłam tylko kawę wypić i się umyć i prosto do pracy. Dają premie po 40 zł ( nie dietę) co jest dla mnie śmieszne. Czasem 60 lub 33,20 gdy była przeprowadzka. Po tych 3 tygodniach czuję się jak (usunięte przez administratora) Nie mogę dojść do siebie . Snu prawie w ogóle. Nie ma możliwości gotować. Więc o ciepłym posiłku możesz zapomnieć. Byłam wcześniej na inwentaryzacjach z tej firmy ale nigdy nie było tak ciężko. Brakuje ludzi do pracy. Ogłaszają się na olx i wysyłają zaproszenia na emaila. Powinno być conajmniej 90-110 osób liczących tymczasem ludzi jest po 40 albo 60 i ogarniam sklep z taką ilością osób. Gwarantuje siedzenie do 19 w sklepie od 5.45 rano. Przerwy powinny być dwie. Tymczasem jest 15 minutowa z czego masz tylko 10 minut bo Cię gonią już do pracy. Jeszcze takiego obozu to nie widziałam. Ludzie zaczęli padać że zmęczenia. Nie jesteśmy robotami. A firma myśli inaczej. Premie powinny być godziwe . Nie polecam. Powiem szczerze że to mój ostatni wyjazd. Są inne firmy inwentaryzacyjne które płacą w euro i jest duO czasu prywatnego. Nie jedźcie bo się tak zniszczycie fizycznie że was własna rodziną nie pozna. W ogóle w umowie pisze że z miejsca zbiórki i z powrotem na miejsce zbiórki zapewniają transport. Tymczasem moja koleżanka została rozdzielona do innego busa i tylko do Wrocławia miała zapewniony transport choć miała go mieć do Katowic. Kolejna dziwna sprawa jest to że były dwie kobiety które nie miały podpisanej deklaracji że chcą zostać dłużej. Miały dyspozycyjność do 25 listopada a tymczasem zostały zmuszone do wyjazdu do Włoch pod rygorem kary oraz powrotu do domu na własną rękę. Pytam się jakim prawem zostały w to wplątane skoro nic nie podpisywały a miały zgłoszona już półtora tygodnia temu że zostają tylko do 25listopada? Ta firma ma problemy z podatkami i różnymi innymi . Mają dobrych prawników i w zasadzie nikt nie jest wstanie przerwać ten (usunięte przez administratora) dla Polaków. Ostrzegam !

Czarna72

Witam czy jest ktokokolwiek kto by mi przybliżył pracę w tej Firmie głównie chodzi mi o inwentaryzację we Włoszech była bym wdzieczna☺

I<3KATARZYNA

Witam serdecznie. Szybki wpis odnośnie jednej koordynatorki (usunięte przez administratora)o alter ego Dyrektora Generalnego ds. sam nie wiem czego... Ale zacznę od początku, inwentaryzacja taka jak zwykle wiadomo. Ale(usunięte przez administratora) od samego początku pracy skutecznie mnie do niej zniechęciła, jej wysoka samoocena o samej sobie i wygórowana posada w firma(koordynator), chyba zabrała jej resztę człowieczeństwa. Traktuję innych pracowników inwentaryzacyjnych jak ludzi w (usunięte przez administratora). Narzuca swoje myśli i ogólnie jest upierdliwa, chodzi za Tobą jakbyś byl jej własnością. Jak powiesz coś koledze lub koleżance, zakazuje jakichkolwiek rozmów co dla mnie osobiście jest Mega żenujące i szkoda byłoby tracić pracowników powodu zakompleksionej Koordynatorki.

@I<3KATARZYNA 23.10.2018 04:41

Czy chodzi ci o kasie mała blondynke ?

Do anonima
@Anonim 23.10.2018 23:31

Tak właśnie o nią chodzi.

kao
@Anonim 23.10.2018 23:31

Ale na pl czy na zagranicznych?

Leichenhexe
@I<3KATARZYNA 23.10.2018 04:41

Jak kolega/koleżanka łazi jak smród po gaciach i się opindala , to niestety ale każdy koordynator bedzię Cię tak pilnować. Nie bronie Kasi , bo nigdy mi nie podpadła a nie widziałem też aby innym pracującym podpadła. Pogadać nie możesz a Ty na targ przylazłeś/przylazłaś czy do roboty.? Miło by Ci było gdy liczysz a ktoś Cie rozprasz co w efekcie liczysz to samo dwa razy ? Pomyśl nim napiszesz . Tyle w temacie

Rafał

Raz lepiej raz gorzej ale to jest praca. dojechalem flixem bo nie było akurat wyjazdu w tym dniu kiedy moglem wyjechac ale zapewnili mi transport indywidualnie. Praca mi odpowiada bo nei jade na darmo siedziec tylko w każdym dniu jest robota. Mam porownanie bo w zeszłym roku byłem z inna firma tez w Niemczech ale placili na godzine. Co z tgo ze w euro jak raz byla praca a raz nie.

smile
@Rafał 21.11.2018 13:46

Codziennie, czyli 7dni, a nie 6, jak w ogłoszeniu? Ile godzin dziennie trwa liczenie? Jakiego rodzaju asortyment?

Nika
@smile 22.11.2018 17:34

Pracuje się 6 dni w tygodniu, 7 zawsze jest wolny zazwyczaj jest to niedziela. To zależy od sklepu czy jest przygotowany czy nie, od tego ile osób pracuje, a ile woli się opierdzielać. Jest płatne za całą inwentaryzacje, nie na godzinę, więc im szybciej skończymy tym lepiej dla nas. Asortyment zależy na jaki projekt jedziesz

Rafał
@smile 22.11.2018 17:34

jest 6 w tygodniu ale chodzilo mi o to ze od poczatku wiedzialem ze bedzie ich tyle wiec nie ma sytuacji ze jade nastawiony na 6 dni pracy a jest 3 dni tak jak to bylo na stawce godzinowej

Eugeniusz

jest super ,bez uwag

Kula

Co jeśli nie pojawies się do pracy na wyjazd zagraniczny z powodu choroby miał ktoś taki przypadek?

SAD

Dno,niby są zapisy,wolne terminy,człowiek się nastawia a dzień wcześniej dostaje smsa,że mają więcej chętnych.

Charówka za niewielkie pieniądze. Tak w Polsce jak i za granicą. Nie polecam nikomu. Jak masz możliwość pracować gdzieś jeszcze w innej firmie to lepiej tam nie jedź. Pracownicy głównie młodzi ale i nie brakuje starych wyków. Nie widzę przyszłości w tej firmie jako kierownik. Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Gdybym miał tam jeszcze raz pracować to zacząłbym się długo zastanawiać zanim bym to znowu zrobił. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poszukać nowych zleceń i nie robić świństwa.

Zostaw opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVENT Sp. z o.o.