Opinie o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział w Wrocław

Jak szefostwo w Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział traktuje ludzi?

prawda Nowy wpis

Nie traktuje dobrze. Dla własnego zdrowia radzę omijać prace na Logistycznej w Dziale Handlowym.

pracownik_

NIE POLECAM tego pracodawcy , totalny brak kompetencji menadżerskich jak i szacunku dla człowieka , wynagrodzenie na rozmowie co innego a w rzeczywistości wygląda to inaczej .Reasumując NIE POLECAM!!! nawet desperatom .

Weteran
@pracownik_

Witam, Bel-Pol jak każda firma ma dobre i złe strony..., jako "Weteran" mogę powiedzieć, że płacą na czas i zgodnie z ustaleniami. Pracowite osoby są zadowolone i zawsze pod koniec pierwszego kwartału marudzą, że muszą dopłacić do podatku☹️ Dla malkontentów, zasady są proste, ile wyrobisz tyle zarobisz!

wolf Nowy wpis
@pracownik_

Niestety to jest prawda ogłoszenia swoją drogą na rozmowie stawki potwierdzone zaczynasz pracę a tam na umowie zupełnie co innego

Klient

Szczerze nie polecam. Pracownicy niemili, obrażeni jakby za kare siedzieli. Brak profesjonalizmu i zainteresowania klientem. w sklepie czułem się jak intruz, który przyszedł i przeszkadza. Po zakupie drzwi ze strony personelu następuje etap czystej ignorancji. Moje prośby o otrzymanie instrukcji obsługi zawiasów kończyły się ignorancja. Pani Justyna zatrudniona w sklepie Bel Pol na Bielanach Wrocławskich przeszła już sama siebie osiągając poziom pani ekspedientki z Supersamu stwierdzając, żebym pokręcił sobie wszystkimi sześcioma srubami- jej niekompetencja i brak profesjonalizmu nie podsunęły jej nawet takiej myśli, że stosując się do jej rad całkowicie mogę rozregulować drzwi. Może ktoś się u nich kiedyś obudzi, że na rynku jest jednak jeszcze konkurencja,a może poprostu zweryfikuje ich właśnie ten rynek doprowadzając do zasłużonej upadłości. Generalnie NIE POLECAM!

ggcf Nowy wpis
@Klient

czesiu januszu to nie jest forum dla klienta

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział?

Kaja

Bardzo przyjaźni ludzie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Pracujecie inaczej w dobie pandemii?

Jarek

A czy bardzo zmieniła się praca od czasu kiedy koronawirus spowodował takie zamieszanie?

Co wchodzi w socjal Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział?

Luxmed Karta Multisport możliwość zakupów w firmie z duuużym rabatem na własny użytek Pracownicze Plany Kapitałowe

Patrycja

Myślałam, że się dowiem czegoś o pracodawcy, a tu sami klienci. Jak się w firmie pracuje?

@Patrycja

praca jak praca, wypłata zawsze przed czasem,

Czy Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tak wszyscy pracują na umowach o pracę. Widnieje taka informacja również w zakładce praca na ich stronie w każdym ogłoszeniu.

Ona Jelenia Góra

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, Pani która przeprowadzała rekrutacja chyba że 4 razy mówiła do mnie że bez względu na decyzję oddzwoni danego , konkretnego dnia i poinformuje,informacji nie dostałam, potraktowano mnie bez szacunku,a to jak jak traktowany potencjalny pracownik też świadczy o firmie. Więcej nie aplikuje na pewno do tej firmy.

Jan

Niemiła obsługa w Olsztynie, zachowują się jak rozkapryszeni chłopcy, którzy są niezastąpieni, na cmentarzach leży pełno ludzi niezastąpionych. Brak im pokory.

Kostek

Ale to jest forum pracownicze a wszelkie skargi i zażalenia trzeba kierować na adres firmy!!

Bel-Pol we Wrocławiu to katastrofa. Brak umiejętności obsługi klienta,arogancja , brak kultury osobistej. Rozpatrzenie reklamacji towaru zakupionego w tej firmie graniczy z cudem. Kompetencje PANI zajmującej się tematami reklamacji -ZEROWE. Kto zatrudnia takie osoby? MASAKRA!!!

Anna.P
@anonymous

Zgadzam się z powyższym komentarzem te kobiety co tam pracują posiadają 0 wiedzę na temat asortymentu jaki sprzedają. Czekam na podłogę już ponad 4 tyg a miała być do 2 tyg. Co mam zrobić czekać ? Będę ubiegała się o zwrot zaliczki bo w tym (usunięte przez administratora) nic już nie kupię. Nie polecam odradzam kategorycznie zakupy w firmie BEL-POL życzę wam abyście splajtowali

@Elka Jak rozumiem brałaś udział w rekrutacji w Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział. Opowiedz, proszę jak ona przebiegała? Jakie były etapy rekrutacji (sama rozmowa, czy może jakiś test wiedzy)? Czy podczas rozmowy było coś co cię zaskoczyło? Jakie warunki pracy oferuje firma? czy były one zbieżne z Twoimi oczekiwaniami?

Elka

Jakie są zarobki na stanowisku sprzedawcy- doradcy klienta? Ktoś wie? Zastanawiam się nad wysłaniem CV

Pozdrawiam
@Elka

Niewiele ponad minimum plus jakieś śmieszne premię. Szkoda czasu .

Elka
@Pozdrawiam

Na rozmowie co innego usłyszałam

Martyna

Konkurencja zainspirowała do pisania na forum?

wieloletni pracownik

Miejsce dla osób , które chcą się uczyć /szkolić i pracować. Chcesz odbębnić 8h i mieć wszystko w 4 literach (?) To nie miejsce dla Ciebie. Tu się pracuje na wysokich obrotach .Myśli i działa ...i za to Ci płacą (dobrze ) . Nie za siedzenie i narzekanie.

Pozdrawiam
@wieloletni pracownik

Z tym "dobrze" bym nie przesadzał. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wierz mi musiałem się wznieść na wyżyny spokoju aby nie roześmiać się w twarz osobie która ją przeprowadzała . Za takie pieniądze nie chciałoby mi się "odbębnić" wspomnianych 8h a co dopiero pracować. Niestety tak teraz wygląda dzisiejszy rynek pracy wymagasz to zapłać.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Mentor

czy uważacie, że nie można coś zrobić w tym temacie? Może trzeba rozmawiać z szefostwem firmy? W obronie własnych miejsc pracy to warto!!

titi

Ogólnie rzecz przedstawiając, to bardzo niskich lotów firma, słabo zarządzana i w dodatku w fatalnej atmosferze. Szkoda czasu i nerwów na współpracę z tymi ludźmi. Chaos i bałagan.

LOWELAS
@titi

DZIĘKI ANNO

Zostaw merytoryczną opinię o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział - Wrocław

• Jak się pracuje w Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział?

Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział