BEL-POL

Gliwice

Opinie o BEL-POL

XD

No więc tak, szefowi firmy słoma z butów wystaję i to powinno być dla wszystkich jasną wskazówką czy się tam zatrudnić czy nie. 2300 to maksimum jakie można wyciągnąć w tym zakładzie. Podwyżki to temat tabu w tej firmie, jak nie masz obok siebie 4 kolegów to lepiej nie iść w ogóle bo nie poskutkuje a może nawet zaszkodzić. Generalnie firma powinna się nazywać ''czeski film, nikt nic nie wie''. Szczerze zastanawiam się jakim cudem oni utrzymują się tak długo na rynku. Podejrzewam że jest to spowodowane zaufaniem klienta do firmy z wieloletnim stażem na rynku bo jakość towaru które otrzymuje klient albo same warunki towarowania.. Kto w tym siedzi ten wie.

Dominika

@Worsow, być może zależy to wszystko o czym piszesz od miejsca? Dodam, że firma posiada kilka innych oddziałów w różnych miastach Polski. Być może to jest tym spowodowane? Czy kwestia zatrudnienia obowiązuje wszystkich taka sama we wszystkich miastach?

Worsow

Praca w tej firmie nie należy do przyjemności. Ogrom pracy oraz stresu nieadekwatne do tego wynagrodzenie. Ponadto to tego atmosfera jest tragiczna. Najważniejsza jest marża, zysk i wynik, człowiek się nie liczy. Podsumowując praca dla osób które potrafią oddać się firmie całkowicie, zapominając o swoim prywatnym życiu. Wypalisz się i następny proszę.

Marko

A co o pracy w Bel Pol Katowice

Pracownik roku

A jak wygląda sprawa pracy w toruńskim oddziale firmy?? Jak zarobki i warunki

Żenada jeśli chodzi o socjal następne święta a tu kubek i 7krówek he he.Z płatnościami to samo nie polecam pracy tylko marża i marża o co oni od siebie dadzą kubek...A hurtownikom bony dają na święta i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włażą a gdzie są pracownicy.Na samym dnie.

m.m

Zgadzam się z opinią powyżej.. praca w krakowskim oddziale - stres, mobbing!, brak możliwości i rozwoju! zarobki ok, ale z premiami też dobrze lecą.. praca dla osoby samotnej z nadmiarem czasu i brakiem własnego życia..

Norbi

Kasa słaba.atmosfera tragiczna.zamawiasz sobie towar A zjoby Ci go sprzedają i nie ma czego wydać klientowi .szwindle na premii i wyzysk.ta praca jest dobra na trzy miesiące i zwiewac.wiecznie szukają pracowników ,dlaczego ,o czym to świadczy?

uhjyhjk

@ 34 no a w sumie co maja napisac :p szkoda tylkon że ja nie widze tej oferty i dawno nie widziałam do nich żadnych ofert, czyżby coś uległo zmienie?

pawel

to będziesz miał konkurenta :D

bylem na rozmowie

zaproponowali mi 1850 zl brutto za magazyniera plus jakas tam premia , premia ma to do siebie ze moze byc ale nie musi :D

marian

albo to byli zwolnieni pracownicy :D jaka wada postawy? to nie wczesna biedronka bez paleciaków, wózków widłowych itp. ;)

marian

nawet na magazynie więcej chyba się spędza czasu w wózku widłowym niż na nogach :D

@marian 27.06.2016 15:21

Tutaj 85% czasu spędzasz na tyraniu z drzwiami lub podłogami w rękach. Widlaki są, ale 90% towaru rozkładasz ręcznie do regału. Widać mało wiecie o pracy w BEL-POlu. Wade postawy będzie miał każdy kto tu pracuje i pracował. Praca jako sprzedawca, opinie różne, raczej mała rotacja jest. Nie tak jak na magazynie. Praca sprzedawcy nie jest fizyczna. Bynajmniej dla kobiety. @Karolina o wadach postawy mówiłem w kontekście pracy magazyniera.

amadeo

To co pisze ten "tadek" to też jakiś cichociemny...O kubkach i czekoladach słyszałem w J.G. Ja pracowałem tam parę dobrych lat i sam odeszłem do oczywście lepszej pracy a przede wszystkim normalnej atmosfery i ludzi..Armagedon, obiecanki cacanki a oddział kurczy się ilościowo pod każdym względem, a panelarstwo na Jeleniej??? Jest tego w bruuuuud!!!!!! Pozdr..

tadek

ja pracuję i nie narzekam

magazynier

Premii wyższej niż 20% nie widziałem nigdy. Zarobisz z premią 2400 brutto. Te wypociny o premii 35% piszą chyba kierownicy bo nikt tu do pracy nie chce przyjść. A tak poza tym to praca jest cholernie ciężka, tak więc jak chcecie się nabawić wady kręgosłupa to polecam. Nie zawracajcie sobie głowy pracą w tej firmie. Wyzysk to podstawa jej działalności. Przy takich obrotach jakie ma ta firma płace powinny być na poziomie 2400 netto. Na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponują Ci wszystko. A prawda jest taka, że jedyny socjal jaki jest w tej firmie to kubek i sianko na boże narodzenie od Pani dyrektor. To jest opinia moja. Na szczęście byłego pracownika tej firmy. @tadek - jest się o co starać? Premia jest zależna od tego czy zostanie wykonany plan który narzucają właściciele. Więc się możesz starać, biegać a jak planu nie będzie zrealizowany to pokarzą Ci środkowy palec.

tadek

*misiek widać że tam nie pracowałeś premia to 35% podstawy więc jest się o co starać

misiek

Nie polecam pracy w JG za wykonany plan dają premie 200zł nawet 2000tyś nie przekroczysz z premią.No chyba że masz podstawy 2700zł brutto to zarobisz z premią 2200zł.A socjal kubek i 2czekolady na święta zajebista firma.

kiedyś pracowałem, tam co miesiąc są premie

ojtamojtam
@tadek 13.06.2016 08:15
kiedyś pracowałem, tam co miesiąc są premie

buhaha ale mnie pozamiatało!!!Dobre....

kierowca

Jak chcesz jeździć cały dzień i dostać 2000zł to aplikuj do tej firmy. NIE POLECAM

liliput098

To co proponują to jest chyba jakaś kpina. Lepiej nie tracić czasu na aplikowanie do takich firm....

hahaha

Najgorsza firma w okolicy. Nie polecam

ktos

Nie polecam pracy w tej głupiej firmie. Za pracę na magazynie oferują na początek 1800zł BRUTTO. To jest k***a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

lukapa@

Mam pytanko dlaczego w Jeleniej Górze pracuje 5 w porywach 6 osób.. To mam być rozwój? Nie rozumiem tego!!! a Hurt tam to już zapomniane słowo.., a kiedyś był na spóldzielczej...Pytam gdzie ten ambitny rozwój Panie...???

dominik

A czy na doradcę trzeba mieć tam doświadczenie w drzwiach?

ojtajoj

Bo kierownik sam sobie posty pisze i sam się klepie po plecach.. Ciekaw jestem i niech się ujawni kto taki zadowolony z Jelonki jak taki kozak.. Założę się że nie odpowie bo to ta sama osoba pisze o sobie,,I to każdy wie!!!

Rambo

Praca w Jelonce super. Fakt, trzeba zapierniczać ale jest super. Jak pracujesz zarabiasz. Kierownik nie toleruje opierdzielania ale za to jest porządek i są efekty. Pamiętam ten oddział jeszcze pare lat temu totalny bajzel. Polecam!!1

dominik

o co chodzi z tą Jelenią Górą? bo chciałem tak właśnie cv słać

despos

Do miejko..! Co Ty za bzdury piszesz o socjalu widać że tam nie robiłeś..Tam nie ma socjału wybij sobie z tej bani!!!!Mało wiesz,jesteś zielony.. Nie mogę czytać takich bzdur, nie znasz pojęcia chyba tego słowa.. A Jak tam Jelonka dalej taka rotacja i bajzel?Niedługo zostaną tam tylko 2 osoby..od myślenia!!

Hoja

I ja tam pracowałem.jak wy chcecie mieć tam normalne zarobki jak oni narobili wałów nazawalali terminów w deweloperów i mają same procesy.mają inne rzeczy na głowie niż pensja szaraczka

Zenek

Pracowałem w firmie bel-pol oni nigdy dobrze nie płacili i raczej płacić nie będą.

magazynier

@Ulik, jak przychodzi dostawa powiedzmy 12 palet drzwi to trzeba to wszystko ręcznie wsadzić w regał. Maszyna tego nie robi :P

@magazynier

Za taką robotę co tu się robi to powinno być 2500 na łape co miesiąć. Ta praca głównie polega na tym, żeby nosić nosić i jeszcze raz nościć dzrwi, futryny, podłogi itp. Lekkie to nie jest, szczególnie jak jest -15 stopni

magazynier

@grobik to chodzi o to, że możesz zasuwać jak głupi, w ciężkich warunkach a na koniec dostaniesz 1800zł.

magazynier

Ta premia to taka 'zasłona' właścicieli. Jak jest dobrze to z premią zarobisz +-2000 a jak powiedzmy będą gorsze miesiące to dostaniesz 1400 i do widzenia. Tyle masz w umowie i nie ma nic do powiedzenia. W normalniej firmie powinno być 2000 netto plus premia za taką ciężką robotę. Proponują na start tak śmieszne pieniądze, że już teraz mają problem z pracownikami.

magazynier

Premia jest jak jest zrobiony plan :) W moim oddziale w zeszłym roku zawsze była :)

kasia

i po choooj wam ta wypłata na czas jak z premii was ograbią.płacą i w miarę nie nękają bo mają inspekcję pracy wiecznie na głowie.pewnie dzięki zadowolonym ,uznanym pracownikom.hehe mehehe.co se załatwisz to ci sprzedadzą,co sprzedasz to ci ukradną :D

pracownikBELPOL

Ja pracuję w firmie belpol od kilku lat. Jestem z pracy zadowolony, na obecną chwilę nie zamieniłbym jej na żadną inną. Pracy jest dużo nie da się ukryć, jednak przynajmniej się nie nudzi w pracy, zawsze jest co robić. Moja opinia na temat pracy w tej firmie jest pozytywna. Jak ktoś ma chęci do pracy, nie opierd.....a się w niej to sobie poradzi w pracy w Bel Polu. A powiem tylko tyle, że nie jest łatwo to połapać wszystko. Ale jak ktoś już załapie, to efekty są widoczne.

kris

niestety najnisza krajowa na stanowisku Doradcy .

daro

w ich ogłoszeniach o pracę jest że zawsze dają umowę o pracę, a na poprzednich stronach są opinie że wypłata jest zawsze na czas. Aplikuję ;)

no name

Nikt w firmie bel-pol nie dostanie na dzień dobry wiecej niż 1600 netto. zarobki w granicach 2000 to rzadkość , po latach pracy i użerania się z kierownictwem o podwyżkę... może. Najlepiej wychodzą sprzedawcy ponieważ mają premie od zrealizowanych progów sprzedaży. Niestety zazwyczaj target jest wyśrubowany i premi brak. Polecam firmę bel-pol jako rzetelnego pracodawcę ( umowa o pracę, terminowe wypłaty ) ale tylko jako start w karierze i jako podstawowe wyszkolenie. Potem trzeba uciekać i szukać godziwie płacących firm.

jakis tam

wątpie... a kierowcy już nie poszukują :)

jakis tam

danny65 - a od jakich stawek brutto zaczynacie, jako nowy pracownik? simon69 - a możesz podać jakie stawki bo chciałbym mieć jakieś odniesienie?

simon69

Ja bym polecał pójść na rozmowę, w innym mieście byłem na rozmowie z kolegą i dostaliśmy inne propozycje podstawy, choć zasady premiowania te same. To zależy chyba od doświadczenia i znajomości branży.

jakis tam

danny65 a jak zarobki w Jeleniej-Górze?

danny65
@jakis tam 25.03.2015 22:28
danny65 a jak zarobki w Jeleniej-Górze?

No właśnie! Sam już sobie odpowiedziałeś kolego. Właśnie te zarobki!

dnny65@

W Jelonce przez okres paru miesięcy zwolniło się 7-mioro pracowników i to pewnie jeszcze nie koniec. Dziwi mnie brak reakcji dyrektorów na taką rotację stałych pracowników. A winę może szukać u pseudo kierownika oddziału. Pozdrawiam Swidnice!

Zapomnialem dodac, 2000tys. to bardzo dobry wynik ktory nie czesto sie widuje na pasku, nawet z dwiema sobotami i premia :)

magazyniergliwice

Trochę u nas jest kierowców którzy jeżdżą dla bel-polu. Z tego co wiem to stawka za dostawczaka to około 1,90 za km, a w przypadku małego tira około 2,5 zł za km. Gliwice obecnie szukają kierowcy na stałe jako pracownik bel-polu.

magazyniergliwice

Praca ogólnie nie jest zła. przeważnie około 2tyś na reke z sobotami i premią.

@magazyniergliwice 08.03.2015 21:37
Praca ogólnie nie jest zła. przeważnie około 2tyś na reke z sobotami i premią.

chyba jetes uposledzony skoro twierdzisz ze za taka prace z dwiema sobotami i premia dwa tysiace to nie jest zle, kregoslup swoje dostaje, w zime pizdzi i sprzetu ktory by byl w jakims dobrym stanie tez brakuje, wlacznie z podstawowymi narzedziami do pracy na magazynie tj. paleciak. Zenada

magazynier

a na jakie stanowiska i z jakiego tam można awansować? z magazyniera na super magazyniera?

Zawsze umowa o pracę, nikt nie ma umów śmieciowych. Zawsze pieniądze przed dziesiątym. Zawsze dodatkowa premia jak nie olewasz obowiązków. A jak masz coś w głowie to chętnie Cię awansują. Pozdrawiam

Zostaw opinię o BEL-POL - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEL-POL