Opinie o BEL - POL SP. Z O.O. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEL - POL SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEL - POL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEL - POL SP. Z O.O. w Świdnica

lewy 321

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku kierowcy kat. B,C? Jakich pieniędzy można się spodziewać itp?

Driver

Słabo, 2300 rotacja na maxa

Brude
@lewy 321

We Wrocławiu (Bielany) 4 brutto po okresie próbnym. Płacą nadgodziny i czasami dostaniesz premie, jeśli cię pupil kierownika(usunięte przez administratora) nie sprzeda. Kierownik jest zwykłym (usunięte przez administratora) który dostał stanowisko, bo nie było nikogo innego. Wiecznie kłamie, każdy problem rozwiązuje agresją, dosłownie: (usunięte przez administratora) cię z roboty, a jak się nie dasz zastraszyć, to powie: nie podoba się, to się zwolnij. W dyskusji zero argumentów, po prostu ma być tak, jak on mówi. (usunięte przez administratora)kierowcy nie dostają nic, premie zabiera i nie daje pasków, po kilku miesiącach już nie pamięta czemu zabrał, a wszyscy wiedzą że im więcej zabierze pracownikom, tym więcej ma dla siebie. Trasy bardzo dalekie, początek pracy często o 4 i do bólu... najdłużej się zdażyło do 2(usunięte przez administratora) zaznaczam, że przeżyłem to na właśnie skórze, pracowałem długich kilka lat i bardzo dobrze wiem o czym piszę. Jeśli ktoś to podważy, to widocznie jest z firmy i zależy mu na tym, żeby nikt nie dowiedział się o tym co tam naprawdę się dzieje!

Sławeczek
@Brude

We Wrocławiu (Bielany) 4 brutto po okresie próbnym. Płacą nadgodziny i czasami dostaniesz premie, jeśli cię pupil kierownika ze wsi bez zębów nie sprzeda. Kierownik jest zwykłym chamskim prostakiem, który dostał stanowisko, bo nie było nikogo innego. Wiecznie kłamie, każdy problem rozwiązuje agresją, dosłownie: wyp....olę cię z roboty, a jak się nie dasz zastraszyć, to powie: nie podoba się, to się zwolnij. W dyskusji zero argumentów, po prostu ma być tak, jak on mówi. Za ciuchy pracownicze bierze hajs do kieszeni, kierowcy nie dostają nic, premie zabiera i nie daje pasków, po kilku miesiącach już nie pamięta czemu zabrał, a wszyscy wiedzą że im więcej zabierze pracownikom, tym więcej ma dla siebie. Trasy bardzo dalekie, początek pracy często o 4 i do bólu... najdłużej się zdażyło do 21. A najbardziej mi się podoba sposób walczenia z mobbingiem, co jest obowiązkiem każdego pracodawcy!!! człowiek czuł, że padł jego ofiarą, to Bel pol jako pracodawca wykorzystał sytuacje i nie przedłużył mu umowy... zaznaczam, że przeżyłem to na właśnie skórze, pracowałem długich kilka lat i bardzo dobrze wiem o czym piszę. Jeśli ktoś to podważy, to widocznie jest z firmy i zależy mu na tym, żeby nikt nie dowiedział się o tym co tam naprawdę się dzieje!

@lewy 321

Potwierdzam . Kuszą zarobkami w ogłoszeniach na rozmowie potwierdzają a jak zaczynasz pracę masz stawkę o wiele wiele niższą , uspakajają premią ale ona nie jest tak duża żeby pokryć różnicę miedzy zarobkiem proponowanym a realnym

@wolf

i dlatego ludzie tak długo tu pracują jak jest tak źle? bzdury, dla chcących pracować wynagrodzenie się zgadza i są dodatkowe premie

@pracownik

Nie interesuje mnie to może są poniżej pewnego poziomu ? albo zatrudniali się na uczciwych warunkach ? ja opisuję jak ja miałem z kolegą zatrudniliśmy się razem miało być wypłata na rękę od 3200 do 3500 na okresie próbnym niestety umowa mówiła już co innego było 3000 ale brutto i na dodatek umowa przyszła po miesiącu generalnie miesiąc pracy na czarno . Klimaty na oddziale też kiepskie chamstwo jakich mało .

boomer
@lewy 321

byłem na dwuetapowej rozmowie. Kierowca b i c z doskoku. Na pierwszej rozmowie przynajmniej nie słodzili - noszenie ościeżnic, drzwi paczek z panelami dla klienta detalicznego. Nie ważne czy domek jednorodzinny czy 10te piętro w bloku z zepsutą windą. Stawka: 3900zl BRUTTO w 2022 roku

Marzena
@boomer

Aha, to kobiety nawet by pod uwagę nie wzięli? a nie ma opcji na kółko bez dźwigania? co do stawki, którą Ci podali, nie próbowałeś negocjować? była w ogóle na to opcja?

boomer

byłem na dwuetapowej rozmowie. Kierowca b i c z doskoku. Na pierwszej rozmowie przynajmniej nie słodzili - noszenie ościeżnic, drzwi, paczek z panelami dla klienta detalicznego. Nie ważne czy domek jednorodzinny czy 10te piętro w bloku z zepsutą windą. Stawka: 3900zl BRUTTO w 2022 roku. Nieśmieszny żart, nieadekwatna do kosztów życia

Jak wygląda praca na stanowisku Doradca Klienta w firmie BEL - POL SP. Z O.O.? Czy mogę liczyć na więcej niż 5100 , jeżeli mam duże doświadczenie?

ela

zalezy ile sprzedasz. jest podtsawa + premia za zamknięte swoje zlecenia. o innych benefitach nie wspomnę

Na jakie wsparcie w BEL - POL SP. Z O.O. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

ela

wszystko zgodnie z prawem

Przedstawiciel Handlowy

Do momentu rozmowy nie mogę się do niczego przyczepić. Kontakt był naprawdę dobry, wysoka kulutra osobista osoby która mnie rekrutowała. Podczas samej rozmowy doszło do rozczarowania. Została przedstawiona mi propyzycja innego stanowiska, o czym zostałem poinformowany na samej rozmowie. Również sugestie dotyczące mojego doświadczenia na to stanowisko nie były na miejscu. Można było uprzednio telefonicznie mnie poinformować o tym, albo w ogóle nie zapraszać na drugi koniec miasta. Brak kontaktu rekrutera, mimo że obiecywał kontakt niezaleznie od decyzji o zatrudnieniu . Trochę mało poważne zachowanie, szacunek powinien działać w dwie strony zwłaszcza że to ja musiałem poświęcić swój wolny czas. Równolegle biorę udział w innych rekrutacjach i wygląda to trochę lepiej.

Ogólne, rozmowa miała charakter zapoznawczy .

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
były niedoszły

Praca doradcy handlowego w salonie w Warszawie to poraszka. Zamydlanie oczu dobrymi zarobkami to chwyt mający przyciągnąć potecjalnych jeleni. Podstawa netto 2800 i przez wiele miesięcy nie zobaczysz dużo powyżej. To nie jest praca tylko zapieprz na przestarzałym systemie. Gdy klient chce zamówić drzwi lub podłogę z montaszem musi spędzić co najmniej 30 minut na papierologi. System zlecania pomiarów czy montażu opiera się na kalendarzu gogle śmiech na sali , taka firma nie ma swojego działu realizacji !!! Pracownicy o 17 -tej wyglądają jak zombii bo nie wiedzą w co włożyć ręce. Przy tym miliony telefonów z zapytaniami o oferty które należy odbierać i słuchać klientów o których nic nie wiesz bo każdy ma swojego opiekuna a jego akutat nie ma w pracy. jedynym plusem jest to ,że zazwyczaj po jednym 11 godzinnym dniu masz wolny cały dzień ,chodź są tacy którzy w wolne przyjeżdzają do pracy by nie mieć zaległości. Niesprawiedliwy system pracy w którym musisz robić robotę innych których akurat nie ma w pracy. Ofszem można zarobić na prowizji ale okupione jest to to totalnym brakiem czasu. Ogulnie nie polecam

Jaś
@były niedoszły

Dzięki za takiego doradcę, który nawet ortografii nie zna. Dobrze, że jesteś niedoszłym pracownikiem. Co za wypociny, masakra.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BEL - POL SP. Z O.O.?

jest zawsze przed czasem

Rafał

2500netto

Dorota
@Rafał

I to jest podstawa tak? Czy masz na myśli całe wynagrodzenie dla pracownika w Bel-Polu? Jeśli tylko podstawa to jak wyglądają wszelkie dodatki do niej? Czy jest premia/prowizja lub np. bony świąteczne? Ile wynoszą?

@Dorota

Dorotka powiem tobie że tam trzeba uważać na ofercie jest inaczej dogadujesz się na rozmowie po czym na umowie jest znacznie mniej firma z prawdą się mija

Maciej.... Oddział Rumia

Podstawowe wynagrodzenie 2 300 netto plus premia około 1000 netto

ak
@Maciej.... Oddział Rumia

Jakich pieniędzy netto można sie spodziewać na początku na stanowisku magazynier lub magazynier bez uprawnień w Krakowie, ewentualnie jak w innych miastach?

Roman
@Rafał

2500 netto? moza za takie pieniadze sie utrzymac? Takie stawki byly 10 lat temu. Dramat.

Witam W ostatnim czasie pojawiło się ogłoszenie na kierownika i zastępcę sklepu w Krakowie. Czy wiecie może jakie są widełki płacowe? Czy są jakieś dodatkowe narzędzia pracy np samochód, telefon? I co najważniejsze czego firma wymaga od kandydatów?

Dlaczego ciągle są ponawiane ogłoszenia na różne stanowiska biurowe ? A druga sprawa, że dużo moich znajomych aplikuje na te stanowiska, spełniając wymagania, a odzewu brak i potem znów ogłoszenie wystawiane na nowo.

Często pojawiają się ogłoszenia o pracę, a kiedy się aplikuje to nie ma odzewu a wymagania spełnione. Nie wiem o co kaman.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie BEL - POL SP. Z O.O.? Czy można liczyć na pełen etat?

Tylko pełny etat

Maciej.... Oddział Rumia

Pracuje w firmie od maja 2020. Atmosfera pracowników jest bardzo pozytywna, wszyscy są dobrze nastawieni do pracy, zarobki cechują się na niskim poziomie ale co miesiąc PRREMIA (która zawsze dostajesz) powoduje że jeszcze tam pracuje Ważne fakty- kierownicy są bardzo w porządku a do pracy chodzę z przyjemnością

Xxx

Nie istnieje coś takiego jak ścieżka kariery ... Awans ? Haha nie w tej firmie niestety.

95% kadry zarządzającej po awansach, a nie z zewnątrz, zaczynali od doradcy, przedstawiciela, magazyniera

Pracuję w BEL-Pol już kilka lat i nie zamierzam się zwalniać. Premia jest zawsze .No i liczy się jak traktują pracowników , atmosfera super ! Lubię atmosferę w BEL-POL za: Bardzo ludzkie podejście do wszystkich pracowników ,indywidualne do każdego i bardzo dobra atmosfera pracy !

Julia

Widzę, że również Ty, tak jak użytkownik @Maciej, jesteś zadowolony z pracy w BEL-POL. W czym przejawia się to dobre, indywidualne podejście do pracowników w firmie? Może warto wymienić jakieś konkretne przykłady. W jakim trybie i po ile godzin pracuje się w tym miejscu?

Sławeczek

To na bank nie pracujesz na Bielanach Wrocławskich

Romek

"Pracownik" brzmisz jakbyś coś reklamował i sprzedawał. Ty chyba w HR w tym Bel Polu pracujesz, że tak im słodzisz.

Bumerang

Premia zawsze? A jak tam premia kwartalna? Ala profity już są??

Justyna
@Bumerang

Zachodzę w głowę, co to są ala profity :) A serio, tak skrajnie piszecie, że nic już nie rozumiem. Są te premie, czy nie. Miesięczne czy kwartalne. Może w końcu ktoś napisze pełnymi zdaniami, jak pani na polskim uczyła :D

Alicja

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Bel-Polu Gdańsk przywidzka, jak wyglądają zarobki i atmosfera w pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w BEL-POL?

NiKC

jak jedna wielka rodzina

Miły pan

Jesteś tylko pionkiem, organizacja slaba systemy stare, przyjeżdża dyrektor regionalny nie widzi nikogo oprócz kierownika jesteś powietrzem.

Rafał

Beznadzieja, ale to zależy od kierownika salonu

Ela Mrożek

Szkoda , że tak źle napisał Pan o firmie , w której tyle lat Pan pracował . Powód zwolnienia również jest Panu znany . Proszę napisać PRAWDĘ .

lena

A jak w Świdnicy się pracuje? Teraz potrzebują do biura i jak z zarobkami.

tadek

*misiek widać że tam nie pracowałeś premia to 35% podstawy więc jest się o co starać

Sławek
@tadek

We Wrocławiu max 15%, bo resztę kierownik magazynu do kieszeni bierze... ale i tak jeszcze potrafi zabrać ze 2,3% bez słowa i powodu...

????

Hej ile zarabia Kierowca na C?

Sławek
@????

We Wrocławiu (Bielany) 4 brutto po okresie próbnym. Płacą nadgodziny i czasami dostaniesz premie, jeśli cię pupil kierownika ze wsi bez zębów nie sprzeda. Kierownik jest zwykłym (usunięte przez administratora) który dostał stanowisko, bo nie było nikogo innego. Wiecznie kłamie, każdy problem rozwiązuje agresją, dosłownie: (usunięte przez administratora) cię z roboty, a jak się nie dasz zastraszyć, to powie: nie podoba się, to się zwolnij. W dyskusji zero argumentów, po prostu ma być tak, jak on mówi. Za ciuchy pracownicze bierze hajs do kieszeni, kierowcy nie dostają nic, premie zabiera i nie daje pasków, po kilku miesiącach już nie pamięta czemu zabrał, a wszyscy wiedzą że im więcej zabierze pracownikom, tym więcej ma dla siebie. Trasy bardzo dalekie, początek pracy często o 4 i do bólu... najdłużej się zdażyło do 21. A najbardziej mi się podoba sposób walczenia z mobbingiem, co jest obowiązkiem każdego pracodawcy!!! człowiek czuł, że padł jego ofiarą, to Bel pol jako pracodawca wykorzystał sytuacje i nie przedłużył mu umowy... zaznaczam, że przeżyłem to na właśnie skórze, pracowałem długich kilka lat i bardzo dobrze wiem o czym piszę. Jeśli ktoś to podważy, to widocznie jest z firmy i zależy mu na tym, żeby nikt nie dowiedział się o tym co tam naprawdę się dzieje!

Karol

Czy firma ma jakiś fajny system motywacyjny ?

Brude
@Karol

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o BEL - POL SP. Z O.O. - Świdnica

• Jak się pracuje w BEL - POL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BEL - POL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEL - POL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEL - POL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w BEL - POL SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEL - POL SP. Z O.O.