Opinie o BEL - POL SP. Z O.O. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEL - POL SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEL - POL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEL - POL SP. Z O.O. w Świdnica

Janusz

Kupiłem drzwi 3szt. Na drzwi a potem na montaż czekaliśmy.....bardzo długo ok.pol roku . Po kilku miesiącach farba z drzwi zaczęła schodzić ! niestety gwarancja została nie uznana ! Fachowiec stwierdził złą konserwacje ??? Nie polecam !

vfcfh
@Janusz

to nie jest janusze forum dla klientôw tylko dla pracowników i opinie o pracy

moderator

Nie ma takiej firmy w Gliwicach na ul Strzelińskiej, co więcej w Gliwicach nie ma takiej ulicy, ten wątek to brednie. do usunięcia

zadowolony

@Bell Każdy wyciąga takie zarobki jak zapracuje. Firma warta polecenia bo można zarobić i to w dobrej atmosferze.

pracuś

Spoko firma dla ludzi, którzy chcą pracować i zarabiać

Bell
@pracuś

Czy zawrotną kwotę 2300 nazywasz dużym zarobkiem, w tym czasie, gdy ceny poszły o 50 procent w górę? Dobrze się czujesz?

Ratatuja
@Bell

A system prowizyjny?? Dobrze i sumiennie pracując wyciągniesz 5 tys spokojnie.

Przedstawiciel Handlowy

Do momentu rozmowy nie mogę się do niczego przyczepić. Kontakt był naprawdę dobry, wysoka kulutra osobista osoby która mnie rekrutowała. Podczas samej rozmowy doszło do rozczarowania. Została przedstawiona mi propyzycja innego stanowiska, o czym zostałem poinformowany na samej rozmowie. Również sugestie dotyczące mojego doświadczenia na to stanowisko nie były na miejscu. Można było uprzednio telefonicznie mnie poinformować o tym, albo w ogóle nie zapraszać na drugi koniec miasta. Brak kontaktu rekrutera, mimo że obiecywał kontakt niezaleznie od decyzji o zatrudnieniu . Trochę mało poważne zachowanie, szacunek powinien działać w dwie strony zwłaszcza że to ja musiałem poświęcić swój wolny czas. Równolegle biorę udział w innych rekrutacjach i wygląda to trochę lepiej.

Ogólne, rozmowa miała charakter zapoznawczy .

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Mybes

Nie szanują ludzi. Proponują pracę po 12 godzin dziennie za przysłową miskę ryżu a wymagania...... Słabe to jest

@Mybes

Obowiązuje 8 godzin pracy i jest to przestrzegane. Więc chyba coś się komuś pomyliło.

Ratatuja
@pracownik

Praca w systemie zmianowym np 3 dni do pracy + dzień wolnego. Przestrzegają obowiązujących godzin pracy.

Jak długo trwa proces awansu w BEL-POL?

rok, dwa, trzy, w zależności jak się ogarnia tematy i jakie są aktualne potrzeby w firmie

Jacek Mielcarek.

100 lat

Jak żyć premierze?

Witam Czy ktoś pracuje jako magazynier w firmie bel Pol w centrum dystrybucyjnym? Na czym polega ta praca czy to tylko jeżdżenie wózkiem widłowym czy też dźwiganie ręczne? Jak zarobki na początku ? Warto tam iść?

@pracownik a jak z premia, też można dostać więcej pieniędzy po czasie ?

@Karolina

wszystko zależy od wyników, im wyższe wyniki tym wyższa premia

Julia
@pracownik

Oczywiście - można było się tego domyślić. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej korzystne, ponieważ dzięki temu i sami pracownicy są znacznie bardziej zmotywowani do efektywnego działania. A wiesz może, czy w BEL-POL na ten moment potrzebni są nowi pracownicy?

Maniolo
@Julia

Julia a Tobie kto tak nagadał tak z tą motywacją. Motywacja zostanie tam zabita tydzień po tym jak dostaniesz kluczyki do 1,4 Skody.

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie?

Jan

ponad 14 lat w BEL-POLu, w czym pomóc?

@Jan

Chodzi mi o atmosferę w pracy jak również o stabilność zatrudnienia. Czy praca ciężka fizycznie i czy istnieje możliwość awansu?

Blady
@Jan

Hej jak zarobki , atmosfera i tzw. prośby w grafiku np.na szkołe?

magazynier

a na jakie stanowiska i z jakiego tam można awansować? z magazyniera na super magazyniera?

aaa
@magazynier

super magazynier, mistrz:D na pocatku ejstes mlodszym magazynierem, pozniej starszym magazynierem. A na koniec menadzerem magazynierem ale pod soba masz tylko siebie

Belpolek
@magazynier

Np.awans z magazyniera na przedstawiciela handlowego - dobrych ludzi ceni się w BEL-POL-u no i oczywiście również awansuje .

Miłosz
@Belpolek

a później z PH na managera regionu ;)

Dominika

@gliwice, Twoja opinia pokazuje, że w firmie BEL-POL następują pozytywne zmiany. Ciekawa jestem, czy następują one tylko w Gliwicach, czy mają miejsce również w innych lokalizacjach. Myślę, że kolejne opinie pokażą nam jaki zakres mają zachodzące przemiany. Zatem zachęcam wszystkich, którzy mogą podzielić się z nami własnymi doświadczeniami pracy w BEL-POL do pozostawienia ich na tym forum, gdzie najczęściej kandydaci do pracy w danej firmie poszukują informacji z pierwszej ręki.

gliwice

Polecam, w Gliwicach na hurcie, w nowym biurowcu (przenieśliśmy się w tym roku), karta multisport za grosze, prywatna opieka lekarska luxmed, świetna atmosfera u nas w pracy, taka rodzinna. Jak są wyniki to premia do wypłaty standardowej co miesiąc się zgadza ;)

Dominika

Ciekawa jestem, czy ostatnie kilka miesięcy, kiedy nie pojawiły się żadne nowe opinie o firmie BEL-POL przyniosły jakąś zmianę wewnątrz? Czy ktoś spośród obecnie zatrudnionych mógłby napisać kilka słów na ten temat? Będzie to szczególnie ważne dla osób zamierzających aplikować do tego pracodawcy.

marian

nawet na magazynie więcej chyba się spędza czasu w wózku widłowym niż na nogach :D

magazynier
@marian

Tutaj 85% czasu spędzasz na tyraniu z drzwiami lub podłogami w rękach. Widlaki są, ale 90% towaru rozkładasz ręcznie do regału. Widać mało wiecie o pracy w BEL-POlu. Wade postawy będzie miał każdy kto tu pracuje i pracował. Praca jako sprzedawca, opinie różne, raczej mała rotacja jest. Nie tak jak na magazynie. Praca sprzedawcy nie jest fizyczna. Bynajmniej dla kobiety. @Karolina o wadach postawy mówiłem w kontekście pracy magazyniera.

Gdansk
@magazynier

Zgadzam sie granity na plecy i jechane i tak cały dzień a granit waga od 80kg sie zaczyna plus opale podłoga itd cały dzień nosisz za śmieszne pieniądze

Dominika

@Worsow, być może zależy to wszystko o czym piszesz od miejsca? Dodam, że firma posiada kilka innych oddziałów w różnych miastach Polski. Być może to jest tym spowodowane? Czy kwestia zatrudnienia obowiązuje wszystkich taka sama we wszystkich miastach?

Worsow

Praca w tej firmie nie należy do przyjemności. Ogrom pracy oraz stresu nieadekwatne do tego wynagrodzenie. Ponadto to tego atmosfera jest tragiczna. Najważniejsza jest marża, zysk i wynik, człowiek się nie liczy. Podsumowując praca dla osób które potrafią oddać się firmie całkowicie, zapominając o swoim prywatnym życiu. Wypalisz się i następny proszę.

Marko

A co o pracy w Bel Pol Katowice

Pracownik roku

A jak wygląda sprawa pracy w toruńskim oddziale firmy?? Jak zarobki i warunki

Żenada jeśli chodzi o socjal następne święta a tu kubek i 7krówek he he.Z płatnościami to samo nie polecam pracy tylko marża i marża o co oni od siebie dadzą kubek...A hurtownikom bony dają na święta i w (usunięte przez administratora) włażą a gdzie są pracownicy.Na samym dnie.

m.m

Zgadzam się z opinią powyżej.. praca w krakowskim oddziale - stres, mobbing!, brak możliwości i rozwoju! zarobki ok, ale z premiami też dobrze lecą.. praca dla osoby samotnej z nadmiarem czasu i brakiem własnego życia..

Zostaw merytoryczną opinię o BEL - POL SP. Z O.O. - Świdnica

• Jak się pracuje w BEL - POL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BEL - POL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEL - POL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEL - POL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w BEL - POL SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEL - POL SP. Z O.O.