MacGraf s.c. Agencja Reklamowa

Opinie o MacGraf s.c. Agencja Reklamowa

Gal Anonim

No atmosfera ciężka Komunikacja na poziomie per Pan Pani Niby jesteście zespołem ale jest sztywno. Zdarzają się zachowania mobingowe w stosunku do mniej lubianych przez jednego z właścicieli pracowników. Jeśli nie jesteś wszechstronny i elokwentny ale coś tam projektujesz to przedłużą Ci umowę ale na miłe słowo nie licz. Zarobki beznadziejka - oficjalnie na umowę najniższa krajowa reszta pod stołem. Max na początek 2- 2,5 tys. Co do podwyżek tu jeśli nie jesteś "orłem" nie masz co liczyć. Premii nie ma. Chyba że jedna firm z którą współpracuje MacGraf wybierze Twój visual

Znacie firmę MacGraf s.c. Agencja Reklamowa od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o MacGraf s.c. Agencja Reklamowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MacGraf s.c. Agencja Reklamowa