BIURO DENIQUE

Opinie o BIURO DENIQUE

PinkPrint

Pracując dla sieci DENIQUE musisz posiadać własny sprzęt(maszynka,suszarka,szczotki etc.) A Pani Manager podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaoferowała mi prace na pełny etat za marne 2000zł i umowe zlecenie na pół etatu. Nie sprawdziła moich umiejętności nawet kszty,nawet zwykłej konsultacji jak powinna wyglądać czy modelowania. Ale Ona już wiedziała że nie może mi więcej dać a jak mi sie warunki nie podobają to mam negocjować warunki z szefową (wszystkich szefów czy salonów sieci DENIQUE) Jest to żenada i straciny czas bo jak można wymagać full opcji ,pełnej gotowości do pracy,znajomości najnowszych trendów ,samidzielnej pracy !!!, własnego sprzętu(który ma obowiązek zapewnić pracodawca) oferując okrojoną umowe i wypłate godną asystenta który tylko sprząta i robi kawe.Szukając taniej siły roboczej nie bedziecie Państwo mieli dobrych opinii a nawet na googlach widze ze sie posypały złe opinie. No jak fryzjer ma pracować z zaangarzowaniem i checią przychodzić do pracy za takie pieniądze? Takie podejście nie zapewni wam fryzjerow na lata. No ale Po 3 miesiącach system na sam procent czyli fryzjerka pracuje nie na jakość tylko na ilość bo czym więcej osób się przewinie przez fotel tym fryzjerka ma większą pensje. A gdzie jest uczciwość wobec klienta ? To tak już swoją drogą. Niestety nie polece salonu nikomu kto szuka pracy na stałe bo za taką pensje można pracować za biurkiem a nie fizycznie gdzie jest to praca bardzo odpowiedzialna i stresująca. Natomiast jest to dobry salon dla osoby która zaczyna bo zawsze od czegos trzeba zacząć ale jeśli szukasz pracy na lata i chcesz być szanowanym fryzjerem i przychodzić z uśmiechem do pracy to omijać szerokim łukiem ! aleja Niepodległości 92/98, 00-001 Warszawa . To jest tylko zdanie relacji . Ta opinia nie ma na celu nikogo obrazic czy upokorzyc tylko stwierdzic jakie są moje doswiadczenia i komu moge polecic a komu moge odradzic siec saloniw DENIQUE. Nie ,nie to nie jest żałosny krzyk konkurencji. Pozdrawiam i zachecam do przemyśleń bo fryzjer którego się szanuje i który dobrze zarabia nie musi zmieniać pracy a fryzjerki czesto zmieniają prace i nie dla tego że są złe tylko właśnie z powodu takich warunków zaczepią sie na pare miesiecy dla doświadczenia a potem szukają lepszych mozliwosci zarobkowych . Ja osobiscie uwazam ze 2000 to nie jest pensja godna fryzjera ktory musi miec swoj sprzet i musi być 100% samodzielny oraz pracować na pełny etat. Fryzjerka sie zgodzi ale odejdzie gdy tylko distanie lepszą propozycje pracy. A wy ? Szukajcie dalej kogoś kto bedzie robił fizycznie za grosze

Gabrysia

Jestem zachwycona. Byłam sama i z mamą, a później zabrałam męża i syna. Polecam wszystkim. Wileński salon mam najbliżej z racji pracy i polecam.Mąż i syn wolą Arkadię bo blisko domu, ale mamusia już ukochała sobie Janki.... Polecam sami profesjonaliści.

majkela

Ja przy najbliższej okazji właśnie chciałabym celować w denique, mam sporo doświadczenia ale chciałam przenieść się właśnie do sieci.

heh

zdaje sie że jest cos na ten temat na http://polskafranczyza.pl/ jest tam forum franczyza tzn franchising . Można znaleźć pomysł na biznes

nidju

No też mi się wydaje, że praca nie jest jakoś bardzo ciężka @tomi. Jak się ktoś na robocie zna i ma doświadczenie, to problemu być nie powinno, ale Denique wymaga właśnie doświadczenia od swoich pracowników. Na szczęście zapewnia im umowę o pracę, ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną.

Inorska

Dziewczyny któraś z Was obecnie pracuje ? jakie macie opinie ?

ja

Ola piszesz ze doceniają pracowników chca by więcej,pracowali tzn wieksza ilość godzin,w pracy to nagroda? A,jak ktos ma 2 dzieci to woli z nimi pobyć nic miec takie nagrody. Ja szukam pracy dla ludzi a nie niewolników. Dzięki za info.

Imona

ja chcę spróbować do denique się dostać – czy są tu jakieś dziewczyny pracujące obecnie?

funia

Ktoś z obecnych może aktualnie pracuje i podpowie co i jak ?

fabbsia

Ja sobie swojego czasu bardzo chwaliła, potem przeprowadzka i musiałam zmienić pracę ale ogólnie bardzo ok. – szkolenia, przy stałych klientach finansowo też bdb wychodziło.

Jaskaaa

Dziewczyny orientujecie się czy teraz rekrutują w Denique? Od nowego roku może?

Ujja

Orientujecie się czy szukają obecnie kogoś do pracy?

besiaka

Kojarzycie dziewczyny czy w Denique szukają kogoś teraz do pracy ?

drazzia

Dziewczyny jak warunki w Denique ? znajoma kiedyś pracowała i sobie chwaliła, ktoś obecnie może pracuje?

martylla

Ja Denique mogę polecić, dużo lepiej finansowo wychodzi się niż w jakimś małym lokalnym saloniku fryzjerskim, przynajmniej u mnie tak było.

venula

Rozglądam się właśnie i szukam jakiejś sieciówki, ktoś coś podpowie jak to obecnie wygląda w Denique?

Orrsza

Dziewczyny też obecnie się rozglądam, kojarzycie czy coś nowego teraz aktualnego jest w denique ?

ellga

Mają bdb salon na wrocławskiej, jako klientka moge akurat polecić - bardzo fajna obsługa i spory zakres usług w ofercie

Kertella

Może poprzedniczka jak wróci to będzie coś więcej wiedziała ale wcześniej dziewczyny z tego co widzę pisały że umowa o pracę po okresie próbnym.

Jadzzka0

Ja sie tez rozgladam i wlasnie denique mi wpadlo w oko - ktos sie orientuje czy jest tam umowa o prace?

Kertella

Jasne :) napisz jakby co czy udało ci się dowiedzieć coś na miejscu.

Mirriana

Okej wybiorę się i dopytam w salonie :)

Kertella

No to sprawdź na miejscu tak będzie najpewniej.

Mirriana

No własnie nie ma info, jest tylko tyle że w różnych miastach i salonach, więc może po prostu dopytam u źródła

Kertella

Możesz podjechać dopytać, tylko pytanie do którego salonu szukają aktualnie

Mirriana

Własnie widze że na stronie niby szukają, zastanawiam się czy w salonie na miejscu uzyskałabym więcej info

Kertella

Zobacz sobie na ich stronie tam powinna być jakaś informacja czy aktualny jest w ogóle temat

Mirriana

Myslałam aby wybrac sie bezposrednio do salonu i zapytań na miejscu jak ktoś wcześniej pisał.

Kertella

Zaglądałaś na ich stronę? przeważnie tam jakieś info bywało

Mirriana

Dziewczyny podpowiedzcie czy nadal szukają w denique do pracy, jest coś aktualnie?

Lila

Dziewczyny, jak zarobki? Jest jakaś podstawa?

dirrizza

Ok dziękuję, na pewno się z nimi skontaktuję muszę zobaczyć czy szukają aktualnie ;)

dannnka

Koleżanka z salonu była więc bankowo się wtedy dało, teraz musisz dopytać :)

dirrizza

Rozumiem, a ogolnie oceniałaś dobrze? kojarzysz czy można być też na samozatrudnieniu?

dannnka

Obecnie nie, ale to po prostu kwestia przeprowadzki w totalnie inne miejsce i dlatego musialam niestety zmienic ;/

Pracujesz obecnie ??

dannnka

No na pewno stabilniej niz w takim osiedlowym i finansowo tez inna bajka

dirrizza

Jak oceniacie ogolnie?? szukam czegoś ciekawszego niż lokalny osiedlowy salon, mam sporo doświadczenia i kursów ale do tej pory nie pracowałam w żadnej sieci a chciałabym

nilinka

No wlasnie to zawsze dla mnie jakiś plus dodatkowy że można się rozwijać

uterka

Kiedy robili, pewnie nadal sa, kiedys calkiem fajnie to bylo pod warunkiem ze chcesz faktycznie skorzystac ale bylo warto :)

nilinka

Ok, może do salonu się wybiorę na dniach a stronkę przejrzę :) kojarzycie czy robia jakies szkolenia na start?

uterka

Zajrzyj tam maja jakies ogloszenia przewaznie, ewentualnie dopytaj bezposrednio w salonie

nilinka

A nie, nie patrzylam, widzialas ze sporo dziewczyn pyta i jestem ciekawa czy coś aktualnego mają

uterka

Zaglądałaś na stronę denique ? tam przeważnie mają info

nilinka

Hej jak z pracą, wiecie czy szukają teraz kogoś z doświadczeniem ?

Volfva

cześć dziewczyny a jak z pracą, nie wiecie czy szukają aktualnie kogoś?

Rejsa

Na pewno dobra opcja dla osob ktore maja dosc pracy w malych osiedlowych salonikach i chca czegos stabilniejszego z szansa na rozwoj i oczywiscie maja kwalifikacje i chca je dalej poszerzac, wtedy polecam!

Volfva

dziękuję, nie wiesz czy aktualnie szukają ludzi do pracy ?

rakellsza

Od 3 do 6 m-cy czyli tak standardowo.

Volfva

ile trwa w Denique okres próbny, ktoś się orientuje ?

Zostaw opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO DENIQUE