SALON DENIQUE

Opinie o SALON DENIQUE

Filtruj opinie po kryteriach:

Baśka
 Opinia

Nawet dobra firma jak DENIQUE nie zadowoli pracownika jeśli ten lekko podchodzi do swoich obowiązków!

AS
 Opinia

Polecam gorąco manicure u Pani (usunięte przez administratora)to prawdziwa profesjonalistka mistrzowsko wykonująca swój fach. Powiem więcej Pani Olga to po prostu cudotwórca. Szczerze polecam każdej kobiecie.

xyz
 Opinia

Praca na sam % powoduje stałe napięcia między pracownikami (walka o jak największą ilość klientów). Wieczne rotacje pracowników mówią same za siebie - nikt tam długo nie wytrzyma. Pensja - bardzo marna - zarobicie więcej w mniejszych salonach (a pomyślał by kto że w sieciówkach dbają o specjalistów). Jeśli jesteście początkującymi fryzjerami - ok- dużo szkoleń, ale musisz ileś tam przepracować inaczej zwrot kasy. Mają takie braki że zatrudniają prawie każdego. Do tego wymuszają na tobie prace czasami po prawie 200h miesięcznie - grafik ułożony i koniec. I pod względem atmosfery i płacy dno. Nie dajcie się zwieść pozytywnym opiniom bo piszą je sobie sami

Tak5Nie

Nowy
@xyz 07.09.2018 19:06

Jak ktoś jest dobry to wszędzie dobrze zarobi. Atmosfera zależy w 100 % od ludzi tam pracujących.

Olga
@Nowy 23.10.2018 15:48

@Nowy, czy Twój nick świadczy o tym, że jesteś nowo zatrudnionym pracownikiem SALON DENIQUE? Jeżeli tak, to proszę Cię o opisanie swoich pierwszych spostrzeżeń wynikających z zatrudnienia w tej firmie? Warto Twoim zdaniem aplikować do tego pracodawcy?

Małgorzata
 Opinia

Jak na pazurki to tylko do Denique w Pasażu Grunwaldzki do Pani Olgi.Poraz kolejny wyszłam mega zadowolona.Prawdziwe mistrzostwo.Usługa na najwyższym poziomie.Dziekuję

Opinia

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o SALON DENIQUE jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

Karolina
 Opinia

SALON DENIQUE to bardzo dobra firma. Szanujcie taka pracę!!

anonymous
 Opinia

Tragedia. Wszędzie lepiej tylko nie tam! Wieczne kłótnie o klientów, sprzątanie, bardzo słabe zarobki. W każdym innym salonie pracownicy są lepiej traktowani. Pensja wypłacana w częściach i nikogo nie interesuje ze masz opłaty.

Iska
 Opinia

Według mnie plusem sieci jest jednak stabilność pracy, a to jednak dzisiaj postawa. Poza tym ze względu na lokalizację salonu ruch jest spory, mając jeszcze stałych klientów to naprawdę finansowo ok wychodzi.

Nowy
 Opinia

Sprostowanie Obecnie kosmetyki daje firma :-)

katarzyna
 Opinia

nie polecam, praca w każdym innym salonie będzie lepsza niż w denique.

Tak5Nie

alicja
 Opinia

niby czemu nic nie wnosi? beznadziejnie i tyle, widocznie nic więcej nie trzeba dodawać. też tak uważam.

mika
 Opinia

Możecie podpowiedzieć jak finansowo wygląda kwestia pracy w denique ?

ankaa
@mika 06.02.2016 11:42

beznadziejnie

Tak8Nie

były
 Opinia

są na olx, raz na 2 miesiące, zarówno na kosmetyczkę, jak i na fryzjerów, sprawdzaj zanim coś napiszesz :) i nikt nie oddaje kasy za swoje kosmetyki.

nullira
 Opinia

Kojarzycie czy może teraz rekrutują w Denique?

gosc
@nullira 25.10.2015 09:15

Słyszałam ze szukaja. Zawsze warto podejsc do salonu i sie zapytać.

były pracownik
@nullira 25.10.2015 09:15

tam non stop rekrutują, domyśl się dlaczego

qyz
 Opinia

tak jasne, znowu sami piszą sobie pozytywne opinie. smuteczek xD

Tak13Nie

Nutekka
 Opinia

Znajoma kiedyś pracowała i na plus zaliczała przede wszystkim dwie rzeczy, na starcie szkolenia które robiła przez nich i dwa naprawdę fajną kasę, nieporównywalną do tego co można zarobić w jakimś małym osiedlowym salonie w którym wcześniej pracowała a była naprawdę dobra.

Opinia

No tak zrób imho najszybsza opcja a jak trafisz dobrze to może uda się coś od razu dowiedzieć konkretnego.

trealka
 Opinia

Ok no to faktycznie mogłabym podjechać na miejsce, jeśli tylko będzie menadżerka jakaś by pogadać.

Opinia

Obecnie nie, ale najszybciej bedzie wybrac sie do salonu i dopytać, ewentualnie przedzwonić do centrali...

trealka
 Opinia

A kojarzysz czy szukają teraz obecnie ?

Opinia

Imho warto jeśli szukacie miejsca aby troche osiąść, ja sie przeniosłam z małego lokalnego salonu i nie narzekałam, bardzo pomogła mi praca w takiej sieciówce rozwinąć dalej skrzydła.

majdra
 Opinia

pracowalas we wroclawiu czy warszawie w salonie ?

Siska
 Opinia

ja powiem szczerze ze jak dla mnie to bardzo w porzadku, nie wiem jak w tym konkretnym salonie bo pracowalam w innym ale tak czy siak bylo w porzadku

majdra
 Opinia

bo jak sie idzie do fryzjerki czy manicurzystki to wazne by bylo fachowo i w milej atmosferze - a jak ktos szuka pracy to polecam jako bdb alternatywe dla pracy w jakichs lokalnych salonikach

Grezia
 Opinia

Ile osob tyle opinii, wiadomo :) faktycznie np. w magnolii mam sprawdzoną manicurzystkę i pochodzi z ukrainy tylko co z tego, manicure jest zrobiony mistrzowsko po prostu :)

Elga
 Opinia

dziwne, ja jak bylam w salonie ostatnio to tez strzygła mnie fryzjerka właśnie ze wschodu, przemiła dziewczyna i do tego wyszłam bardzo zadowolona ze strzyżenia, a w salonei kompletnie przeciwnie niż piszesz - cisza, spokój, żadnego chaosu - polecam gorąco!

WEraza
 Opinia

A co chciałaś byś dokładniej wiedzieć to mogę dopytać :)

wielka ściema
 Opinia

widać , że te pozytywne opinie nikt normalny nie pisze, jedynie " menager i rcepcja""

yelitsefa
 Opinia

Okej dzieki za info a możesz jeszcze jakies detale podesłać ?

WEraza
 Opinia

Tak - pełny etat na umowe miala

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o SALON DENIQUE - Wrocław