SALON DENIQUE

Wrocław

SALON DENIQUE

Opinie o SALON DENIQUE

xyz

Praca na sam % powoduje stałe napięcia między pracownikami (walka o jak największą ilość klientów). Wieczne rotacje pracowników mówią same za siebie - nikt tam długo nie wytrzyma. Pensja - bardzo marna - zarobicie więcej w mniejszych salonach (a pomyślał by kto że w sieciówkach dbają o specjalistów). Jeśli jesteście początkującymi fryzjerami - ok- dużo szkoleń, ale musisz ileś tam przepracować inaczej zwrot kasy. Mają takie braki że zatrudniają prawie każdego. Do tego wymuszają na tobie prace czasami po prawie 200h miesięcznie - grafik ułożony i koniec. I pod względem atmosfery i płacy dno. Nie dajcie się zwieść pozytywnym opiniom bo piszą je sobie sami

Nowy
@xyz 07.09.2018 19:06

Jak ktoś jest dobry to wszędzie dobrze zarobi. Atmosfera zależy w 100 % od ludzi tam pracujących.

Olga
@Nowy 23.10.2018 15:48

@Nowy, czy Twój nick świadczy o tym, że jesteś nowo zatrudnionym pracownikiem SALON DENIQUE? Jeżeli tak, to proszę Cię o opisanie swoich pierwszych spostrzeżeń wynikających z zatrudnienia w tej firmie? Warto Twoim zdaniem aplikować do tego pracodawcy?

Małgorzata

Jak na pazurki to tylko do Denique w Pasażu Grunwaldzki do Pani Olgi.Poraz kolejny wyszłam mega zadowolona.Prawdziwe mistrzostwo.Usługa na najwyższym poziomie.Dziekuję

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o SALON DENIQUE jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

Karolina

SALON DENIQUE to bardzo dobra firma. Szanujcie taka pracę!!

anonymous

Tragedia. Wszędzie lepiej tylko nie tam! Wieczne kłótnie o klientów, sprzątanie, bardzo słabe zarobki. W każdym innym salonie pracownicy są lepiej traktowani. Pensja wypłacana w częściach i nikogo nie interesuje ze masz opłaty.

Iska

Według mnie plusem sieci jest jednak stabilność pracy, a to jednak dzisiaj postawa. Poza tym ze względu na lokalizację salonu ruch jest spory, mając jeszcze stałych klientów to naprawdę finansowo ok wychodzi.

Nowy

Sprostowanie Obecnie kosmetyki daje firma :-)

katarzyna

nie polecam, praca w każdym innym salonie będzie lepsza niż w denique.

alicja

niby czemu nic nie wnosi? beznadziejnie i tyle, widocznie nic więcej nie trzeba dodawać. też tak uważam.

mika

Możecie podpowiedzieć jak finansowo wygląda kwestia pracy w denique ?

ankaa
@mika 06.02.2016 11:42

beznadziejnie

były

są na olx, raz na 2 miesiące, zarówno na kosmetyczkę, jak i na fryzjerów, sprawdzaj zanim coś napiszesz :) i nikt nie oddaje kasy za swoje kosmetyki.

nullira

Kojarzycie czy może teraz rekrutują w Denique?

gosc
@nullira 25.10.2015 09:15

Słyszałam ze szukaja. Zawsze warto podejsc do salonu i sie zapytać.

były pracownik
@nullira 25.10.2015 09:15

tam non stop rekrutują, domyśl się dlaczego

qyz

tak jasne, znowu sami piszą sobie pozytywne opinie. smuteczek xD

Nutekka

Znajoma kiedyś pracowała i na plus zaliczała przede wszystkim dwie rzeczy, na starcie szkolenia które robiła przez nich i dwa naprawdę fajną kasę, nieporównywalną do tego co można zarobić w jakimś małym osiedlowym salonie w którym wcześniej pracowała a była naprawdę dobra.

inga

No tak zrób imho najszybsza opcja a jak trafisz dobrze to może uda się coś od razu dowiedzieć konkretnego.

trealka

Ok no to faktycznie mogłabym podjechać na miejsce, jeśli tylko będzie menadżerka jakaś by pogadać.

inga

Obecnie nie, ale najszybciej bedzie wybrac sie do salonu i dopytać, ewentualnie przedzwonić do centrali...

trealka

A kojarzysz czy szukają teraz obecnie ?

inga

Imho warto jeśli szukacie miejsca aby troche osiąść, ja sie przeniosłam z małego lokalnego salonu i nie narzekałam, bardzo pomogła mi praca w takiej sieciówce rozwinąć dalej skrzydła.

majdra

pracowalas we wroclawiu czy warszawie w salonie ?

Siska

ja powiem szczerze ze jak dla mnie to bardzo w porzadku, nie wiem jak w tym konkretnym salonie bo pracowalam w innym ale tak czy siak bylo w porzadku

majdra

bo jak sie idzie do fryzjerki czy manicurzystki to wazne by bylo fachowo i w milej atmosferze - a jak ktos szuka pracy to polecam jako bdb alternatywe dla pracy w jakichs lokalnych salonikach

Grezia

Ile osob tyle opinii, wiadomo :) faktycznie np. w magnolii mam sprawdzoną manicurzystkę i pochodzi z ukrainy tylko co z tego, manicure jest zrobiony mistrzowsko po prostu :)

Elga

dziwne, ja jak bylam w salonie ostatnio to tez strzygła mnie fryzjerka właśnie ze wschodu, przemiła dziewczyna i do tego wyszłam bardzo zadowolona ze strzyżenia, a w salonei kompletnie przeciwnie niż piszesz - cisza, spokój, żadnego chaosu - polecam gorąco!

WEraza

A co chciałaś byś dokładniej wiedzieć to mogę dopytać :)

wielka ściema

widać , że te pozytywne opinie nikt normalny nie pisze, jedynie " menager i rcepcja""

yelitsefa

Okej dzieki za info a możesz jeszcze jakies detale podesłać ?

WEraza

Tak - pełny etat na umowe miala

yelitsefa

I na umowe o prace pracowala ?

Na pewno kole 3 lat ale tak dokladnie nie pamietam

Zostaw opinię o SALON DENIQUE - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON DENIQUE