Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

Jan

Biuro Denique to sieć salonów piękności. Zajmują się doborem i kreacją najmodniejszych fryzur damskich i męskich. Salony zlokalizowane są w Warszawie i we Wrocławiu w galeriach handlowych. Pracodawca szuka osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu i lubiących pracę w zespole. Są wolne stanowiska dla fryzjerów, kosmetyczek i manicurzystek. W tym roku mało osób zatrudnionych w tych salonach wypowiedziało się o pracy. Proszę Was o większą aktywność.

Cezary

No właśnie bardzo dużo osób uważa, że to jest świetny pracodawca i trudno zrozumieć to niezadowolenie.

Calaprawda
@Cezary

Nie wiem czy warunki pracy zależą od miasta, od managera...? Napisałam tak jak jest/było w moim przypadku i dla mnie ta firma jest śmieszna... np żeby pracować X lat nawet na tej umowie o prace ale mieć wpisana najniższa krajowa i później ani kredytu nie móc dostać ani normalnej emerytury...

CalaPrawda

Zgadzam się ze słowami PinkPrint. Na rozmowie o prace manager poinformowała mnie że muszę mieć swoją tylko lampę,frezarke i cazki. Była też mowa o 2weekendach wolnych oraz stawka procentowa 30,35,40%. Po zatrudnieniu okazało się że muszę mieć swoich dużo więcej rzeczy (ogólnie wydałam około 1600zł żeby zacząć tam prace), weekendów nie miałam żadnych wolnych-tłumaczeniem było to że w weekendy będzie mi łatwiej pozyskać swoich klientów (z tym że po pół roku było to samo..albo zero albo 1 z łaska dany weekend). Wypłaty placone są na kilka rat xD żenada. Stawkę procentowa każdy ma inna i nie zalezy to wcale od umiejętności ani stażu pracy. Tak na prawdę nie wiadomo od czego?! Wiadome jest jednak to że właścicielką jest ukrainka i ukraińscy pracownicy są lepiej traktowani. Co do umowy- każdy kto chce mieć umowę o prace ma tylko %! Więc gdy pracuje się po 12h i ma.się np 1-2klientki w pracy musisz siedzieć za darmo przez resztę dnia xD Jeżeli ktoś chce stawkę godzinowa może liczyć tylko na zlecenie. Natomiast jeśli.chodzi. o ilość godzin to teoretycznie możesz pracować ile chcesz a w praktyce to.każdy ma po 200h a większość więcej. Może i znajdzie się ktoś zadowolony z pracy w tej sieci, ja natomiast żałuję że Pani manager do mnie zadzwoniła i rzuciłam inna prace dla tej firmy.

Tomasz

Zastanawiająca jest ta cisza. Szkoda, że nie piszecie?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
PinkPrint

Pracując dla sieci DENIQUE musisz posiadać własny sprzęt(maszynka,suszarka,szczotki etc.) A Pani Manager podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaoferowała mi prace na pełny etat za marne 2000zł i umowe zlecenie na pół etatu. Nie sprawdziła moich umiejętności nawet kszty,nawet zwykłej konsultacji jak powinna wyglądać czy modelowania. Ale Ona już wiedziała że nie może mi więcej dać a jak mi sie warunki nie podobają to mam negocjować warunki z szefową (wszystkich szefów czy salonów sieci DENIQUE) Jest to żenada i straciny czas bo jak można wymagać full opcji ,pełnej gotowości do pracy,znajomości najnowszych trendów ,samidzielnej pracy !!!, własnego sprzętu(który ma obowiązek zapewnić pracodawca) oferując okrojoną umowe i wypłate godną asystenta który tylko sprząta i robi kawe.Szukając taniej siły roboczej nie bedziecie Państwo mieli dobrych opinii a nawet na googlach widze ze sie posypały złe opinie. No jak fryzjer ma pracować z zaangarzowaniem i checią przychodzić do pracy za takie pieniądze? Takie podejście nie zapewni wam fryzjerow na lata. No ale Po 3 miesiącach system na sam procent czyli fryzjerka pracuje nie na jakość tylko na ilość bo czym więcej osób się przewinie przez fotel tym fryzjerka ma większą pensje. A gdzie jest uczciwość wobec klienta ? To tak już swoją drogą. Niestety nie polece salonu nikomu kto szuka pracy na stałe bo za taką pensje można pracować za biurkiem a nie fizycznie gdzie jest to praca bardzo odpowiedzialna i stresująca. Natomiast jest to dobry salon dla osoby która zaczyna bo zawsze od czegos trzeba zacząć ale jeśli szukasz pracy na lata i chcesz być szanowanym fryzjerem i przychodzić z uśmiechem do pracy to omijać szerokim łukiem ! aleja Niepodległości 92/98, 00-001 Warszawa . To jest tylko zdanie relacji . Ta opinia nie ma na celu nikogo obrazic czy upokorzyc tylko stwierdzic jakie są moje doswiadczenia i komu moge polecic a komu moge odradzic siec saloniw DENIQUE. Nie ,nie to nie jest żałosny krzyk konkurencji. Pozdrawiam i zachecam do przemyśleń bo fryzjer którego się szanuje i który dobrze zarabia nie musi zmieniać pracy a fryzjerki czesto zmieniają prace i nie dla tego że są złe tylko właśnie z powodu takich warunków zaczepią sie na pare miesiecy dla doświadczenia a potem szukają lepszych mozliwosci zarobkowych . Ja osobiscie uwazam ze 2000 to nie jest pensja godna fryzjera ktory musi miec swoj sprzet i musi być 100% samodzielny oraz pracować na pełny etat. Fryzjerka sie zgodzi ale odejdzie gdy tylko distanie lepszą propozycje pracy. A wy ? Szukajcie dalej kogoś kto bedzie robił fizycznie za grosze

Gabrysia

Jestem zachwycona. Byłam sama i z mamą, a później zabrałam męża i syna. Polecam wszystkim. Wileński salon mam najbliżej z racji pracy i polecam.Mąż i syn wolą Arkadię bo blisko domu, ale mamusia już ukochała sobie Janki.... Polecam sami profesjonaliści.

majkela

Ja przy najbliższej okazji właśnie chciałabym celować w denique, mam sporo doświadczenia ale chciałam przenieść się właśnie do sieci.

heh

zdaje sie że jest cos na ten temat na http://polskafranczyza.pl/ jest tam forum franczyza tzn franchising . Można znaleźć pomysł na biznes

nidju

No też mi się wydaje, że praca nie jest jakoś bardzo ciężka @tomi. Jak się ktoś na robocie zna i ma doświadczenie, to problemu być nie powinno, ale Denique wymaga właśnie doświadczenia od swoich pracowników. Na szczęście zapewnia im umowę o pracę, ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną.

Inorska

Dziewczyny któraś z Was obecnie pracuje ? jakie macie opinie ?

Ola piszesz ze doceniają pracowników chca by więcej,pracowali tzn wieksza ilość godzin,w pracy to nagroda? A,jak ktos ma 2 dzieci to woli z nimi pobyć nic miec takie nagrody. Ja szukam pracy dla ludzi a nie niewolników. Dzięki za info.

Imona

ja chcę spróbować do denique się dostać – czy są tu jakieś dziewczyny pracujące obecnie?

funia

Ktoś z obecnych może aktualnie pracuje i podpowie co i jak ?

fabbsia

Ja sobie swojego czasu bardzo chwaliła, potem przeprowadzka i musiałam zmienić pracę ale ogólnie bardzo ok. – szkolenia, przy stałych klientach finansowo też bdb wychodziło.

Jaskaaa

Dziewczyny orientujecie się czy teraz rekrutują w Denique? Od nowego roku może?

Ujja

Orientujecie się czy szukają obecnie kogoś do pracy?

besiaka

Kojarzycie dziewczyny czy w Denique szukają kogoś teraz do pracy ?

drazzia

Dziewczyny jak warunki w Denique ? znajoma kiedyś pracowała i sobie chwaliła, ktoś obecnie może pracuje?

martylla

Ja Denique mogę polecić, dużo lepiej finansowo wychodzi się niż w jakimś małym lokalnym saloniku fryzjerskim, przynajmniej u mnie tak było.

venula

Rozglądam się właśnie i szukam jakiejś sieciówki, ktoś coś podpowie jak to obecnie wygląda w Denique?

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE