Denique Salon Piękności

Janki

Opinie o Denique Salon Piękności

petra

Nie wiecie czy aktualnie szukają manicurzystek w denique? Szukam czegoś w sieci, interesuje mnie coś stabilniejszego na dłużej z umową o pracę.

Praca
@petra 09.05.2017 07:57

Tak Mail: praca@denique.pl

alice

tą firmę warto pochwalić. Miłe i profesjonalne dziewczyny. Super podejście nawet do mojego rozkapryszonego syna. Widać że atmosfera też jest tam ok

Okla

salon bardzo dobry, mają świetne fryzjerki, to akurat jak najbardziej na plus i moge polecić!

Morika

Cześć! Czy nie wiecie może czy w Denique szukają teraz kogoś do pracy ?

lusia
@Morika 18.07.2014 10:24
Cześć! Czy nie wiecie może czy w Denique szukają teraz kogoś do pracy ?

Cały czas

Staś
@lusia 23.04.2017 21:07
Cały czas

Fryzjera i kosmetyczkę

Bortka

Dobra atmosfera pracy w salonie, możliwość przeniesienia się do innego salonu jeśli są wolne miejsca, prosty i jasny system rozliczeń, tutaj nic nie mogę zarzucić.

Apar

Tak jak wszedzie w ich salonach. standary muszą byc te same bvo to jest siec. ważne jest to ze po pokresie próbnym dają umowe o prace na pełnym etacie a to tez wazne w tych czasach.

lorta

imo salon jest całkowicie OK, z szefową da się dogadać, grafik można sobie sensownie ustawić, w mojej opinii naprawdę OK i sporo klientów, więc i prowizje są ;-)

Jomla

Salon bardzo w porządku, tak samo jak i menadżerka salonu. Można się dogadać, dobrać odpowiednio grafik. Pracowałam w różnych salonach, ale tutaj myślę, że także pod kątem klienta to do tej pory najlepsze miejsce.

Zostaw opinię o Denique Salon Piękności - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Denique Salon Piękności