Opinie o Denique Salon Piękności w Janki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Denique Salon Piękności. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Denique Salon Piękności o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Denique Salon Piękności w Janki

Jola Nowy wpis

Praca zmianowa dobre godziny i baza klientów

Adela Nowy wpis

Jak dla mnie super salon , można dogadać się co do godzin pracy. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące. Nie miałam nigdy problemu z ta firmą. Polecam !

Magda Nowy wpis

Polecam profesjonalne podejście i usługę wykonanych paznokcie przez p. Anię ???????????????????????????? Z całego serca polecam

Pdz Nowy wpis

Po przeanalizowaniu zebranych informacji,uważamy, że nasza Byłam dzisiaj na koloryzacji usiadłam na fotelu o 11 wyszłam o 15 - to jakieś nie porozumienie . Rozmowa ok pokazałam jaki efekt chce uzyskać , powiedziałam jakich wcześniej farb używałam z loreala opisałam numer farb . Pani oczywiście przedstawiła swoja koncepcję dość przekonująco . Efekt wyszedł zaskakująco katastrofalny końce wyszły popielate później pasek ciemniejszy i odrost jasno rudy . Po zwróceniu uwagi Pani powiedziała że poprawi ten odrost . Miałam 2 razy jeszcze dodatkowo nakładana farbę na odrost za trzecim razem udało się go częściowo pokryć aby rudy nie przebijał , po wcześniejszej mojej ingerencji i podpowiedzi co powinna nałożyć fryzjerka . Całe szczęście że ogarniam koloryzacje z loreala bo niegdyś na niej pracowałam . Naprawdę dawno z taka nie kompetencja się nie spotkałam . Mimo ze pani była miła nie zmienia to faktu że nie powinnam zapłacić za usługę , bo efekt był marny , właściwe to wyszłam wyglądając jak weszłam , z popielatymi końcami i ciemnym odrostem 3 cm . Żaden z tamtych fryzjerów a było ich 3 nie podszedł , nie podpowiedział jak ten efekt uratować. Byłam tak wściekła , efektem , strata czasu ze już nie chciałam dyskutować zapłaciłam i wyszłam . Choć uważam że powinni państwo mi zwrócić koszty usługi bo to była strata pieniędzy .. Jeszcze nigdy nie wyszłam tak zbulwersowana od fryzjera . pracownica wykonała usługę zgodnie z ustaleniami i zgodnie ze sztuką.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Denique Salon Piękności? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
B

System jest taki: 240 h miesięcznie by dostać 2500 zł na rękę. (usunięte przez administratora) jak nic. Ewe. %. Większość kasy idzie na czarno. Bo firma nie chce rozliczać się ze skarbówką. Można indywidualnie rozmawiać, ale jak przyjdzie co do czego to i tak będą mieć ludzi w (usunięte przez administratora) Biuro to dramat, nie potrafią nawet dobrej reklamy zdobić. Trzeba walczyć o wszystko( stare lampy, stare maszyny, stare filtry). Jak ktoś lubi badziew to odnajdzie sie.

Hanna
@B

W jakim sensie walczyć? O taki stary sprzęt? I czekaj to jest 2500 na rękę plus to co dodatkowo na czarno, tak?

Celina

Dramat ! (usunięte przez administratora) i kiła. Większość kasy idzie bokiem, więc jak komuś zdarzy się jakiś losowy wypadek może zapomnieć o kasie. Brak badań lekarskich, stare maszyny. Liczy się tylko kasa dla szefowej. Nie polecam.

Barbara

Napisaliście, że system rozliczeń jest prosty i jasny. Moglibyście wytłumaczyć mi dokładnie, jak to wygląda? Macie płacone tylko od godziny, czy dostajecie również prowizję od każdej klientki? Będę wdzięczna za podanie stawek :)

Natalia

ktoś napisał, że można ustalić sobie grafik elastycznie z szefową. a czy jest jakaś minimalna ilość godzin, którą trzeba przepracować? czy da się tę pracę traktować jak trochę dorywczą? studiuję i potrzebuję dorobić, lecz mam doświadczenie w tej branży :)

Magda

Czy salon został zamknięty na czas lockdownu?

petra

Nie wiecie czy aktualnie szukają manicurzystek w denique? Szukam czegoś w sieci, interesuje mnie coś stabilniejszego na dłużej z umową o pracę.

Praca
@petra

Tak Mail: praca@denique.pl

alice

tą firmę warto pochwalić. Miłe i profesjonalne dziewczyny. Super podejście nawet do mojego rozkapryszonego syna. Widać że atmosfera też jest tam ok

Okla

salon bardzo dobry, mają świetne fryzjerki, to akurat jak najbardziej na plus i moge polecić!

Morika

Cześć! Czy nie wiecie może czy w Denique szukają teraz kogoś do pracy ?

lusia
@Morika

Cały czas

Staś
@lusia

Fryzjera i kosmetyczkę

Bortka

Dobra atmosfera pracy w salonie, możliwość przeniesienia się do innego salonu jeśli są wolne miejsca, prosty i jasny system rozliczeń, tutaj nic nie mogę zarzucić.

Apar

Tak jak wszedzie w ich salonach. standary muszą byc te same bvo to jest siec. ważne jest to ze po pokresie próbnym dają umowe o prace na pełnym etacie a to tez wazne w tych czasach.

lorta

imo salon jest całkowicie OK, z szefową da się dogadać, grafik można sobie sensownie ustawić, w mojej opinii naprawdę OK i sporo klientów, więc i prowizje są ;-)

Jomla

Salon bardzo w porządku, tak samo jak i menadżerka salonu. Można się dogadać, dobrać odpowiednio grafik. Pracowałam w różnych salonach, ale tutaj myślę, że także pod kątem klienta to do tej pory najlepsze miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Denique Salon Piękności - Janki

• Jak się pracuje w Denique Salon Piękności?

Zobacz opinie na temat firmy Denique Salon Piękności tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Denique Salon Piękności