Opinie o Acaisoft Poland sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Acaisoft Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Acaisoft Poland sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acaisoft Poland sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
coder
Były pracownik

Acaisoft jest softwarehouse, który zatrudnia pracowników na zasadzie outsourcingu. Firma proponuje niskie stawki w porównaniu do konkurencji. Pracownicy nawet na UoP na czas nieokreślony są zwalniani z firmy, gdy skończy się im projekt. Młody i bardzo nie dynamiczny management, bardzo niska kultura osobista, z jednej strony chcą traktować się ze wszystkimi na stopie kumpelskiej, ale gdy przychodzi co do czego to wykorzystają np. w formie nadgodzin, czy dodatkowych tasków. Projekty firmy są bardzo mało atrakcyjne, klienci bardzo nieprofesjonalni, brak możliwości rozwoju (załatwienie szkolenie trwa kilka miesięcy), brak możliwości walidacji umiejętności bo pracuje się z klientem (odniosłem wrażenie, że firma przedstawia pracowników klientowi jako seniorów nawet jak są juniorami - trochę nieprofesjonalne). Bardzo duża migracja osób, firma na spotkaniach deklaruje wzrost, że chce zatrudniać coraz więcej osób a właściwie liczba pracowników stoi w miejscu mimo ciągłego przedstawiania nowych osób na kanale głównym. Dobre miejsce na kilka miesięcy na czas szukania lepszego pracodawcy.

Thedukejp
Pracownik
@coder

Acaisoft to jest software house ale i również firma rozwijająca własne produkty. Zatrudnia pracowników między innymi na zasadzie outsourcingu ale również prowadzi cały cykl projektów dla klientów oraz, jak wyżej, rozwija własne produkty. Zdarza się, że pracownicy są zwalniani ale dotyczy to wyłącznie pracowników, których umiejętności, lub ich brak, skutecznie uniemożliwiają obsadzenie ich w jakimkolwiek projekcie. Pracownicy o doświadczeniu i umiejętnościach na poziomie przynajmniej mid, nie mają problemu ze znalezieniem nowego lub bardziej interesującego projektu. Nie występuje trwałe przypisanie inżynierów do projektów - jeśli projekt/klient z jakichś powodów inżynierowi nie odpowiada, wiele osób pracuje nad tym aby znaleźć taki projekt, w którym osoba ta będzie mogła się rozwijać. Oczywiście przy założeniu jak wyżej. Nie zdarza się aby juniorów "upychać" u klientów jako seniorów. Firma nawiązuje wieloletnie relacje ze swoimi klientami i takie sztuczki nie przyniosłyby korzyści żadnej ze stron. Zdarza się natomiast, że umiejętności i wiedza inżyniera nie zostanie dostatecznie głęboko zweryfikowana i oceniona zbyt optymistycznie. Jednak nie dotyczy to pomylenia juniora z seniorem. Liczba pracowników konsekwentnie rośnie, raz szybciej, raz wolniej ale średniorocznie przybywa około 50 inżynierów (w rekordowych latach było to około 100 inżynierów). Dobre miejsce pracy dla osób nastawionych na rozwój, doskonalenie znanych i poznawanie nowych technologii przy pracy przy sporym portfolio (około 30) projektów. Jak większość dobrych firm, nie jest wymarzonym miejscem dla ludzi o samoocenie poważnie odstającej od rzeczywistości. Tak, jestem pracownikiem, tak, jestem bardzo zadowolony z pracy w Acaisoft, tak, wiem o czym piszę.

PyLeom
Kandydat

Dobre podejście oraz obsługa procesu od kontaktu z rekruterem po feedback ze spotkania. Rozmowa o doświadczeniu, oczekiwaniach etc. była nawet przyjemna... :) Nie sądziłem, że pójdzie tak sprawnie, lecz na końcu pozytywnie się zaskoczyłem.

Marten
Kandydat
@PyLeom

U mnie też w miarę ok ;) Nie narzekam

Ktoś
Były pracownik

Polska firma z polską mentalnością. Typowy software house. Jak projekt się kończy praca się kończy o ile nie trafisz gdzieś indziej. Brak wyraźnej strategii dla firmy i dla zespołu. Duża rotacja.

Robert
@Ktoś

Czyli co, to taka praca dorywcza bardziej? Nic poważnego w każdym razie?

Administrator Nowy wpis

Firma Acaisoft Poland sp. z o.o. prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Event Manager na Event Manager. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 1200 PLN to dobra oferta?

Administrator Nowy wpis

W firmie Acaisoft Poland sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Project Manager. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 10000 PLN?

Byly pracownik
Były pracownik

Acaisoft jest ok jako firma na start, sporo projektów gdzie jest szansa ze jak cos się nie podoba lub chce się sprobowac czegos innego to znajdzie się inny projekt, chociaz zalezy to w sumie od technologii i jak dlugo jest sie chetnym czekac na zmiane. Natomiast ostatnie miesiące pokazują ze dzieje się coś dziwnego. Co miesiąc ileś osób odchodzi lub jest zwalnianych, nawet "zarząd" się mocno zmienił bo dwie osoby ktore są od początku w firmie odeszly a dwoch innych liderów zwolniono nagle. Nikt nie czuje sie pewnie. No i jak to firma usługowa jest duze cisnienie na robienie wszystkiego za wszelką cenę w nierealnych terminach itd Na plus są tu super ludzie z ktorymi chce się pracować.

Mariusz
@Byly pracownik

Jak terminy nierealne to nie trzeba zostawać często po godzinach? Powiesz jak to jest rozwiązane w pracy? Ludzie siedzą dłużej i mają za to płacone?

Stefan Nowy wpis
Były pracownik
@Mariusz

Nadgodziny płatne albo do odbioru. A co do częstego zostawania po godzinach to chyba zalezy od projektu. Na pewno tempo jest wysokie i często to się odbija na jakości.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Acaisoft Poland sp. z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Acaisoft Poland sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko IT Recruiter Specialist? Podziel się swoimi wrażeniami!
Gość
Kandydat
 Pytanie

Firma IT, która nie ma żadnego szacunku do pracowników, szukając w stażystach taniej siły roboczej za mniej niż połowa minimalnej (full time 1450 brutto) . Po odbyciu 10 tygodniowego stażu Juniorowi oferujecie może z łaski minimalną?

Roman
@Gość

A może na początek jest to minimalna na zasadzie okresu próbnego a potem jest możliwość szybkiego awansu czy nie? Jakieś warunki dalszej współpracy znasz i wysokości wynagrodzenia ?

PL
Były pracownik
@Gość

Tak oferują minimalną, dlatego też stamtąd uciekłem. To jak napluć pracownikowi w twarz. Przebyć staż 10 tygodni za 1400 I po tym oferta w postaci 3600 brutto.

Mariusz
@PL

Rozumiem że wypłaty dość niskie. Chociaż ten staż dobry? Można się było na nim dużo nauczyć? Czu standardowo jak w innych firmach z tej branży?

Niedoszły stażysta
Kandydat

Nie rozumiem jak im nie wstyd wymagać od stażysty 40h tygodniowo przez 3 miesiące za 7 złotych (słownie: SIEDEM ZŁOTYCH) za godzinę.

Bożena
@Niedoszły stażysta

To w ogóle zgodne z kodeksem pracy? Kojarzysz jak to wygląda od strony prawnej właśnie?

Nikt
Były pracownik
@Niedoszły stażysta

Próbują znaleźć tanią siłę roboczą (oraz wyciągnąć pomysły), za którą nieświadomy stażysta gdzie indziej dostał by co najmniej minimalną krajową albo nawet więcej. A jeśli poszukujesz pierwszej pracy jako programista to znajdziesz bardzo dużo ofert w Warszawie za 6 tys. brutto.

Wiktoria
@Nikt

Nie wiem czy faktycznie próbują czy nie ale to niemożliwe raczej żeby tyle im płacili? Chyba, że tu chodzi o najniższą dzieloną z urzędem 50/50?

Natalia
@Nikt

Chodzi o to ze płaca 50%z projektu a 50 % pracodawca? możesz wyjaśnić??wiesz może czy jest to praca dla osób bez doświadczenia? Biorą takich ? świeżo po studiach?

Administrator

Poszukuję pracy w Warszawa na stanowisku IT Manager. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

HR Team
Pracodawca
@Administrator

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz :) Zachęcamy do przyjrzenia się naszym ofertom pracy i aplikowania: https://www.acaisoft.com/careers Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji, Acaisoft

Ktoś
Były pracownik

Polska firma z polską mentalnością. Typowy software house. Jak projekt się kończy praca się kończy o ile nie trafisz gdzieś indziej. Brak wyraźnej strategii dla firmy i dla zespołu. Duża rotacja.

Robert
@Ktoś

Czyli co, to taka praca dorywcza bardziej? Nic poważnego w każdym razie?

Thedukejp
Klient
 Pytanie
@Robert

Mam pytanie, jak wg Ciebie odbywa się to w niepolskich lub nietypowych software house'ach, a nawet w firmach o dowolnym innym profilu? Jeśli kończy się projekt i nie trafisz gdzie indziej to co się dzieje wtedy? Obawiam się, że w żadnej firmie nie płaci się ludziom, dla których nie ma pracy (z różnych względów). Pytam, bo chciałbym zrozumieć jaki rodzaj podejścia uważasz za właściwy?

Thedukejp
Klient
 Pytanie
@Ktoś

Mam pytanie, jak wg Ciebie odbywa się to w niepolskich lub nietypowych software house'ach, a nawet w firmach o dowolnym innym profilu? Jeśli kończy się projekt i nie trafisz gdzie indziej to co się dzieje wtedy? Obawiam się, że w żadnej firmie nie płaci się ludziom, dla których nie ma pracy (z różnych względów). Pytam, bo chciałbym zrozumieć jaki rodzaj podejścia uważasz za właściwy?

Odp
Były pracownik
@Thedukejp

W większych firmach jest więcej projektów, więc jest większa elastyczność w rozlokowaniu ludzi na nich. W większych firmach jest też nadwyżka budżetowa, która pozwala trzymać osoby bez projektu przez jakiś czas "na ławce" - wtedy pracują w projektach wewnętrznych lub dokształcają się, jednocześnie szukając nowego projektu

Wiktoria
@Odp

No ale faktyczne tak jakby siedzą za darmo wtedy. Oczywiście wcale nie mówię, że nie robią niczego pożytecznego, bo tak jak piszesz na pewno stale się kształcą, ale faktycznie bardzo ciekawe pytanie zadał. Pracujesz - masz, nie pracujesz - nie masz. Proste. Zbyt chamsko do tego podchodzę?

Thedukejp
Pracownik
 Pytanie
@Odp

czyli mowa nie o "polskiej firmie o polskiej mentalności" tylko o firmie konkretnej wielkości - wspominasz o "większych" firmach. Otóż czytając tutejsze komentarze, niestety, nie wiemy kto je pisze. Jasne, że osoby te mają o sobie bardzo wysokie mniemanie (oceniają się na seniorów albo solidnych midów a potem na rozmowie z trudem łapią się na mid entry i to ze sporym podciąganiem w trakcie weryfikacji technicznej) i zakładają, że straciły miejsce w firmie bo skończył się projekt. Otóż w Acaisoft tak nie jest. Miejsce w firmie tracą wyłącznie osoby, których nie ma możliwości obsadzenia w nowych projektów ze względu na minimalną wartość przez nie wnoszoną. Firma działa dokładnie tak jak to opisałeś. Osoby z doświadczeniem i umiejętnościami, nawet drogie, są zatrzymywane nawet jeśli nie można przez jakiś czas zaproponować im nowego projektu. Oczywiście koszt takiego przestoju ponosi firma. Są to często koszty znaczne, ale bez przesady, bo dla doświadczonych inżynierów nie ma problemu ze znalezieniem projektów. Problemy są w przypadku "średniaków", którym wiele się wydaje ale niewiele potrafią (przykład? inżynierowie z dwu-, trzyletnim doświadczeniem cenią się tak jak seniorzy z 15+ letnim doświadczeniem i znajomością wielu technologii. I tacy "juniorzy+" z wymaganiami seniorskimi, i taką samą samooceną, dziwią się, że współpraca z nimi nie trwa zbyt długo). Bardzo się cieszę, że znajdują oni wymarzoną pracę w "lepszych" firmach. Pytanie jak długo tam się utrzymają. Ale życzę powodzenia oczywiście. A piszę to wszystko z autopsji a nie jako marketer, żeby było jasne.

Kandydat
@Thedukejp

Radziłbym przestać szkalować byłych i obecnych inżynierów. Przy okazji bardzo dziękuje za pokazanie jakim poziomem reprezentuje się kadra menadżerska.

Maria
@Ktoś

To na jakiej umowie tutaj się pracuje skoro taka sytuacja jest możliwa że po skończeniu projektu kończy się praca? Umowa o dzieło?

Anna
Pracownik
@Maria

Po ukończeniu projektu nie kończy się praca, nie wiem skąd takie info...Większość Devów pracuje na B2B, ale sa tacy co mają Umowę o Pracę czy Zlecenie ;)

Wiktoria
@Anna

Jej chyba chodziło o pracę w kontekście projektu. ;) Czyli b2b jest najbardziej korzystna dla nich tutaj? A ci na uop to jakie warunki tu mają?

Maria
@Anna

to można sobie wybrać jaką umowę się chce mieć ?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Acaisoft Poland sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Moze byc
Były pracownik

Jako byly pracownik, postaram sie napisac jak najbardziej obiektywna opinie na temat Acaisoft. Jesli chodzi o projekty to zależy na jaki trafisz, jest kilka ambitnych w ktorych uczestnicza cale zespoly back, front i QA, ale niestety sa tez takie ktorych zadnemu programiście nie życzę, outsourcing 1-3 osobowy i babranie sie w wielkim starym legacy kodzie. Niestety muszę zgodzic sie z niektorymi opiniami tutaj ze firma zatrudnia duza grupę stażystów i juniorow, co w niektorych przypadkach mocno utrudnia prace. Wewnątrz firmy istnieje bardzo maly aspekt dzielenia sie wiedza, brak tresci na zewnatrz, brak spotkań technicznych, co jakis czas sa spotkania firmowe na ktorych jeden z managerów przedstawia swoj projekt. Jesli chodzi o zarządzanie to takze zalezy od managera. Na plus moge zaliczyć to ze pracownik nie jest zostawiony sam z problemami i smialo mozna zglaszac swoje uwagi i problemy, wracajac do punktu wyzej, jesli szczególnie nie pasuje ci projekt to jest szansa na zmiane. Z drugiej strony firma nie posiada żadnej sciezki rozwoju, i podczas starania sie o wyzsze stanowisko a co za tym idzie podwyżkę wszystkie swoje argumenty musisz stworzyc samemu. Firma dopiero sie stabilizuje, szczególnie po duzej fali zatrudnienia nowych pracowników. Występuje tu bardzo duza rotacja i nie zdziw sie jesli ktos odejdzie po 6 miesiącach pracy tutaj. Jesli chodzi o zarobki to raczej standardowo jak na nasze polskie warunki. Firma na pewno dobra dla osob zaczynających przygode z IT. Jesli jestes osoba bardziej doświadczona to moze spotkac cie rozczarowanie jesli trafisz do jakiejs "dziury projektowej"

Meh
Były pracownik

Tak jak było we wcześniej opiniach - Acaisoft to softwarehouse. Podczas rekrutacji dostałem informację, że projekt do którego dołączam jest typu greenfield, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna, nie wspominając o presji rekruterki, która chciała odpowiedzi tego samego dnia. Stawka jaką mi zaproponowali była zadowalająca, więc na to nie mogę narzekać. Techniczny etap rekrutacji, to jakieś nieporozumienie. Aplikowałem na stanowisko seniorskie, a pytania na poziomie juniora, gdzie sama osoba techniczna nie wiedziała dużo o wykorzystywanej technologii. Dodatkowo dostałem informacje podczas rekrutacji, że bez problemu można zmieniać projekty, bo stawiają na ciągły rozwój pracownika, co jest niezgodne z rzeczywistością. Onboarding na bardzo słabym poziomie. Miałem kilka pytań do osoby prowadzącej onboarding jako nowy pracownik, a otrzymałem zero odpowiedzi, co świadczy o tej fakeowej "kulturze pracy". Sam projekt w którym brałem udział był bardzo kiepski, współpraca bezpośrednio z klientem (tak jak wszystkie projekty w Acaisoft). Wielokrotne komunikaty z mojej strony, że morale zespołu są niskie zostały praktycznie olane, bo wiadomo - $$$. Dodatkowo uwagi CEO, że wprowadzaona poprawka jest zła, bo UWAGA "jest napisanych za mało linii kodu tutaj i to nie ma prawa działać". Wnioski wyciągnijcie sami. Ogólnie Acaisoft, to miejsce dla osób, które zaczynają w IT, dowiedzą się jakich firm unikać. Może jedynym plusem jest jakoś sprzętu jaki dostarczają i to, że jest rozwijany produkt wewnętrzny i prawdopodobnie w nim można spokojnie pracować.

Alicja
@Meh

A orientujesz się czy w tej firmie jest jakaś możliwość rozwoju? Po wzięciu udziału w kilku projektach można dostać jakiś awans, podwyżkę?

Odp
Były pracownik
@Meh

Podpisuję się obiema rękami pod tym, że ten januszsoft "to miejsce dla osób, które zaczynają w IT, dowiedzą się jakich firm unikać."

xD
Były pracownik
@Meh

"i to, że jest rozwijany produkt wewnętrzny i prawdopodobnie w nim można spokojnie pracować" - nie można :)

Thedukejp
Pracownik
@Alicja

Zarówno podwyżki jak i awanse są naturalną konsekwencją efektywnej i skrupulatnej pracy samego zainteresowanego. Przykładem jest ścieżka kariery jednego z obecnych VP, który zaczynał swoją karierę w tej firmie jako deweloper a obecnie zasiada w zarządzie (zajęło mu to około 5 lat).

Thedukejp
Pracownik
 Pytanie
@xD

o jakim produkcie wewnętrznym mówisz, że nie można w nim pracować? Jest spory zespół, który pracuje nad tym(i) produktem(ami) więc piszesz po prostu nieprawdę. Nie wiem tylko dlaczego.

xD
Były pracownik
 Pytanie
@Thedukejp

Odnosiłem się do spokojnej pracy. Brak jakichkolwiek testów w projektach wewnętrznych, szczególnie w tych, w których jest duży zespół. To też nie prawda?

coder
Były pracownik

Acaisoft jest softwarehouse, który zatrudnia pracowników na zasadzie outsourcingu. Firma proponuje niskie stawki w porównaniu do konkurencji. Pracownicy nawet na UoP na czas nieokreślony są zwalniani z firmy, gdy skończy się im projekt. Młody i bardzo nie dynamiczny management, bardzo niska kultura osobista, z jednej strony chcą traktować się ze wszystkimi na stopie kumpelskiej, ale gdy przychodzi co do czego to wykorzystają np. w formie nadgodzin, czy dodatkowych tasków. Projekty firmy są bardzo mało atrakcyjne, klienci bardzo nieprofesjonalni, brak możliwości rozwoju (załatwienie szkolenie trwa kilka miesięcy), brak możliwości walidacji umiejętności bo pracuje się z klientem (odniosłem wrażenie, że firma przedstawia pracowników klientowi jako seniorów nawet jak są juniorami - trochę nieprofesjonalne). Bardzo duża migracja osób, firma na spotkaniach deklaruje wzrost, że chce zatrudniać coraz więcej osób a właściwie liczba pracowników stoi w miejscu mimo ciągłego przedstawiania nowych osób na kanale głównym. Dobre miejsce na kilka miesięcy na czas szukania lepszego pracodawcy.

Thedukejp
Pracownik
@coder

Acaisoft to jest software house ale i również firma rozwijająca własne produkty. Zatrudnia pracowników między innymi na zasadzie outsourcingu ale również prowadzi cały cykl projektów dla klientów oraz, jak wyżej, rozwija własne produkty. Zdarza się, że pracownicy są zwalniani ale dotyczy to wyłącznie pracowników, których umiejętności, lub ich brak, skutecznie uniemożliwiają obsadzenie ich w jakimkolwiek projekcie. Pracownicy o doświadczeniu i umiejętnościach na poziomie przynajmniej mid, nie mają problemu ze znalezieniem nowego lub bardziej interesującego projektu. Nie występuje trwałe przypisanie inżynierów do projektów - jeśli projekt/klient z jakichś powodów inżynierowi nie odpowiada, wiele osób pracuje nad tym aby znaleźć taki projekt, w którym osoba ta będzie mogła się rozwijać. Oczywiście przy założeniu jak wyżej. Nie zdarza się aby juniorów "upychać" u klientów jako seniorów. Firma nawiązuje wieloletnie relacje ze swoimi klientami i takie sztuczki nie przyniosłyby korzyści żadnej ze stron. Zdarza się natomiast, że umiejętności i wiedza inżyniera nie zostanie dostatecznie głęboko zweryfikowana i oceniona zbyt optymistycznie. Jednak nie dotyczy to pomylenia juniora z seniorem. Liczba pracowników konsekwentnie rośnie, raz szybciej, raz wolniej ale średniorocznie przybywa około 50 inżynierów (w rekordowych latach było to około 100 inżynierów). Dobre miejsce pracy dla osób nastawionych na rozwój, doskonalenie znanych i poznawanie nowych technologii przy pracy przy sporym portfolio (około 30) projektów. Jak większość dobrych firm, nie jest wymarzonym miejscem dla ludzi o samoocenie poważnie odstającej od rzeczywistości. Tak, jestem pracownikiem, tak, jestem bardzo zadowolony z pracy w Acaisoft, tak, wiem o czym piszę.

Chyba nie bardzo
Były pracownik
@Thedukejp

Nie, nie wiesz o czym piszesz. Były wielokrotnie sytuacje gdzie ludzie bez wiedzy w jakiejś konkretnej technologii byli sprzedawani jako eksperci. W jednym momencie posypały się z tego powodu masowe wypowiedzenia. Założę się, że jesteś PM’em. Żaden developer nie wypisywałby takich bzdur i kłamstw. Co do wzrostów, to szef dawno nie pokazywał wykresików z liczbą pracowników. Ciekawe dlaczego :)

PyLeom
Kandydat

Dobre podejście oraz obsługa procesu od kontaktu z rekruterem po feedback ze spotkania. Rozmowa o doświadczeniu, oczekiwaniach etc. była nawet przyjemna... :) Nie sądziłem, że pójdzie tak sprawnie, lecz na końcu pozytywnie się zaskoczyłem.

Marten
Kandydat
@PyLeom

U mnie też w miarę ok ;) Nie narzekam

Kern
Pracownik
 Pytanie
@Marten

Jak długo trwają średnio spotkania rekrutacyjne?

Maria
@PyLeom

a zadawano Ci jakieś konkretne pytania aby sprawdzić czy masz pojęcie w przyszłej wykonywanej pracy ?

Brzoza
Kandydat

Wystawiam negatywną opinię ze względu na brak profesjonalizmu ze strony rekrutera. Po otrzymaniu zaproszenia na rozmowę (1 etap procesu) rekruter przestał odpowiadać na moje próby kontaktu i chęć potwierdzenia, czy nasze spotkanie rzeczywiście się odbędzie. Oczywiscie nie odbyło się. Od tamtej pory panuje cisza. Słyszy się historie o kandydatach, którzy nie przychodzą na rozmowy bez uprzedzenia czy wyjaśnienia, ale czegoś takiego po stronie pracodawcy jeszcze nie było mi dane doświadczyć :)

kandydat `
Kandydat
@Brzoza

Już się "poprawili", dwie godziny przed umówioną rekrutacją, zadzwonili powiedzieć, że nie odbędzie się, bo rekrutacja się zakończyła xD

Maria
@Brzoza

Nie odezwali się już w ogóle z tej firmy po tym jak wystawili Cię z rozmowa kwalifikacyjną?

Maciek
Kandydat
 Pytanie

Czołem. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Acaisoft? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Maciek

Ekonomia
Pracownik
@Maciek

Jeśli firma daje pracownikowi obiad, to płaci za ten obiad i za pracownika, który wpadł na ten pomysł, wdrożył ten program, całą biurokrację związaną z tym benefitem, księgowość związaną z tym benefitem, nadużycia i marnotrawstwo z nim związane. Jest jasne, że każdy pracownik musi mieć pensję obniżoną koszty tego benefitu + dodatkowe koszty zasobów zaangażowanych w jego dostarczenie. Na szczeście w tej firmie nie ma darmowych obiadów pracowniczych. Zostało wiele razy dowiedzione, że najrosądniej wydaje się własne pieniądze na własne potrzeby. Inne opcje to: - własne pieniądze na czyjeś potrzeby - tu się oszczędza - czyjeś pieniądze na własne potrzeby - tu się przepłaca - czyjeś pieniądze na czyjeś potrzeby - tu się marnuje

NonVideri
Kandydat
@Ekonomia

Bo jest po prostu trafna

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Acaisoft Poland sp. z o.o.?

Daniel
Pracownik

Super firma. - płatności na czas - dobra atmosfera - fajny projekt - słuchają twoich opinii - czujesz, że masz realny wpływ na projekt - świętujemy dzień programisty - nie ma mobbingu i presji - jest dobry kontakt z właścicielem firmy Jedyne minusy - dostałem macbooka pro, a chciałem system 76, ale może zmienimy za jakiś czas - zaczalem prace o tydzien pozniej niż chciałem

Olga

Jakie wymagania ma firma względem kandydata na nowego pracownika Acaisoft Poland? Jakie konkretnie trzeba spełniać kryteria? Dajcie proszę znać, będzie to duże ułatwienie dla osób zainteresowanych aplikowaniem do pracy w firmie.

Dobre wrażenie
Kandydat

Cały proces rekrutacji był szybki. Jasno przedstawiono jak działa firma, jak wygląda projekt na który szukają pracownika. Rozmowa HR'owa jak i techniczna profesjonalna (brak korpo bełkotu więc jak dla mnie bardzo na plus). Cały proces trwał 3 tygodnie i to łącznie z okresem świątecznym, więc jak dla mnie szybko. Niestety do podpisania umowy nie doszło gdyż oferta względem innych pracodawców wypada nieco gorzej... mimo tego jak na pierwszy kontakt z tą firmą i jego ludzmi bardzo pozytywne wrażenie. Może kiedyś ponownie się zgłoszę :)

Kandydat
Kandydat

Nie polecam kontaktu z HR zwłaszcza z panią M. Wymiana informacji to tak jak by wiele różnych postaci udzielało jednocześnie. Cała narracja była sterowana w zależności jaki ta pani miała humor. Nie wiem czy to praca zdalna tak działa czy też nie, natomiast trzeba z tym coś jak najszybciej zrobić. Współczuję kandydatom obecnym i tym przyszłym.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Acaisoft Poland sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Acaisoft Poland sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Acaisoft Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Acaisoft Poland sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Acaisoft Poland sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Królowej Marysieńki 70
  02-954 Warszawa
 • NIP: 9512422298 KRS: 0000646025
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Acaisoft Poland sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii