MultiKonsultant.pl

Kraków

Opinie o MultiKonsultant.pl

marzena

chyba gdyby było tak źle jak piszesz @rozczarowany to z powodu braku pracowników firma by już dawno padła a tu przeciwnie, szukają do pracy Doradcy klienta ds. produktów finansowych i Pośrednika w obrocie nieruchomościami

Potwierdzajacy

Wiem cos o tym. Zenada. Kiedy ktos cos z nimi zrobi i zacznie walczyc o swoje prawa i kase?

rozczarowany

pracowalem w multikonsultant w warszawie i nie polecam! nie wyplacaja pieniedzy- ani podstawy ani premii. w terminie nigdy...

pracowałam kilka dni w tej firmie w oddziale krakowskim zajmującym się nieruchomościami i nie polecam szkoda czasu po tym co zobaczyłam do tego za mało oferują a dużo wymagają w porównaniu z innymi biurami nieruchomości.

Zostaw opinię o MultiKonsultant.pl - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MultiKonsultant.pl