Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Adres: Wielicka 114, 30-663 Kraków

NIP: 6792945273 KRS: 0000282849

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.
2 1158 2355 5 1

Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

A czy ta inkwizycja robi porządki w biurach tzn usuwa zbędnych matołków

HAHA
 Opinia

WITAM WSZYSTKICH, ROBI JESZZCE U WAS TAKI GOSC JAK PĘKALA?

Łukasz
@HAHA 04.07.2019 14:51

Z czym związane jest Twoje pytanie? Na forum publicznym nie powinno dyskutować się o konkretnych osobach, ponieważ są to dane osobowe, które są chronione. Mógłbyś w ogóle napisać, dlaczego szukasz takiej informacji?

szczecha

Już Go nie Ma , został taksówkarzem :P

Yo
@szczecha 09.07.2019 19:09

A co to tak?

Ale o co ci chodzi

Zenio
@HAHA 04.07.2019 14:51

A co chodzi nazywaliśmy go Kadafi

Hugo bos
 Opinia

Gdzie ta inkwizycja czekamy na nią w Krakowie

Zielony
@Hugo bos 09.07.2019 08:30

Czekamy, jak nie zrobią porządku w miarę szybko to może być ciężko, na gumowym błoto nie mieszanki gumowe, na metalowni siano nie linki, TXL już więcej stoi niż produkuje, na magazynach porządkują i przychodzą ułomki z magazynów

stefan
 Opinia

klime kupili majstrom do mistrzówki bo im za gorąco, teraz to już w ogóle z mistrzówki nie wyjdą, a na maszynach 35 stopni . czy to zgodne z przepisami BHP ???

Tak6Nie1
Łukasz
@stefan 17.06.2019 17:27

W związku z wysokimi temperaturami, które obecnie są na dworze, zastanawia mnie, czy pracodawca z tego tytułu wprowadził dłuższe przerwy bądź skrócony czas pracy? Napisałeś, że niektórzy pracownicy otrzymali klimatyzatory, więc od razu zaciekawiło mnie, dlaczego pozostali pracownicy jej nie otrzymali? Proszę o odpowiedź.

Tak3Nie

Tech
@stefan 17.06.2019 17:27

Czemu ludzie się godzą na takie warunki?? BHP-owiec szanuje zdrowie i w takie upały nawet nie wychodzi na hale, a ludzie zamiast pokazać że nie da się pracować w takich warunkach, pokazują że się da wyrabiając normę bez klimatyzacji, więc po co narażać firmę na straty i kupować klime?

Norco
 Opinia

Ogólnie jeśli chodzi o zarobki w takim systemie to strasznie marnie. Na awans czy wyższa stawkę nie ma co liczyć. Więcej się naw******* niż to warte. Takiego systemu dla młodych na pewno nie polecam bo będziecie więcej w pracy niż aktywni w życiu, a za te pieniążki to nie warte. Jedyny plus to tylko ludzie i co niektórzy mistrzowie. Pozdrawiam ????

Wielicka
 Opinia

Gdzie jest (usunięte przez administratora) woda do picia

Tak2Nie2
Dobrodziej
 Opinia

Super praca. Ludzie pozytywni i uśmiechnięci, bardzo pomocni w trudniejszych sytuacjach na produkcji. Mistrzowie mili i dobrze traktujący swoich ludzi. Zarobki bardzo dobre. Chyba najlepsze w Krk w branży produkcyjnej (4 do 5 k) . Polecam

Tak8Nie37
Awaria
@Dobrodziej 19.03.2019 18:48

Chyba brutto ;) a i tak naciągane :)

Tak7Nie1

Ale jak?
@Dobrodziej 19.03.2019 18:48

To są jakieś żarty co tu jest napisane

Tak6Nie1

wooow
@Dobrodziej 19.03.2019 18:48

ciekawe którzy tacy mili jak zgłaszasz awarie to jest usuwana jak się np zatrze łożysko albo spali silnik

@Dobrodziej 19.03.2019 18:48

A kto tyle zarabia? Bo napewno nie zwykły pracownik.

Beata
@000 27.05.2019 13:15

Kwestia wynagrodzenia to rzecz bardzo indywidualna i często zależy od wielu czynników, chociażby takich jak dotychczasowe doświadczenie czy wykształcenie. Rozumiem, że Ty także pracujesz w Tele-Fonika Kable - czy mógłbyś w takim razie podać jakieś realne, Twoim zdaniem, widełki zarobków oraz czy pracownicy mogą liczyć jeszcze na jakieś pozapłacowe dodatki?

tomi
@Dobrodziej 19.03.2019 18:48

gdzie te zarobki takie dobre daj znać

Jaskółka
 Opinia

Praca w systemie 4-zmianowym nieadekwatna do wynagrodzenia jakie dostaje się na produkcji. Brak możliwości uczciwego awansu, które do chwili obecnej są tylko dla rodziny dyrektora, kierowników. Nie ma reguły, czy to są zakłady w Krakowie czy w Myślenicach wszędzie liczą się tzw. plecy rodzinne. Poupychane niepotrzebne stanowiska tzw. zielone kamizelki. Wielka nadzieja jest w tzw. inkwizycji która robi bardzo dobrą robotę. Od czerwca również tzw. inkwizycja ma zawitać do Myślenic, jest nadzieja że zrobi porządek po biurach tzw. fikcyjnych etatach, a na maszynie nie ma kto robić!!!! Tf to taki napompowany balon gdzie nie ma pieniędzy na podwyżki a są na duperele takie jak telewizory po hali. System zmianowy wyniszczający pracownika. Weekend wolny raz na 3 miesiące szkoda zdrowia.

Jaskółka
 Opinia

To w Biedronce jest lepiej niż w tf . (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
vic
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Ta firma to dno Na święta wielkanocne nie dali pracownikom nawet złamanego grosz Nie dziw że ludzie masowo się zwalniają

Tosiek
@vic 10.04.2019 11:34

A ,która firma robi prezenty pracownikom na święta?. Związki zawodowe za to dają szynkę konserwową i z tego trzeba się cieszyć. Lepiej żeby godziwie płacili za robotę ,a co potrzebuję kupię sobie sam.Tosiek

Tak1Nie3
@Tosiek 11.04.2019 12:09

Prawie każda większa firma lub korporacja robi takie prezenty Nie wspominając o całej budżetuwce gdzie mają premie świąteczne i 13 pensje jakbyś nie wiedział

Tak5Nie

Tosiek
@sic 11.04.2019 23:59

Nie rozumiem, dlaczego pracujesz tutaj,a nie w korporacji,lub w budżetówce? Tylko chcę powiedzieć,że w budżetówce płacą rządzący, i gdyby źle płacili ich kolesie,też mieli by mało.Tosiek

Tak1Nie1
gangsterrrrrrrr
 Opinia

ELO PRAWICZKI Z TF KABLE CHCE SIE DO WAS PRZYJĄĆ LECZ NIE WIEM JAK WYGLĄDA TEN "CZTEROBRYGADOWY " SYSTEM PRACY JAK TO JEST ŻE NAKURWIAM 4 DNI POD RZAD RANO POTEM DZIEN WOLNY POTEM ZNOWU NAKURWIAM 4 DNI POPOŁUDNIE DZIEN WOLNY A POTEM 4 NOCKI ?

Tak4Nie1

@gangsterrrrrrrr 10.03.2019 22:15

Odwrotnie Zmiana 3 potem 2 i po niej 1

gangsterrrrrrr
@sic 11.03.2019 19:14

da sie przeżyć czy przeyebane ?

druciaz
@gangsterrrrrrrr 10.03.2019 22:15

no nie całkiem bo o jedyny zakład ze co 3 tygodnie sa 5 dniówki. wylotek niechcą dawać ani wolnego. wymagania z kosmosu a jak mówisz ze coś nie działa lub jest niesprawne to cie olewają. choć po zmianie kierownika(usunięte przez administratora) 6 miesięcy spamowałem (usunięte przez administratora)o to by mi dziure koło maszyny załatali. (usunięte przez administratora) a nauka na operatora to kpina. nikt nikomu nic nie mówi. jak sam nie załapiesz to po tobie. co chwile miedziucha ginie.

Tak3Nie
PRAWICZEK
 Opinia

Witam czy mogę zostać pracownikiem produkcji kraków wielicka bez posiadania wiedzy i żadnych umiejętności ? wyrzucą mnie czy dam rade ?

@PRAWICZEK 01.10.2018 14:39

Wiać z tej firmy puki czas największe nieporozumienie w jakim robilem jeszcze 2 tygodnie i zmykam na l4 bo w listopadIe jade za granice hehehe

Kriszna
@PRAWICZEK 01.10.2018 14:39

Wywalą cie pajacu nawet tam nie idź bo zarobisz tyle co w lewiatanoe a urobisz sie jak dIk.

druciaz
@PRAWICZEK 01.10.2018 14:39

jasne ze mozesz. tak wielu jest osiołków co nic nieumieją ino zwalac na innych ze im nie idzie. zawsze jakies wytłumaczenie się znajdzie

Misiek
 Opinia

W trakcie jest coraz gorzej. Pieniądze nie adekwatne do systemu pracy, ani do stażu pracy. Zero możliwości awansu. Awans jest tylko dla pociotków tzn. dla rodziny i znajomych dyrektorów i kierowników. Tak jest w Krakowskich zakładach jak i w Myślenicach. Dla zainteresowanych firma blachotrapez otwiera nowy zakład, może tam będzie lepiej. http://ogloszenia.miasto-info.pl/praca/53561,operator-maszyn-pracownik-produkcji.html

vinci
@Misiek 02.02.2019 14:45

Idzie wiosna W tej firmie mogą się bardzo zdziwić jak dziesiątki ludzi złoży wypowiedzenia i przejdzie do innych firm

Mam
@Misiek 02.02.2019 14:45

Prawda Dno

kiler
 Opinia

Słyszeliscie koledzy cos o (RESTRUKTURYZACJI) na Wielickiej ?

TakNie4

Om2
@kiler 31.03.2019 19:52

Wieliczka jeszcze żyje. Bieżanów pada, do dziś 12 osób poleciało z magazynu. A to nie koniec.

Tak1Nie1

@kiler 31.03.2019 19:52

Tak mają być podwyżki 1000 zł. do podstawy Jak się ktoś nie zgodzi to będą proponować 1500 żeby tylko nikt już się nie zwolnił

Widz77
 Opinia

Dzisiaj na ulicy Wielickiej w pobliżu zakładu widziałem plakat z informacją, że TF Kable poszukuje pracowników na stanowiska operator maszyn, ślusarz i mechanik. Ciekawe, jak długo wisi ten plakat. Tak czy siak widać, że mają problem z pracownikami z uwagi na to, na jakie sposoby ich szukają. Tym plakatem to chyba próbują ściągać przypadkowych przechodniów, którzy np. nie korzystają na co dzień z internetu, więc nie czytają opinii na temat tej firmy, choćby na tym forum. Brawo...

vinci
@Widz77 16.02.2019 19:16

Jak nie będzie konkretnej podwyżki zarobków w tej firmie To za niedługo żeby mieć pracowników,będą musieli chyba robić łapanki jak niemcy za okupacji

@vinci 17.02.2019 19:31

Masz całkowitą rację . Będą robić łapanki . Uważajcie obywatele na kołchoz , Telefonike ul.Wielicka

@Murzyn 21.02.2019 19:19

Trzeba by w tej firmie w końcu zrobić strajk generalny,tylko wtedy ludzi zaczną traktować normalnie i dadzą podwyżki a jak nie to należy składać masowo wypowiedzenia Inne firmy chętnie przyjmuja za nie mniejsze pieniądze

Tak6Nie

Jersey
 Opinia

Witam, wysłałem swoje cv na pracownika produkcji I pytam tutaj czy warto czy się opłaca jak praca wygląda są w sobie zmiany I atmosfera czy jest fajna, pozdrawiam

TakNie3
Rafalala
 Opinia

Dobrze że (usunięte przez administratora)czuwa nad awariami można czuć się bezpiecznie

Kandydat
 Opinia

Czy w tej pracy jest naprawdę tak źle jak wszyscy piszą? Jak wyglądają zarobki? Czemu nikt nie zgłasza złego traktowania przez przełożonych i złych warunków pracy? Czy nie popada to pod mobbing i PIP? Gdzie jest bhpowiec? Może czas na jakiś związek zawodowy który wstawiałby się za szeregowymi pracownikami?

Tak4Nie
niedawny były pracownik
 Opinia

Wszystko stopniowo zaczyna sie (usunięte przez administratora) Nie jesteś z Myślenic to masz (usunięte przez administratora) bardziej. Niektórzy majstrowie mają cie za(usunięte przez administratora) ukraińcy muszą mieć robote a ty zamiatasz albo idziesz do domu. jak coś on (usunięte przez administratora) to sie nic nie stało a jak ty to ci u góry najchętniej by ci całą wypłate zabrali. przy zwolnieniu też robią problemy. Tak na wszystkich wydziałach. (usunięte przez administratora) firma

Opinia

A jak tam cieplutko na tpg? Czy może jajka zamarzają bo nie wiem czy iść do tego syfu

Kolo dzigolo
@Pracownik 20.12.2018 10:43

Zimno szukaj roboty gdzie indziej.

Wojciech
@Kolo dzigolo 22.12.2018 00:53

Widzę, że firma Tele-Fonika Kable poszukuje obecnie pracownika produkcji. W szczegółach oferty umieszczona jest informacja, że jest to stanowisko do przyuczenia bez wymaganego doświadczenia zawodowego. Mógłbyś napisać, jak wygląda to w praktyce? Przed rozpoczęciem pracy przechodzimy gruntowne szkolenie wprowadzające, czy może to któryś z doświadczonych pracowników uczy nas wszystkiego? Proszę o odpowiedź.

OMK
@Wojciech 24.01.2019 10:44

Operator maszyn kablowych wszysko pokazuje co i jak.

skunks
 Opinia

wy z tpg takie głupoty piszecie ze szkoda gadać...... a najwięcej to piszą pupilki zeby odreagowac

@skunks 17.12.2018 00:14

A oczym mamy pisać? Że jest super zarobki świetne ha ha a kierownik chodzi z całą świtą za pięć druga i opie,....la o porządki

Opinia

Czy już wszyscy widzieli zdjęcia tej kurewki suki Ludmiły na Fejsie ? Jak nie to warto zobaczyć

Tak18Nie

@Szybki 06.12.2018 23:55

Je....ć. Ukrainki w damskim kiblu aż się deska sedesowa roz.....erdoli wtajemniczeni wiedzą o czym piszę

@Szybki 06.12.2018 23:55

A ta mała z wielką (usunięte przez administratora) jak ma naimię ja bym wolał ją puknąć albo zginąć w czeluściach wielkiej pipy

Kutasisko

Daj namiary

tpg
@Szybki 06.12.2018 23:55

Daj namiary która to, chętnie bym coś zamoczył

tpg
@Szybki 06.12.2018 23:55

a tak w ogóle to dawaj znaka które się dobrze prują

Dej
@Szybki 06.12.2018 23:55

Szybki dałbyś namiary na ludmile

anonymous
 Opinia

Logistyk logistyki wewnętrznej też wygląda ciekawie. Proszę powiedzcie coś o tych stanowiskach, tylko proszę o konstruktywne i obiektywne opinie

Tak26Nie

@anonymous 03.09.2018 14:48

Tylko na papierze jak wiadomo papier wszystko przyjmie ogólnie szkoda gadać i tracić czas na taką prace 3 zmiany swiątek piątek i niedziela dziadoatwo jakich mało :) szczerze nie polecam zwialem po 3 moechach probnych beud amród i ubóstwo.

Tak33Nie

@Bomba 03.09.2018 17:53

Raczej Cię zwolnili bo analfabetów niepotrzeba

Tak19Nie

Я не рекомендую!
@Śruba 05.09.2018 01:43

Śruba, jeżeli nazywasz kogoś analfabetą to pisz poprawnie! Przed "bo" powinien być przecinek a "niepotrzeba" piszemy oddzielnie! Zgadzam się z wypowiedzią Bomba.

Tak23Nie

@Я не рекомендую! 05.09.2018 16:24

Dziękuję za wsparcie :) śruba obrabia flety i ma za dużo mleka w ustach dlatego nadaje się tylko na wózek a tu mu dali pare złoty dorobić to pisze jak to w tfk jest cudownie hehehe trzeba mu dać prawo głosu na forum w tfk na do powiedzenia tyle co gołębie które mu srają na łeb ==))))

Maćko z Bogdańca
@Śruba 05.09.2018 01:43

To ciebie zwolnilo z biuta tumanie po zawodówce i przyszedłeś tyrać do narzędziowni i na wózek hahahahaha

@Maćko z Bogdańca 06.09.2018 23:14

A co to jest "biuta"

@Śruba 05.09.2018 01:43

A chcesz znowu dostać w mazak pajacu ??? Malolat cie osmieszyl gnoju honoru ci brak.

Kmwtw
 Opinia

Najgorsze jest to. Że co chwile są wypadki i dalej nic z tym nie robią ani przeglądów tych przestazałych maszyn ani nic. W dzisiejszych czasach to jest nie mozliwe ze takoe rzeczy soe dzieja w tal duzej formoe jak kablarstwo ale jak widać dzieją się. Kasa zdziala cuda i podpis nagle jest hahaga

Tak39Nie

mondrystolec
@Kmwtw 26.08.2018 16:32

ziomie jakich obrażeń tam można sie doigrać napisz mi bo nie wiem czy sie zatrudnić

@mondrystolec 01.10.2018 20:17

Urazu kregoslupa dloni (usunięte przez administratora) w pucach urazu rak nóg itd niebezpieczna robota jak polowy krabow.

Opinia

Panowie zbieram zapisy na ruchanie Ukrainek .Kto chętny to do damskiej garderoby 50 Zeta za numerek

Dyrygent
@Hugo 08.11.2018 18:48

A Adamka pytałeś o zgodę ze zmiany A?

@Hugo 08.11.2018 18:48

Na Bieżanów poprosimy pare podrzucić bo chłopaki niewyrzyte

Lolek
@Hugo 08.11.2018 18:48

Jeśli to prawda z tymi ukrainkami to ja się pisze

MBJB
@Hugo 08.11.2018 18:48

To na której zmianie się tak ruchają. ????

@MBJB 19.11.2018 18:46

Na każdej miedzy 2 a 5 nad ranem

Tak9Nie1

@Hugo 08.11.2018 18:48

Ja bym puknął Ine z. Brygady A tylko slyszalem ze zielarz sie po niej ślizga więc odpada noe chce dziada złapać ::(((

Mariusz L
 Opinia

Jakieś opinie o nowym dyrektorze? Czego można sie po nim spodziewać?

Opinia

moze by tak najpierw sie dyrekcja zastanowila co robi bo wywalajac ze stanowisk polakow i wkladajac tam ukraincow a polacy sie poniewieraja po roznych stanowiskach to predzej czy puzniej ludzie beda sami szujac innej pracy gdzie nie beda sie szwedac po calym zakladzie jak niechciane (usunięte przez administratora)

Nana na
@pracownik 16.10.2018 20:50

Czlowieku a przecież dyrekcji oto chodzi żebyśmy się sami pozwalniali niebędą musieli płacić odpraw obudzcie sie mili koledzy

Nana na
@pracownik 16.10.2018 20:50

Za zatrudnienie ukrainca zaklad dostaje osiem stuwek od państwa dopłaty

Dawid
@pracownik 16.10.2018 20:50

Poznien pisze sie o z kreska kretynie...ale jedyna kreske jaka znasz to chyba tylko ta ktora karta mozesz rozdzielic...ale idiota i prymitiw z Ciebie..

W końcu ktoś do...bał wkrętakowi .Brawo Ty

@Nick 21.10.2018 13:11

NIE!

Życzliwy
 Opinia

Ty Judaszu pijesz znami po pracy piwko na parkingu rękę podajesz szpiegu jeden uwazaj żeby ci kolanka i jajka wytrzymały bo mogą ci sie zatrzeć

@Życzliwy 18.10.2018 11:08

Ty życzliwy konfidencie sprzedawczuku z jabolem w kieszeni pisze jak jest niedlugo będziesz tyrał na 3 maszynach jak murzyn i co wtedy niewydymko??? Tez bedziesz pisal o ttm jak w tfk jest cudownie pajacu ???

Pracownij
@Bomba 18.10.2018 17:47

Haha gorzkie żale w necie wylewacie zamiast się zgrać i nie zgadzać na zmiany. Jak pokazujecie że się da j... na więcej niż jednej maszynie to możecie mieć wyłącznie sami do siebie największe pretensje!!!

Życzliwy
@Pracownij 18.10.2018 21:00

A kto Ci sie zgra może ten co już wcześniej robił na 13 i na skrecarce. Na txlu czy ten co robił na skrecarce i na 10 albo ten co robil na 2 i 4

Pracownij
@Życzliwy 19.10.2018 17:55

Wszystkich was nie zwolnią, jak się dacie to będziecie pracować za dwóch za te samą kasę lub parę groszy więcej i produkować więcej złomu. Zresztą jestem ciekaw co zrobią z ludźmi którzy zostaną sciagnieci z maszyn co pilnują gume itp.

Tak11Nie

Zostaw opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków