Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

krakus

Witam,czy ktos tutaj moglby przedstawic mi rzetelna opinie warunkow pracy oraz zarobkow(jakies widelki?premie?dodatki?),chodzi o wielicka,krakow-operator maszyn.Z gory dzieki za odpowiedz

Dobrodziej

Super praca. Ludzie pozytywni i uśmiechnięci, bardzo pomocni w trudniejszych sytuacjach na produkcji. Mistrzowie mili i dobrze traktujący swoich ludzi. Zarobki bardzo dobre. Chyba najlepsze w Krk w branży produkcyjnej (4 do 5 k) . Polecam

Kandydat

Witam,praca w telefonice to ciężka praca? Na początek zarobki 2300.. kto pracował i mi powie czy ciezko jest ?

TDL

Tu da się zarobić wszystko zależy od was samych i podejścia do pracy zapomoga nagrody i inne dodatki ja z tego korzystam robię co mam zrobić i jest ok.

Smutny operator Nowy wpis

Podobno majster o ksywie Brzoza głupi jak koza na hali jest do nas fifarafafa a jak Sławek wpadnie to uszy kuli jak się nie ma na kim wyrzyc to nie se głowę wsadzi między futrynę a drzwi może mu się poprawi kawał H .... z niego jest trzeba się skrzyknąć i mu pokazać kto tu rządzi:)

Wózek

Praca w tej firmie to istna tragedia. 3000 zł na rękę bez żadnych premii jako wózkowy a nie daj boże się rozchorujesz albo zabierzesz NŻ to już 300 zł mniej na wypłacie... Trzeba być już totalnie głupim desperatem żeby w tych czasach pracować za takie marne pieniądze Już w MANie lub innych zakładach na tym samym stanowisku płacą 600-700 zł więcej z takim samych systemem pracy jaki oferuje TF.

iii
@Wózek

Myślisz,że w innych firmach jest lepiej?Nie ma rarytasów.Niektórzy nawet tyle nie zarabiają.A co do mana idż i popróbój to zobaczysz.Żebyś tylko nie płakał.I co? Znowu będziesz wylewał swoje żale na forum,że krzywda ci się dzieje.Biedaczyno z przedmieścia.Przestań się mazać bo jesteś żałosny

Bieżanów
@iii

Ty mądrala (usunięte przez administratora)! Biurowe nie Roby są robakiem tej firmy koszą dobra kasę a na produkcji powiedzą że 3000 to jest lux nie dajcie się Panowie na 4 zmianowkę nie opłaca się za te grosze pracować w takim (usunięte przez administratora)

Wózek
@iii

Po pierwsze to nie obrażaj ludzi (skąd wiesz że jestem z przedmieścia mądralo) po drugie swoimi wypocinami pokazałeś kto jest bardziej żałosny. Skoro dajesz sam się rypać za 3 koła na miesiąc to pokazuje jakie masz ambicje. Uciekłem z TF i nie żałuje bo teraz wiem za co pracuje.

PRAWDA BOLI Nowy wpis
@Wózek

Na wõzkach to też dramat mają jak piszesz, praktycznie jeżdzisz po całym zakładzie, śniadanie jedzone we wõzku, a jeszcze jak pójdzie ktoś na urlop to już naprawdę katastrofa.

Wózek lipa Nowy wpis
@PRAWDA BOLI

Wózkowym to zazdroszczę im , że falują między halami jak na morzu statkiem! Darmowy relaks.

Duży Nowy wpis
@Wózek lipa

Kolego ofertę z kapcia wziąłem :)

OperatorOperator

Praca latem gorąca, zimą zimna a na co dzień brudna, nawet bardzo brudna. Tyrasz cały dzień a na koniec zmiany nie ma się gdzie umyć. Prysznice, przynajmniej na wydziale TDL, wzbudzają głębokie obrzydzenie. Kąpiel jest niemożliwa no chyba, że w gumiakach. Wszyscy myją się w czymś co przypomina poidło dla konia ze strych filmów kowboyskich. Dramat. Tego nie da się opowiedzieć to trzeba zobaczyć. Wstyd ale taka prawda.

@OperatorOperator

Macie prysznice? Na gumowym tylko Dwa poniemieckie zardzewiałe zlewy, a jedyna szansa na umycie się to woda z rury wulkanizacyjnej

Operatoroperator
@Zielony

Mamy kabiny prysznicowe a jedyna ich zaleta to ta, że stoją bo użycie ich jest równoznaczne z grzybicą.

Kablarz
@Zielony

Sanitariaty w takim stanie że Szkoda gadać i nic z tym nie robią

Gadaja
@Zielony

Na toalety nie ma kasy ale kamerki na wózkach widłowych będą zakładać, na wzór MPK niby żeby sprawdzać kierowców ale maszyny też będzie widać

@Gadaja

Bezpieczeństwo przede wszystkim, jeszcze alkomaty przy wejściu na zakład powinni założyć

Powiadają
@Gadaja

Powiadają że od 1 września Enp08 będzie maszyną jedno osobową ze względu na braki kadrowe.

GG
@Powiadają

Czyż by to był nekstrom na telefonce?

KJ Bieżanów
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak tam Kontrola jakości na Bieżanowie? Przepracowałem trochę ale jak zobaczyłem jaki (usunięte przez administratora) to podziękowałem. Pozdrowionka dla Leszka, ale mi działałeś na nerwy.

Automatyk SUR
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa ze specjalistą SUR oraz kierownikiem SUR. Rozmowa była dosyć długa, jednak nie pokazano mi zakładu przed przyjęciem do pracy. Po rozmowie zatrudniono mnie odrazu, szybkie badania (znaczna część już miałem) i kopa do roboty. Uświadomiono mnie jaki jest zakres obowiązków i oepowiedziano mi na temat: co tu się wogóle robi na tym stanowisku

Pytania

Doświadczenie, zakres wiedzy, rodzina, dojazdy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NOWOŚĆ

Od 1 kwietnia, przechodzimy stopniowo na 3 zmiany

Andrzej
@NOWOŚĆ

Zarobki też pewnie będą stopniowo malały :(

@Andrzej

I dużo ludzi też stopniowo zacznie się zwalniać Nikt nie będzie robił za takie śmieszne pieniądze na 3 zmiany

Kon
@sic

A teraz na ile zmian robią ludzie za te śmieszne pieniądze

Dobry operTor
@NOWOŚĆ

Które wydziały? To od pon do pt to będzie i weekend wolny??

@sic

W tele-fonice nigdy ludzi nie braknie.Jedni się zwalniają a następni przychodzą. Zakład nikogo na siłę nie trzyma ,chcesz to pracuj nie chcesz to sie zwolnij .

Bob
@Dobry operTor

I kasa mniejsza

@Emeryt

Tylko co z takich ludzi jak się bucefała znają na robocie i daj takiego na linię niech robi kabel ;D

@Emeryt

Wielu starych pracowników złożyło wypowiedzenia,takie są fakty A to że przychodzą nowi nie mający pojęcia o pracy niczego nie zmienia Popracują trochę zobaczą jak jest i odejdą do innej,lepiej płatnej pracy

@Pitupitu

Każdy kto przychodzi do fabryki nie umie produkować. Ale jest czas na naukę i o ile mi wiadomo do tej pory taki okres przyuczenia jest a doświadczenia nabiera się z czasem. Ja przepracowałem kilkadziesiąt lat w tym zakładzie i nie spotkałem nikogo nowego żeby od razu w pierwszy dzień pracy wszystko wiedział.

@Emeryt

No tak masz rację tylko że jak ja się przyjmowałem do tf to czekałem rok bo przyjmowali wtedy dwie trzy osoby w roku na produkcję, a teraz przyjmują w miesiącu 10 po sześciu klasach albo alkoholików patologię więc jest różnica, nawet jeszcze dziadki przed emeryturą co zostały jak widzą takich nowych to odechciewa się uczyć bo i tak z tego nic nie będzie... Baciuchy z UA i patolka to przyszłość tej firmy na produkcji jak starzy kablarze odejdą na emeryturę za nie długo. Młodzi z doświadczeniem już prawie wszyscy pozwalniali się, ja bym na ten moment tam nie wrócił za 5000 Netto , jak by przywracali Bieżanów to mogę wrócić na swoją linię za minimum 8000 netto za mniej niech robią baciuchy z ua

@NOWOŚĆ

No toście po przechodzili :) i znów cztero brygadówka z powrotem :)

Ciekawe kim obsadzą te 4 brygady

Taka prawda
@Awaria

Na kablowym teraz majstrowie jeżdżą sami na wózkach, i czasami ktoś z ciagarni im pomaga!!!!

t
@Emeryt

Zejdz na ziemię, miesiąc sprzątasz , potem dają cię na dyszel a potem stwierdzają ze umiesz prowadzić maszynę. Jak to mówią wszędzie przyciski takie same. Zresztą big bagi wszystko przyjmą. (usunięte przez administratora)

@NOWOŚĆ

I gdzie masz te trzy zmiany pajacu

Zdziczały
@Emeryt

O czym Ty człowieku mówisz..jaki czas na naukę. Operator pokaże Ci co w trawie piszczy dwa dni i lecisz z wyrobem. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. a jak się nie nadajesz to pójdziesz na przewijarki do łupania na tydzień i zobaczysz który dzień dłuższy:)

@t

Przecież na rynku jest dużo pracy , i nie tylko TeleFonika przyjmuje pracowników. Chyba na siłę w tym zakładzie nikogo nie trzymają.

@Emeryt

No masz rację na siłę nikogo nie trzymają, ale w każdej pracy należy się szacunek do pracownika, ty emerycie teraz ci łatwo pisać ale ciekawe jak pracowałeś w tf to zawsze ci wszystko pasowało? No chyba że nigdy fizyczny nie byłeś

@Emeryt

Z tego co piszesz to niezły nierób z ciebie był jak tak sobie chwalisz pracę w tf

@Biały miś

Jak jest tak źle to dlaczego nie zmienisz pracy?

@Biały miś

Pierwsze lata mojej pracy to były fizyczne. Po 8 latach awansowałem i pracowałem 47 lat.

@Emeryt

A co ty wiesz o pracy w tf dzisiaj,więcej przepracowałeś w KFK to były inne czasy, trochę liznołeś Tf i emeryturka

Kamizelka

Nie wiem skąd tyle złych słów na tę firmę i narzekań. Praca jest ciężka i zmianowa ale pensja to wynagradza, może nie na początek bo 3 z hakiem na rękę to nie są jakieś kokosy ale jak dla nowego pracownika całkiem ok. Zawsze można iść do mistrza albo kierownika po podwyżkę, oni rozumieją sytuację i zawsze coś poradzą, jeśli nie dadzą podwyżki to jakąś nagrodę albo skierują na szkolenie żeby podnieść kwalifikacje i mieć wyższą podstawę. Jeśli podchodzi się z sercem do pracy to przełożeni to doceniają. Niestety wielu starszych omk ma takie podejście że im się należy i nie będą nic robić ponad bo stawka ich nie puszcza a potem siedzą i biadolą jak im źle i że bałagan na hali a żadnego nie widać z miotła w ręku bo ich parzy. Skrzynka na pomysły też cały czas jest pusta. Mam nadzieję że pokolenie PRLu wkrótce odejdzie na emeryturę i szefostwo będzie mogło poprawiać wydajność i warunki pracy z nowym zespołem któremu się chce

@Kamizelka

Jedna wielka bzdura to co piszesz. Ja mam nadzieję że odejdzie pokolenie PRLu kamizelek to się coś zmieni na lepsze

Bujda
@Kamizelka

Zwykła bujda , na początek to chyba nie trzy z hakiem a dwa z hakiem to po pierwsze a drugie to że jakie kwalifikacje podniesiesz ? Rypanka na linii lub pomocnik to maks co może osiągnąć zwykły ludzik, reszta zarezerwowana dla dobrych pociotków ręka rękę myje!

XD
@Kamizelka

Widac, że albo jesteś z kadr i próbujesz zmienić wizerunek firmy, albo ktoś z twojej rodziny pracuje na wyższym stanowisku w tej firmie i z tej racji na start dostałeś większe pieniądze. A co do mioteł, to w tej firmie nawet tego brakuje xD

Werke
@Bujda

Napisał prawdę to go zjechali od góry do dołu. Dla młodych i ambitnych jest praca w zakładzie. Jak się nie zniechęca starymi pracownikami dla których nic się nie da i nic się nie chce i za mało im płacą

haha
@Kamizelka

takich bredni jak w opinii wyżej to juz dawno nie czytalem.

@Kamizelka

Niektórym kamizelką płacą za chodzenie i ocenianie czystości elementów maszyny, no mega fucha a jaka odpowiedzialność szok, i ile się chłopaki narobią

@Kamizelka

Gdyby nie pokolenie PRL - u to Ciebie na świecie by nie było????

Bujda
@Werke

Dla ambitnych ? Chodzi ci o takich ambitnych którzy będą rypać na zawołanie więcej i więcej za te marne wypłaty i przychodzić na nadgodziny kiedy kamizelki chcą zrobić plan? Którym będą wiecznie podnosić normy na przestarzałych i wyeksploatowanych liniach a oni będą ciągle rypać aż pot po jajeczkach będzie się łał strumieniem, aha i będą włazić w du pcię kierownikowi, planistą itd hahaha a na koniec bez dobrych pociotecznych pleców w większości i tak z tego nic nie będzie... Dziękuję za takie ambicję !!! Szkoda tracić zdrowie na produkcji w tej firmie za marne wynagrodzenie nie dajcie się nabrać.

@Kamizelka

Siłą tego zakładu jest właśnie pokolenie PRL-u, jak ich zabraknie to ten zakład padnie na kolana.

Sapo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Kraków jeszcze żyjecie? Nie zalało Was? Fontanny ze studzienek zatamowane? Maszyny przykryte folia?

Turecka parówa

Jak chlopaki podwyzki ja osobiscie nie narzekam.Dali 100 zl plus dodatki za nie chorowanie i swieta .Nawet lepiej ze wiecej nie dali bo z caritasu bym juz nic nie dostal a takto zawsze sie cos do domu przyniesie. Pozdro dla ludkow z txl.

romekczepikon
@Turecka parówa

Jest super praca do emerytury

@romekczepikon

U nas po 450 dają ale trzeba mieć stalowe zdrowie

Dobrodziej

@Dobrodziej

Chyba brutto ;) a i tak naciągane :)

Ale jak?
@Dobrodziej

To są jakieś żarty co tu jest napisane

wooow
@Dobrodziej

ciekawe którzy tacy mili jak zgłaszasz awarie to jest usuwana jak się np zatrze łożysko albo spali silnik

@Dobrodziej

A kto tyle zarabia? Bo napewno nie zwykły pracownik.

Beata
@000

Kwestia wynagrodzenia to rzecz bardzo indywidualna i często zależy od wielu czynników, chociażby takich jak dotychczasowe doświadczenie czy wykształcenie. Rozumiem, że Ty także pracujesz w Tele-Fonika Kable - czy mógłbyś w takim razie podać jakieś realne, Twoim zdaniem, widełki zarobków oraz czy pracownicy mogą liczyć jeszcze na jakieś pozapłacowe dodatki?

@Dobrodziej

gdzie te zarobki takie dobre daj znać

dział Metalowy
@Dobrodziej

haha fajny (usunięte przez administratora) ale musze przyznać troche racji. patrzac na ukrainców to mnie majster chciał mnie po (usunięte przez administratora) całować zebym tylko nie szedł na urlop

dział Metalowy
@Beata

starszy operator na TDL wielociągi 3500zł netto w tym wylotki w pracy i 2 maszyny.

@Dobrodziej

potwierdzam jestem pracownikiem TF wielu lat na stanowisku operator 5k luźno + lata wysługi razem 8k a są tacy co jako operatorzy biorą nawet 12k :)

Pracownik !!
@Dobrodziej

Dobrodziej sam chyba nie wiesz co mówisz nixc pozytywnego lipa i tyle!!

Rambo
@Dobrodziej

Zarobki zależy jak często siedzisz pod stołem.

@Dobrodziej

Z tymi ludźmi to zależy gdzie pracujesz ( dział, wydział ) / jak trafisz na sukę, która przyszła do tej firmy z polecenia tatusia z KGHM to po ponad 25 latach pracy wylecisz ... Bo jej nie pasujesz ... / Już kilkunastu ludzi z którymi pracowałem i byli super, zrezygnowało z pracy w TF i to byli ludzie, którzy w wielu przypadkach byli na wysokich, kluczowych stanowiskach ... / niestety w tej firmie od paru lat liczy się tylko tzw. kumoterstwo

Krakowak

Pracuje w firmie i na spokojnie zarabiam 4,5. Na początek bardzo mało bo 2300, z czasem każdy tyle zarobi,nigdy nie wiadomo tu kto ile zarabia. Każdy zarabiam inaczej,żalezy to od kierownika i pewnie od maszyny. Zadowolony jestme zx pracy bardzo, atmosfera,wszystko fajnie moim zdaniem. Maszyny często stają ale po prostu są zle serwisowane. pozdrawiam Ekipe TFK

@Krakowak

Weź nie siej fermentu i nie pierdykaj głupot że zarabiasz 4,5k , chyba że zrobiłeś nadgodziny i ci trzy detki zapłacili to tak, pochwal się ile masz podstawy to oblicze ile wyciągniesz :) masz wiodącego ? Ile masz podstawy 3500 ? 3700? A może maksa na wiodącego ? To też pochwal się ile pracujesz lat 15-20? To co każdy może zarabiać po 4,5k? Hahaha z nadgodzinami i po przepracowaniu 15lat? Chyba że nagrodę od kiera dostajesz co miesiąc z 400-500pln ale to znaczy że wylizujesz mu wiesz co :) tylko że nagrodę w miesiącu bez znajomości nowo przyjety może powąchać tylko układy.

Krakowiak
@Szału nie ma

3 lata,żadnych nadgodzin :)

Mateusz
@Krakowiak

Ja zarabiam cały czas 3.5k. Mniej w tej pracy nie zarobiłem.

@Krakowak

dziwna sytuacja ja zasuwałem na 3 maszynach na zmianie i zarobiłem na max czasem 3100 na 2 wyrabiało sie norme a trezcia była na tzw dolot

bywają tzw. liż worki to oni zarabiają po 400-500 więcej

@Krakowiak

Hahaha trzy lata i zarabiasz 4,5k weź się nie ośmieszaj, tak zrobić to możesz kogoś kto się chce przyjąć a nie byłego starego pracownika :) już cię wyjaśniam szybciutko a więc: żeby zarobić 4500 netto czyli na rękę musiał byś mieć w miesiącu brutto jakieś 6250-6300 jako że pracujesz tylko trzy lata to jesteś co najwyżej max starszym operatorem który może mieć max 3200-3300 podstawy bo powyżej 3300 jest już operator wiodący których jak wiemy na zmianie jest ograniczona ilość bo wiodący to przywilej w tfk i mają go starzy operatorzy robiący ponad 10-15 lub 20 lat i to nie wszyscy oczywiście, są to ludzie którzy mają na dodatek obcykane ze trzy linie wytlaczarkowe i to perfekt co po twoich marnych trzech latach jest nie możliwe... To pierwsze primo czyli już wiemy że nie masz podstawy większej niż 3300 hmm więc gdzie ci się uzbiera do tej podstawy kolejne 3k ??? Liczymy: Płaca zasadnicza operator 3300 Wyn dodatkowe wykonanie normy około 700 Dodatek za nocne ok 180 Dodatek soboty niedziele około 330 Premia uznaniowa około 550 max jak byłeś cały miesiąc Nagroda brak absencji 150 jak nie byłeś na L4 przez 4miesiace :) Podsumujmy jest to wariant o ile masz już 3300 za starszego w co wątpię i robisz na linii sam z dodatkiem 3zł :) 3300+700+180+330+550+150= 5210zł brutto to jest na rękę jakieś 3700pln nawet jak byś kierownika nagrodę dostał co miesiąc co jest nie możliwe ze 300 to i tak nic nie da bo brakuje ci ponad 1000k do podstawy. Więc takie bajki to nie mi bo nie trafiłeś na byle cycka co przerobił rok albo dwa , do tego to co obliczyłem to zarobki na maszynie starszego operatora po około 15 letnim stażu pracy a ty robisz trzy więc wątpię byś miał nawet to 3700 ;)

Też pracuję ponad dziesięć lat i 3700 to dla mnie marzenie

Krótko i na temat

3300zł UWIERZĘ!!!!!!!

Gajekbezjajek
@Krakowak

Nie opowiadaj bajek bo taki tam (usunięte przez administratora) i smród jak mało gdzie , każdy operator ci to powie a na metalowej zwłaszcza , o wyzysku już nawet nie wspomnę , ludzi traktują gorzej niż śmieci ...

@Hugo

Z wylotkami to się da zarobić 4100. Jeśli masz podstawy 2900.

Joh

Jak zarobi 4,5 to więcej pracuje pod biurkiem u mistrza

@Joh

Żadna praca nie hańbi, ale ja polecam serniczek u kierownika często chodzimy że śrubokrętem

@Janusz

Gdybyś poczytał wcześniejsze wpisy to byś się dowiedział że lekko nie jest

@Tpg

A polecacie wydział gumowy ?

Mag
@Janusz

Mozna tam najwiecej zarobic.

@Mag

No i najszybciej iść do piachu przez te warunki szkodliwe i wdychanie smrodu i oparów gumy !!! O tym zapomniałeś napisać.

Gęsty
@Szału nie ma

A na którym wydziale nie wdychasz oparów ? Napisz chętnie się przeniose

@Gęsty

Już cię wyjaśniam kolego, a np jak pracowałem na Bieżanowie to nie wdychałem dużo bo zawsze dbałem o to żeby odciągi oparów były sprawne na linii, wiadomo wszystkiego nie wyciągały ale to bez porównania opary z polwinitu białego lub czarnego do tego syfu co jest na wielickiej i tym bardziej na gumowym gdzie guma to nie PVC bo śmierdzi że aż głowa boli a do tego gumę się jeszcze wulkanizuje kolego i co się dzieje z oparami ? Nie ma odciągów tylko jak otworzy to leci to w powietrze :) dlaczego na gumowym są dodatkowo wymagane badania bardziej szczegółowe ? I te pseudo trochę większe wypłaty ? Wielicka i gumowy to inny świat w życiu w takim (usunięte przez administratora) bym nie pracował ! Pozdro dla byłych z Bieżanowa

Masz rację

@Szału nie ma

Smród i zapylenie,jak się włączy talkownice to biało, talk wszędzie

@Biały miś

Takie są wentylacje na halach, a raczej ich brak

Śmierdzi
@Gęsty

Zobaczysz jak przyjdziesz w prywatnym ubraniu juz po pierwszym dniu, że śmierdzi całe mieszkanie oparami gumy!!!!!!

Rozmowny
@Śmierdzi

Rozmawiałem dzisiaj z jednym z nowych w pomarańczowych kamizelkach. Na umowie na pierwsze 3 miesiące mają 2500 brutto.

@Rozmowny

Nie mogą mieć mniej niż 2800 bo tyle wynosi najniższe wynagrodzenie w Polsce

@Tpg

Mogą mogą bo plus dodatki im wyjdzie więcej niż minimalna krajowa więc nie pitol

Nie mogą

@Szczecha

Nie wiesz to się nie wypowiadaj przerobiłem w tym sy fiee lata to wiem co mówię.

Wiem, nie mogą

@Szczecha

(usunięte przez administratora) Może mieć 2600 podstawy bo plus premia i dodatki wyjdzie mu i tak więcej ogólnie Brutto, tak to liczą bo jak jeszcze pracowałem to młodzi tak mieli bo pytałem więc nie pie....ol.

@Pitupitu

Szczecha ma rację nie mogą.

Nowy
@Wera

Pracuję od 3 tygodni na wydziale TPG i moje zasadnicze wynagrodzenie to 3200 brutto + dodatki. Nie wiem skąd info o 2600. Kto by pracował w czterech brygadach i szkodliwych warunkach za 2600? Ten wpis to próba zniechęcenia ludzi do pracy w zakladzie

@Nowy

Jaki masz staż, bo 3200 nowy nie dostanie, pewnie cie przenieśli z innego zakładu.

Gęsty
@Nowy

Dobry bajkopisarz :D

Tragedia
@Awaria

Ja pracuję od 2014 roku, nie mam swojej maszyny, umiem robić na 4. Jak kogoś nie ma ja idę za niego. A nie mam nic z tego tylko wieczna poniewierka, czekam jak wieśniak pod mistrzowka gdzie mam iść robić i wypłata od okolo 3 lat 2890zł

@Tragedia

dobra rada zwolnij się z tego bagna ja tam pracowałem prawie na 3 maszynach i stale było takie samo wynagrodzenie a po drugie lepiej nie szalej na tylu maszynach bo i tak ci nie dadzą zarobić więcej

@Janusz

ok nie dosyć że stare (usunięte przez administratora) to zarobki tragizm ja pracowałem na wielociadach czasem nawet na zmianie szły podemną dwie i dalej lipa

Johny paluszek

To chyba za te 2800 brutto leżą do góry brzuchem i nic nie robia

Zagryzek

Zarobki 3500-4800 plus premia, robota spokojna i super załoga

@Zagryzek

dzieki za odpowiedz

SZCZECHA
@krakus

Realnie ....dla nowego OMK 2 tys + premia , straszna panika w pracy ,jedno się zgodzę załoga ok TPG

gandzia
@krakus

siemaneczko ja zarobiłem 1600 w 2 miesiącu pracy a 2000 to zarabia ten co ciągnie druta w mistrzówce przynajmniej na brygadzie A. wie c zapomnij o n2 tysiakach w tfk a pozatym co to za hajsiwo jest 2 kola to nic ale tfk nawet tyle nie daje.

anonymous
@SZCZECHA

nie siej propagandy sabotażysto jeb... To prawda że jesteś dziw... rafała ???

Mucha
@krakus

Moja dobra rada nie spakuj się do Telefoniki zarobki marne A uzapiwrdzielasz się jak dziki!!! 3zm. 4 brygady światek piątek i niedziela na początku fajnie ładnie potem stres nerwy itp szkoda Twojego zdrowia znajdz sobie lepszą pracę i płace

Monalisa
@Zagryzek

Nie pieprz głupot o super zarobkach rzędu 4800 bo to zależy od stanowiska i od lat pracy .Na początku to najniższa krajowa

Towarzysz
@krakus

Na początek około 2300 przez pierwsze 3msc później gdzieś 2500, warunki dobre oprócz jednego wydziału, załoga dobra tylko trzeba trafić na dobrą zmianę

Monalisa
 Problem
@Towarzysz

Tak ,warunki bardzo dobre gołąbki srają na głowę .W zimie 4 stopnie ciepła. A latem 40 stopni

Problem
@Monalisa

Dlatego się zwolniłem jak zobaczyłem te wszystkie ptaszki latające nad głowami. Na bieżanowie był inny świat wielicka to kilka epok wstecz. Dramat jednym słowem

Fabianos
@Monalisa

Święta prawda ! Na Bieżanowie jak były duże mrozy to jeszcze herbata najtańsza minutka od kierownika była i gorąca woda. Do tego przekroczona norma hałasu, wdychanego dziadostwa w powietrzu i praca w systemie zmianowym bez dodatku za system ominięta śmiesznym wolnym weekend em raz na trzy miesiące.

Pracuje 6 lat
@krakus

Zarobki 3 maks 4 tys. jak pracujesz 20 lat.

k

2800 na rękę , i traktowanie jak parobka,

Były

Omijać szerokim łukiem

@krakus

Nie mogę rzetelnie do końca napisać ale pewnie nic się nie zmieniło. Chyba w 2006 zarabiałem 3 i w sumie prawie leżałem, było nie najgorzej później czekałem na lepsze czasy po 8 latach 1800 3 maszyny na 2 norma. 2 podwyżki w tym czasie, zmiana systemu wynagrodzeń nie za pracę, stawka maszynowa może głupio było za złom, później nastały czasy za wskaśniki za wygląd, komunikację, oceny podwładnych którzy raz Cię widzieli na oczy. Ale pomyśl praca w systemie 4 brygadowym, przemysł ciężki, zależne od maszyn itp. wachania temperatur, hałasu, środków chemicznych, z czasem żeby ułatwić sobie pracę nauczyś się naprawiać maszyny sposobami wziętymi rodem ze średniowiecza nie obrażając. Psycha może siąść od mobbingu ale co gorsza od nie racjonalnych decyzji przełożonych.

baks
@krakus

na początek jakieś 2300 netto do pół roku 2400-2600 netto jak coś już umiesz to 3000 - 3400 netto ze sporym doświadczeniem 3400 - 3600 netto przy nadgodzinach wyjdzie więcej

WPX
@Były pracownik

Jest dokładnie tak jak piszesz... Byłem w tym (usunięte przez administratora) 2006-2012 w Myślenicach.

Moki
@krakus

Chlopie nawet się tam nie wybieraj szkoda twojego zdrowia

Arni

Jak z kasa za Wielkanoc?????

Śrubokręt
@Arni

A dziękuję bardzo dobrze Mareczek z Tomkiem bardzo się postarali

@Arni

A kiedy będzie podwyżka?

@Koń

Podwyżka będzie tylko wtedy jak pseudo związki zorganizują strajk w firmie innej opcji nie ma Ew. druga opcja jak pracownicy zaczną się masowo zwalniać

@sic

Ludzie już się zwalniają. A o strajku można zapomnieć bo związki w tej firmie to są ale tylko na papierze. Nie zapomnijmy o ludziach którzy nie będą strajkować bo kabel życie im uratowal

@Koń

były pracownik ja tam pracowałem zasówałem czasem 2-3 maszynach i podwyżki nici

@tomi

Na głupotę nie ma lekarstwa. Jedna osoba jedna maszyna

Kj
@sic

Jaki strajk? Związkowcom jest dobrze więc czemu mają się narażać i robić jakiś strajk. Musieli by się ruszyć z biura pisać pisma chodzić po ludziach i rozmawiać a po im się wychylać teraz mają po 5,600 na rękę za siedzenie w biurze

@Kj

nie obchodzi mnir to ja byłem w zwiazkach zawofdowych ale nie biur tylko pracowałem na maszynach i nie zarabiałem 5600 na ręke tylko 2800

@tomi

Uderz w stół a nożyce się odezwą. To kiedy organizujesz strajk?

Stefan TXL
@Wera

Kto Ci na ten strajk pójdzie jak ludzie pokazują że za te marne pieniądze robić będą i jeszcze nadgodziny ciągną żeby kierownictwu dobrze zrobić i jakoś plan w miesiącu pomóc wykonać.......każdy lamentuje a jak przyjdzie co do czego to jaj brakuje żeby się postawić......

Lolo
@Wera

Prędzej się zesra w gacie jak to jeden już zrobil

Robert

Chciałem wszystkich ostrzec by jeśli nie muszą to proszę nie przychodźcie pracować w tym zakładzie szczególnie młodzi,traktowanie przez niektórych starszych to masakra nikt nic nie pomaga tylko słownictwo na poziomie rynsztoku nie dziwie się że,młodzi tak szybko się zwalniają

@Robert

Jaki zakład takie słownictwo

@Robert

Zniechęcanie do zatrudnienia się w tym zakładzie leży w interesie niektórych pracownik

@Nick

Piszesz bzdury!!!!!A niby co z tego mają.... .. .w karafce..

@Nick

Brednie piszesz

Podwyżki co rok.

Szczecha z Ukrainy

Super jest na tych nadliczbowych na TPG nic nie trzeba robić czasem na 1.500 Zł wezmę do kieszeni .Kierownik to ma głowę że to wymyślil dzięki Marek.T

@Szczecha z Ukrainy

Super szczególnie z Siergiejem na 8 za całą zmianę 20 metrów i jeszcze urwało tak można przychodzić czołgista jest super

@Zielony

A przecież ten sprzedawczyk nic nie umie , to jest (usunięte przez administratora)jemu, tylko zależy na kasie Tak jak i wilczurowi

rudy 8

Siergiej to kapusta km

ZMIANA

Na TPG podobno robicie za tydzień po 12 godzin, bo nie ma kto pracować?

@ZMIANA

Tak.

Taki tam
@Zielony

To i kasa wpadnie ekstra

@Taki tam

Na tpg to się można ale garba dorobić, dadzą z 200zł więcej a człowiek po paru latach pracy na tym wydziale ledwo chodzi, kręgosłup pada, nogi, astma z czasem, płuca smrodu nie wytrzymują, wątroba pada i chyba najwięcej wypadków jest na tpg

@Taki tam

Ilu tam wciągu 2lat zwolniło się porządnych ludzi, jak by była w miarę robota to napewno by dalej pracowali

Pewne na100%
@Biały miś

Praca w takiej temperaturze po 12 godzin! Daje 10 dni i będę że 3 zaslabniecia! I to za ile 100 ,150zl

ZDROWIA
@Biały miś

Czas wstawać i jechać na konsultację lekarską i będę musiał mieć usuwana tarczycę. Lekarz jak zobaczył wyniki to od razu spytał czy pracuję przy chemikaliach. Mówię mu , że nie ale przy miedzi. Wzruszył ramionami i powiedział, że to prawie to samo.

RRgg
@Biały miś

zamówić buldożery i całe TPG wyrównać do poziomu gruntu

Szalaj
@Pewne na100%

Wodę jak dają to stara z zeszłego roku podwyżek nie ma ludzi nie ma większą ilość pracowników robi w pojedynkę mistrzowie nie reagują na nic często nawet telefonów nie odbierają mają kompletnie wywalone w produkcję tylko metry się liczą

PRAWDA BOLI
@Szalaj

Majster to powinien być człowiek z 20 letnim doświadczeniem na produkcji!! A nie jakiś lizus co wciskasz mu kit a on w to wierzy! Jeszcze zapuści wæsa i mini brudke i myśli że wie wszystko. A potem śmieją się z niego na szatni.

@PRAWDA BOLI

Znajdź mądrego co wysiedzi w tym zakładzie 20 lat. Nikomu się nie chce marnować nerwów i zdrowia na majstrowanie, lepiej spokojnie robić na maszynie a kasa taka sama albo nawet lepsza

PRAWDA BOLI
@Szalaj

Ale lody to jadłeś od kierownika? Mówiłeś wtedy że jest super

Zdziczały
@Biały miś

Ilu ludzi odeszło w ciągu 5/6 lat z Tpg to głowa boli. Dokładnie! -jakby było dobrze to nikt by się nie zwalniał. Telefonika od kilkunastu dobrych lat wystawia ogłoszenia o prace na każdym portalu.

PYTANIE
Klient

Na wózek widłowy lepiej iść na hale produkcyjna czy lepiej magazyn?

@PYTANIE

Na hali produkcyjnej ,oczywiście w systemie na 3 zmiany raczej więcej zarobisz niż na magazynie

masz
@PYTANIE

nie rób tego, nie zatrudniaj się tam

Kierowca
@PYTANIE

Tylko magazyn,chyba że chcesz Pracować bez wolnych weekendów za 2900 ;) Ogólnie nie polecam wgl się tutaj zatrudniać

sic

Panowie związkowcy To kiedy będzie zorganizowany strajk generalny,skoro nie ma podwyżek? Ludzie charytatywnie nie będą pracować za takie psie pieniądze i co chwilę ktoś składa wypowiedzenie

@sic

Przecież były dwie podwyżki w tym roku w marcu i czerwcu

Szczecha z Ukrainy

Po nockach robię imprezę na Moim nowym M2 Zapraszam !!!

Tomeczek

Wpadnę z szefem

@Tomeczek

Wpadaj zapraszam mam nowe ,, mięsko,, z Ukrainy będzie dobra zabawa

Tomeczek
@Szczecha z Ukrainy

Dla Ciebie świeże dla nas już lekko zużyte

@Tomeczek

Ty razem z Markiem nie dalibyscie im rady , pozatym nie przemeczajcie się bo nie dozyjecie wirtualnego planu na koniec miesiąca hehehe

Taki tam
@Szczecha z Ukrainy

A co z tym Ukraińcem co mu rękę przyciągnęło do układacz? Ile miał tych złamań?

Paweł

Praca nie jest zła wynagrodzenie również ale atmosfera panującą w zakładzie odstrasza młodych pracowników. Zachowanie i słownictwo na poziomie ulicy nie wiem dlaczego tak jest i czy kierownictwo nie zastanawia sie bo mlodzi pracownicy odchodzą .Pracownicy postawieni na niektórych stanowiskach brak profesjonalizmu w przekazywaniu wiadomości nowym .Może kiedyś za jakiś długi czas się to zmieni bo na razie czysta (prostota )jest w w niektórych pracownikach może nie powinni pracować na tym stanowisku wstyd i plama dla zakładu za tych pracowników.(straszne ale prawdziwe)

@Paweł

Ale wal... sciemę z tymi zarobkami chyba że jesteś biurowym to już inna sprawa

@Hugo

Ryba psuje się od głowy kierownicy (usunięte przez administratora) majstrów majsty operatorów operatorzy pomocników.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.