Wydawnictwo Esprit SC

Kraków

Opinie o Wydawnictwo Esprit SC

Jonny

Praca w tym wydawnictwie nie jest przyjemnością. Właściciel pozjadał wszystkie rozomy i nie przyjmuje do wiadomości że się w czymś myli. Można tam pracować i się uczyć ale nie polecam na dłużej -strata czasu.

hah

Wydawnictwo rzeczywiście jest rozsądne, ale zastanawia mnie jednak czy jest szansa, zeby znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Dzięki za odpowiedź.

Pracowałeś już w firmie Wydawnictwo Esprit SC? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Esprit SC - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Esprit SC