Opinie o Wydawnictwo Esprit SC w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Wydawnictwo Esprit SC, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wydawnictwo Esprit SC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Esprit SC w Kraków

Olaf Nowy wpis

Firma działająca kilkanaście lat, fajna zgrana załoga, przyzwoite wynagrodzenie więc polecam.

Jonny Nowy wpis

Praca w tym wydawnictwie nie jest przyjemnością. Właściciel pozjadał wszystkie rozomy i nie przyjmuje do wiadomości że się w czymś myli. Można tam pracować i się uczyć ale nie polecam na dłużej -strata czasu.

hah Nowy wpis

Wydawnictwo rzeczywiście jest rozsądne, ale zastanawia mnie jednak czy jest szansa, zeby znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Dzięki za odpowiedź.

Pracowałeś już w firmie Wydawnictwo Esprit SC? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Esprit SC - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wydawnictwo Esprit SC