Opinie o Senior Service Andrzej Arabski w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Senior Service Andrzej Arabski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Senior Service Andrzej Arabski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senior Service Andrzej Arabski w Wrocław

Mirosław

Najgorsza firma (usunięte przez administratora) a w szczególności właściciel firmy rekrutują opiekunów na zlecenia opieki osób starszych w Niemczech a później nie wypłacają wynagrodzenia za zlecenia pracowałem i rzekoma firma senior service (usunięte przez administratora)mnie na 1400 euro. OMIJAĆ SZEROKIM ŁÓKIEM OD TEJ (usunięte przez administratora) FIRMY TYLKO PROKURATURĘ POWIADOMIĆ O (usunięte przez administratora) FIRMY JAK I WŁASCICIELA.

Ona

Nie wiem czy to aktualnie Seniorservice sp z o.o. Wrocław Armii Krajowej, ale to firma- (usunięte przez administratora) z rodzaju jedyna agencja, która wyświetla się kiedy czegoś szukasz, na ten samej zasadzie jak fałszywe oferty pokojów nad morzem czy w górach przy braku innych ofert Zlecenie wykonane, prośbą o przedłużenie. Nie znaleźli opiekunki na zmianę i nie wypłacili pieniędzy za pracę u 2 ciężko chorych i na dodatek wariatów. Pani nas zostawila w ciężkiej sytuacji. Mieli 2 miesiące na znalezienie zmienniczki, rodzinka nawet nie interesowała się dziadkami, których zostawię. (usunięte przez administratora)pojechała i myśleli, że zostanie bo babcia chora. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Obiecałam że to napiszę właścicielowi, który mi groził że dostał cały szereg skarg na mnie i nieprawidłowości. 2 miesiące było dobrze, po wyjeździe rodzinka się skarżyła. A gdzie winda przy łóżku do słonicy 100 kg nieprzebierajacej nogami? Mieli kupić....nie wspomnę o składkach 0 zł do ZUS.

Seniorservice

Najbardziej nieuczciwa firma z jaką miałam do czynienia jeżdżąc do pracy jako opiekunka w Niemczech. Przed zatrudnieniem piękne obiecanki,brak oryginałów umowy,brak zapłaty podatku i ubezpieczenia opiekunki oraz opłaty składek ,jednym słowem jak by praca była na czarno za którą właściciel firmy seniorservice nie płaci wynagrodzeń wręcz po mimo dobrych opini od rodziny ,twierdzi że są skargi i obciąża karą 5000 euro ,jak widać nagminny schemat,firma w przeciągu 2 lat zmieniła już trzeci raz nazwę firmy ale działalność zostaje ta sama,ponieważ przez właściciela firmy są usówane wsxystkie wpisy nawołuję aby wsxystkie oszukane osoby zgłosiły doniedienie do prokuratury z art 286 za (usunięte przez administratora) do US oraz ZUS aby takiego człowieka zamknąć za kraty,właśnie odkryłam że znowu zmienił nazwę firmy na Experis Human Resources sp.zoo adres Poznań ul.Juliusza Słowackiego 55/1 zgodnie z zapisem KRS z dnia 27.02.2023r udziałowiec miejszościowy znowu kogoś podstawił ,(usunięte przez administratora)

Opiekunka 10 Nowy wpis
@Seniorservice

Vratislawia Vermitlung to jedno i to samo co SeniorService ,omijać szerokim łukiem .Oni nawet z opiekunkami ,które wielokrotnie jeżdżą na to samo zlecenie tak jak ja ,w pewnym momencie nie wypłacają i wymyślają kary a powody ?Wzięte z chmury.W ogóle się z ludźmi nie liczą,Później trzeba się z nimi po sądach ciągać ,żeby udowadniać tym tłumokom , że wymyślają bzdury ,bo im pasuje nie zapłacić a coraz jakąś osoba nowa im się trafi , którą i tak wcześniej czy później naciągają na kary..

Zaniepokojona innymi opiniami

Jestem na zleceniu i co prawda nie otrzymałam.jeszcze wynagrodzenia choć jestem miesiąc przeszło.... ale myślę,że nie będzie z tym problemu????bo rodzina i babcia jest ze mnie zadowolona.... choć w innych firmach dostawałam po.2 tyg już część wynagrodzenia ????no ale może to taka polityka przy pierwszym wyjeździe ????Jedno musze przyznać ,że o premii faktycznie ciężko się rozmawia a w innych firmach ,to nawet za wyjazd z nowa firma 200 dają dodatkowo....ale na plus,jest ,że podróż ze zwierzątkiem zorganizowana perfekt????????.zatem,zobaczymy co dalej.....na razie jest w porządku????

Mirosław K
@Zaniepokojona innymi opiniami

Pracowałem i nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia wręcz karę 5000 zł za niby złe wykonywanie obowiązków ale Państwo u których w Niemczech pracowałem na zleceniu 6 tygodni byli ze mnie zadowoleni. Opijać z daleka NIE POLECAM

miroslaw klucznik
@Zaniepokojona innymi opiniami

Praodawca A. Arabski jest (usunięte przez administratora) Napewno nie dostaniesz pelnej ,ale zaliczkową zaplate- na zachete, Potem Ci nie zaplaci i poda o porzucenie pracy , Mirosław. Nie jestes pierwsza, ani ja, (usunięte przez administratora) juz kolejnych. Sledż fora. ja juz wnioslem do prokuratury o (usunięte przez administratora) załaty. Ponad 1400 EUR,

Zaniepokojona innymi opiniami Nowy wpis
@Mirosław K

Zrób sprawę cywilną za oczernianie i szkalowanie twojej opinii i wprowadzanie w nerwowa atmosferę gdzie przy tym zawodzie musisz być opanowany ,żeby zapewnić pacjentom maksymalne poczucie bezpieczeństwa .Zdobądź referencje od rodziny za okres sporny .Mi niestety też nie wypłacili za jeden miesiąc a zlecenie mogłabym wykonywać ciągle ,bo rodzina zadowolona ze mnie i pacjentka ale nie da się współpracować z tymi perfidnymi ludźmi z firmy SeniorService Wrocław

Jakie są mocne strony pracodawcy Senior Service Andrzej Arabski?

Opiekunka Nowy wpis

Żadne ,fiirma nieuczciwa ,nie ma z nimi kontaktu,spychologia jedno mówi że dzwon do szefa ,szef ,że z sekretarką rozmawiaj,oboje nie odbierają telefonów ,mam taki biling, gdzieś w po nieodebran ode mnie połączeniu oddzonili jaśnie po 20 dniach .Forma wprowadza nerwowa atmosferę od samego początku nie wypłacając wynagrodzenia w całości a próbując chyba trzeba to tak nazwać ukraść jedna dniówkę ,bo w ich mniemaniu miesiąc miał 30 dni a oni płacą za 31....nawet gdy umowa mówi na papierze mówi o wynagrodzeniu za miesiąc .Porażka!!!

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Senior Service Andrzej Arabski w mieście Wrocław? Jak dotąd nie ma info związanych z zatrudnieniem.

Wkurzona

Uważaj bo Ci nie zapłacą za pracę i jeszcze będziesz mieć kłopoty.Ja pracuję przy opiece 15 lat i jeszcze nie spotkałam się z takim traktowaniem z ich strony pracownika.Nie otrzymałam wypłaty za wykonaną usługę wręcz zostałam zaatakowana przez niby prawnika firmy o zapłatę firmie 50000 euro kary za nienależyte wykonanie usługi Pozdrawiam.

opiekunka

Powiem tak ,wyjechałam na wyjazd Świąteczny Wielkanocny ,w ofercie było za taki wyjazd 2 miesięczny +250 euro po moim dotarciu na miejsce (w umowie ani słowa o premi ) tylko zdawkowo"plusnalezne premie" cokolwiek to znaczy . Po moim zapytaniu jaką wysokość premii otrzymam za dwa miesiące a gdybym została za trzy miesiące pani mi odpowiedziała że świąteczne dni są tylko podwójnie płatne ,nic ponadto a za trzeci miesiąc tylko 50 euro także ogólnie Nie polecam dla mnie to jest (usunięte przez administratora) czuję się (usunięte przez administratora)

Opiekunka Nowy wpis
@opiekunka

No i potwierdzam w 100'/.firma nie uczciwa ,od samego początku kombinacje umowa na 31 dni na pierwszym zleceniu a w momencie jak kwiecień miał 30 dni ,to próbowali zapłacić jedna dniówkę mniej ,na drugim wyjeździe też 3mies.w to samo miejsce i już dobra umowę napisali (wynagrodzenie za miesiąc) i ponownie listopad miał 30 dni i wysłali mi sfałszowane dokumenty rozpisane diety i o dziwo koszt 3 noclegów???? i zgoda do wypłaty na niższą kwotę niż w umowie .Nie podpisaoalm oczywiście ,mam wiele zastrzeżeń co do działania firmy ,nie otrzymałam od nich pomimo wymaganych zgód,karty ubezpieczenia i w momencie gdy musiałam udać się do lekarza okazało się że moja prywatna karta straciła ważność .Firma ta chętnie podpina się pod czyjeś prywatne ubezpieczenie ,w moim wypadku KRUS i zaniża stawkę ,żeby nie płacić składek od średniej krajowej i płaci minimalne składki .Za miesiąc listopad nie zapłacili mi wynagrodzenia poniewaz nie podpisałam zgody do wypłaty zaniżonej kwoty niż na umowie,po mojej interwencji w kilku urzędach firma po ponad miesiącu od skończenia zlecenia z referencjami i chęcią dalszej współpracy pacjentki i rodziny , firma nagle wymyśliła sobie powód do w ogole nie wypłacenia mi wynagrodzenia i wręcz wysłała nakaz do zapłaty kary 3500 euro ,za wyimaginowane powody ,które oczywiście nie miały miejsca i są na to dowody ,dowody w postaci korespondencji naszej a inne w ogóle pozbawione sensu .Zatem ja już poważnie biorę się za tych (usunięte przez administratora) i to nie będzie tylko sprawa o odzyskanie wynagrodzenia za prawidłowo przepracowane zlecenie .Omijajcie ta firmę jak nie chcecie się denerwować.Wczesniej czy później i tak sprawy są wygrane + odsetki 6,5 '/. w skali roku (jak coś z tym zrobicie oczywiście ,bo macie czas do 3 lat od terminu wypłaty,potem się przedawnia )ale za szkalowanie opini i bezpodstawne zarzuty to już trzeba oddzielną sprawę zakladac i odszkodowanie chociażby na cel charytatywny ....Szukajcie innych firm ja z ta firma kończę współpracę ,która mogłaby trwać ałe z ludźmi perfidnymi trzeba kończyć .A tym co nie zapłacili a się przedawniło, niech zapłacą własnym szczęściem i dobrym zdrowiem .Energia zawsze wraca i dobra i zła .SeniorService. Wrocław

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Senior Service Andrzej Arabski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lily

Słuchajcie ,mając pozytywną opinię od rodziny pacjenta w ręku za termin opisany w umowie ,mając NIP firmy i adres oraz dowód powstania zadłużenia (nie zapłacenia za wykonaną pracę) oddajecie sprawę do windykacji na koszt dłużnika lub do E sąd celem uzyskania nakazu do zapłaty wraz z należnymi odsetkami i oddajecie to do komornika .A komornik sobie poradzi i doliczy swoją prowizje. A co do kar narzucanych przez formę ,to takie coś musi być udowodnione a nie da się tego zrobić przy posiadaniu referencji za przepracowany okres .Wówczas występujecie do sądu o oczernianie bez powodu z żądaniem odszkodowania za straty moralne i stres związany z tym .Warto się też udać lub napisać skargę do Państwowej inspekcji Pracy . Ma zna też sprzedać dług na giełdzie długów Przed podjęciem współpracy ,warto zapoznać się z opiniami o firmie ,tę opinię nie biorą się z niczego .Ja mam w tym doświadczenie i już uzyskałam odszkodowanie za straty moralne na skutek szkalowania opinie ,tak że tego nie można odpuszczać ,bo za nerwy i (usunięte przez administratora) nikt wam nie zwróci .Jednak warunek jest posiadanie opinie od rodziny za okres sporny z nr telefonu celem weryfikacji .Ci ja których faktycznie były skargi od rodziny ,nic nie wskórają .Pozdrawiam .

Jaki jest styl zarządzania w Senior Service Andrzej Arabski?

Ona

Czy w Senior Service Andrzej Arabski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mirosław

Nie telefoniczne ale nie radzę przyjmować zlecenia od tej firmy ponieważ nie płaci za przepracowane zlecenie pracowałem w tej firmie i za porozumieniem stron wypowiedzieliśmy umowę a firma nie zapłaciła mi ani grosza za przepracowane 6 tygodni wręcz zażądała kary umownej w wysokości 5000 zł za porzucenie pracy co jest nie prawda więc proszę omijać tą firmę z daleka.

Mirosław

Ponadto nie ma z firmą żadnego kontaktu po przepracowanym zleceniu ponieważ zapisują nr swoich pracowników i jak przychodzi do wypłaty wynagrodzenia to nikt nie odbiera telefonów mi są winni 1850 euro które wiem że nie dostanę bardzo proszę wsiąść pod uwagę moje doświadczenie z tą firmą i nie przyjmować żadnego zlecenia pięknie mówią i zachęcają bo są tak wyszkoleni w kłamaniu ze trudno uwierzyć straci Pani czas 6 tygodni pracy i nie potrzebne a Niemiecka filia tej firmy nawet nie potrafi się do nich dodzwonić to próbowałem starta czasu

xxx

(usunięte przez administratora), na miejscu pracy nie ma od nich wsparcia, umowa nie zgadza ze stanem faktycznym, nie wyplacaja wynagrodzenia wcale. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Senior Service Andrzej Arabski - Wrocław

• Jak się pracuje w Senior Service Andrzej Arabski?

Zobacz opinie na temat firmy Senior Service Andrzej Arabski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senior Service Andrzej Arabski?

Senior Service Andrzej Arabski
  • Rynek 60 lok. 2